PlayStation 5 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#8001 Re: PlayStation 5 - all about

Post by TMovac »

tap3ah75 wrote: 24/01/2023 14:30 Kaze klinac da nema uopšte
Hvala ti
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#8002 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Mustang1 »

Vidi xbox normalna cijena a ovi nabili ps5 cijenu. Ne treba ni kupovati vala.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8003 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Evo jedan osvrt na Forspoken nakon sto sam od jucer igrao skoro 12 sati.

Po mom misljenju sav taj hejt objektivno nije opravdan, a navest cu i razloge zasto mislim tako. Prvo bih spomenuo kako mi ide na zivce sto svi kukaju kako dobijamo samo iste igre, nastavke ili remastere/remakes, a evo pratim godinama i da se primjetiti da vecinu novih igara koje se najave vec od prve najave cijeli internet hejta i nada se da ce flopati, ako se radi o necemu novom. Da sam licno publisher, upravo zbog te situacije ne bih ni pokusavao izbaciti neki inovativni novi IP, nego bih radio cashgrab remastere i remakea kad su tu sigurne pare. Kako je gaming postao sve vise mainstream te pojave su sve cesce i vidi se cesto da nastane neki hivemind gdje se nesto pocne hejtati i onda se svi tome pridruzuju bez obzira da li su imali licnog iskustva ili ne.

Forspoken se isto tako hejtao vec od prvog trailera a razlozi su toliko glupi da je nevjerovatno, najvise je bilo zbog junakinje Frey i dijaloga u igri. Square Enix su izbacili demo prije izlaska igre, sto je jako pozitivno i rijedak slucaj danas ali sam dosta cesto citao komentare da nekima smeta sto su nam dali demo :) Meni se igra cinila bas kao moj "cup of tea" po svemu sto sam vidio, medjutim na demu je bio neki problem s osvjetljenjem pa je igra toliko lose izgledala da sam totalno bio ohladio, medjutim, Square Enix je bas slusao kritike za demo i direktno su se posvetili problemima na koje se raja zalila, tako da je sad osvjetljenje u igri super i dodali su opciju da se frekvencija dijaloga moze nastimati po volji, pa cak i skroz ugasiti osim za questove.


Pored tog svega se bas vidi da su se maksimalno potrudili iskoristiti sve sto PS5 nudi pa imaju implementiran game help, dualsense iskoristen fino a loadinga prakticki nema, manje od pola sekunde je za fast travel a sam loading sejva nesto vise od sekunde. Pored toga igra nudi 3 graficka nacina i dodatno nudi 120Hz/40fps mode za korisnike sa 120Hz ekranima.



Za sada imam samo dvije sitne zamjerke, jedna je sto dok traju odredjeni quest dijalozi ne moze se kretati nikako, ali srecom mogu se ubrzavati/skipati. Druga zamjerka je na same performanse, probao sam sve nacine i moj zakljucak je da, za korisnike sa 120Hz ekranima, je najbolje igrati na ray tracing mode ali sa upaljenim 120Hz mode i ugasenim motion blur. Tad se igra vrti na 40fps ali zna biti pokoji drop, ne tako strasno kao na graphics i performance, dosta je fluidno a opet super izgleda. Dosta raje se zali i na samu grafiku i iako nije nista groundbraking igra ipak jako dobro izgleda i bas uzivam u vizualama.



Da naglasim neke stvari koje mi se jako svidjaju.



- Traversal/kretanje po svijetu mi je bas inovativno, jako je zabavno i postaje sve bolje kako se otkljucavaju novi skillovi.

- Combat mi je takodjer super, raznih magija, skillova, opreme i nacina da se to sve jos unaprijedi.

- Svijet mi je zanimljiv, svugdje ima protivnika i raznih aktivnosti koje te odmah nagrade necim dobrim.

- Igra ima mnostvo opcija za sve segmente, da li bilo za gameplay, tezinu, olaksice, kretanje, dijalozi, pomoc, automatsko rjesavanje puzzle lockova, accessibility. Znaci bas sve se moze u detalje prilagoditi kako kome odgovara.

- Bas su gledali da nastimaju mehanike igre tako da slobodno mozes eksperimentisati, probavati razne stvari a da nema nikakvih penala ili ono da se resursi stede jer mislis da ces naci nesto gdje ih je bolje iskoristiti pa npr. za magije koje otkljucavate manom, osim za ove glavne sto budu od starta, mogu se resetovati ako smatrate da nije za vas pa dobijete manu nazad. Ili npr. kupljenje loota je tako dobro odradjeno da ne prekida flow gameplya jer brzinski se sve u pokretu pokupi, a to me cesto u igrama jako nervira kad za svaku biljku i glupost moram sacekati pretjeranu animaciju i potpuno zaustavljanje kretanja, a sto je jos bolje je to sto se u postavkama moze nastimati da se loot automatski bere pa samo preletis i pokupi se, QoL improvement koji bi sve igre trebale implementirati.

- Grafika.

- Prica mi je za sad zanimljiva.





Samo bih jos naveo par stvari zbog kojeg mi je bas neopravdano toliko hejtanje po igri. Neki, ako igra nije njihov tip igre zeljno iscekuju da igra flopa i na kraju se raduju tome, to mi nije jasno.

Glavne zamjerke za forspoken, koliko sam upratio po netu i recenzijama su slijedece:

1. Dijalog, kazu cringe?
2. Grafika, kazu da izgleda kao PS3 igra.
3. Performanse.



To su razlozi zbog kojih je igra vecini smece i flop a kada uporedimo malo vidimo da nema bas smisla:

1. Igra koja je dobila GOTY titulu za 2022 i nema skoro dijaloga, i kad ga ima skoro uvijek je toliko kriptican da opet vidis da nisi nista skontao tek kad na youtube pogledas neko pojasnjenje. Plague Tale requiem mi je imao neprirodne dijaloge, amicija mi je bas isla na zivce i nije se ponasala "prirodno", dok je u innnocence puno bolje bilo.
2. Opet spominjem Elden Ring, koji je za 2022 godinu imao ispodprosjecnu grafiku i mnogo problema sa popinom, distance rendering i slicnim stvarima, i jedino sto je vadi u tom polju je art style. Ne znam da li je ko od vas primjetio u ER kada ste na "granici" izmedju dva podrucja sa razlicitim paletama boja, uopste nema neki prelaz, nego tacno postoji nevidljiva linija koja cim se predje mijenja boju neba i ostalog, katastrofa.

3. Opet Elden Ring kao GOTY i Plague Tale Requiem kojeg se po netu dizalo u nebesa kao predobra, a meni u svemu osim grafike velik downgrade naspram innocence. I ER i PT:R su imali uzasnih problema sa performansama a u PT je i 40fps mode imao uzasne dropove na 20ak fps, pored toga bugova, neiskoristenost svih PS5 funkcija i uzasno dosadnu i sporu pricu sve do sami pred kraj igre, gdje tek postane zanimljiva.

Zar ima smisla svrstati igru kao smece zbog tih gore navedenih razloga, iako su ti segmenti osjetno bolje uradjeni nego u nekim od najpopularnijih igara gdje se te zamjerke ne smiju ni spomenuti jer odmah se fanboy elita odmah nadje uvrijedjena i pocne napadati bez stvarnih, objektivnih kontra argumenata?


Samo cu jos napomenuti da mi je ER jedna od drazih igara, igrao sam je preko 150 sati i uzeo platinu, prvi plague tale mi bio super i takodjer uzeo platinu, dok requiem se nisam mogao natjerati da zavrsim.

Ukusi su razliciti i o subjektivnim stvarima nema puno smisla raspravljati, ali treba biti realan i mozda prvo sam necemu dati sansu pa suditi, a ne nositi se hive mindom pa kao sto mi se drug jedan sinoc javi "Stvarno igras to smece od igre", na sta sam ja ukratko odgovorio da je meni super i ne kontam hejt a on kao pa cijeli internet pise lose o njoj, mora biti smece.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#8004 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

Pogrešno si me citirao, pitao sam da li igraš taj odron od igre, ne smeće.

Traže 80€ za generičnu igru bez identiteta i duše u kojoj samo combat valja i eto donekle grafika, sve ostalo je loše, prožvakano, jalavo, dosadno. To nije moje mišljenje jer volim da skačem na hate-train, isto pišu svi relevantni portali i kritičari, a ni reakcija igrača trenutno nije ništa bolja.
Meni dosad nije poznat niti jedan primjer gdje su i kritičari i igrači nezasluženo blatili neku igru, sumnjam da je Forspoken prva te vrste. Imaš naslove koje su kritičari ocjenili super ali se nisu svidjeli igračima, imaš naslove koje su kritičari blatili, ali igrači ipak prepoznali kvalitet i vole/cijene igru, ALI igra koju su i igrači i kritičari prihvatili loše pa se kasnije ispostavilo da je ipak super i da joj je učinjena nepravda, jednostavno ne postoji. Kvalitet danas uvijek ispliva na jednoj strani, ili kod igrača ili kod kritičara. U vezi Forspoken se trenutno takmiče obje strane ko će dati više do znanja da igra nije dobra.

Tebi kao pojedincu naravno niko ne brani da digneš glas i kažeš da igra zadovoljava tvoje standarde, ali isto tako se moraš pomiriti s time da si manjina i ne povlačiti nikakve paralele sa ER i Requiem koje su u očima većine igrača i kritičara dobre igre.
tap3ah75
Posts: 5979
Joined: 07/09/2009 14:14

#8005 Re: PlayStation 5 - all about

Post by tap3ah75 »

Pusti njega
Njemu se ni LOU2 nije svidio
:lol:
vojopd
Posts: 1798
Joined: 28/05/2018 18:14

#8006 Re: PlayStation 5 - all about

Post by vojopd »

Kako si uspio 12h u danu igrati?? 😂
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8007 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 25/01/2023 12:28 Pogrešno si me citirao, pitao sam da li igraš taj odron od igre, ne smeće.

Traže 80€ za generičnu igru bez identiteta i duše u kojoj samo combat valja i eto donekle grafika, sve ostalo je loše, prožvakano, jalavo, dosadno. To nije moje mišljenje jer volim da skačem na hate-train, isto pišu svi relevantni portali i kritičari, a ni reakcija igrača trenutno nije ništa bolja.
Meni dosad nije poznat niti jedan primjer gdje su i kritičari i igrači nezasluženo blatili neku igru, sumnjam da je Forspoken prva te vrste. Imaš naslove koje su kritičari ocjenili super ali se nisu svidjeli igračima, imaš naslove koje su kritičari blatili, ali igrači ipak prepoznali kvalitet i vole/cijene igru, ALI igra koju su i igrači i kritičari prihvatili loše pa se kasnije ispostavilo da je ipak super i da joj je učinjena nepravda, jednostavno ne postoji. Kvalitet danas uvijek ispliva na jednoj strani, ili kod igrača ili kod kritičara. U vezi Forspoken se trenutno takmiče obje strane ko će dati više do znanja da igra nije dobra.

Tebi kao pojedincu naravno niko ne brani da digneš glas i kažeš da igra zadovoljava tvoje standarde, ali isto tako se moraš pomiriti s time da si manjina i ne povlačiti nikakve paralele sa ER i Requiem koje su u očima većine igrača i kritičara dobre igre.
Ja sam fino napisao svoje misljenje, mozda nekome bude korisno, kao i da mi je nigdje veze na sta se prigovara. Narod prigovara da je negativno sto su nam dali demo a cak neki kukaju sto ima 120Hz podrsku, to je pametnom dosta.

Meni se igra svidjela i fino sam sve naveo, ne znam zasto tebi smeta sto se meni svidja.

@tap3ah75 Otkud ti to? Meni su obe TLOU igre dobre, u dvici mi se samo ne svidja guranje propagande i na sta je otisla prica, ali igra ko igra mi je super bila.

@vojopd Fino, bio slobodan i kuci cijeli dan, kako sam je upalio nisam je skoro nikako ni gasio.


@Ironman_88
Image


User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#8008 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

Dobar je forspoken, kupicu ga kad bude 14.99$

Meni se gameplay bas svidio, price na demu nema. Odmah si u akciji. Ima malo blesavih posalica koje se ponavljaju.

Grafika kao u HZD, mada moje oci ili mozak nisu bas relevantne za procjenu grafike.
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#8009 Re: PlayStation 5 - all about

Post by schindleroskar »

Recenzije su pomocno sredstvo u izboru, vidim igru na youtubu, svidi mi se igra, kupim igru.
Zaboli me za misljenja drugih ljudi, ne kupujem da oni uzivaju nego da ja uzivam.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#8010 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Zoooka »

schindleroskar wrote: 25/01/2023 17:48 Recenzije su pomocno sredstvo u izboru, vidim igru na youtubu, svidi mi se igra, kupim igru.
Zaboli me za misljenja drugih ljudi, ne kupujem da oni uzivaju nego da ja uzivam.
:thumbup:
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8011 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

I ja isto ne podliježem previše internetskim recenzijama, pogledam par trailera, eventualno odgledam i poslusam sta gameranx ima za reći i moožda ign,ali kod ign-a zavisi tko recenzira. U većini slučajeva me svi oni nerviraju kad pođu cmoljiti oko nekih banalnih stvari u igri😁
Mene zasad jedino odbijaju souls i souls-like igre,što ne znači da im neću dati šansu ubrzo.
User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#8012 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

schindleroskar wrote: 25/01/2023 17:48 Recenzije su pomocno sredstvo u izboru, vidim igru na youtubu, svidi mi se igra, kupim igru.
Zaboli me za misljenja drugih ljudi, ne kupujem da oni uzivaju nego da ja uzivam.
Pogledam na hcl forspoken, igor igra, ne svidja mu se dosta toga
Gledam sinoc radbrada ili kako vec, sve sto je igor naveo presuti, ponekad kaze i like this game :D
Mada je combat meni fakat super
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8013 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

arnes_king wrote: 25/01/2023 09:40 Igra koja je dobila GOTY titulu za 2022 i nema skoro dijaloga, i kad ga ima skoro uvijek je toliko kriptican da opet vidis da nisi nista skontao tek kad na youtube pogledas neko pojasnjenje.
Apel svim developerima da se vode ovim primjerom 😁
Igre tipa Doom,dark souls i njihovi "tihi" protagonisti, nema bolje.Pa su tu naravno S.t.a.l.k.e.r, doomslayer,pa npr. ako se ko sjeća Isaka iz prvog Dead Space, Ico.. nije bilo potrebe za iscrpnom expozicijom i satima i satima bespotrebnog dijaloga koji svakako zaboravim nakon 24 sata. Naravno legendarni shadow of colossus je tu jedan od očitih primjera,još na ps2. I to još dok se nije imalo za racunar da ti nešto ko citas recenzije,playthrough-ove.
Pa s rajom iz razreda prepričavaš doživljaje igranja, ko je na kojem bossu zapeo,koga je koji segment igre najviše isfurstrirao. A i naš par što smo imali plejke tada, štedilo se krvnički, odvajalo od usta da se s pika nabavi polovna dvica.
2 mjeseca nisam na odmoru jeo,ostavljo sa strane da ponudim liku ps1 keca uz nadoplatu za ps dvicu na piku. Jebo te više Gex the gecko, syphon filter i tomb raider, sada slijedi Onimusha,devil may cry,god of war😁.E to su bila najbolja vremena gaminga.

Kod mene će definitivno elden ring biti idući,iako sam lomio dzojstike zbog sekira,nioha,bloodborna. Ali mislim da mi samo nisu došle u pravom momentu gejmanja, teško je napraviti tranziciju sa tipa Uncharted na dark souls I očekivati da ćeš igrati sa podjednakim entuzijazmom. Pripremiš se na to da će te igra prožvakati i ispljunuti nebrojeno mnogo puta. Pa će te još nakon što te ispljune dodatno malo nogama nagnječiti. Ali,ali.. He who dares-wins,što bi reko delboy
User avatar
Dope_Man
Posts: 7775
Joined: 03/06/2016 16:31

#8014 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Dope_Man »

nepass1 wrote: 26/01/2023 08:11
schindleroskar wrote: 25/01/2023 17:48 Recenzije su pomocno sredstvo u izboru, vidim igru na youtubu, svidi mi se igra, kupim igru.
Zaboli me za misljenja drugih ljudi, ne kupujem da oni uzivaju nego da ja uzivam.
Pogledam na hcl forspoken, igor igra, ne svidja mu se dosta toga
Gledam sinoc radbrada ili kako vec, sve sto je igor naveo presuti, ponekad kaze i like this game :D
Mada je combat meni fakat super
Radbrad je meni totalno nerelevantan za reci bilo sta o igri. Nisam ga vec dugo gledao iako ga jos ponekad youtube forsira u prijedloge al dok jesam gledao toliko je los igrac bio, a zatim obicni glasnogovornik za publishera koji mu da igru da je to sve ofirno. Nema trunke kriticnosti kod njeg, sve mu je divno i krasno, bitno je da lova kaplje.

Tako da ne bih njega uzeo kao relevantnog.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#8015 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

Sve je u tome kako uspiješ usaditi dušu u neku igru i da li uspiješ da preneseš svijet i atmosferu svijeta na igrača ili ne.
Da, neke od najboljih igara nemaju tonu nepotrebnog brbljanja ili nemaju nikako dijaloge, ali su svojim načinom rekle 100 puta više rekle nego 100.000 generičnih rečenica izgovorenih u random 08/15 open world igri.
Džaba Aloy što ne može začepiti i stalno govori šta je radila, šta trenutno radi i šta će tek uraditi, kad svijet oko nje (ikao vizuelno impresivan) neće nikad izazvati ni približno sličnu fascinaciju kao Shadow of the Colossus ili Elden Ring. Svijet koji koristi vješto environmental storytelling, ne objašnjavati ti stalno šta se dešava, ostavlja ti prostora za mozganje i tvoju interpretaciju i tjera te da razmišljaš o tome i van igre/tražiš dodatne informacije, svraćaš na youtube zbog toga (što Arnes predstavlja kao nešto negativno), je svijet koji je uspio da te zarobi i usadi ti svoju fascinaciju.
User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#8016 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

Dope_Man wrote: 26/01/2023 09:39
nepass1 wrote: 26/01/2023 08:11

Pogledam na hcl forspoken, igor igra, ne svidja mu se dosta toga
Gledam sinoc radbrada ili kako vec, sve sto je igor naveo presuti, ponekad kaze i like this game :D
Mada je combat meni fakat super
Radbrad je meni totalno nerelevantan za reci bilo sta o igri. Nisam ga vec dugo gledao iako ga jos ponekad youtube forsira u prijedloge al dok jesam gledao toliko je los igrac bio, a zatim obicni glasnogovornik za publishera koji mu da igru da je to sve ofirno. Nema trunke kriticnosti kod njeg, sve mu je divno i krasno, bitno je da lova kaplje.

Tako da ne bih njega uzeo kao relevantnog.
Ne uzimam ga ni ja kao relevantnog, isto sam i ja primjetio kao i ti. Calisto protocol je toliko hvalio mada je popljuvana igra. Ali sinoc bas one cutscene fakat jesu cringe, vidi i on ali presuti :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 9670
Joined: 06/07/2017 07:35

#8017 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

Ironman_88 wrote: 26/01/2023 10:05 Sve je u tome kako uspiješ usaditi dušu u neku igru i da li uspiješ da preneseš svijet i atmosferu svijeta na igrača ili ne.
Da, neke od najboljih igara nemaju tonu nepotrebnog brbljanja ili nemaju nikako dijaloge, ali su svojim načinom rekle 100 puta više rekle nego 100.000 generičnih rečenica izgovorenih u random 08/15 open world igri.
Džaba Aloy što ne može začepiti i stalno govori šta je radila, šta trenutno radi i šta će tek uraditi, kad svijet oko nje (ikao vizuelno impresivan) neće nikad izazvati ni približno sličnu fascinaciju kao Shadow of the Colossus ili Elden Ring. Svijet koji koristi vješto environmental storytelling, ne objašnjavati ti stalno šta se dešava, ostavlja ti prostora za mozganje i tvoju interpretaciju i tjera te da razmišljaš o tome i van igre/tražiš dodatne informacije, svraćaš na youtube zbog toga (što Arnes predstavlja kao nešto negativno), je svijet koji je uspio da te zarobi i usadi ti svoju fascinaciju.
Pa ok ali svak ima svoje preference, mene je aloy odusevila i jebeni godisnji sam potrosio na nju. Dok elden ring ne bih da se besplatno djeli stavio u biblioteku jer znam da nikad to necu igrati.
Mozda da imam neke druge zivotne uvjete gdje mogu igrati 10h dnevno pa da se zadubljujem drugacije bih razmisljao. Ili da mi je 20 godina.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#8018 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Herr Flick »

Mustang1 wrote: 24/01/2023 21:20 Vidi xbox normalna cijena a ovi nabili ps5 cijenu. Ne treba ni kupovati vala.
Normalna je zato sto xbox kod nas niko ne kupuje,a sve dok raja kupuje ps5 po toj cijeni oni nemaju razloga da je spustaju,jel logicno ako nesto nemozes prodat spustat ces cijenu ako se prodaje nema potrebe da se spusta
User avatar
Rothmans
Posts: 2860
Joined: 21/11/2019 21:32

#8019 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Rothmans »

Imal dobrih online pucacina na ps5 ? Ispalo mi ovo preko telemacha da pazarim pa se mislim. Imam ps3 ,ps4 ...
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#8020 Re: PlayStation 5 - all about

Post by schindleroskar »

Rothmans wrote: 26/01/2023 12:35 Imal dobrih online pucacina na ps5 ? Ispalo mi ovo preko telemacha da pazarim pa se mislim. Imam ps3 ,ps4 ...
Naravno, sa PS5 nema fule sa FPS igrama.

Call of Duty, ne moram objasnjavat
Warzone ako volis Battle Royale
Hell let Loose i Insurgency Sandstorm ako volis simulacije
Battlefield 5 ako volis sandbox tip, gdje na bojištu mozes radit sta god pozelis
Tu imaju i Pubg, Fortnite, Rainbow Six Siege
Call of Duty tradicionalno ogromna baza igraca, u BF5, HLL i Rainbow Six Siege je playerbase malo više hard core i ima ih manje, ali su meni licno x puta zabavnije.
User avatar
glitch
Posts: 3241
Joined: 09/07/2014 03:07

#8021 Re: PlayStation 5 - all about

Post by glitch »

Image
:skoljka:
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#8022 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

Dobro je da ne košta 80€.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#8023 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

Prva relevantna igra u 2023. nije zakazala. :izet:

stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8024 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

Ironman_88 wrote: 26/01/2023 18:01 Prva relevantna igra u 2023. nije zakazala. :izet:

2011.e kad je originalno izašla bila vrh ,a mogu misliti sada tek :thumbup: Vala jedva čekam opet je prelaziti. A tek resident evil 4 kad dodje uh uh...
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#8025 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mirsek »

Koje su multiplayer FPS igre ponajbolje na ps5, i jel se tesko navici na gamepad umjesto misa i tastature ?
Post Reply