FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#701 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

hopi wrote: 05/04/2021 21:31 ma kakvi taj party bag ne raditi ni slučajno
ja sam u foder uložio nekih 600k, znam da je sića ali eto sačkeati ću neki icon sbc porasti će

nego hio uraditi ovaj bundelsiga objective, score outside of box,još mi taj ostao ma ne ide, sinoć čitavo veče pokušavao dati go ne ide uspio samo jedan, pa ja mislim da do sada na fifi nisam dao 6 golova outside box, ili autoblock ili golman odbrani, jedini način je na kontru pa onda pucati izvan 16, koji je fol s tim šta uraditi, baš su ga s tim objectivom zajebali
hmmm... u pravi trenutak drag back na jacu nogu igraca i finessa i tjt
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#702 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ja sam sve dosad party bagove odradio samo zato sto uvijek imam tonu foddera po klubu jer stalno bacam coine na upgrade packove, ali inace ako moras kupiti s marketa vise od jedne kartice da to odradis, ne isplati se

Onako iz sjecanja najbolje sto sam dobio je rttf Davies, osim njega nijedna kartica preko 85 rated iz ostalih 7-8, sve kartice koje su izlazile prije 3-4 mjeseca, a ni tada nisu bile igrive... Bas su smetljari postali, sjecam se kad je bio garantovan pack za promo u nekoj od prethodnih fifa, bez milion nekih beskorisnih promoa u istom packu

U prvom 83+ dobio Messia, ali nazalost u ovoj fifi on je samo fodder, u 8 packova nakon toga nijedna kartica preko 84

Raja se lozi na ovog novog Sanchesa, znam da je dobar, ali pored toty kdba brune 92 i prime vieire, sve untradeable, bas mi nekako djeluje kao bacanje foddera da zavrsim i njega, pogotovo jer ce vjerovatno novi sbcovi za ikone... a i ne djeluje mi bas da se u napadu moze mjeriti s jednim od ove dvojice mada mu je jockey vjerovatno daleko bolji i to je jedino sto me vuce da zavrsim sbc...

Ali ovog st justea cu odraditi ako ga dobro napucaju, uklapa mi se u ekipu sa klaiberom i cruyffom kao i mbabuom i daviesom

Onaj Bender mi je tanak pa ce on na klupu vjerovatno, probijaju se kroz njega cesto, slab mu tackle
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#703 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Ma dobro ko ima fodera ok ako mu se radi party bag, ali za njega kupovati foder ne preporučujem. A i svakako mislim da je bolje foder ostaviti za icon sbc, trebao bi valjda opet uskoro biti.
A to score outside box sam uspio sinoc, nisam vidio da ne moram pobijediti u tim utakmicama, pustim protivnika da da go, onda on mene da zabijem izvan 16,i pustim da se odirra utakmica.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#704 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Tapsoba je najbolji stoper s kojim sam igrao.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#705 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Sjebase Justea... morat ce Bender i dalje ostati u ekipi...

Sad scene, napravim koncept ekipu za sljedecu WL, jes' da je grehota sta sve ostavljam na klupi, al' et' i tog Sanchesa zavrsih sa untradeable fodderom... gledam ovog Atala i znam da ce u cetvrtak ujutro vjerovatno pasti, al' kontam bilo bi mocno da mi dodje iz 83+, otvorim 4-5 na web appu, nista preko 84, kontam hajd' jedan za srecu na mobitelu, nisam odavno...

Image

Image

:lol: :-) jedina kartica koja mi je trebala iz ovog promoa :izet:

Treba li nekom super sub :-)

Image

Image

Image

Steta sto je sve untradeable
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#706 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Rodzer Mur wrote: 07/04/2021 02:48
Treba li nekom super sub :-)

Image

Image

Image

Steta sto je sve untradeable
Da vidiš kod mene (ovaj acc što igram turnire s njim) klupe i tribina... Bio je i mid Cantona, bruku nekih korisnih ikona, ali ih je sve dao u Icon SBC-jeve. Jučer mu odradim 5 swapova za 25*83 i upadne isto Atal.

Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#707 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Dobar, samo sto je kod mene RTG, tu je ulozeno je'no 5000KM :mrgreen:

Kakav je taj Gunter na CB? Imam i njega, mogu prodati Mbabua, ali bi mi Bender morao na RB, a sa m/h ne djeluje mi bas kao da bi bio dobar u napadu

Taj Diatta ce veceras biti zvijer, imat ce statse kao Atal, zao mi sto ga prodah da odradim Palacia, bolji je kao super sub, Palacio puno sporiji, ali odlican sut i 5* skills

Kupim sinoc i IF Neymara neplanski, sad ne znam gdje koga da igram, proslu wl prodam gold Neymara nakon 10 tekmi (igrao na 7 chem kao cam) lik je dobar u prvim tekmama, ali kad dodje delaj sa tezim protivnicima nigdje ga, kazu navodno IF je puno bolji... kontam ga probat kao ST sa Cruyffom, a Atala na cam zbog stamine, mada mi i Atal bolje djeluje za ST... :-)
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#708 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Rodzer Mur wrote: 07/04/2021 11:35 Dobar, samo sto je kod mene RTG, tu je ulozeno je'no 5000KM :mrgreen:

Kakav je taj Gunter na CB? Imam i njega, mogu prodati Mbabua, ali bi mi Bender morao na RB, a sa m/h ne djeluje mi bas kao da bi bio dobar u napadu

Taj Diatta ce veceras biti zvijer, imat ce statse kao Atal, zao mi sto ga prodah da odradim Palacia, bolji je kao super sub, Palacio puno sporiji, ali odlican sut i 5* skills

Kupim sinoc i IF Neymara neplanski, sad ne znam gdje koga da igram, proslu wl prodam gold Neymara nakon 10 tekmi (igrao na 7 chem kao cam) lik je dobar u prvim tekmama, ali kad dodje delaj sa tezim protivnicima nigdje ga, kazu navodno IF je puno bolji... kontam ga probat kao ST sa Cruyffom, a Atala na cam zbog stamine, mada mi i Atal bolje djeluje za ST... :-)
Guntera igram na beku, Bender i Tapsoba stoperi. Mogao bi bit dobar i na stoperu, ali ovaj Tapsoba je bolestan.

Jest IF Neymar puno bolji, drastična razlika. Al opet ti je preslab napad, nemaju Neymar i Cruyff zajedno 100 strenghta. Možda Atal ST, a Neymar CAM (stay forward i conservative pa će moć izdržat 90 minuta). I mene Cruyff prodaje jer ne može duel dobiti, ne igra ga skoro niko ni od pro igrača. Pele je strašan ovu Fifu.
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#709 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Šta kažete za ovog st juste kako se vec zove, Kontam ga uraditi.
Da hoće više neki icon sbc da poraste foder da ga se riješim.
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#710 Re: FIFA 21

Post by soul_eclipse »

Imam 77K coinsa,mogu li napraviti nesto od njih ? I kako se radi trade ? Uvedite me malo u to da zaradim sta bilo :D Hvala

Uradih nedavno onaj 81+ Player Pick

Image

U Division 5 skoro svi imaju ovaj redoslijed Mendy-Varane-Gomez ili Mendy-Varane-Virgil ..gore u napadu Mbbape i Neymar ali bukvalno skoro svaka druga tekma,tesko ih zaustaviti.
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#711 Re: FIFA 21

Post by hopi »

ha imaš sigurno na netu o trejdanju, ali sa 77k teško
recimo za primjer ja sam uložio nekih 700k (što je opet prilično malo) u foder (najjfetinije kartice rejtinga 84, 85 itd) recimo david silva, henderson, icardi, di maria itd, i to sam kupovao u onih pola sata poslije nagrada kada su najjeftinije kartice jer raja otvara pakete. I sada čekam neki dobar sbc, recimo neki icon pack da to prodam.
a prije par stranica je neko isa 83 karticama trgovao, pa možeš tako probati
pa if kartice, ma ima načina

nego šta je kakva je preoruka za st juste? radiiti ili ne
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#712 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

hopi wrote: 07/04/2021 19:26
nego šta je kakva je preoruka za st juste? radiiti ili ne
Nemoj, preskup i nije nešto.

Daj ekipu da vidim
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#713 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Crtaj

User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#714 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Jedan party bag :D

Image
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#715 Re: FIFA 21

Post by djama »

febo_acm wrote: 08/04/2021 23:38 Jedan party bag :D

Image
Reci ko te nahovorio da uradis :D :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#716 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Sto jest, jest. Sve me Djama nagovarao sinoc 😂😂 Moram mu se zahvaliti :D
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#717 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ja Rashforda TOTGS 87 dobio iz toga...

Au kako je kliknula nova ekipa, odavno nisam bolje postavio igrace, sad odigrah 5 tekmi, bukvalno 30 minuta mi trebalo, zadnji levat odbijao da izadje iako je vec na poluvremenu bilo 3-0... prve tri tekme gameplay odlican (bar prvih 15 in game minuta prije nego sto su izlazili :mrgreen: ) ali zadnje dvije patnja, mada s novim rasporedom i pojacanjima na terenu to je izgledalo malo bolje... 21 gol zabio i 0 primljenih

Image


Ovako je to in game

Image

Vieira odlican na CB, vezni red preporodjen sa Daviesom i Sanchesom sad kad nema Vieire da smeta i usporava napade, Atal kao napadac :-) :izet:

Znam da je tek prvih 5 tekmi ali u zadnjih par sedmica jednostavno igram daleko teze utakmice cak i u prvih 5, nisam prosao bez ijednog primljenog gola u prvih 5 jos od februara :mrgreen:

I jah, jos jedna promjena je da sam vratio kameru na tele broad default nakon par mjeseci igranja sa co op, ma razlika drasticna kad je u pitanju dribling i kontrola lopte, onako imas bolji pregled terena, ali vidis mozda cak i previse, ovako se mozes fokusirati na igrace i loptu, svakako koristim radar da pratim kretnje igraca
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#718 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Evo 2. kolo FGS-a protiv Danipitbulla

MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#719 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ispao na produžetke, jbg
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#720 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Gledao sam sad vod, steta, malo su te vile nosale, mislio sam da ces dobiti na kraju kako je islo, Pope skinuo 2-3 zicera koja ulaze 99 od 100 pokusaja :mrgreen: i taj lik igrao Vieiru na CB i to na 7 chema, mozda si mogao bolje da si imao Neymara umjesto Mahreza ili malo bolje bekove

Ukrao ti je posjed, spamao offside trap cim imas loptu na svojoj polovini uz team press i lako dolazio do lopte nazad jer si preskakao sredinu i odmah trazio napadace dugim loptama, nije bilo onih tvojih 70%+ :mrgreen: ali solidno je i ovako bilo, dobro si se drzao

I jebo te onaj fake pass u mjestu sa r2, samo sam gledao kad ce ti uzeti loptu jer se zajebavas s tim, pogotovo na sredini terena gdje te jedna greska dijeli od kontre i sigurnog gola :mrgreen: ja nekad uradim fake shot sa L2 u mjestu kad protivnik nece da izadje i napadne, da isprovociram, ali ti se bas zajebavas kad su ti preblizu, ne bih ja vjerovao svojoj konekciji u tim situacijama :mrgreen:
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#721 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ko ima viska coina i nije mu zao malo rizikovati, u storeu imate po 7 premium players packova u pola cijene, svaka common gold se sad prodaje za 650 instant, a odbrana i dobre nacije po 700-900, dakle za 12.5k dobijate nazad najmanje 7.5k... u najgorem slucaju gubite 5k po packu, za 7 packova 35k, treba vam jedan walkout da to vratite...

Ja dobio Piquea i Davida Silvu 86 i 4 84 rated kartice... et' sve vam je na papiru, pa kome nije zao da rizikuje malo bujrum, na svoju odgovornost, ja otvorio i mega packove i te premium, dobar nekih 30-40k na to sve, kome je zao neka preskoci :mrgreen:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#722 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Prvu sam mu je sakrio, 60+ je bilo. Drugu je popizdio pa igrao presing, pogubio sam se baš. I onaj trokut za odlučujući gol sam namjerno pustio, bio siguran da Pele ide u ofsajd.

Prođem kasnije još dvojicu i ispadnem od LostInTheWavesza, bio u četvrtfinalu live eventa. Vodio ja prvu 4:1, on uključio presing i izjednači 4:4. Drugu ja povedem 1:0, promašujem, on okrene i završi 1:2. Još u toj utakmici čovjek imao samo dva šuta, ali to je ta razlika u klasi.

Doduše, vjerovatno sam imao i najlošiju ekipu danas. Završio u TOP 300. Mogao bi godinu završiti oko 500. mjesta možda. Za jednog 30-godišnjaka kojem je ovo samo hobi, nije loše :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#723 Re: FIFA 21

Post by KB9 »

ti haman kad pobjedjujes si pro u nastanku a kad gubis onda je samo iz hobija

dobar nacin da sam sebe tjesis :-)
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#724 Re: FIFA 21

Post by soul_eclipse »

Rodzer Mur wrote: 10/04/2021 14:42 Ko ima viska coina i nije mu zao malo rizikovati, u storeu imate po 7 premium players packova u pola cijene, svaka common gold se sad prodaje za 650 instant, a odbrana i dobre nacije po 700-900, dakle za 12.5k dobijate nazad najmanje 7.5k... u najgorem slucaju gubite 5k po packu, za 7 packova 35k, treba vam jedan walkout da to vratite...

Ja dobio Piquea i Davida Silvu 86 i 4 84 rated kartice... et' sve vam je na papiru, pa kome nije zao da rizikuje malo bujrum, na svoju odgovornost, ja otvorio i mega packove i te premium, dobar nekih 30-40k na to sve, kome je zao neka preskoci :mrgreen:
Ja sam nocas otvorio sve packove i nista,imao Icon Inzagija panja i prodam ga i kupim jeftino Manea.Sto je ostalo coinsa otvorio packove, prvo one Mega Pack.Dobio Koketa,nekog TOTW golmana i Brandt nidje veze.Skoro sam sve prodao i onda sam isao na onaj pack Pick 81+ i mozda jedino vrijedno pomena

Image

Ko bude otvarao packove sretno :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#725 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Jedan i od mene :D

Image
Post Reply