Android TV Box

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
brkox
Posts: 187
Joined: 16/08/2013 21:54

#1826 Re: Android TV Box

Post by brkox »

Logitekova bežična već par godina a koja je valjda brat-bratu pala jedno 50x i ništa joj.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#1827 Re: Android TV Box

Post by dzeno123 »

Zna li neko frcera li na amazon firestick tv nas eon.
User avatar
rida1976
Posts: 1894
Joined: 25/11/2007 19:43

#1828 Re: Android TV Box

Post by rida1976 »

dzeno123 wrote: 12/02/2021 08:13 Zna li neko frcera li na amazon firestick tv nas eon.
ATV aplikacija radi dobro, mobilna ne moze
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#1829 Re: Android TV Box

Post by dzeno123 »

rida1976 wrote: 12/02/2021 10:36
dzeno123 wrote: 12/02/2021 08:13 Zna li neko frcera li na amazon firestick tv nas eon.
ATV aplikacija radi dobro, mobilna ne moze
Super, hvala info druze.
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#1830 Re: Android TV Box

Post by tovarish »

Imam jedan problem na netflixu kojeg gledam preko miboxa. Slika i zvuk nisu sinhronizirani. Mala ja razlika, ali dovoljno da me nervira. Zna li neko u čemu je problem?
Zorge
Posts: 332
Joined: 27/01/2018 13:15

#1831 Re: Android TV Box

Post by Zorge »

Pisao je neko i na redditu za nvidia shield
Problem prebacuje nvidia shield na netfliksu a ovi kontra. Probaj preko Kodija
dzenanalic22
Posts: 805
Joined: 28/08/2017 16:30

#1832 Re: Android TV Box

Post by dzenanalic22 »

Preporučujete li MI Stick ili Fire TV Stick (HD) za korištenje EON Smart TV aplikacije? Postoje li kakve komplikacije pri instaliranju navedene aplikacije i koji je najlakši način za instaliranje? Može li direktno preko Google Play Storea?
User avatar
rida1976
Posts: 1894
Joined: 25/11/2007 19:43

#1833 Re: Android TV Box

Post by rida1976 »

dzenanalic22 wrote: 13/02/2021 18:31 Preporučujete li MI Stick ili Fire TV Stick (HD) za korištenje EON Smart TV aplikacije? Postoje li kakve komplikacije pri instaliranju navedene aplikacije i koji je najlakši način za instaliranje? Može li direktno preko Google Play Storea?
Kod Mi Sticka skidas direktno sa Play Store-a, kod Fire Sticka sideload. Rade oba dobro sa EON smart tv aplikacijom
caseytron
Posts: 2083
Joined: 01/06/2016 16:42

#1834 Re: Android TV Box

Post by caseytron »

rida1976 wrote: 13/02/2021 19:33
dzenanalic22 wrote: 13/02/2021 18:31 Preporučujete li MI Stick ili Fire TV Stick (HD) za korištenje EON Smart TV aplikacije? Postoje li kakve komplikacije pri instaliranju navedene aplikacije i koji je najlakši način za instaliranje? Može li direktno preko Google Play Storea?
Kod Mi Sticka skidas direktno sa Play Store-a, kod Fire Sticka sideload. Rade oba dobro sa EON smart tv aplikacijom
Kako se ponasa Mi stick sto se tice Netflixa. Iskreno djeluje mi privlacnije od FS.
User avatar
rida1976
Posts: 1894
Joined: 25/11/2007 19:43

#1835 Re: Android TV Box

Post by rida1976 »

Nemam Mi stick. Imam 3 AFS 4K i rade ko munja.
davlab
Posts: 1
Joined: 16/02/2021 23:52

#1836 Re: Android TV Box

Post by davlab »

Ima li neko za mi box s modifikovanu eon aolikaciju koja ne trazi kod vec nalog ?
giovanni galli
Posts: 426
Joined: 05/01/2012 21:30

#1837 Re: Android TV Box

Post by giovanni galli »

NOVO

💥NOVO U PONUDI💥
LEOVIN HK1 Max/4GB+64GB👌

📌Cijena:115KM🛒
📌Dostava:7KM🚐

➡️Najbrži android TV box koji podržava oko 14000 programa
(KODI 18.9Leia) i preko 8000 HD filmova koji se automatski ažuriraju.

➡️Pretvorite svoj obični Tv u smart Tv💯

➡️Igranje najnovijih igrica..

👌NOVO U ORGINALNOM PAKOVANJU

Odličan smart tv box, sa 4 GB radne memorije i čak 64 GB memorije za skladištenje podataka
- Android 9.0 Pie.
-8K
- Brz i lak za upotrebu, odličnih karakteristika i prelepog izlgeda, sa najnovijim 9.0😲Android operativnim sistemom.

-🌠🤩Svetlosni efekti na kućištu uređaja
(led rbg detalj) mogu se podešavati i kontrolisati.

📢Pretvara bilo koji televizor u SMART TELEVIZOR sa boljim tehnickim mogucnostima i vise opcija nego pravi smart TV.💯

💯Ovo je trenutno najbolji model android box smart tv od 4GB RAM i 64GB interne memorije🤩🤩

- 🔥Puštanje filmova i snimaka u visokoj 4K, 6K 8K rezoluciji.💯
-🔥TV smart box radi kao mobilni telefon ili tablet, samo na većem ekranu, sve mogućnosti i aplikacije kao na mobilnom telefonu ili tabletu sa Android operativnom sistemu.
-⚡ Korišćenje aplikacija kao što su: YouTube, Facebook, Skajp, pregled office dokumenta, čitanje novina, gledanje filmova preko usb-a ili online, gledanje TV programa preko različitih aplikacija (mobdro, orion TV. . . ), puštanje snimaka i muzike direktno sa vašeg mobilnog telefona ili laptopa, preko AirPlay, AirScreen ili Miracast funkcije, kao i sve ostale mogućnosti koje imate na mobilnom telefonu.
💥TV box poseduje dva usb ulaza, na koja se mogu priključiti tastatura ili miš
Poseduje i slot za mikro SD karticu, kao i HDMI ulaz, ulaz za slušaice (3.5mm) i konektor za LAN kabal

-➡️Povezivanje na internet preko WiFi signala ili preko LAN kabla (obe mogućnosti su dostupne)

-💥Instaliranje svih aplikacija dostupnih na Play Store (kao na mobilnom telefonu ili tabletu).
-Puštanje video snimaka
- Gledanje TV kanala preko aplikacija (kao što su Mobdro, Orion TV i sličnih).
- Instalirana

Pozz ekipa zanima me vrijedi li ovo tj jel ovako kako je lik napisao. Hvala na odgovoru ako ko bude.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4416
Joined: 21/02/2011 12:56

#1838 Re: Android TV Box

Post by REDDEVILS »

giovanni galli wrote: 23/02/2021 01:44 NOVO

💥NOVO U PONUDI💥
LEOVIN HK1 Max/4GB+64GB👌

📌Cijena:115KM🛒
📌Dostava:7KM🚐

➡️Najbrži android TV box koji podržava oko 14000 programa
(KODI 18.9Leia) i preko 8000 HD filmova koji se automatski ažuriraju.

➡️Pretvorite svoj obični Tv u smart Tv💯

➡️Igranje najnovijih igrica..

👌NOVO U ORGINALNOM PAKOVANJU

Odličan smart tv box, sa 4 GB radne memorije i čak 64 GB memorije za skladištenje podataka
- Android 9.0 Pie.
-8K
- Brz i lak za upotrebu, odličnih karakteristika i prelepog izlgeda, sa najnovijim 9.0😲Android operativnim sistemom.

-🌠🤩Svetlosni efekti na kućištu uređaja
(led rbg detalj) mogu se podešavati i kontrolisati.

📢Pretvara bilo koji televizor u SMART TELEVIZOR sa boljim tehnickim mogucnostima i vise opcija nego pravi smart TV.💯

💯Ovo je trenutno najbolji model android box smart tv od 4GB RAM i 64GB interne memorije🤩🤩

- 🔥Puštanje filmova i snimaka u visokoj 4K, 6K 8K rezoluciji.💯
-🔥TV smart box radi kao mobilni telefon ili tablet, samo na većem ekranu, sve mogućnosti i aplikacije kao na mobilnom telefonu ili tabletu sa Android operativnom sistemu.
-⚡ Korišćenje aplikacija kao što su: YouTube, Facebook, Skajp, pregled office dokumenta, čitanje novina, gledanje filmova preko usb-a ili online, gledanje TV programa preko različitih aplikacija (mobdro, orion TV. . . ), puštanje snimaka i muzike direktno sa vašeg mobilnog telefona ili laptopa, preko AirPlay, AirScreen ili Miracast funkcije, kao i sve ostale mogućnosti koje imate na mobilnom telefonu.
💥TV box poseduje dva usb ulaza, na koja se mogu priključiti tastatura ili miš
Poseduje i slot za mikro SD karticu, kao i HDMI ulaz, ulaz za slušaice (3.5mm) i konektor za LAN kabal

-➡️Povezivanje na internet preko WiFi signala ili preko LAN kabla (obe mogućnosti su dostupne)

-💥Instaliranje svih aplikacija dostupnih na Play Store (kao na mobilnom telefonu ili tabletu).
-Puštanje video snimaka
- Gledanje TV kanala preko aplikacija (kao što su Mobdro, Orion TV i sličnih).
- Instalirana

Pozz ekipa zanima me vrijedi li ovo tj jel ovako kako je lik napisao. Hvala na odgovoru ako ko bude.
Ne kupuj, ništa od tog sto je napisao nije istina 🙂

Uzmi Amazon Fire TV Stick 4K
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#1839 Re: Android TV Box

Post by jarobot »

giovanni galli wrote: 23/02/2021 01:44 NOVO

💥NOVO U PONUDI💥
LEOVIN HK1 Max/4GB+64GB👌

📌Cijena:115KM🛒
📌Dostava:7KM🚐

➡️Najbrži android TV box koji podržava oko 14000 programa
(KODI 18.9Leia) i preko 8000 HD filmova koji se automatski ažuriraju.

➡️Pretvorite svoj obični Tv u smart Tv💯

➡️Igranje najnovijih igrica..

👌NOVO U ORGINALNOM PAKOVANJU

Odličan smart tv box, sa 4 GB radne memorije i čak 64 GB memorije za skladištenje podataka
- Android 9.0 Pie.
-8K
- Brz i lak za upotrebu, odličnih karakteristika i prelepog izlgeda, sa najnovijim 9.0😲Android operativnim sistemom.

-🌠🤩Svetlosni efekti na kućištu uređaja
(led rbg detalj) mogu se podešavati i kontrolisati.

📢Pretvara bilo koji televizor u SMART TELEVIZOR sa boljim tehnickim mogucnostima i vise opcija nego pravi smart TV.💯

💯Ovo je trenutno najbolji model android box smart tv od 4GB RAM i 64GB interne memorije🤩🤩

- 🔥Puštanje filmova i snimaka u visokoj 4K, 6K 8K rezoluciji.💯
-🔥TV smart box radi kao mobilni telefon ili tablet, samo na većem ekranu, sve mogućnosti i aplikacije kao na mobilnom telefonu ili tabletu sa Android operativnom sistemu.
-⚡ Korišćenje aplikacija kao što su: YouTube, Facebook, Skajp, pregled office dokumenta, čitanje novina, gledanje filmova preko usb-a ili online, gledanje TV programa preko različitih aplikacija (mobdro, orion TV. . . ), puštanje snimaka i muzike direktno sa vašeg mobilnog telefona ili laptopa, preko AirPlay, AirScreen ili Miracast funkcije, kao i sve ostale mogućnosti koje imate na mobilnom telefonu.
💥TV box poseduje dva usb ulaza, na koja se mogu priključiti tastatura ili miš
Poseduje i slot za mikro SD karticu, kao i HDMI ulaz, ulaz za slušaice (3.5mm) i konektor za LAN kabal

-➡️Povezivanje na internet preko WiFi signala ili preko LAN kabla (obe mogućnosti su dostupne)

-💥Instaliranje svih aplikacija dostupnih na Play Store (kao na mobilnom telefonu ili tabletu).
-Puštanje video snimaka
- Gledanje TV kanala preko aplikacija (kao što su Mobdro, Orion TV i sličnih).
- Instalirana

Pozz ekipa zanima me vrijedi li ovo tj jel ovako kako je lik napisao. Hvala na odgovoru ako ko bude.
Jes ga jaro nakitio
User avatar
irac300
Posts: 9027
Joined: 18/07/2009 18:36

#1840 Re: Android TV Box

Post by irac300 »

Ovo je klasicni lov u mutnom koji rade piljari na osnovu neobrazovanosti kupaca. Svaki dan mi barem jedan slican oglas na FB izleti. I onda kada citas komentare i pitanja, postane ti jasno kako im mogu uvaliti muda pod bubrege. Pitanja su - ide li antena u taj resiver, mora li se placati pretplata, ima li kanal Zadruga itd, itd.
U biti, instaliraju im Blue Thunder Build i kada stane, kako Mehi iz Puracica objasniti da mora generisati portal, ili updateovati build?!
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#1841 Re: Android TV Box

Post by dend »

irac300 wrote: 23/02/2021 11:55 Ovo je klasicni lov u mutnom koji rade piljari na osnovu neobrazovanosti kupaca. Svaki dan mi barem jedan slican oglas na FB izleti. I onda kada citas komentare i pitanja, postane ti jasno kako im mogu uvaliti muda pod bubrege. Pitanja su - ide li antena u taj resiver, mora li se placati pretplata, ima li kanal Zadruga itd, itd.
U biti, instaliraju im Blue Thunder Build i kada stane, kako Mehi iz Puracica objasniti da mora generisati portal, ili updateovati build?!
To nesto imas protiv Mehe iz Puracica ? :D
User avatar
irac300
Posts: 9027
Joined: 18/07/2009 18:36

#1842 Re: Android TV Box

Post by irac300 »

dend wrote: 23/02/2021 12:01
irac300 wrote: 23/02/2021 11:55 Ovo je klasicni lov u mutnom koji rade piljari na osnovu neobrazovanosti kupaca. Svaki dan mi barem jedan slican oglas na FB izleti. I onda kada citas komentare i pitanja, postane ti jasno kako im mogu uvaliti muda pod bubrege. Pitanja su - ide li antena u taj resiver, mora li se placati pretplata, ima li kanal Zadruga itd, itd.
U biti, instaliraju im Blue Thunder Build i kada stane, kako Mehi iz Puracica objasniti da mora generisati portal, ili updateovati build?!
To nesto imas protiv Mehe iz Puracica ? :D
Ja nista, ali Meho ce 'ebati majku ovom sto mu je uvalio boks. :D
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#1843 Re: Android TV Box

Post by tovarish »

irac300 wrote: 23/02/2021 12:03
dend wrote: 23/02/2021 12:01
irac300 wrote: 23/02/2021 11:55 Ovo je klasicni lov u mutnom koji rade piljari na osnovu neobrazovanosti kupaca. Svaki dan mi barem jedan slican oglas na FB izleti. I onda kada citas komentare i pitanja, postane ti jasno kako im mogu uvaliti muda pod bubrege. Pitanja su - ide li antena u taj resiver, mora li se placati pretplata, ima li kanal Zadruga itd, itd.
U biti, instaliraju im Blue Thunder Build i kada stane, kako Mehi iz Puracica objasniti da mora generisati portal, ili updateovati build?!
To nesto imas protiv Mehe iz Puracica ? :D
Ja nista, ali Meho ce 'ebati majku ovom sto mu je uvalio boks. :D
Sve je dobro dok nije Suljo iz Oboraca ili Meša iz Jezerskog. A da ne pričam o Đorđu iz Mišinog Hana ili Juri iz Sasine.
Ermin ZM
Posts: 1549
Joined: 09/01/2019 18:40

#1844 Re: Android TV Box

Post by Ermin ZM »

Pozdrav. Mozda se ponavlja pitanje, da sad ne rovim po 100 stranica. Na jedan tv koji nije smart hocu prikljucit nettv plus. Sad opcija je neki android stick/box sa aplikacijom eon ili eon box. Ima li razlike u kvalitetu slike, lagu itd ?
Procitao sam navodno da bolje funkcionise sa eon boxom. Hvala unaprijed
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#1845 Re: Android TV Box

Post by sandra01 »

Ako vam nije teško, može li mi neko objasniti kako da iptv link ubacim na mi5 tv box?
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#1846 Re: Android TV Box

Post by sandra01 »

probook wrote: 30/01/2021 15:14
splinter wrote: 29/01/2021 18:32 8 KM
Odlične linije
Posalji u pp kontakte

Ja bih isto kontakt na pp.
Hvala
User avatar
irac300
Posts: 9027
Joined: 18/07/2009 18:36

#1847 Re: Android TV Box

Post by irac300 »

...
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2563
Joined: 07/05/2009 19:51

#1848 Re: Android TV Box

Post by Magarece_godine »

Pozdrav raja. Kupio sam neki tv android box, da bi imao arene i gledao sutra derbi. Evo tri sata podesavam kodi, instalirao sam bliebird adon, medjutim arene ne rade...kao i vecina nasih lanala...uglavnom kada odem na ono pvr chanels..nece nista da učita..cak sam nekoliko puta generisao portale...ima li neki jednostavniji nacin za gledati arene od ovog kodija ili hoce li neko kupiti ovaj box jebem ga ja...kojji ce mi klinac kanali iz somalije...
ajdamo
Posts: 1035
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#1849 Re: Android TV Box

Post by ajdamo »

Magarece_godine wrote: 28/02/2021 23:36 Pozdrav raja. Kupio sam neki tv android box, da bi imao arene i gledao sutra derbi. Evo tri sata podesavam kodi, instalirao sam bliebird adon, medjutim arene ne rade...kao i vecina nasih lanala...uglavnom kada odem na ono pvr chanels..nece nista da učita..cak sam nekoliko puta generisao portale...ima li neki jednostavniji nacin za gledati arene od ovog kodija ili hoce li neko kupiti ovaj box jebem ga ja...kojji ce mi klinac kanali iz somalije...
Instaliraj mobdro, mislim da rade Arene na njemu


Edit probao sam sad ipak ne rade.


Instaliraj stb emu

https://youtu.be/-MP__EVnBl0
pseudonym
Posts: 9
Joined: 19/04/2016 16:56

#1850 Re: Android TV Box

Post by pseudonym »

Pozdrav,
Nakon 3 mjeseca iz Kine stigao mi je box A95X F3.
Narucio ga zbog EON mobilne aplikacije, ali dosao je sa novim firmverom (Build A95X_F3-9.0.0-202012151119)
Ne moze da instalira EON mobilnu verziju. Pokusavao i sa aptoide-om, ne fercera.
Ima li ko link za apk koji radi? Ili uputstvo za downgrade na stariju verziju firmvera?
Post Reply