FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
TinNBANFL
Posts: 532
Joined: 29/12/2012 23:51

#226 Re: FIFA 21

Post by TinNBANFL »

Image

Evo ekipa za WL trenutno + Ben Yedder super sub, moram igrati preko 4g jer me telemach jebe sa 300 pingom moram modem mjenjat... 2-0 trenutno ako dobacimo do gold 1 dobro je
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#227 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ovi mi pokvarili ekipu, Rasho i Varane :lol:

Znaci bez pretjerivanja prije ove tekme nisam napravio nijedan penal u ovoj fifi, koristio 5-6 razlicitih CB-ova, e'o sta mi je svirano DVA puta u jednoj tekmi sa "najboljim cb u igri" :mrgreen:





:lol:

Sreca drugi odbranio i izvucem produzetke nekako, jos me Telemach jebavao, 800kbs mi upload bio na ps4, nisam se mogao pomjeriti u igri, prvo mislio da je do servera :-)

Prodao ova dva levata, uzeo 40k na njima, Varane je fakat dobar pored ovog, odskace u odnosu na Carlosa i Edera, ali mi nije trenutno toliko potreban, kupujem Mbappea, probao loan i igrao protiv njega, sa running fake shot prolazi kroz likove, nema veze imas li Varanea, VVDa ili nekog treceg...
pepermint31
Posts: 346
Joined: 07/03/2012 18:39

#228 Re: FIFA 21

Post by pepermint31 »

Našao slobodnog vremena i nakon online tekme vaterpolo rezultata pri izlasku iz tekme odmah disconnect kod učiitavanja. Pa hebemu pored Squad Battles, sad mi oduzimaju coins i ovako. Mislim stvarno...
Ovo mi je zadnja FIFA i slijedeće godine PES kad mi bude ćejf igrati fudbala. Ovaj šit od igre vise nikad bez probavanja igre. Ako opet budu skipali demo onda definitivno ni probavanja majku im lopovsku...
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#229 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Rodzer Mur wrote: 30/10/2020 16:37 Ovi mi pokvarili ekipu, Rasho i Varane :lol:

Znaci bez pretjerivanja prije ove tekme nisam napravio nijedan penal u ovoj fifi, koristio 5-6 razlicitih CB-ova, e'o sta mi je svirano DVA puta u jednoj tekmi sa "najboljim cb u igri" :mrgreen:





:lol:



Sreca drugi odbranio i izvucem produzetke nekako, jos me Telemach jebavao, 800kbs mi upload bio na ps4, nisam se mogao pomjeriti u igri, prvo mislio da je do servera :-)

Prodao ova dva levata, uzeo 40k na njima, Varane je fakat dobar pored ovog, odskace u odnosu na Carlosa i Edera, ali mi nije trenutno toliko potreban, kupujem Mbappea, probao loan i igrao protiv njega, sa running fake shot prolazi kroz likove, nema veze imas li Varanea, VVDa ili nekog treceg...
Možda ja zato pravim u 8 od 10 utakmica penal, zbog Varanea :lol:

Mislis za Mbappea sprint plus fake shot?
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#230 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Ovo kad Mbape uradi gotovo je :D
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#231 Re: FIFA 21

Post by hopi »

i ja igram ovu wl
dobro krenulo 4 pobjede zaredom, onda 5 poraza, malo imam osjećaj kao random da je, ili me baš hoće ili baš hoće protivnika. Nekada mi odlični igrači, lete po terenu, a nekada bruno ne može do sebe dodati a sterling ne može iz mjesta krenuti.
2 ili 3 puta sam i RQ, mrsko mi igrati ako neko u 30min vodi već 3-0, ne znam treba li to raditi ili ne ali eto
nadam se da ću moći skupiti onih 2000 poenčića
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#232 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

@zux ma ja u trku fake shot...

Svega mi ovdje ne treba nista dirati u odbrani i bolje ces proci, kako AI moze napraviti 10x savrsen auto block, bacaju se na usta da blokiraju sut, ali cim pocnes upravljati odbrambenim lopta k'o da je fliper, odbija se od igrace, direktno u noge protivniku :-)



Dobijem ja ovu tekmu nekako, ali sto se moram patiti s levatima, ja se ne sjecam kad sam ovakav gol dao, a ne dva u tekmi...


Ovu WL kao da igram neku drugu igru, kao da mi je neko promijenio sve taktike u timu, igraci se ne otvaraju, ne trce, ne mozes ih pomjeriti, ne kontam fakat kako uspiju sjebati igru sa svakim novim updateom



De Jonga nesto bukvalno vuce u stranu, ne da mi igra da pridjem lopti dok je ovaj ne uzme, naravno protivnik zabio gol iz ovog napada :lol:

Komedija igrica... i onda me neko pita sto ne igram cijelu WL :lol:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#233 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ovo vam je najbitnije da znate i u odbrani da ne ispadate. Igrajte pametno odbranu, pratite linije dodavanja, radite ofsajd zamke, presing palite kad je lopta kod njegovih 16 metara...

Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#234 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

I igrajte 3 depth, ne dirajte nista osim cdma u odbrani

:lol:
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#235 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Rodzer Mur wrote: 31/10/2020 17:16 @zux ma ja u trku fake shot...

Svega mi ovdje ne treba nista dirati u odbrani i bolje ces proci, kako AI moze napraviti 10x savrsen auto block, bacaju se na usta da blokiraju sut, ali cim pocnes upravljati odbrambenim lopta k'o da je fliper, odbija se od igrace, direktno u noge protivniku :-)



Dobijem ja ovu tekmu nekako, ali sto se moram patiti s levatima, ja se ne sjecam kad sam ovakav gol dao, a ne dva u tekmi...


Ovu WL kao da igram neku drugu igru, kao da mi je neko promijenio sve taktike u timu, igraci se ne otvaraju, ne trce, ne mozes ih pomjeriti, ne kontam fakat kako uspiju sjebati igru sa svakim novim updateom



De Jonga nesto bukvalno vuce u stranu, ne da mi igra da pridjem lopti dok je ovaj ne uzme, naravno protivnik zabio gol iz ovog napada :lol:

Komedija igrica... i onda me neko pita sto ne igram cijelu WL :lol:
e upravo o ovome iz vidao sam pitao ono nedavno
evo situacija prvi video, od 8 sek aguero kod njega lopta, na leđima diego carlos koji 2 puta ga pokušava omesti ali ne uspijeva. Iz ove siutacije bi ja vrlo rijetko zabio, izgbio bi loptu što je i realno jer mu je d carlos ovdje trebao hladno izbiti loptu blizu je bio.Šta ruaditi, da li duže držati tackle ili 2 puta pritisnuti?

a to za ne otvaranje sam i ja primjetio, i to pogotovo na sredini. Recimo lopta kod cdm, lagano se gradi napad dok obojica cm-ova doslovno stoje 20cm do protvinikovih igrača ne mrdaju iako ima prosotra da idu naprijed. Onda vraćaj loptu cb ili rb ne bi li se i oni uključili.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#236 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Hmm... U 16 utakmica primio 24 gola. Toliko sam valjda primio za cijelu prvu WL. E sad je li do Gomeza (upao umjesto Lengleta), patcha ili što sam bio umoran jer sam igrao nakon posla...
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#237 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Rodzere ti trgujes, kad je najbolje prodati igrače, četvrtak, petak? Kupovina ponedjeljkom? I šta misliš hoće li Pogbi pasti vrijednost uskoro?
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2563
Joined: 28/02/2010 19:25

#238 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Zux wrote: 01/11/2020 10:50 Rodzere ti trgujes, kad je najbolje prodati igrače, četvrtak, petak? Kupovina ponedjeljkom? I šta misliš hoće li Pogbi pasti vrijednost uskoro?
najbolje prodat srijeda oko 1pm
kupovina ponedjeljkom jbg jer svi prodaju ekipe a nije lose i cetvrtkom ujutro rano moze naletiti tipa eden inace isao na snajpanje 98k ja ga nadjem za 87k samo treba strpljenja i to je to.

Jučer frajera spasava i sreća i kompjuter i 2x savladam golmana sa linije autoblockovi nenormalni i uvedem mbappea i uspije on dati 2 gola, 88 minuta joystick mi se disconnect i...eto kad nisam sve razvalio...88min znaci jos minuta :-) poslije odmah naravno 2 izgubio, al hajd na gold 2 i eto lagano.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2563
Joined: 28/02/2010 19:25

#239 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Inače Douglas Costa strašan super sub za krilo!
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#240 Re: FIFA 21

Post by hopi »

valjda ti i ja mogu odogovriti
igrače s kojima se "igra" ja kupujem nedjelju navečer-pon ujutro a najbolje prodati čet. navečer-petak. Npr. KDb kupio nedjelju navečer prošlu bio oko 275k, prodao poslije oko 310k. Slično je i sa pogbom, sterlingom, brunom eto neke koje sam ja barem upratio. Joe Gomez bio oko 95k, u čet navečer oko 145k ali on je dobio IF karticu pa je zato toliko skočila cijena.
a ove fodder igrače, 84-85-86-87-88 ja kupujem nakon nagrada, pon nakon sb, ali najbolje mi se pokazalo čet navečer nakon marki mečaps. A prodajem ih stalno tj odmah stavim, a ako hoećš možeš ih i ostaviti dok ne poraste cijnea za neki sbc.

nego ovaj tackling me ubi, smori, ja sam ubijeđen da nešto pogrešno radim, da ima neki fol. I sliding isto tako, ode lopta 1m od igrača. Wl me smorila, evo imam još 6-7 utakmica do 2000 poena biće valjda.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#241 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

@hopi Ovdje obicno pokusavam da ubacim ispred njega, pa tek onda ili tackle (kratki bez dugog drzanja) ili sa L2 da uzmem loptu, ovdje je bilo laga, pa sam proletio iza ledja njemu i nakon toga ga vise nisam mogao stici... posto je bilo u kaznenom nisam htio vise da spamam tackle da ne napravim penal, ali recimo i slide tackle ovdje radi (za moje protivnike)

Kad trce po krilu na ovaj nacin onda ih je lakse stici na duzu distancu, samo trcim pored njih, ne ganjam direktno igraca, nego mu zatvaram prostor, ovdje sam morao ici na njega, ali eto zbog laga tajming bio los i nakon toga mozes samo moliti boga da levat fuli :mrgreen: tesko je opisati te situacije jer je vecina stvari ovdje muscle memory, sam od sebe znas mahinalno sta treba pritisnuti, ali ovako ne mozes objasniti...

Probaj pogledati tutoriale neke od pro igraca, mozda ti to pomogne

@Zux Za prodaju obicno su najskuplje cetvrtak u toku dana ili petak navecer (ako je promo los)

Za kupovinu nedjelja u toku dana ili ako mozes navecer nakon SB nagrada... prosle sedmice su vec u ponedjeljak mnoge meta kartice ostale ili na istom ili pocele ici prema gore jer sad vecina pokusava uhvatiti te neke sablone i kontaju da je ponedjeljak najbolji, pa svi krenu tad kupovati i skoce cijene...

Ako fulis nedjelju, onda i u srijedu navecer prije nagrada bude nagli pad cijena, kao i nekih 20 minuta nakon nagrada, nakon toga sve ide prema gore...

Najbolje da odes na futbin i gledas grafiku za svaku karticu, ne znam sta te tacno zanima, ali u biti uglavnom bude ovako kao sto napisah

Edit:

Recimo ljudi koji hoce da profitiraju, kartice kupuju od ovih kao plavo-bijeli koji prodaju u srijedu :lol: :razz:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#242 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Napokon sam u Top4 na Balkanu. Iz mog Exotic teama su čak trojica polufinalista. A imamo samo tri člana :lol:

Od 19h ide ovdje stream. Najavljujem svoj poraz. Prejeo sam se, spava mi se, stomak me boli i protivnik mi ne odgovara. Ništa ne ide u moju korist. Do polufinala sam dobio TOP3 hrvatskog igrača i najboljeg bosanskog PC igrača :D



Twitch - esportadria
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#243 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Izgubio finale, nemam šanse protiv Nove, igračina je.

Joj valja sad 10 tekmi vikend lige nalupat nakon ovakvih 5 dramatičnih utakmica.
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#244 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Hvala svima na odgovorima. Sto reče neko gore nakon WL kao da sam kopao. Pravim penale redovno, srećom većinu odbranim. Bukvalno jockey uradim, ovaj se zabije u mene i penal. Stative, prečke, golmani mačke na udarce s 10 metara. A nekad sve ulazi. Dakle, klasika.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2563
Joined: 28/02/2010 19:25

#245 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Ja gold 1 zavrsio, imao i sanse za elite i to pored toga sto sam 2 izgubio radi disconnecta, 2 na penale i jos 2 zbog nervoze poslije disconnecta.. da je ronalda u pickovima :D
exampLe.
Posts: 1984
Joined: 26/05/2009 21:30

#246 Re: FIFA 21

Post by exampLe. »

Iscitah ovo sve i izgleda da je bolje sto sam ovu godinu preskocio, cini mi se da je isto smece od igrice k’o i prosle godine. :D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#247 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Verfikacija, idemo na kvalifikacije za Global Series. Vamos kompjuteru!

Image

Sedam zaredom dobio, jubilarni 100. gol donio Elite 1. Posebno mi je drago što ga je zabio toliko osporavani Mo Salah.

Ima nas trojica verifikovanih iz BiH, jedan iz Srbije i jedan iz Hrvatske. Bolest. A realno imam očajnu ekipu za ovaj nivo.
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#248 Re: FIFA 21

Post by Ramsey8 »

Bravo macko
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#249 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

:thumbup:
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#250 Re: FIFA 21

Post by Ramsey8 »

Esad iz BiH? Ti i ko je treci?
Post Reply