Download filmova i serija

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#101 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

Radar71 wrote:
DinoKotroman wrote: ne znam eto
prosvijetli mene što meni na dva kompjutera i laptopu windows ispisuje istu poruku da ne može da odradi tu operaciju
evo
typeOnegative wrote:formatiraj ga u NTFS ili exFat pa ce moci
znači ima neka caka
probam
al hoće li onda zajebat spajanje na TV
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4416
Joined: 21/02/2011 12:56

#102 Re: Download filmova i serija

Post by REDDEVILS »

Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#103 Re: Download filmova i serija

Post by Radar71 »

moj LG ne zajebava
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#104 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

REDDEVILS wrote:Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
Vjeruj da ne znam, ja licno se ne bih usudio ako je torrent sa RARBG i slicnih stranica...
User avatar
l33t
Posts: 4325
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#105 Re: Download filmova i serija

Post by l33t »

DinoKotroman wrote:
l33t wrote:vala 1080p film nema ispod 7-8GB da sam skino da ne pricam o onim sto traju 2h+ zna i preko 11-12
fullhd webrip ili neki od rarbg releasova
a 1-3 GB je neki kompresovani krs :) sa low bitrateom ili krs audio trakom
pa vidi na najboljim siteovima za filmove
YIFI, YTS RARBG koliki su
fora je u kvalitetnom enkodiranju gdje su oni nenadmašivi
YIFI i yts uopce nisu "kvalitetni" snimci vec su podnosljivi za gledanje na fhd tv

snimci na RARBG su bolje kvalitete. inace YTS stari koji je poceo encodirat presto je radit tako da ispadne da su te stranice fake
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#106 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

REDDEVILS wrote:Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
skidaj s.mobitelom
ja to radim sa yifi, yts, rarbg, piratbay
i nikakvih problema nemam
ponavljam, najveći film je bio Vanila Sky sa 3,3 GB
https://www.yify-torrent.org/movie/4071 ... rrent.html

a skino sam preko 400 filmova !!
tako da pojma nemam gdje nalazite te filmove
čuj 15-25 GB
a onaj sa 100 GB ulazi u legendu polako
jos mi neda linka da i ja taj film skinem :lol:
Last edited by DinoKotroman on 06/01/2019 19:40, edited 1 time in total.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#107 Re: Download filmova i serija

Post by typeOnegative »

Dino
na privatnim trackerima
Ne znam sta je tu cudno , evo ja skidam od 50 , 60 i vise GB kako koji izadje jer zelim uzivati u maksimalnoj kvaliteti slike i zvuka koju na tim ripovima koje spominjes ne mogu dozivjeti . Sta bi rekao kad bi ti rekao da imam BR izdanje Gospodara prstenova od preko 250 GB , ima yify od 5 i isto je ?

tebi su ti od 1,5 ili 2 GB ok posteno , al prihvati da ima i drugacijih ljudi kojim nisu i nemoj se raspravljat jer ocito nemas pravu sliku i ne razumijes neke stvari.
User avatar
l33t
Posts: 4325
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#108 Re: Download filmova i serija

Post by l33t »

DinoKotroman wrote:
REDDEVILS wrote:Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
skidaj s.mobitelom
ja to radim sa yifi, yts, rarbg, piratbay
i nikakvih problema nemam
ponavljam, najveći film je bio Vanila Sky sa 3,3 GB
https://www.yify-torrent.org/movie/4071 ... rrent.html

a skino sam preko 400 filmova !!
tako da pojma nemam gdje nalazite te filmove
čuj 15-25 GB
a onaj sa 100 GB ulazi u legendu polako
jos mi neda linka da i ja taj film skinem :lol:
pa sam govoris da skidas sa rarbg, jarane na rarbg eto pogledaj kolko je avengers neki film
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#109 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

pa valjda onda kupiš lijepo BluRay disk i gledaš ko čojk a ne cigančiš
ako si već perfekcionista
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#110 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

l33t wrote:
DinoKotroman wrote:
REDDEVILS wrote:Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
skidaj s.mobitelom
ja to radim sa yifi, yts, rarbg, piratbay
i nikakvih problema nemam
ponavljam, najveći film je bio Vanila Sky sa 3,3 GB
https://www.yify-torrent.org/movie/4071 ... rrent.html

a skino sam preko 400 filmova !!
tako da pojma nemam gdje nalazite te filmove
čuj 15-25 GB
a onaj sa 100 GB ulazi u legendu polako
jos mi neda linka da i ja taj film skinem :lol:
pa sam govoris da skidas sa rarbg, jarane na rarbg eto pogledaj kolko je avengers neki film
RARBG je opcija samo ako film ne mogu naći na YIFI I YTS koji su prioritet
ponavljam kvaku koji mnogi ovdje ne kontaju
YIFI I YTS imaju nenadmašivo enkodiranje i uspjevaju maltene dobit skoro isti kvalitet sa 2-3 GB kao ti tvoji sa 15-30 GB
Last edited by DinoKotroman on 06/01/2019 19:45, edited 1 time in total.
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#111 Re: Download filmova i serija

Post by Radar71 »

DinoKotroman wrote:
REDDEVILS wrote:Ja kad sam skidao filmove u 1080p uvijek sam skidao između 15-25 GB nikad ispod nisam išao a sad skidam 4K filmove u veličini od 35-75 GB :thumbup: Nego @semirsar da te pitam jeli sigurno skidati torente na kompjuter na kome imam internet bankarstvo i koristim karticu za kupovinu, do neki dan sam skidao na stari komp torente ali se pokvario.
skidaj s.mobitelom
ja to radim sa yifi, yts, rarbg, piratbay
i nikakvih problema nemam
ponavljam, najveći film je bio Vanila Sky sa 3,3 GB
https://www.yify-torrent.org/movie/4071 ... rrent.html

a skino sam preko 400 filmova !!
tako da pojma nemam gdje nalazite te filmove
čuj 15-25 GB
a onaj sa 100 GB ulazi u legendu polako
jos mi neda linka da i ja taj film skinem :lol:
http://prntscr.com/m3s99g
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#112 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

Je l´ to @dileja osjetio cari torrenta? :D
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#113 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

pa to i jest original BluRay za koji sam i reko da jedini može imat 100 GB
čojk je bulaznio o ripovanim verzijama
User avatar
l33t
Posts: 4325
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#114 Re: Download filmova i serija

Post by l33t »

ma nisi ti nista pogrijesio al ako imas dobar internet sto bi skido yifi, ako mozes sa rarbg bolju verziju?
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#115 Re: Download filmova i serija

Post by ferratilis »

Bolje da se svadjate oko kvaliteta video fajlova nego mp3 vs flac, barem ima smisla :D Kad su filmovi u pitanju, fakat se osjeti razlika. Neki dan sam gledao originalni Alien u visokom kvalitetu - dozivljaj za oci i usi, iako mi je TV samo fullHD 40". Takve odlicno rezirane filmove je zahvalno gledati u dobrom formatu. Nakon toga sam skinuo Cameronov Aliens Director's Cut rip od gigu (nisam mogao pronaci nesto bolje) i nisam mogao gledati duze od 15 minuta. Kao da je sporetom ripovano.
DinoKotroman
Posts: 76
Joined: 25/12/2018 20:34

#116 Re: Download filmova i serija

Post by DinoKotroman »

ferratilis wrote:Bolje da se svadjate oko kvaliteta video fajlova nego mp3 vs flac, barem ima smisla :D Kad su filmovi u pitanju, fakat se osjeti razlika. Neki dan sam gledao originalni Alien u visokom kvalitetu - dozivljaj za oci i usi, iako mi je TV samo fullHD 40". Takve odlicno rezirane filmove je zahvalno gledati u dobrom formatu. Nakon toga sam skinuo Cameronov Aliens Director's Cut rip od gigu (nisam mogao pronaci nesto bolje) i nisam mogao gledati duze od 15 minuta. Kao da je sporetom ripovano.
super
ajd molim te skini sa yifija taj film
eto ti gore link
pa ga pogledaj i eto uporedi kvalitet
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#117 Re: Download filmova i serija

Post by typeOnegative »

DinoKotroman wrote:pa to i jest original BluRay za koji sam i reko da jedini može imat 100 GB
čojk je bulaznio o ripovanim verzijama
Nisi u pravu , ima itekako . evo ti film za primjer od 86 GB , a nije BR


Image


@REDDEVILS
previdio sam tvoj post . Ako skidas s provjerenih trackera nemas frke , skidam stalno a imam paypal i banku na kompu kao i ti i nisam nikad imao problema . Ako ti treba sibni mail u pp da ti posaljem invite za IPT
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#118 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

ne vrijedi se raspravljati, njemu se ne cudim, ocito on ni godina nejma da bi ga se za ozbiljno uzelo... ali vi ostali me bas zacudiste, pa kad ni slike ne pomazu, sto se dalje raspravljate... pustite ga nek uziva u svom i na svom.
i da, na dileju ne pomislih, odavno ga nije bilo :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#119 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

typeOnegative wrote:
DinoKotroman wrote:pa to i jest original BluRay za koji sam i reko da jedini može imat 100 GB
čojk je bulaznio o ripovanim verzijama
Nisi u pravu , ima itekako . evo ti film za primjer od 86 GB , a nije BR


http://i65.klix.com/2l94pvt.png


@REDDEVILS
previdio sam tvoj post . Ako skidas s provjerenih trackera nemas frke , skidam stalno a imam paypal i banku na kompu kao i ti i nisam nikad imao problema . Ako ti treba sibni mail u pp da ti posaljem invite za IPT
Da, IPT je i po meni jedan od sigurnijih, cak sam vidio da pojedini fajlovi vrlo brzo naprosto nestanu kao da ih uopste nije ni bilo, vjerovatno zbog malicioznog koda u sebi. :thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#120 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

semirsar wrote:ne vrijedi se raspravljati, njemu se ne cudim, ocito on ni godina nejma da bi ga se za ozbiljno uzelo... ali vi ostali me bas zacudiste, pa kad ni slike ne pomazu, sto se dalje raspravljate... pustite ga nek uziva u svom i na svom.
i da, na dileju ne pomislih, odavno ga nije bilo :mrgreen:
Samo pogledas datum registracije 18383929029 po redu nicka i nacin komunikacije. :D
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#121 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

irac300 wrote:
semirsar wrote:ne vrijedi se raspravljati, njemu se ne cudim, ocito on ni godina nejma da bi ga se za ozbiljno uzelo... ali vi ostali me bas zacudiste, pa kad ni slike ne pomazu, sto se dalje raspravljate... pustite ga nek uziva u svom i na svom.
i da, na dileju ne pomislih, odavno ga nije bilo :mrgreen:
Samo pogledas datum registracije 18383929029 po redu nicka i nacin komunikacije. :D
ama ja ni na @adru naseg ne pomislih... ostarilo se valjda, a ni njega odavno nejma :mrgreen:
User avatar
crnivrag
Posts: 12888
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#122 Re: Download filmova i serija

Post by crnivrag »

semirsar wrote: ama ja ni na @adru naseg ne pomislih... ostarilo se valjda, a ni njega odavno nejma :mrgreen:
Nema ga otkako je otkrio čari Zauder foldera :pisnuo:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#123 Re: Download filmova i serija

Post by irac300 »

semirsar wrote:
irac300 wrote:
semirsar wrote:ne vrijedi se raspravljati, njemu se ne cudim, ocito on ni godina nejma da bi ga se za ozbiljno uzelo... ali vi ostali me bas zacudiste, pa kad ni slike ne pomazu, sto se dalje raspravljate... pustite ga nek uziva u svom i na svom.
i da, na dileju ne pomislih, odavno ga nije bilo :mrgreen:
Samo pogledas datum registracije 18383929029 po redu nicka i nacin komunikacije. :D
ama ja ni na @adru naseg ne pomislih... ostarilo se valjda, a ni njega odavno nejma :mrgreen:
Adra nije bio kurcevit, on se samo pravio da je strucnjak iz raznih tehnoloskih oblasti. :D
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#124 Re: Download filmova i serija

Post by semirsar »

crnivrag wrote:
semirsar wrote: ama ja ni na @adru naseg ne pomislih... ostarilo se valjda, a ni njega odavno nejma :mrgreen:
Nema ga otkako je otkrio čari Zauder foldera :pisnuo:
pa ni ti nijesi bio bas imun jedno vrijeme, dugo ti je trebalo da se povratis :pisnuo: :pisnuo:

@irac300 :thumbup:
User avatar
crnivrag
Posts: 12888
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#125 Re: Download filmova i serija

Post by crnivrag »

semirsar wrote: pa ni ti nijesi bio bas imun jedno vrijeme, dugo ti je trebalo da se povratis :pisnuo: :pisnuo:
Evo upravo vidjeh da su dodata 4 nova naslova, dakle ko nije krenuo sa gledanjem, ima 196 naslova za pogledati :pisnuo:
Post Reply