Windows Server problem

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
rename
Posts: 70
Joined: 19/05/2018 03:12

#1 Windows Server problem

Post by rename »

Pozdrav ljudi. Ovako, na poslu imam jednu VM i koja se koristi konstantno. Problem mi se javio zadnjih dana, to sam primjetio da se VM sama restartuje i nakon restarta mi izbaci sljedeće poruke :
Image

Guglao sam ali nisam bas neko kvalitetno rjesenje pronasao, jer su govorili da moze biti do drivera,ram, i drugih hardverskih komponenti. Pregledao sve to i nije, i dalje mi se restartuje masina i javlja ovaj problem

IMA LI KO KAKVO RJESENJE ILI SAVJET ? :)
Margaritalambert
Posts: 2
Joined: 29/10/2020 09:11

#2 Re: Windows Server problem

Post by Margaritalambert »

I meni se događa sličan problem. appvn techbigs
Last edited by Margaritalambert on 30/11/2020 02:24, edited 1 time in total.
User avatar
ovajonaj
Posts: 428
Joined: 01/02/2008 11:44
Location: Bihac

#3 Re: Windows Server problem

Post by ovajonaj »

rename wrote: 18/11/2020 09:15 Pozdrav ljudi. Ovako, na poslu imam jednu VM i koja se koristi konstantno. Problem mi se javio zadnjih dana, to sam primjetio da se VM sama restartuje i nakon restarta mi izbaci sljedeće poruke :
Image

Guglao sam ali nisam bas neko kvalitetno rjesenje pronasao, jer su govorili da moze biti do drivera,ram, i drugih hardverskih komponenti. Pregledao sve to i nije, i dalje mi se restartuje masina i javlja ovaj problem

IMA LI KO KAKVO RJESENJE ILI SAVJET ? :)
Premalo si informacija dao... na kojem hardveru to sve vrtis, koje virtualno okruženje koristiš...
Jesi li pogledao event viewer na toj vitualnoj mašini da vidiš koje je greške ili upozorenja izbacio prije nego se restartovao?
Post Reply