FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
hopi
Posts: 5673
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#776 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Uradio ovaj ikon sbc napadač i gledaj Image
I to potrošio sve fodera, doslovno pokupio sve šta je bilo i neke igrače što nisam trebao, mbape ubacio I ovo dobio
Lista neupotrebljivih ikona Drogba, Zola,rui Costa, essien base, ballack, I polu upotrebljivi gullit base. S kim mogu koliko toliko igrati se onaj sabchez I to je to.
Potrošio I nekih 100k na one 80 pick player I malo fodera par kartica 84
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#777 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ma to je bacanje foddera, ja sam preskocio i proslu prime, a necu ni ovu za napadace raditi... jucer izbace onaj garantovani za dobru cijenu, a vec danas je ovo previse, 84 rated bi bilo bolje, nema toliko igraca da vrijede nesto...

Znaci za Prem ce biti 88/89...


E'o nesto brzinski da pomogne otplatiti sbc :mrgreen:

Image


Mene zanimaju samo AWB i Alaba, ako naleti Valverde kupit cu Hazarda, ovo ostalo je tanko...
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2542
Joined: 28/02/2010 19:25

#778 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

@Rodzer Mur
ima li se sta sad ulagati?
ja kupio prosli petak subotu koliko hoces informa, ali jbg za ove guaranteed ce traziti TOTS ... da ih krenem vec sad prodavati i vracati coinse ili?
INače cekajuci da fodder poraste i cekajuci... na kraju cu bit na nekim karticama i vise od 10k los po kartici... sreca aitor uvijek malo izvuce coinsa :-)

i da preskocio sam i ja zadnja 2 sbc icon packa.. vidim sta raja dobiva na youtubeu i vidis da je dobitni jedan od 15 i shvatis gdje si ti tu :D
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#779 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ma slabo, ja fodder sad ne bih dirao, pogotovo ovo preko 85 rating, svake sedmice cemo dobijati nove TOTS iz manjih liga koje ce biti najjeftinije na marketu za taj rating izmedju 87-91... danas je recimo ova sica malo skocila, Maguire 82 sa 2k na 7k, Bergwijn 83 sa 3k na 7k itd... taj nizi rating bi mogao skakati kako koji sbc dobijamo, ali nemoj u golmane ulagati :mrgreen:

Naravno ako izbace PIM repeatable ikon sbc sa za dobru cijenu sve bi moglo od foddera skociti, ali ja licno ne bih rizikovao i cuvao to tako dugo sad kad je igra pred kraj, bolje trejdati nesto na dnevnoj bazi, brzo se rjesavati investicija i probavati nove kartice, fodder je svoje odradio...

Sto se tice IF sutra gledaj ovih nekoliko 82-83 iz novog TOTW ako bude za 10-11k nakon nagrada ili u petak tokom LR, to se isplati uvijek bez rizika, a skocit ce nekad...
Prosle sedmice su bili 82 10k tokom promoa, a kasnije kad izbacise ovaj sbc za ikone skocile su na 15k

Od ostalih kartica ocekujem ove neke TOTS da padnu izmedju 10 i 11h ujutro kad svi pocnu otvarati nagrade, pickove i elite packove, pa recimo ako mi naleti ovaj AWB ispod 500k to cu uzeti vjerovatno, a i neke ostale koje bi mogle biti meta ako budu djelovale prenisko mozda uzmem, nakon tih sat vremena panike i otvaranja neke bi mogle ici prema gore...

U petak opet mozda bude malo panike pred i nakon PL TOTS, ali vec negdje od 22-23h u petak ocekujem da ove bas meta kartice idu prema gore, jer ce svi htjeti imati najbolje moguce ekipe za PL TOTS
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#780 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Iz dva elite packa Mukiele i 5 glupana - 600k
Red pickovi Bissaka, Ilicic, Toney
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#781 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Kupih TOTS Edersona, pa e'o ako nekog zanima kakav je :mrgreen:



Nije do njega, meni je WL gameplay kao da igram stratesku igru, po 5 komandi unaprijed pritisnem pa sta se primi, valjda je ovo upikalo kao da sam dodavao u gol :mrgreen:


Probah i ja ovo sa 5 nazad, ali na balance u odbrani, gameplay jos sporiji nego kad imam neki pressure, ali zato zasad nema kontriranja kao kad igram 4312, uvijek trojica nazad, 8 depth, fullbacks join attack i dva CM na get forward, skinuo od proa sto je bio prvi u WL proslu sedmicu...

Istrpio sam IF Neymara kroz ove crasheve, nisam prodavao kad sam bio skoro 800k minusa na njemu, danas prodah kad je skocio na 1.5m, a kasnije on u tekmi zabi gol i asistenciju napravi, pa mozda dobije novi IF, uzeo sad privremeno obicnog Neymara, ma isti racku, kad je bolji gameplay sve zabija, kad je losiji ne moze meda kao i onaj drugi...

Cekam da padne malo TOTS Son, on ce mi biti novi napadac, steta 4* SM ali njegova TOTS uvijek ima jedan od najjacih suteva i finishinga u igri, nesto sto Neymaru fali
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#782 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ja kupio Moments Cantonu, čini mi se strašan. I Rodrija igram umjesto Vieire :izet:
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#783 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Koga umjesto običnog Kantea? On je odličan i dalje, ali mislim da nedostatak dodavanja i driblinga će u ovom momentu biti hendikep. U vezi su mi još Ndombele i Nkunku TOTS. 4312 taktika, ona tvoja Mensure :) Kontam Essiena da uradim SBC, ali fali mi igrača, ili Makelelea. Imaću kad prodam sve igrače možda oko 300000.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2542
Joined: 28/02/2010 19:25

#784 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Zux wrote: 02/05/2021 17:36 Koga umjesto običnog Kantea? On je odličan i dalje, ali mislim da nedostatak dodavanja i driblinga će u ovom momentu biti hendikep. U vezi su mi još Ndombele i Nkunku TOTS. 4312 taktika, ona tvoja Mensure :) Kontam Essiena da uradim SBC, ali fali mi igrača, ili Makelelea. Imaću kad prodam sve igrače možda oko 300000.
uradi essiena.. nece nikad bit jeftiniji.

Armine i meni se taj Cantona cini bolestan, a koristio sam baby i on mi je bio vrh samo malo spor.
Sta si mu dao engine ili hunter
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#785 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ja imam mid Cantonu untradeable, koristio ga prije nekoliko mjeseci kao CAMa, bio je solidan, ali prespor, tesko se okrece, vise nije ni na klupi... vidim tog moments koriste kao napadaca, dobar u skoku za ubacaje s L1, ali opet za toliko coina bolje mi djeluje cr7 95 ili novi Rashford, Son...

Taj Essien za 700k djeluje kao dobra kartica, pogotovo ako imas nesto foddera u klubu pa spustis sbc na nekih 500k
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#786 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Ma treba mi jos sigurno 5-6 jakih foddera za Essiena, za nekih mjesec dana to bi se skupilo. Ali gledam Makelelea, jeftiniji je, a prema review puno bolja verzija Kantea, što meni i treba. Njega bih, ja mislim mogao odmah završiti.

Edit: Završio Makelelea :D
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#787 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Dosta, gameplay ove sedmice iznenadjujuce dobar, daleko bolji nego prethodnih, opet je to sporo, ali igrivo koliko-toliko
Jedan poraz na penale, drugi izgubio od lika 3:0, on 3 suta, ja 4 puta stativu pogodio i jos 3-4 1v1 prilike, nakon tekme me lik dodao, ka'e i njega naljutilo koliko ga je gurala igra, elite 3 igrac, hajd' bar nije neki silver 1 :mrgreen: treci poraz od nekog shatro proa iz Ceske, vidim ima ga na futwizu zadnjih mjeseci u top 1000, levat cuvao loptu 80%, vjerovatno ga MensurH zna, ista je to skola :mrgreen: zanimljivo sva tri poraza u gostima, prvo poluvrijeme bude brzi gameplay nego kad sam domacin, povedem laganini, ali zato tamo negdje od 65te kad okrenu na team press bukvalno ne mogu izaci dalje od 30m od svog gola, sve pokriveno, ne mozes se okrenuti :-)


Image

KDB i Bruno se preporodili s ovom novom taktikom i formacijom, bilo bi dobro da uleti TOTS Bruno iz upgradea, KDB mi ne treba...

I jah, ovaj gold Neymar je bukvalno isti k'o IF, a milion manje :-)



I na kraju samo klip u kojem Cruyff baca na oko levata, vidi se kako je spor gameplay, ali opet se snalazim nekako :mrgreen:


@Zux javi kakav je Makelele, cujem govore da je kao napucana verzija Kantea, ali mislim sam igrao protiv njega samo 1-2 puta ukupno... odbija me to sto je u napadu beskoristan sa tim statsima, a izlaze kartice koje imaju 80+ sut i 90+ odbranu, ali ako je brz za jockey mozda se isplati
User avatar
febo_acm
Posts: 10234
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#788 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Ja imam Makalelea vec 2 wl... U defanzivi je top, nema sta. Pas mu je iznenadjujuce dobar. U napadu nije realno nista ni ocekivati od njega :D

Kod mene stvarno sve stize, ima ga na svakom cosku, vecinu onih 50/50 dobija. Ja ga sad za iducu wl planiram upariti sa Essienom. To bi mislim bila top kombinacija.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#789 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ja od 19-1 do 23-5. Poraz kakav se samo meni može dogoditi. Vodim 2-0, a zapričao se s rajom u partyju i mislio da je 1-0. Primim gol, iživciram se i počnem napadati da ga pobijedim prije produžetaka. Primim drugi gol, pogledam semafor 2-2. Ništa mi nije jasno. Jbg, da sam znao da vodim 2-0 čuvao bi loptu do utorka. I nakon toga naravno da tako sjeban izgubim tri zaredom.

Cantona zvijer, tu negdje u rangu s Cristianom 94. Jbg, bolji su samo Pele, prime Cruyff i Eusebio, Cristiano 95 i TOTY i Debeli. Kupio i Cancela TOTS, nije loš, ali nije ni wow. Valjao bi mi on, De Bruyne ili Bruno iz nagrada.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2542
Joined: 28/02/2010 19:25

#790 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Sta se meni sve izdesavalo, opet :D
Fol nanijetio napast Elite ... normalno nereealno u najtezem WL da po prvi put ove godine.. tamo vamo dosao do 12-3. Normalno do Elitea bas moram igrat fansticno i 11-4 imati i ono...

Helem u nedjelju izadjem fudbala opet i nesto se nafurao i branio, glumio Kahna.. i opet syebem šaku, hocu fol neke prstima da skidam umjesto da šakom ih udaram.. i ja nastavio i nastavio i poslije čak basketa igrao...

došao kući... prsti na obje ruke mi se tresu, ne mogu da kucam.. nerve sjebao sa loptom.. kontam navečer će bit bolje, ma kakvi.. ne mogu analogom upravljat a kamo li da igram weekend league.. nista kontam odoh lec u 10 navit sat u 6 pa elite.. do ujutro ce bit bolje...
navio sat u 6, probudim se reko jos 5min.. ustajem ..7:10... oj reko.. nista od elitea :D
Valja stić do gold 2...

standardne jutarnje pripreme,, uzmem joystick.. . imam sta vidjet.. ruke jesu malo bolje ali i dalje uzas.. ne mogu napravit fake shot a kamoli scoop turn a da ne zaplacem..
Igram igrači uzasni ujutro, znaci ako mozete igrat ujutro... obavezno.. ali ja ne mogu skillaa.. skilla ni jednog i kad drzim analog bole me ruke hahah i moram sakupit 5 pobjeda za sat i po.. joj...
cas placem jer sam isfrustriran sa kakvim levatima igram a ne mogu u napadu da dribling uradim, cas jer mi je krivo sto cu zbog gluposti propustit i g2 , cas jer me bole ruke ... u pola 9 htio da prekinem i odem spavat... nastavim trud i fokus 200%
sreca ujutro je najcesce golden goal rule i dobijem ih nekoliko na foru u prvih 10min i doguram do g2... ako mi ruke budu radile kako treba naredni četvrtak cu vjerovatno sona uzet, cini mi se bas ubitacan za ono sto ja volim a to su finesse.

INače ovo mi je ekipa bila
Image

Image

Kent iako nisam nista od njega ocekivao vrlo dobar... zamisljam da je Cruyff isti takav samo sto dosta vise zabija i jos ima malo bolji dribling.

WBS bolestan na CB, Shaw imao je par tekmi gdje je on kriv za gol, ostale je igrao na vrlo visokom nivou..ipak ga sad prodajem da mogu uzet Sona a gledat Zambrottu uradit na njegovoj CB poziciji. Valjda će pickovi bit dobri.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#791 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

75 premium upgradea i 95 80+

2x Soucek
2x Vardy
Fafana (tradable iz packa za icon sbc)
Kane
Dias
Gundogan

Laudrup iz ovog mid packa :-)

Nije mi se ni radilo to sranje, ali nisam imao gdje trpati duple kartice, vec mi je propalo desetak 85-87 kartica, karinasi nisu mogli nesto igrivo ostaviti dok su upgrade packovi dostupni...

Image

Jos da je kako moglo uletiti nesto igrivo... imam Edersona i Cancela u ekipi sto sam kupio, da mi je bar Edersona dalo bio bih zadovoljan... mislim da ce mi ovo biti i red pickovi jer izgleda ne moze bolje od ovoga

Oko 700k potroseno
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#792 Re: FIFA 21

Post by djama »

Wl je bila bila ludilo, petak poceo navecer oko 10 i bilo 5-1 i kontam da li da idem da spavam ili igram jos
i budala nastavim igrati i zavrsim 5-7, subotu nesto malo odigrao i nedjelja me izvuce , tako da na kraju 17-11
Prosla wl mi je bila gora nego ova...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#793 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Iz nagrada u petak dobio Gundogana. Sinoć otvorim onaj 75+ rare player i Mount :-)

Kontam ovako nešto složit ako mi nagrade budu očaj.

Image
User avatar
hopi
Posts: 5673
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#794 Re: FIFA 21

Post by hopi »

ja radio ovaj premier league uprgrade, i eto možda iz 10tog -15 puta izvučem tots-gundogana, ostalo bilo max 83 rejting.
ma eto nije loše, mada s ovim acc. i agility, te visinom i težinom ne smijem ga ni probati, vjerovatno će užasan biti.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#795 Re: FIFA 21

Post by Gerro »

Koje smece od igre.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#796 Re: FIFA 21

Post by djama »

Sinoc iz sbc ucl izleti tots vardy , steta 3* wf
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#797 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Faking Soucek Premier league TOTS guaranteed. Najgori igrač od svih. Fuj
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2542
Joined: 28/02/2010 19:25

#798 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

ja nisam ni radio taj TOTs guaranteed.. vidio da je svaki ili soucek, ruben dias, gundogan, mount, ederson.. niko mi ne treba i jbg

Image

malo sam previse investirao i nisam imao coinsa za prime cantonu.. al htio sam svakako maradonu isprobat..htio mida i da mu dam hunter.. al stamina uzas...

samo trazim od nejga da zna ponekad i desnom zabit i tjt :D

isto ruben dias nadam se da ce mi se svidjet.. vise bih volio da sam dobio shawa al ebiga..
442 maradona desno kent lijevo u napadu... krila butra i vardy pa vidjet cemo
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#799 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Rodzer Mur wrote: 03/05/2021 03:14
@Zux javi kakav je Makelele, cujem govore da je kao napucana verzija Kantea, ali mislim sam igrao protiv njega samo 1-2 puta ukupno... odbija me to sto je u napadu beskoristan sa tim statsima, a izlaze kartice koje imaju 80+ sut i 90+ odbranu, ali ako je brz za jockey mozda se isplati
Dobar Makelele, ali da je bolji za 600k od Kantea običnog i nije. U odbrani tu negdje, malo jači fizički ipak, i bolji passing.

Slomiše nebuloze, lag, nenormalne odbrane golmana, i ovu WL..
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#800 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ma ja, nista od njega sad sa svim ovim novim karticama sto izlaze, na kraju sam duple bacio na Zambrottu sbc kad smradovi nisu nista korisno izbacili, 1.2m otislo na upgrade packove, dobio 9 razlicitih PL TOTS , ali bez ovih najboljih, Cancelo i Ederson spasili stvar jer sam ih imao vec kupljene, pa sam na njima vratio 600k, u biti na kraju dobio oko 1.5m foddera za nekih 500-600k... 170 PL upgrade i 160 80+ upgradea, nista specijalno, vidio sam ljude koji u 10 dobiju 1-2 najbolje, ali navikao sam da me ovi upgrade packovi i red pickovi ne idu godinama :mrgreen:

U crvenim Ederson, Mount i u 86+ opet Mount...

Nisam jos nijednu tekmu ni odigrao od prosle WL, ne znam ni hocu li igrati, De Jong i Varane su u biti jedine kartice koje bih uzeo iz novog TOTSa, a sansa da njih dobijem je minimalna...
Post Reply