Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#1 Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by nookey »

Pozdrav,

treba mi mala pomoć. Naime radi se o Samsung Galaxy S3 telefonu, kupljen u BHT . Do prije par dana radio je kako treba, a nakon zamjene kartice (ubačena je unutra ultra umjesto pretplate ako to nešto znači), nemoguće je ugasiti wifi. Znači kada kliknem na opciju gašenja, ugasi se i nakon par sekundi upali i stalno tako. Ne znam da li je softwerski problem i da li neko ima sličnu situaciju. Ne želim da je stalno uključen wifi, jer potroši brzo bateriju.

Molim vas za pomoć.
Hvala unaprijed.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#2 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by 5 0 5 »

nookey wrote:Pozdrav,

treba mi mala pomoć. Naime radi se o Samsung Galaxy S3 telefonu, kupljen u BHT . Do prije par dana radio je kako treba, a nakon zamjene kartice (ubačena je unutra ultra umjesto pretplate ako to nešto znači), nemoguće je ugasiti wifi. Znači kada kliknem na opciju gašenja, ugasi se i nakon par sekundi upali i stalno tako. Ne znam da li je softwerski problem i da li neko ima sličnu situaciju. Ne želim da je stalno uključen wifi, jer potroši brzo bateriju.

Molim vas za pomoć.
Hvala unaprijed.
odi na advanced wi-fi settings i iskljuci "always allow scanning" i "network notification"
winkiewinkie
Posts: 175
Joined: 21/12/2012 22:09

#3 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by winkiewinkie »

Backupaj podatke sa telefona i napravi factory reset
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#4 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by nookey »

5 0 5 wrote:
nookey wrote:Pozdrav,

treba mi mala pomoć. Naime radi se o Samsung Galaxy S3 telefonu, kupljen u BHT . Do prije par dana radio je kako treba, a nakon zamjene kartice (ubačena je unutra ultra umjesto pretplate ako to nešto znači), nemoguće je ugasiti wifi. Znači kada kliknem na opciju gašenja, ugasi se i nakon par sekundi upali i stalno tako. Ne znam da li je softwerski problem i da li neko ima sličnu situaciju. Ne želim da je stalno uključen wifi, jer potroši brzo bateriju.

Molim vas za pomoć.
Hvala unaprijed.
odi na advanced wi-fi settings i iskljuci "always allow scanning" i "network notification"
radio, ništa isto sve...
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#5 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by nookey »

winkiewinkie wrote:Backupaj podatke sa telefona i napravi factory reset
probaću, samo je li tada gubim sve podatke, moram li sve backupovati na računar?
EUROBIH
Posts: 1032
Joined: 03/09/2009 18:57

#6 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by EUROBIH »

prebaci preko http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/
iz reboota formatiraj s3

samo ne vidim zajedničko sim karticu i wi-fi modul :-)
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#7 Re: Ne mogu ugasiti wifi na Galaxy S3

Post by nookey »

Ne znam, bukvalno je od tada, jedino da nije uradio neki update prilikom ubacivanja kartice :roll:

Uglavnom, uradio sam reset i sad radi kako treba, hvala svima na savjetima :thumbup:
Post Reply