ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#426 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by krakatoa »

klej wrote:@krakatoa, koliko sam upucen, niti sam trazio tvoju dozvolu da pisem, niti imas pravo da mi dajes istu. to sto lupas gluposti i nemas sta pametnije odgovoriti na ono sto sam ja pisao, tvoj problem. znam da je istinu tesko podnijeti. a, sikterisi, ako smijes, negdje drugo. od mene imas pozdrav
Niko te ništa nije pitao da me citiraš. Ako si se prepoznao to je drugo. Nisam uhljeb, plata mi je nešto veća od 700KM kod privatnika a imam fakultet završen što je žalosno i jedini moj grijeh je što repliciram na postove prepotentne dijaspore i raznih prekodrinskih poltrona koji blate ne samo BHT već sve što ima veze sa Bosnom. Imaš i ti pozdrav al ti si prvi počeo i izazvao mi tu reakciju.
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#427 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by klej »

krakatoa wrote:
klej wrote:@krakatoa, koliko sam upucen, niti sam trazio tvoju dozvolu da pisem, niti imas pravo da mi dajes istu. to sto lupas gluposti i nemas sta pametnije odgovoriti na ono sto sam ja pisao, tvoj problem. znam da je istinu tesko podnijeti. a, sikterisi, ako smijes, negdje drugo. od mene imas pozdrav
Niko te ništa nije pitao da me citiraš. Ako si se prepoznao to je drugo. Nisam uhljeb, plata mi je nešto veća od 700KM kod privatnika i jedini moj grijeh je što repliciram na postove prepotentne dijaspore i raznih prekodrinskih poltrona koji blate ne samo BHT već sve što ima veze sa Bosnom. Imaš i ti pozdrav al ti si prvi počeo i izazvao mi tu reakciju.
znaci, ako hocu da tebe citiram, moram imati tvoju dozvolu? izvini, nisam znao, nece se ponoviti :run:
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#428 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by krakatoa »

klej wrote:
krakatoa wrote:
klej wrote:@krakatoa, koliko sam upucen, niti sam trazio tvoju dozvolu da pisem, niti imas pravo da mi dajes istu. to sto lupas gluposti i nemas sta pametnije odgovoriti na ono sto sam ja pisao, tvoj problem. znam da je istinu tesko podnijeti. a, sikterisi, ako smijes, negdje drugo. od mene imas pozdrav
Niko te ništa nije pitao da me citiraš. Ako si se prepoznao to je drugo. Nisam uhljeb, plata mi je nešto veća od 700KM kod privatnika i jedini moj grijeh je što repliciram na postove prepotentne dijaspore i raznih prekodrinskih poltrona koji blate ne samo BHT već sve što ima veze sa Bosnom. Imaš i ti pozdrav al ti si prvi počeo i izazvao mi tu reakciju.
znaci, ako hocu da tebe citiram, moram imati tvoju dozvolu? izvini, nisam znao, nece se ponoviti :run:
Ono nije citiranje vec provociranje na koje sam nasjeo nažalost.
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#429 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by mirza_15 »

klej wrote:
smartXL wrote:Da se i ja nadovezem, u Orasju bht nema skoro pa nikako signala, jel udjes negdje roaming se aktivira, a o 3G da ne pricam. Eronet stabilan, barem kod kolege, pretpostavljam i mtel. Ovo se vrlo lako moze provjerit
tek sada upratih ovu temu, ali, ako ti mirza procita ovaj post fino cete demantovati i objasniti kako on tu cesto dolazi i sve uredno funkcionise. pojasnit ce ti kako si ti korisnik konkurencije, kojem je u cilju blacenje "naseg, jednog, jedinog bht-a" i da nije fino to sto radis
Ti pasa treba da naucis da koristis forum. Prvo sto je sve sto si napisao oftopic. Drugo, ocigledno sam te dobro negdje nagazio dok me nicim izazvan spominjes. Trece, ako imas sta da dodas na temu i komentarises napisano to i uradi. Ako nemas glupo je da citav komentar posvetis meni. Doduse, drago mi je da ti nije bilo mrsko da to uradis. Ocigledno sam ostavio utisak. A sto se tice teme za orasje ne znam, ali znam da je laz da ne radi od m.grada do travnika. Ja se upravo vratio. 7 dana bio tamo i 3G podero i uzduz i poprijeko. Maksuz tokom voznje na povratku iz jednog mjesta u blizini Jajca gdje mi je 3 G radio perfektno uzimao telefon i svaki put 3G radi bez problema. Ostala dva operatera ni na mapi. Ovo su cinjenice. A to sto tebe boli sto telecom ima mrezu tamo gdje m:tel i eronet nemaju, a kazes da si bio u lasti dovoljno govori.
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#430 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by klej »

mirza_15 wrote:
klej wrote:
smartXL wrote:Da se i ja nadovezem, u Orasju bht nema skoro pa nikako signala, jel udjes negdje roaming se aktivira, a o 3G da ne pricam. Eronet stabilan, barem kod kolege, pretpostavljam i mtel. Ovo se vrlo lako moze provjerit
tek sada upratih ovu temu, ali, ako ti mirza procita ovaj post fino cete demantovati i objasniti kako on tu cesto dolazi i sve uredno funkcionise. pojasnit ce ti kako si ti korisnik konkurencije, kojem je u cilju blacenje "naseg, jednog, jedinog bht-a" i da nije fino to sto radis
Ti pasa treba da naucis da koristis forum. Prvo sto je sve sto si napisao oftopic. Drugo, ocigledno sam te dobro negdje nagazio dok me nicim izazvan spominjes. Trece, ako imas sta da dodas na temu i komentarises napisano to i uradi. Ako nemas glupo je da citav komentar posvetis meni. Doduse, drago mi je da ti nije bilo mrsko da to uradis. Ocigledno sam ostavio utisak. A sto se tice teme za orasje ne znam, ali znam da je laz da ne radi od m.grada do travnika. Ja se upravo vratio. 7 dana bio tamo i 3G podero i uzduz i poprijeko. Maksuz tokom voznje na povratku iz jednog mjesta u blizini Jajca gdje mi je 3 G radio perfektno uzimao telefon i svaki put 3G radi bez problema. Ostala dva operatera ni na mapi. Ovo su cinjenice. A to sto tebe boli sto telecom ima mrezu tamo gdje m:tel i eronet nemaju, a kazes da si bio u lasti dovoljno govori.
ma, ja... po obicaju, iz tebe isijava pamet. mozda ces se razocarati, ali me, do sada, nisi nigdje nagazio, niti mislim da ces imati priliku za to, jer nemam namjeru s tobom ulaziti u dublje diskusije i do besvjesti se s tobom ubjedjivati oko cinjenicnih stanja. samo sam upratio kako slijepo branis bht. to, donekle, postujem jer radis u istom i vjerovatno bi svi tako i postupali. ovo oko mog ratnog ucesca mi nije bas najjasnije sta zelis reci, ali je i to cinjenica, koje se ne stidim i sutra bih, da zatreba, isto postupio. ako ides na foru patriotizma, kada su moje pare u pitanju, ne igra veliku ulogu.

da ne bude off, korisnik sam bht, kroz premi paket u stanu i onaj mojatv paket sa domacim kanalima na vikendici. supruga ima midi pretplatu, a sin ultru. sluzbeno koristim m-tel i, sa sigurnoscu, mogu reci da oba operatera imaju svoje prednosti i mane, kako kroz mobilni internet, tako i kroz ostale usluge koje pruzaju. postoje podrucja na kojim je neko bolje pokrio 3g signal, kao i podrucja gdje neki od njih losije radi. kada bi me neko pitao za preporuku, koga da uzme, ne znam koga bih preporucio, oba u 5 deka po tom pitanju. mozda je kod mene takva situacija, jer mnogo putujem po cijeloj bih, pa imam takva iskustva. o pojedinacnim podrucjima, mogu govoriti oni koji su vezani samo za njih i imaju pozitvna/negativna iskustva.
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#431 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by boshniak »

Da li se u kupljeni prijenos podataka racuna i upload ili samo download
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#432 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by friskyoreo »

Ova dvojica su slika i prilika kako njihova firma odnosi se prema korisnicima. To sto imate dobro vam je, ako hoćete sta sto se manje - vise podrazumijeva u 2015 . godini u svijetu, to vam ne treba. Vi ste prosječan korisnik, sta ce BA to vama. A cijene su male i najpovoljnije, s obzirom da podržavate patriotizam, sportske događaje, i naravno njihovo piskaranje po forumu za vrijeme radnog vremena. :D
_Astra_
Posts: 841
Joined: 29/08/2005 22:39

#433 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by _Astra_ »

boshniak wrote:Da li se u kupljeni prijenos podataka racuna i upload ili samo download
I up i down
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#434 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by boshniak »

_Astra_ wrote:
boshniak wrote:Da li se u kupljeni prijenos podataka racuna i upload ili samo download
I up i down
Izgleda da se na Haloo upload ne racuna u promet, uploadovao sam 20MB na one drive i skinulo samo 0.7MB, za ostale operatere ne znam.
_Astra_
Posts: 841
Joined: 29/08/2005 22:39

#435 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by _Astra_ »

boshniak wrote:
_Astra_ wrote:
boshniak wrote:Da li se u kupljeni prijenos podataka racuna i upload ili samo download
I up i down
Izgleda da se na Haloo upload ne racuna u promet, uploadovao sam 20MB na one drive i skinulo samo 0.7MB, za ostale operatere ne znam.
Moguce...
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#436 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by mirza_15 »

friskyoreo wrote:Ova dvojica su slika i prilika kako njihova firma odnosi se prema korisnicima. To sto imate dobro vam je, ako hoćete sta sto se manje - vise podrazumijeva u 2015 . godini u svijetu, to vam ne treba. Vi ste prosječan korisnik, sta ce BA to vama. A cijene su male i najpovoljnije, s obzirom da podržavate patriotizam, sportske događaje, i naravno njihovo piskaranje po forumu za vrijeme radnog vremena. :D
Neko je na godisnjem, a neko je svoj komentar napisao u 12:32. Ko o cemu........

P.S. Moj komentar napisan 30.08.2015. (vikend) u 03:00
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#437 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by avaks »

Jbt pa i na godišnjem vas plaćaju da forum opstruirate :lol:
Haloo prekuco sa internet ponudom i nema tu raspravljanja, ČINJENICE...
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#438 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by friskyoreo »

mirza_15 wrote:
friskyoreo wrote:Ova dvojica su slika i prilika kako njihova firma odnosi se prema korisnicima. To sto imate dobro vam je, ako hoćete sta sto se manje - vise podrazumijeva u 2015 . godini u svijetu, to vam ne treba. Vi ste prosječan korisnik, sta ce BA to vama. A cijene su male i najpovoljnije, s obzirom da podržavate patriotizam, sportske događaje, i naravno njihovo piskaranje po forumu za vrijeme radnog vremena. :D
Neko je na godisnjem, a neko je svoj komentar napisao u 12:32. Ko o cemu........

P.S. Moj komentar napisan 30.08.2015. (vikend) u 03:00
Ne znam na sta time aludiras, ali ako se odnosi konkretno na mene, ja nisam zaposlen. Ne mogu doći na red od podobnih. Ali, na svu sreću, svoju budućnost uskoro ponovo gradim vani, tako da....
A i svaki tvoj komentar je protkan gore spomenutom bahatoscu, tako da ne kontam opet kakvu ulogu ima vrijeme kada si ti napisao taj neki post...
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#439 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by Heller »

uzeo dual sim telefon bht broj plus uzeo dvije haloo kartice ima ona akcija 300 mb nisam ni potrosio novi bonus dosao ako zafali dokupim. Tz, Lk, Bistarac, Krivaja svugdje imo signala na Krivaji nisam imo 3g al mi nije no trebao Tz i Lk brzina oko 8 Bistarac 3
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#440 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by banovan »

boshniak wrote:
_Astra_ wrote:
boshniak wrote:Da li se u kupljeni prijenos podataka racuna i upload ili samo download
I up i down
Izgleda da se na Haloo upload ne racuna u promet, uploadovao sam 20MB na one drive i skinulo samo 0.7MB, za ostale operatere ne znam.
Kakav je internet na haloo?Jel brzina kao na BHT?
sarajlija1971
Posts: 314
Joined: 12/12/2011 20:05

#441 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by sarajlija1971 »

ja sam amoniman wrote:Kao sto rekoh portali su im totalno glupo dizajnirani, tek nasumicnim pregledanjem mozes naletit na nesto a ovo je stvarno nesto u mtelovoj ponudi ako ja kuzim dobro a ako ne nek me neko ispravi
http://www.mtel.ba/nolimitnetsms

Ovo je bolje i od haloo jer za 5 KM daje gigu, doduse na 15 dana, ali poslije toga je flat po 128 kbps !!!
I to sve i kao opcija dokup na prepaid frend a moguce i uz postpqid tarife

Nek me ispravi neko ako sta grijesim jer ovo je nesumljivo najbolja opcija mobilnog interneta trenutno na nasem trzistu !!!
Dakle giga za 5 KM kao od dopune na prepaidu
15 dana max brzine a poslije potrosene gige moze 128 kbps do isteka 15 dana zakupa
Koliko znam ova opcija vise nije aktivna. Bila je u ponudi odredjeno vrijeme ali koliko znam vise ne. Ispravite me ako grijesim.
getriba
Posts: 391
Joined: 02/08/2014 09:40

#442 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by getriba »

ja sam amoniman wrote:Kao sto rekoh portali su im totalno glupo dizajnirani, tek nasumicnim pregledanjem mozes naletit na nesto a ovo je stvarno nesto u mtelovoj ponudi ako ja kuzim dobro a ako ne nek me neko ispravi
http://www.mtel.ba/nolimitnetsms

Ovo je bolje i od haloo jer za 5 KM daje gigu, doduse na 15 dana, ali poslije toga je flat po 128 kbps !!!
I to sve i kao opcija dokup na prepaid frend a moguce i uz postpqid tarife

Nek me ispravi neko ako sta grijesim jer ovo je nesumljivo najbolja opcija mobilnog interneta trenutno na nasem trzistu !!!
Dakle giga za 5 KM kao od dopune na prepaidu
15 dana max brzine a poslije potrosene gige moze 128 kbps do isteka 15 dana zakupa
Flat je samo 15 dana
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#443 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by hekaton »

MMM1977 wrote:Ne mogu na jebenoj telecomovoj stranici da nadjem podatak koliko je ukljuceno interneta uz svaki postpaid paket, zna neko?
0 KB/s

Dok je bila akcija 200% + tad je i bilo nesto a sad nista
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#444 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by Qler »

Ma ima mislim 100MB ukljuceno u pretplatu, ne sjecam se. Nazoves 1444 i pitas. Ja sad zvao za ove netFlat pakete za data kartice, sto kolega stavio link. Kaze ide od 01.09. akcija i sve je kao na stranici...
getriba
Posts: 391
Joined: 02/08/2014 09:40

#445 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by getriba »

ja sam amoniman wrote:ja..... pa ?
Giga za 5 km u 15 dana uz flat opciju sa 128 kbps
Odnosno 2 gige za 10 km za mjesec
je svemirska ponuda spram pisljive gige bht za 13 KM BEZ ikakvog flata
Pa ništa jaro...samo da bude jasnije da je 15 dana 1GB+flat.
Naravno da je bila dobra ponuda
User avatar
malwarebyte
Posts: 681
Joined: 10/12/2012 17:33

#446 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:20, edited 1 time in total.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#447 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by Maharadza »

malwarebyte wrote:Jest da oživljavam temu ali da upitam, da li je još uvijek haloo najpovoljniji što se tiče mobilnog interneta ?
2GB/ 8KM/ 30dana
Imaš i gofree: 3GB/10KM/30dana, mada ne znam kakva je njihova (mtel) pokrivenost u odnosu na haloo (eronet)?!

http://www.gofree.ba/tarifne-opcije
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#448 Re: ko je trenutno najpovoljniji sa mobilnim internetom ?

Post by semirsar »

Maharadza wrote:
malwarebyte wrote:Jest da oživljavam temu ali da upitam, da li je još uvijek haloo najpovoljniji što se tiče mobilnog interneta ?
2GB/ 8KM/ 30dana
Imaš i gofree: 3GB/10KM/30dana, mada ne znam kakva je njihova (mtel) pokrivenost u odnosu na haloo (eronet)?!

http://www.gofree.ba/tarifne-opcije
Ja sam na LOL paketu sa ukljucenom mobilnom, a oni drze, ako se ne varam, gofree, i mogu reci da je pokrivenost u odnosu na BHT vrlo dobra, odnosno smanji se broj ciza ali ne puca veza, e sad, u odnosu na eronet mere bit samo bolje. :mrgreen:
Post Reply