PlayStation 5 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#7001 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

djama wrote: 29/07/2022 08:59
arnes_king wrote: 28/07/2022 16:50

Tesko za reci, to trebas sam skontati bas zbog tih okolnosti. Ja sam pri nabavci PS5 napravio odmah US account, Oregon, i rahat. Evo upravo nadopunio wallet sa 25$ za manje od 36 KM.


EDIT: Pun ti je inbox na forumu cim mi privatna poruka stoji i dalje pod "Odlazno".
gdje nadje tako jeftino obzirom da je dolar sad gotovo 2 KM
Gamivo, bio kod za ispod 20$, bez takse, ali ima jos dodatni discount kod za 10% popusta. Ovo kako je dolar blizu eura skontao sam da na gamivo bude jeftinije platiti u eurima, pa sad uvijek na kraju provjerim koliko je u dolarima i u eurima i vidim gdje me manje dodje. U eurima bude nesto nize nego u dolarima trenutno.

Tako uvijek pratim gamivo pa kad je dobra cijena koda i jos imaju neke discount kodove tad iskoristim i dopunim.

Dobio sam i ja beta kod na e-mail tako da imam i ja 4 za podijeliti jer se moze aktivirati na 5 konzola. US Regija.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#7002 Re: PlayStation 5 - all about

Post by djama »

arnes_king wrote: 29/07/2022 09:12
djama wrote: 29/07/2022 08:59

gdje nadje tako jeftino obzirom da je dolar sad gotovo 2 KM
Gamivo, bio kod za ispod 20$, bez takse, ali ima jos dodatni discount kod za 10% popusta. Ovo kako je dolar blizu eura skontao sam da na gamivo bude jeftinije platiti u eurima, pa sad uvijek na kraju provjerim koliko je u dolarima i u eurima i vidim gdje me manje dodje. U eurima bude nesto nize nego u dolarima trenutno.

Tako uvijek pratim gamivo pa kad je dobra cijena koda i jos imaju neke discount kodove tad iskoristim i dopunim.

Dobio sam i ja beta kod na e-mail tako da imam i ja 4 za podijeliti jer se moze aktivirati na 5 konzola. US Regija.
e dobro mi to objasni da pogledam, gledao na g2a i offgamers a gamivo mi nije palo napamet
za sta imas betu ? :D :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#7003 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

djama wrote: 29/07/2022 09:25
arnes_king wrote: 29/07/2022 09:12

Gamivo, bio kod za ispod 20$, bez takse, ali ima jos dodatni discount kod za 10% popusta. Ovo kako je dolar blizu eura skontao sam da na gamivo bude jeftinije platiti u eurima, pa sad uvijek na kraju provjerim koliko je u dolarima i u eurima i vidim gdje me manje dodje. U eurima bude nesto nize nego u dolarima trenutno.

Tako uvijek pratim gamivo pa kad je dobra cijena koda i jos imaju neke discount kodove tad iskoristim i dopunim.

Dobio sam i ja beta kod na e-mail tako da imam i ja 4 za podijeliti jer se moze aktivirati na 5 konzola. US Regija.
e dobro mi to objasni da pogledam, gledao na g2a i offgamers a gamivo mi nije palo napamet
za sta imas betu ? :D :D
Za novi Beta firmware na PS5, isto ovo sto je Micah pisao, taman i meni poslao kod, ja pogleda svoj mail kad dobio i ja :D
User avatar
mc-twin
Posts: 3349
Joined: 18/04/2009 23:47

#7004 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

arnes_king wrote: 29/07/2022 09:12
djama wrote: 29/07/2022 08:59

gdje nadje tako jeftino obzirom da je dolar sad gotovo 2 KM
Gamivo, bio kod za ispod 20$, bez takse, ali ima jos dodatni discount kod za 10% popusta. Ovo kako je dolar blizu eura skontao sam da na gamivo bude jeftinije platiti u eurima, pa sad uvijek na kraju provjerim koliko je u dolarima i u eurima i vidim gdje me manje dodje. U eurima bude nesto nize nego u dolarima trenutno.

Tako uvijek pratim gamivo pa kad je dobra cijena koda i jos imaju neke discount kodove tad iskoristim i dopunim.

Dobio sam i ja beta kod na e-mail tako da imam i ja 4 za podijeliti jer se moze aktivirati na 5 konzola. US Regija.
Ja ne vidjeh te kodove jos sam "pratio". Pih. Evo sad ima kode za 8% off.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#7005 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

mc-twin wrote: 29/07/2022 12:43
arnes_king wrote: 29/07/2022 09:12

Gamivo, bio kod za ispod 20$, bez takse, ali ima jos dodatni discount kod za 10% popusta. Ovo kako je dolar blizu eura skontao sam da na gamivo bude jeftinije platiti u eurima, pa sad uvijek na kraju provjerim koliko je u dolarima i u eurima i vidim gdje me manje dodje. U eurima bude nesto nize nego u dolarima trenutno.

Tako uvijek pratim gamivo pa kad je dobra cijena koda i jos imaju neke discount kodove tad iskoristim i dopunim.

Dobio sam i ja beta kod na e-mail tako da imam i ja 4 za podijeliti jer se moze aktivirati na 5 konzola. US Regija.
Ja ne vidjeh te kodove jos sam "pratio". Pih. Evo sad ima kode za 8% off.
Meni dolaze redovno na e-mail, a bude im i na stranici skoro uvijek obavijest a dodatne kodove mozete dobiti ako im se pridruzite discord serveru u kanalu "Promotions". Takodjer cesto daju automatski kod od 3% ako nesto ostavite u kosarici par sati a ako i dalje stoji iduci dan daju 5%. Bitno je stalno i pratiti cijene jer jedan dan kod od 25$ npr. moze biti 22-23$ a drugi dan vec da ga ima za ispod 20$.
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#7006 Re: PlayStation 5 - all about

Post by NecuVise »

Kako ostvariti onaj gamivo smart popust? Je li prvo kupiti gamivo pa onda kupiti šta hoćemo? Jer kad onako sve dodam u korpu ne budu mi cijene a popustom. Kupio bih više stvari od jednom la bi mi se isplatilo to aktivirati.
User avatar
mc-twin
Posts: 3349
Joined: 18/04/2009 23:47

#7007 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

arnes_king wrote: 29/07/2022 13:07
mc-twin wrote: 29/07/2022 12:43

Ja ne vidjeh te kodove jos sam "pratio". Pih. Evo sad ima kode za 8% off.
Meni dolaze redovno na e-mail, a bude im i na stranici skoro uvijek obavijest a dodatne kodove mozete dobiti ako im se pridruzite discord serveru u kanalu "Promotions". Takodjer cesto daju automatski kod od 3% ako nesto ostavite u kosarici par sati a ako i dalje stoji iduci dan daju 5%. Bitno je stalno i pratiti cijene jer jedan dan kod od 25$ npr. moze biti 22-23$ a drugi dan vec da ga ima za ispod 20$.
I ako mi je cekiran newsletter mailove iz nekoga raloga ne dobivam. Pridruzio sam se na discordu. Ja sam skino app, pa tako pratim i tu ne dobivam obavijesti.

@NecuVise samo pri kupovini odaberes i kliknes smart opciju/cijenu
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#7008 Re: PlayStation 5 - all about

Post by NecuVise »

mc-twin wrote: 29/07/2022 23:16
arnes_king wrote: 29/07/2022 13:07

Meni dolaze redovno na e-mail, a bude im i na stranici skoro uvijek obavijest a dodatne kodove mozete dobiti ako im se pridruzite discord serveru u kanalu "Promotions". Takodjer cesto daju automatski kod od 3% ako nesto ostavite u kosarici par sati a ako i dalje stoji iduci dan daju 5%. Bitno je stalno i pratiti cijene jer jedan dan kod od 25$ npr. moze biti 22-23$ a drugi dan vec da ga ima za ispod 20$.
I ako mi je cekiran newsletter mailove iz nekoga raloga ne dobivam. Pridruzio sam se na discordu. Ja sam skino app, pa tako pratim i tu ne dobivam obavijesti.

@NecuVise samo pri kupovini odaberes i kliknes smart opciju/cijenu

Kako misliš kliknem smart opciju? Bude mi na checkout ista cijena.

Haman sam nasamaren pa da podjelom s drugima da ne nasjednete. Uplatim ovaj gamivo smart jer sam s računao da bi mi se trebalo isplatiti gledajući one cijene koje su bile istaknute. Međutim, kad sam ga aktivirao nestale su one smart cijene a ostale samo one standarde :-) Džaba sam bacio late na to pa eto da drugi ne bacaju.
User avatar
mc-twin
Posts: 3349
Joined: 18/04/2009 23:47

#7009 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

NecuVise wrote: 29/07/2022 23:19
mc-twin wrote: 29/07/2022 23:16

I ako mi je cekiran newsletter mailove iz nekoga raloga ne dobivam. Pridruzio sam se na discordu. Ja sam skino app, pa tako pratim i tu ne dobivam obavijesti.

@NecuVise samo pri kupovini odaberes i kliknes smart opciju/cijenu

Kako misliš kliknem smart opciju? Bude mi na checkout ista cijena.

Haman sam nasamaren pa da podjelom s drugima da ne nasjednete. Uplatim ovaj gamivo smart jer sam s računao da bi mi se trebalo isplatiti gledajući one cijene koje su bile istaknute. Međutim, kad sam ga aktivirao nestale su one smart cijene a ostale samo one standarde :-) Džaba sam bacio late na to pa eto da drugi ne bacaju.
Kad kupujes nudi se regularna i smart cijena dakle kliknes na drugu, isto tako pri finalizaciji kupovine nude tu smart pretplatu.
@TMovac je spominjao da je kupovao s tom opcijom. Vjerujem da ce ti on moci pomoci s tim zajebom.
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#7010 Re: PlayStation 5 - all about

Post by NecuVise »

Razumijem ja sta ti govoriš ali ne ide to tako. Ja sam također mislio da je to tako jednostavno ali nije. Nažalost.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#7011 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

NecuVise wrote: 29/07/2022 23:58 Razumijem ja sta ti govoriš ali ne ide to tako. Ja sam također mislio da je to tako jednostavno ali nije. Nažalost.
Sacekaj TMovca, on vec dugo ima smart i zna tacno kako funkcionira. Mislim da ti ono uracuna popust ali ti i uracuna mjesecnu cijenu smarta, jer je to pretplata ali zato mjesecno dobijas garantovane kodove sa popustom, mislim oko 15ak % i imas jos benefite oko live support i slicno.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#7012 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

NecuVise wrote: 29/07/2022 23:19
mc-twin wrote: 29/07/2022 23:16

I ako mi je cekiran newsletter mailove iz nekoga raloga ne dobivam. Pridruzio sam se na discordu. Ja sam skino app, pa tako pratim i tu ne dobivam obavijesti.

@NecuVise samo pri kupovini odaberes i kliknes smart opciju/cijenu

Kako misliš kliknem smart opciju? Bude mi na checkout ista cijena.

Haman sam nasamaren pa da podjelom s drugima da ne nasjednete. Uplatim ovaj gamivo smart jer sam s računao da bi mi se trebalo isplatiti gledajući one cijene koje su bile istaknute. Međutim, kad sam ga aktivirao nestale su one smart cijene a ostale samo one standarde :-) Džaba sam bacio late na to pa eto da drugi ne bacaju.
Napravio si grešku. Nisi trebao aktivirati smart prvo. Trebao si kliknuti kupi code sa smart opcijom. Dobio bi taj code 5-6 dolara jeftinije i automatski bi aktivirao smart pretplatu ( koju možeš u svakom trenutku otkazati ). Smart pretplata uključuje:

- prednost u supportu na rješavanje case-a i live chat sa agentom. Radnim danima case se riješi u roku od par minuta do max 24 sata. Vikendom max za 48 sati.
- svaki mjesec ti šalju na mail ( ja dobijam svakog 17 u mjesecu i vrijedi 10 dana ) popust code od 15% off za narudžbe do 60 eura. ( vrijedi za sve kupovine. wallet kodovi, pretplate, igre itd )
- pored tog code-a imaš na svom profilu svaki mjesec još tri koda od 10% off i tri koda od 20% off koje možeš iskoristiti za kupovinu igara i drugih stvari na gamivu.

- U slučaju case-a ovo važi za svu raju koja kupuje na gamivu, uvijek odaberite da vam vrate novac preko gamivo balance-a. Sa gamivo balance-om kada kupujete ne plaćate nikakav fee. Kao što je slučaj kada plaćate paypalom gdje vam uzima od 0,60 do 2 dolara ovisno od visine kupovine

ImageImage

Moje neko iskustvo smart se isplati ako kupite barem jednom nešto u 3 mjeseca u vrijednosti 60 eura.Za kupovinu od 60 eura sa kodom od 15% off popust je 9 eura. a mjesečno uzima za smart od 3 do 6KM za smart ovisno od kursa. A ja kupujem skoro svaki mjesec što sebi što drugim. tako da se meni itekako isplati
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#7013 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

:run:
TMovac wrote: 30/07/2022 13:00
NecuVise wrote: 29/07/2022 23:19


Kako misliš kliknem smart opciju? Bude mi na checkout ista cijena.

Haman sam nasamaren pa da podjelom s drugima da ne nasjednete. Uplatim ovaj gamivo smart jer sam s računao da bi mi se trebalo isplatiti gledajući one cijene koje su bile istaknute. Međutim, kad sam ga aktivirao nestale su one smart cijene a ostale samo one standarde :-) Džaba sam bacio late na to pa eto da drugi ne bacaju.
Napravio si grešku. Nisi trebao aktivirati smart prvo. Trebao si kliknuti kupi code sa smart opcijom. Dobio bi taj code 5-6 dolara jeftinije i automatski bi aktivirao smart pretplatu ( koju možeš u svakom trenutku otkazati ). Smart pretplata uključuje:

- prednost u supportu na rješavanje case-a i live chat sa agentom. Radnim danima case se riješi u roku od par minuta do max 24 sata. Vikendom max za 48 sati.
- svaki mjesec ti šalju na mail ( ja dobijam svakog 17 u mjesecu i vrijedi 10 dana ) popust code od 15% off za narudžbe do 60 eura. ( vrijedi za sve kupovine. wallet kodovi, pretplate, igre itd )
- pored tog code-a imaš na svom profilu svaki mjesec još tri koda od 10% off i tri koda od 20% off koje možeš iskoristiti za kupovinu igara i drugih stvari na gamivu.

- U slučaju case-a ovo važi za svu raju koja kupuje na gamivu, uvijek odaberite da vam vrate novac preko gamivo balance-a. Sa gamivo balance-om kada kupujete ne plaćate nikakav fee. Kao što je slučaj kada plaćate paypalom gdje vam uzima od 0,60 do 2 dolara ovisno od visine kupovine

ImageImage

Moje neko iskustvo smart se isplati ako kupite barem jednom nešto u 3 mjeseca u vrijednosti 60 eura.Za kupovinu od 60 eura sa kodom od 15% off popust je 9 eura. a mjesečno uzima za smart od 3 do 6KM za smart ovisno od kursa. A ja kupujem skoro svaki mjesec što sebi što drugim. tako da se meni itekako isplati
A s obzirom da imam vec case otvoren 3 dana, da li mi vrijedi uzeti, da li ce mi se racunati za ovaj case da brze rijese?
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#7014 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

@MarkoIvkovic važit će ti za case, samo nakon aktivacije smarta otvoriš chat support, posalješ im broj case-a i kažeš u čemu je problem. Eh obzirom da je vikend ne znam da li će riješiti prije ponedjeljka. Jer oni kontaktiraju prodavača. Ako je on dostupan riješit će ti odmah. ako nije onda ćeš možda morati čekati do ponedjeljka. Meni su znali i nedjeljom rješiti case. Sad da li ti se isplati to ti moraš odlučiti. Smart košta od 3 do 7KM mjesečno. Ali imaš ove kodove koje možeš koristiti.Sad ako kupuješ jednom u 4-5 mjeseci onda ti se vjerojatno ne isplati.
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#7015 Re: PlayStation 5 - all about

Post by patriot_bih »

gaming laptop ili ps5? :?
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#7016 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

patriot_bih wrote: 30/07/2022 14:42 gaming laptop ili ps5? :?
Pa laptop i nije bas za gaming po meni, iskreno bi radije ps5
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#7017 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

TMovac wrote: 30/07/2022 14:36 @MarkoIvkovic važit će ti za case, samo nakon aktivacije smarta otvoriš chat support, posalješ im broj case-a i kažeš u čemu je problem. Eh obzirom da je vikend ne znam da li će riješiti prije ponedjeljka. Jer oni kontaktiraju prodavača. Ako je on dostupan riješit će ti odmah. ako nije onda ćeš možda morati čekati do ponedjeljka. Meni su znali i nedjeljom rješiti case. Sad da li ti se isplati to ti moraš odlučiti. Smart košta od 3 do 7KM mjesečno. Ali imaš ove kodove koje možeš koristiti.Sad ako kupuješ jednom u 4-5 mjeseci onda ti se vjerojatno ne isplati.
Pa s obzirom da je 50$ u pitanju vrijedi itekako :-)
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#7018 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

MarkoIvkovic wrote: 30/07/2022 14:49
TMovac wrote: 30/07/2022 14:36 @MarkoIvkovic važit će ti za case, samo nakon aktivacije smarta otvoriš chat support, posalješ im broj case-a i kažeš u čemu je problem. Eh obzirom da je vikend ne znam da li će riješiti prije ponedjeljka. Jer oni kontaktiraju prodavača. Ako je on dostupan riješit će ti odmah. ako nije onda ćeš možda morati čekati do ponedjeljka. Meni su znali i nedjeljom rješiti case. Sad da li ti se isplati to ti moraš odlučiti. Smart košta od 3 do 7KM mjesečno. Ali imaš ove kodove koje možeš koristiti.Sad ako kupuješ jednom u 4-5 mjeseci onda ti se vjerojatno ne isplati.
Pa s obzirom da je 50$ u pitanju vrijedi itekako :-)
Rijesit ce ti oni svakako. jedino sa smartom ide malo brze. i svakako trazi da ti daju kakav popust code jer si cekao.
User avatar
mc-twin
Posts: 3349
Joined: 18/04/2009 23:47

#7019 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

Ko cesto kupuje fakat se isplati ta smart pretplata. Ja vise kupujem po potrebi odnono dobroj cijeni. Morat cu aktivirati jedan period tu pretplatu nakupovati i deaktivirati. :-) Mozda sad pred praznike...
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#7020 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

mc-twin wrote: 30/07/2022 16:08 Ko cesto kupuje fakat se isplati ta smart pretplata. Ja vise kupujem po potrebi odnono dobroj cijeni. Morat cu aktivirati jedan period tu pretplatu nakupovati i deaktivirati. :-) Mozda sad pred praznike...
aktiviraj kupovinom code-a, nemoj onako aktivirat.
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#7021 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

TMovac wrote: 30/07/2022 15:40
MarkoIvkovic wrote: 30/07/2022 14:49
Pa s obzirom da je 50$ u pitanju vrijedi itekako :-)
Rijesit ce ti oni svakako. jedino sa smartom ide malo brze. i svakako trazi da ti daju kakav popust code jer si cekao.
E dobra ideja, hvala na informacijama, inace dobio kod, unio kaze ne radi, javio se supportu traze slike i transakcije, poslao i to kaze kontaktiraj Sony da ti daju kad je aktiviran kod, kontaktiram sony oni kazu da ga nema uopste u bazi :izet: i poslao screenshot razgovora Gamivu pa sad cekam njihov odgovor
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#7022 Re: PlayStation 5 - all about

Post by NecuVise »

TMovac wrote: 30/07/2022 13:00

Napravio si grešku. Nisi trebao aktivirati smart prvo. Trebao si kliknuti kupi code sa smart opcijom. Dobio bi taj code 5-6 dolara jeftinije i automatski bi aktivirao smart pretplatu ( koju možeš u svakom trenutku otkazati ). Smart pretplata uključuje:

- prednost u supportu na rješavanje case-a i live chat sa agentom. Radnim danima case se riješi u roku od par minuta do max 24 sata. Vikendom max za 48 sati.
- svaki mjesec ti šalju na mail ( ja dobijam svakog 17 u mjesecu i vrijedi 10 dana ) popust code od 15% off za narudžbe do 60 eura. ( vrijedi za sve kupovine. wallet kodovi, pretplate, igre itd )
- pored tog code-a imaš na svom profilu svaki mjesec još tri koda od 10% off i tri koda od 20% off koje možeš iskoristiti za kupovinu igara i drugih stvari na gamivu.

- U slučaju case-a ovo važi za svu raju koja kupuje na gamivu, uvijek odaberite da vam vrate novac preko gamivo balance-a. Sa gamivo balance-om kada kupujete ne plaćate nikakav fee. Kao što je slučaj kada plaćate paypalom gdje vam uzima od 0,60 do 2 dolara ovisno od visine kupovine

ImageImage

Moje neko iskustvo smart se isplati ako kupite barem jednom nešto u 3 mjeseca u vrijednosti 60 eura.Za kupovinu od 60 eura sa kodom od 15% off popust je 9 eura. a mjesečno uzima za smart od 3 do 6KM za smart ovisno od kursa. A ja kupujem skoro svaki mjesec što sebi što drugim. tako da se meni itekako isplati
Htio sam kupiti nekoliko stvari pa sam zato aktivirao prvo smart, jer piše ona cijena sa smart koja je pofino manja, a koja je očito prevara jer ona nestane nakon aktivacije smarta. Sad imam opciju da čekam taj kod i to je to. Uglavnom ne mislim više ovu prevaru aktivirati.
User avatar
mc-twin
Posts: 3349
Joined: 18/04/2009 23:47

#7023 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

TMovac wrote: 30/07/2022 16:21
mc-twin wrote: 30/07/2022 16:08 Ko cesto kupuje fakat se isplati ta smart pretplata. Ja vise kupujem po potrebi odnono dobroj cijeni. Morat cu aktivirati jedan period tu pretplatu nakupovati i deaktivirati. :-) Mozda sad pred praznike...
aktiviraj kupovinom code-a, nemoj onako aktivirat.
Tako sam i prvi put skontao kad si objasnio. Kliknem na smart cijenu i tako kupim. A od cega ovisi to sto varira cijena pretplate?
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#7024 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

mc-twin wrote: 30/07/2022 22:52
TMovac wrote: 30/07/2022 16:21

aktiviraj kupovinom code-a, nemoj onako aktivirat.
Tako sam i prvi put skontao kad si objasnio. Kliknem na smart cijenu i tako kupim. A od cega ovisi to sto varira cijena pretplate?
Moj paypal je vezan u dolar. I meni ovisi o trenutnom kursu dolara. Skida mi od 3 do 7KM.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#7025 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Zoooka »

E pozdrav ljudi. Ako uzmem npr na Gamivo pretplatu od 3 mjeseca za PS + essential koji je dosta jeftiniji nego na PS Store, mogu li onda ovim giftovima upgradeovati na PS Extra ?
Post Reply