PlayStation 5 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
nepass1
Posts: 9507
Joined: 06/07/2017 07:35

#4976 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

Zato sto je dirt 10$ a wrc 59$ i sto je wrc sasvim druga igra
schindleroskar
Posts: 480
Joined: 11/06/2019 23:30

#4977 Re: PlayStation 5 - all about

Post by schindleroskar »

nepass1 wrote: 19/10/2021 17:04
beco wrote: 19/10/2021 16:42 😂 da baš moraš full comited za dirt 2.0

Je li ti na joysticku igraš koja su ti advance podešavanja?

To kad kažem 1000, jednom bio beka etapa u Argentini 1300 i neki.

Maloprije igrao etapu Monte Carla napatio se kao išta 13 000 :izet:
E nisam bio losiji od 2800 mjesta :D
Doduse zavisi i od auta, do sad mi ide najbolje sa skodom rs i ovim manjim autima peugeot 205 itd
Lancia ona sa zadnjim pogonom, audi quattro i onaj porsche ono nema sanse obuzdati. Volio bih negdje volan probati da vidim ima li kakve razlike
a na joysticku default kako je i namjesteno. Sinoc sam trazio da vidim postavke i ne mogu da nadjem nikako.
Uz Formulu mi je Dirt 2.0 najbolje legao za volana.
Na pocetku sam igro uz dzojstik i ok je, al kasnije kad predjes na volan + dobro postolje, nema povratka nazad, fantazija.
Btw nema auta do Impreze :mrgreen:
User avatar
beco
Posts: 3364
Joined: 25/08/2004 14:22

#4978 Re: PlayStation 5 - all about

Post by beco »

Micah wrote: 19/10/2021 20:12 A što igrate taj prastari Dirt 2.0 kad imate tek izašli, potpuno licencirani, WRC 10 za koji kažu da je odličan


Zato što je Dirt bolji a WRC preskup.
Raichu
Posts: 61
Joined: 10/03/2020 11:18

#4979 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Raichu »

donnie_darko wrote: 19/10/2021 19:51
Mustang1 wrote: 19/10/2021 12:26 Ako ima u bingu onda imate zutu srijedu u bingu tj. popust od 10% na placanje rajfajzen karticom. Jedino ako ps5 nisu izuzeli ali sumnjam.
Koja je cijena u bingu? Kontam kupiti tu famoznu kutiju ovih dana pa gledam da ugrabim najbolji deal
Ja kupio prije par mjeseci u Bingu za 1360 KM (Miles Morales + Demon's Souls). Sada viđam samo u paketu sa Ratchet&Clank + Destruction Allstars za istu ili sličnu cijenu. To ne bi nikad kupio. Btw garanciju ne daje Bingo, nego dobavljač, Sancta Domenica.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4980 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

BaDa wrote: 19/10/2021 18:59 moze li mi neko objasniti kratko kako ide ovo sa accountovima na psu? vidim raja prodaje igrice za ps ali nije kljuc nego neki account :? kao taj account registrujem na svoj ps i onda preko svog accounta igram tu igricu! to me malo buni zar igrica nije vezana za account? jel sigurno tako kupovati?
Ja kupujem godinama tako i nemam problema, ali bitno je da kupujes od provjerene osobe da bi bio siguran da neces ostati prevaren. Uglavnom dobijes account koji uneses, na kojem, je kupljena odredjena igra, ti je skines i igras. Sad imas opcije npr ono sto nazivaju primarno je da ti igras sa svog licnog accounta i to je malo skuplje, dok opcija sekundarno je malo jeftinija i tu igras direktno sa accounta koji dobijes.

Nakon sto odigras igru uvijek mozes account mijenjati s nekim za drugi ili prodati.

Opet napominjem, pazi gdje kupujes jer ima raje sto prodaje ukradene/hakovane accounte. Ovaj lik sto ja od njega godinama uzimam svaki put napravi novi account, kupi igru i na taj nacin zaradjuje. Jeste protiv sony TOS-a ali je i sherovanje sa prijateljem na isti nacin protiv tog, a sony s tim nema problema i nisam do sad cuo da je bilo problema oko tog.



User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#4981 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

arnes_king wrote: 20/10/2021 09:57
Po meni je to još uvijek veoma tanko.
Astro je ciljano pravljen da pokaže šta je sve moguće u vezi toga, tako da možda nije pravedno porediti ostale igrice sa Astro po tom pitanju, ali može to ipak puno bolje - trenutno samo u shooterima trigger funkcije dolaze do izražaja i tu i tamo malo "raznovrsnije" vibracije u pojedinim igricama.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4982 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 20/10/2021 11:13
arnes_king wrote: 20/10/2021 09:57
twitter com/Zuby_Tech/status/1450475387587285007?t=7QdSlxuhAXvvRA47v-3GiQ&s=19
Po meni je to još uvijek veoma tanko.
Astro je ciljano pravljen da pokaže šta je sve moguće u vezi toga, tako da možda nije pravedno porediti ostale igrice sa Astro po tom pitanju, ali može to ipak puno bolje - trenutno samo u shooterima trigger funkcije dolaze do izražaja i tu i tamo malo "raznovrsnije" vibracije u pojedinim igricama.
Sve zavisi od igre do igre ali ima ih dosta vec koje imaju bas odlicnu implementaciju. Kako god, dobro je sto koriste i ubacuju a vremenom ce to postajati sve bolje i bolje.

Ratchet and Clank Rift Apart i Returnal po meni, pored astros playroom, imaju najbolju implementaciju vibracija, trigera kao i 3D zvuka. Takodjer vecina igara gdje ima oruzja, puske, pistolji i strijele dobro iskoristavaju kao i utrke kao wreckfest, wrc i dirt.
Last edited by arnes_king on 20/10/2021 11:26, edited 1 time in total.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#4983 Re: PlayStation 5 - all about

Post by liaar »

Ps5 iz telekoma, garancija je od Santa Domenice.Image
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#4984 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Nanox7 »

Raichu wrote: 20/10/2021 09:11
donnie_darko wrote: 19/10/2021 19:51

Koja je cijena u bingu? Kontam kupiti tu famoznu kutiju ovih dana pa gledam da ugrabim najbolji deal
Ja kupio prije par mjeseci u Bingu za 1360 KM (Miles Morales + Demon's Souls). Sada viđam samo u paketu sa Ratchet&Clank + Destruction Allstars za istu ili sličnu cijenu. To ne bi nikad kupio. Btw garanciju ne daje Bingo, nego dobavljač, Sancta Domenica.
Meni je Ratchet & Clank sasvim super igra...
vojopd
Posts: 1793
Joined: 28/05/2018 18:14

#4985 Re: PlayStation 5 - all about

Post by vojopd »

Pise na garanciji lijepo ko je uvoznik. Sancta je ovlastemi serviser u tvom slucaju.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4986 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Upravo sam narucio Demon's Souls, izletila mi povoljno na disku.

Ako imate preporuke za first time souls igraca slobodno pisite. Jedino sto sam probao jeste sat-dva bloodborne, ali odustao zbog tehnikalija.

Gledao sam ove klase po netu i vidim za pocetnike da prelazu royalty jer ima neku magiju koja dosta olaksava igru, pa ne znam da li da idem na tu klasu ili ipak nesto drugo?
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#4987 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

arnes_king wrote: 20/10/2021 14:42 Upravo sam narucio Demon's Souls, izletila mi povoljno na disku.

Ako imate preporuke za first time souls igraca slobodno pisite. Jedino sto sam probao jeste sat-dva bloodborne, ali odustao zbog tehnikalija.

Gledao sam ove klase po netu i vidim za pocetnike da prelazu royalty jer ima neku magiju koja dosta olaksava igru, pa ne znam da li da idem na tu klasu ili ipak nesto drugo?
Prešao sam Deamon's Souls, možda nije najidealnija za početnika souls igrica, ne zbog težine, već zbog drugih stvari.
Dosta je spora, sporija nego Dark Souls a pogotovo sporija od Bloodborne.
Dobar dio svakog levela se sastoji od uskih prolaza (stepenice, tuneli, uski prolaz s provalijom na jednoj strani, uski prolaz sa provalijom na obje strane :D ) većinu vremena si skučen na uskom prostoru gdje ili zapinješ oružjem za zidove ili padaš u provaliju što dovodi do redovnih frustracija.
Bonfire ili checkpoint imaš samo nakon što pobjediš bossa, što znatno jebe motivaciju jer ćeš se redovno naći u situaciji da moraš nanovo i nanovo preći veći dio levela da samo dođeš do bossa koji te onda na brzaka riješi.

Moram reći da sam se više patio nego što sam uživao u igrici iako sam veliki fan soulslike igrica i prešao sam sve poznatije igrice tog tipa i van souls serijala.
Pokušaj u svakom slučaju, ali obavezno na performance mode na 60 FPS, grafički mode na 30 FPS ima minimalno bolje detalje ali je onda igrica još dodatno sporija i traljavija :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4988 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 20/10/2021 15:22
arnes_king wrote: 20/10/2021 14:42 Upravo sam narucio Demon's Souls, izletila mi povoljno na disku.

Ako imate preporuke za first time souls igraca slobodno pisite. Jedino sto sam probao jeste sat-dva bloodborne, ali odustao zbog tehnikalija.

Gledao sam ove klase po netu i vidim za pocetnike da prelazu royalty jer ima neku magiju koja dosta olaksava igru, pa ne znam da li da idem na tu klasu ili ipak nesto drugo?
Prešao sam Deamon's Souls, možda nije najidealnija za početnika souls igrica, ne zbog težine, već zbog drugih stvari.
Dosta je spora, sporija nego Dark Souls a pogotovo sporija od Bloodborne.
Dobar dio svakog levela se sastoji od uskih prolaza (stepenice, tuneli, uski prolaz s provalijom na jednoj strani, uski prolaz sa provalijom na obje strane :D ) većinu vremena si skučen na uskom prostoru gdje ili zapinješ oružjem za zidove ili padaš u provaliju što dovodi do redovnih frustracija.
Bonfire ili checkpoint imaš samo nakon što pobjediš bossa, što znatno jebe motivaciju jer ćeš se redovno naći u situaciji da moraš nanovo i nanovo preći veći dio levela da samo dođeš do bossa koji te onda na brzaka riješi.

Moram reći da sam se više patio nego što sam uživao u igrici iako sam veliki fan soulslike igrica i prešao sam sve poznatije igrice tog tipa i van souls serijala.
Pokušaj u svakom slučaju, ali obavezno na performance mode na 60 FPS, grafički mode na 30 FPS ima minimalno bolje detalje ali je onda igrica još dodatno sporija i traljavija :D
Hvala na odgovoru :D Obzirom da mi returnal jako dobro ide a slican je koncept ponavljanja mislim da mi nece previse smetati. Vec sam gledao ranije po yt malo igru i znam otprilike sta me ceka, eh jedino nisam znao da te precace dobijes samo i tek nakon sto ubijes bosa :)

Svakako bih igrao na 60fps, tesko vise idem nazad na 30 i morala bi ogromna graficka razlika biti a ne samo rezolucija da bih na to pristao :D

Kontam ici sa ovom royalti klasom da sebi koliko-toliko olaksam i da se ne frustriram previse. De mi samo jos reci da li da gledam po netu kojim redoslijedom da prelazim levele ili da idem napamet pa sam procijenim da li da trazim lakse podrucje?
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#4989 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

arnes_king wrote: 20/10/2021 15:44
Kontam ici sa ovom royalti klasom da sebi koliko-toliko olaksam i da se ne frustriram previse. De mi samo jos reci da li da gledam po netu kojim redoslijedom da prelazim levele ili da idem napamet pa sam procijenim da li da trazim lakse podrucje?
Ja sam se držao redoslijeda s neta, u suprotnom lutaš previše i gubiš previše vremena bezze pošto po pravoj souls tradiciji igrica ti ne govori ništa a pogotovo te ne drži za ruku.
Isto tako nemoj se truditi da pokušaš shvatiti karaktere i priču u detalju - sastavni dio igranja souls igrica je da nakon pređene igrice završiš na yt gdje radikali analiziraju detalje i iznose svoje teorije šta bi šta trebalo da znači i o čemu se radi u igrici :lol:
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4990 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 20/10/2021 16:02
arnes_king wrote: 20/10/2021 15:44
Kontam ici sa ovom royalti klasom da sebi koliko-toliko olaksam i da se ne frustriram previse. De mi samo jos reci da li da gledam po netu kojim redoslijedom da prelazim levele ili da idem napamet pa sam procijenim da li da trazim lakse podrucje?
Ja sam se držao redoslijeda s neta, u suprotnom lutaš previše i gubiš previše vremena bezze pošto po pravoj souls tradiciji igrica ti ne govori ništa a pogotovo te ne drži za ruku.
Isto tako nemoj se truditi da pokušaš shvatiti karaktere i priču u detalju - sastavni dio igranja souls igrica je da nakon pređene igrice završiš na yt gdje radikali analiziraju detalje i iznose svoje teorije šta bi šta trebalo da znači i o čemu se radi u igrici :lol:
Ok, onda cu i ja tako pratiti gdje ici kojim redom. A ovo oko price bas me znaju zaintrigirati takve igre gdje lore istrazujes ali nista ne kontas dok ne pogledas koji video na yt :D
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#4991 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

arnes_king wrote: 20/10/2021 16:16
Ironman_88 wrote: 20/10/2021 16:02

Ja sam se držao redoslijeda s neta, u suprotnom lutaš previše i gubiš previše vremena bezze pošto po pravoj souls tradiciji igrica ti ne govori ništa a pogotovo te ne drži za ruku.
Isto tako nemoj se truditi da pokušaš shvatiti karaktere i priču u detalju - sastavni dio igranja souls igrica je da nakon pređene igrice završiš na yt gdje radikali analiziraju detalje i iznose svoje teorije šta bi šta trebalo da znači i o čemu se radi u igrici :lol:
Ok, onda cu i ja tako pratiti gdje ici kojim redom. A ovo oko price bas me znaju zaintrigirati takve igre gdje lore istrazujes ali nista ne kontas dok ne pogledas koji video na yt :D
Tad skužiš koliko si zapravo glup i koliko ti je stvari promaklo iako si navodno obraćao pažnju :D i istodobno budeš šokiran iz kakvih detalja ljudi izvuku poveznice i konstruišu priču koja ima smisla i logike.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4992 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 20/10/2021 16:22
arnes_king wrote: 20/10/2021 16:16

Ok, onda cu i ja tako pratiti gdje ici kojim redom. A ovo oko price bas me znaju zaintrigirati takve igre gdje lore istrazujes ali nista ne kontas dok ne pogledas koji video na yt :D
Tad skužiš koliko si zapravo glup i koliko ti je stvari promaklo iako si navodno obraćao pažnju :D i istodobno budeš šokiran iz kakvih detalja ljudi izvuku poveznice i konstruišu priču koja ima smisla i logike.
Ma da, tako je bilo sa Hollow Knight. Igra nema klasicno pricanje price nego je sav lore kroz svijet pa pola stvari ne kontas. Kasnije kad sam gledao po yt iznenadio se sta ljudi sve povezu. Nije da smo glupi, nego oni enormno vrijeme i istrazivanje posvete tome :D

Javit cu svakako utiske nakon sto odigram koji sat :)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4993 Re: PlayStation 5 - all about

Post by un1ted »

Ironman_88 wrote: 20/10/2021 16:22 Tad skužiš koliko si zapravo glup
Ne, vec skontam da sam ostario za igre :sad: :sad:
User avatar
ferratilis
Posts: 7223
Joined: 25/11/2013 16:48

#4994 Re: PlayStation 5 - all about

Post by ferratilis »

arnes_king wrote: 20/10/2021 14:42 Upravo sam narucio Demon's Souls, izletila mi povoljno na disku.

Ako imate preporuke za first time souls igraca slobodno pisite. Jedino sto sam probao jeste sat-dva bloodborne, ali odustao zbog tehnikalija.

Gledao sam ove klase po netu i vidim za pocetnike da prelazu royalty jer ima neku magiju koja dosta olaksava igru, pa ne znam da li da idem na tu klasu ili ipak nesto drugo?
Uzmi ako hoces Royalty, magija je u svim Souls igrama easy mode, ali ja bi ipak isao na nesto kao Knight jer ces tako morati savladati neke mehanike na kojima pociva cijeli serijal. Parry, roll, backstab itd. Ali igra je dizajnirana tako da je mozes zavrsit sa svakim buildom, samo zavisi koliko strpljenja imas. Na volju ti je.

Boss fights su ovdje drugaciji nego u ostalim FromSoft igrama jer su vise kao zagonetke nego klasicne borbe. Cesto moras uradit tacno odredjenu stvar ili napadati odredjeni dio bossa i slicno. Uvijek drzi razmak od par metara od neprijatelja ako igras melee build, tako ces naucit njihove poteze a i sigurnije ti je.

DeS nije linearna igra, nakon sto ubijes prvog bossa (Phalanx), imaces pristup ostalim archstones. Poslije Phalanxa, probaj neki drugi archstone i sve tako dok ne ubijes prvog demona u svakom, poslije se mozes vracat u prethodne.

Nemoj se zamarat puno stvarima kao world tendency pri prvom igranju, moze se zavrsit bez problema i bez stalnog razmisljanja o tome. Uzivaj u jednoj od najboljih igara ikad. Ako budes imao pitanja za nesto specificno, postavi ovdje.
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#4995 Re: PlayStation 5 - all about

Post by BaDa »

@arnes_king hvala sto si objasnio :D ako mozes u PP poslati od koga ti uzimas te igrice? hvala ti
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#4996 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

Image

Nista od Witchera u skorije vrijeme
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4997 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

ferratilis wrote: 20/10/2021 17:06
arnes_king wrote: 20/10/2021 14:42 Upravo sam narucio Demon's Souls, izletila mi povoljno na disku.

Ako imate preporuke za first time souls igraca slobodno pisite. Jedino sto sam probao jeste sat-dva bloodborne, ali odustao zbog tehnikalija.

Gledao sam ove klase po netu i vidim za pocetnike da prelazu royalty jer ima neku magiju koja dosta olaksava igru, pa ne znam da li da idem na tu klasu ili ipak nesto drugo?
Uzmi ako hoces Royalty, magija je u svim Souls igrama easy mode, ali ja bi ipak isao na nesto kao Knight jer ces tako morati savladati neke mehanike na kojima pociva cijeli serijal. Parry, roll, backstab itd. Ali igra je dizajnirana tako da je mozes zavrsit sa svakim buildom, samo zavisi koliko strpljenja imas. Na volju ti je.

Boss fights su ovdje drugaciji nego u ostalim FromSoft igrama jer su vise kao zagonetke nego klasicne borbe. Cesto moras uradit tacno odredjenu stvar ili napadati odredjeni dio bossa i slicno. Uvijek drzi razmak od par metara od neprijatelja ako igras melee build, tako ces naucit njihove poteze a i sigurnije ti je.

DeS nije linearna igra, nakon sto ubijes prvog bossa (Phalanx), imaces pristup ostalim archstones. Poslije Phalanxa, probaj neki drugi archstone i sve tako dok ne ubijes prvog demona u svakom, poslije se mozes vracat u prethodne.

Nemoj se zamarat puno stvarima kao world tendency pri prvom igranju, moze se zavrsit bez problema i bez stalnog razmisljanja o tome. Uzivaj u jednoj od najboljih igara ikad. Ako budes imao pitanja za nesto specificno, postavi ovdje.
Super, bas ti hvala na ovakvom objasnjenju :) vjeruj da se uprsvo zbog tog i kontam da li da uzimam royalti, ne bih da mi igra izgubi fazon, ali koliko sam skontao i sa royalti se moze igrati i melee combat ako se nabavi dobra oprema?
User avatar
ferratilis
Posts: 7223
Joined: 25/11/2013 16:48

#4998 Re: PlayStation 5 - all about

Post by ferratilis »

arnes_king wrote: 20/10/2021 18:01
ferratilis wrote: 20/10/2021 17:06
Uzmi ako hoces Royalty, magija je u svim Souls igrama easy mode, ali ja bi ipak isao na nesto kao Knight jer ces tako morati savladati neke mehanike na kojima pociva cijeli serijal. Parry, roll, backstab itd. Ali igra je dizajnirana tako da je mozes zavrsit sa svakim buildom, samo zavisi koliko strpljenja imas. Na volju ti je.

Boss fights su ovdje drugaciji nego u ostalim FromSoft igrama jer su vise kao zagonetke nego klasicne borbe. Cesto moras uradit tacno odredjenu stvar ili napadati odredjeni dio bossa i slicno. Uvijek drzi razmak od par metara od neprijatelja ako igras melee build, tako ces naucit njihove poteze a i sigurnije ti je.

DeS nije linearna igra, nakon sto ubijes prvog bossa (Phalanx), imaces pristup ostalim archstones. Poslije Phalanxa, probaj neki drugi archstone i sve tako dok ne ubijes prvog demona u svakom, poslije se mozes vracat u prethodne.

Nemoj se zamarat puno stvarima kao world tendency pri prvom igranju, moze se zavrsit bez problema i bez stalnog razmisljanja o tome. Uzivaj u jednoj od najboljih igara ikad. Ako budes imao pitanja za nesto specificno, postavi ovdje.
Super, bas ti hvala na ovakvom objasnjenju :) vjeruj da se uprsvo zbog tog i kontam da li da uzimam royalti, ne bih da mi igra izgubi fazon, ali koliko sam skontao i sa royalti se moze igrati i melee combat ako se nabavi dobra oprema?
Moze, zapravo igra i nema klasa, to na pocetku sto odaberes ti je vise kao kit opreme i raspored statistika. Kako razvijas lika, mozes napraviti i neki hibridni build magije i melee.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4999 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Eh odlicno, to mi je trebalo. U tom pravcu bih i isao na tako neki hibrid, da tu magiju imam cisto ako bas zatreba ali se trudit opet usteliti na mele posto je to glavno u igri :thumbup:

Vidjet cemo, sutra mi stize a nisam zavrsio ni ove 3 igre sto sam zapoceo pa ke sad brine jer znam da necu moci odoliti a da je ne probam pa su onda velike sanse da me zarazi :D
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#5000 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

Priča se sve više po internetu da se sprema novi Splinter Cell kao i remake za MGS3 Snake Eater. :izet:
Post Reply