Kodi/XBMC Media centar

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
PlusSA
Posts: 3167
Joined: 13/07/2011 16:51

#9376 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by PlusSA »

Tivimate je generalno najbolja.
Fin izgled, dosta opcija otvara sve liste 95% i najbrža. Premium verzija naravno. Ko zeli IPTV na duze staze svakako nek razmisli o kupovini koja je skuplja 29.99$ cini mi se.

Alternative OTT ima hakovana, STB emu app također solidna app ima hakovana ko ne želi kupovati premium nek testira ove dvije navedene koje imaju premium (besplatno) negdje da se skine.
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#9377 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by MehmedPasaMoric »

Meni je i Perfect player korektan, ko ima m3u listu... Takodjer Halva player, klon Tivimate-a, i IPTV extreme koji otvara najveci broj listi, desavalo mi se da imam liste koje samo taj player moze otvoriti
laik1981
Posts: 12980
Joined: 05/12/2012 13:04

#9378 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by laik1981 »

PlusSA wrote: 28/01/2023 09:50 Tivimate je generalno najbolja.
Fin izgled, dosta opcija otvara sve liste 95% i najbrža. Premium verzija naravno. Ko zeli IPTV na duze staze svakako nek razmisli o kupovini koja je skuplja 29.99$ cini mi se.

Alternative OTT ima hakovana, STB emu app također solidna app ima hakovana ko ne želi kupovati premium nek testira ove dvije navedene koje imaju premium (besplatno) negdje da se skine.
Koristim tivimate, al neku crackovanu 2.8.0 verziju.. Sve radi odlicno, samo mi neda kada ubacujem listu da izaberem i vod i tv chanells.. Mogu birati izmedju to dvoje.. Cini mi se da sam nekad kada sam probavao neku tivimate verziju u probnom periodu imao i VOD.. Koristi li neko oficijelni tivimate? Moze li na orginalu i VOD i tv chanells odjednom?
User avatar
PlusSA
Posts: 3167
Joined: 13/07/2011 16:51

#9379 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by PlusSA »

laik1981 wrote: 28/01/2023 15:44
PlusSA wrote: 28/01/2023 09:50 Tivimate je generalno najbolja.
Fin izgled, dosta opcija otvara sve liste 95% i najbrža. Premium verzija naravno. Ko zeli IPTV na duze staze svakako nek razmisli o kupovini koja je skuplja 29.99$ cini mi se.

Alternative OTT ima hakovana, STB emu app također solidna app ima hakovana ko ne želi kupovati premium nek testira ove dvije navedene koje imaju premium (besplatno) negdje da se skine.
Koristim tivimate, al neku crackovanu 2.8.0 verziju.. Sve radi odlicno, samo mi neda kada ubacujem listu da izaberem i vod i tv chanells.. Mogu birati izmedju to dvoje.. Cini mi se da sam nekad kada sam probavao neku tivimate verziju u probnom periodu imao i VOD.. Koristi li neko oficijelni tivimate? Moze li na orginalu i VOD i tv chanells odjednom?
Da naravno, kad kupis sve je otkljucano.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9380 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Sanjarko »

Upalim na emulatoru onu svoju aplikaciju, jb-te radi jos nakon skoro 2 godine. :mrgreen:
stajeba
Posts: 277
Joined: 06/05/2012 18:47
Location: Bosna i Hercegovina
Grijem se na: sex
Vozim: svoj fazon
Horoskop: je za nevjernike

#9381 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by stajeba »

Pojavio se odličan softver pod imenom Dezor, skinete ga sa stranice i u aplikaciji/softveru ukucate kool . to. Ima mnogo filmova serija i naravno tv kanala.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9382 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by BarbaDue »

stajeba wrote: 31/01/2023 21:40 Pojavio se odličan softver pod imenom Dezor, skinete ga sa stranice i u aplikaciji/softveru ukucate kool . to. Ima mnogo filmova serija i naravno tv kanala.
Vjerovatno neće još dugo :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#9383 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by drug_profi »

Nije lose.
User avatar
mc-twin
Posts: 3352
Joined: 18/04/2009 23:47

#9384 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by mc-twin »

To nesto na fazon Rokkr.
User avatar
Peacean
Posts: 2647
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#9385 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Peacean »

Je li taj Dezor ovaj što mu je verzija 0.37.2? Ide li to i na tv box ili je samo za telefone?
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#9386 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by drug_profi »

Peacean wrote: 01/02/2023 18:19 Je li taj Dezor ovaj što mu je verzija 0.37.2? Ide li to i na tv box ili je samo za telefone?
Meni je na android boxu
Marihuana007
Posts: 292
Joined: 03/03/2022 20:22

#9387 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Marihuana007 »

Kopija rokkr aplikacije dok se jos nije plaćala. Samo su kanali u HD. Trajat ce kod jedan mjesec dok se ne procuje mediji rajom i onda ce početi naplacivati
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3043
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#9388 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by suad-sarajevo »

Treba mi neki "provjeren" prodavač sa alibabe ili aliexpressa koji nudi listu sa našim kanalima (ex-yu) kao i ostale. Dakle da je neko kupovao a da mu i sada radi lista.

Hvala.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#9389 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Tiger 033 »

:run: :?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9390 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Sanjarko »

Rokrr je super, ali ja neznam kako skinut krekovanu tu aplikaciju ili sam je skinuo ali se azurirala i zeznula. Ima li nekakva mogucnost da se azuriranje ovih aplikacija zaustavi trajno dok se nemora bas azurirati tj dok nepostane skroz bit podrzana i dok nas ne natjeraju na to?

Uglavnom ona moja apk za telku jos radi, druga skoro crkla, rade samo izgleda serije i filmovi na njoj, ali se iznenadi da nakon skoro 2 godine jos radi.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9391 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by BarbaDue »

Sanjarko wrote: 02/02/2023 14:24 Rokrr je super, ali ja neznam kako skinut krekovanu tu aplikaciju ili sam je skinuo ali se azurirala i zeznula. Ima li nekakva mogucnost da se azuriranje ovih aplikacija zaustavi trajno dok se nemora bas azurirati tj dok nepostane skroz bit podrzana i dok nas ne natjeraju na to?

Uglavnom ona moja apk za telku jos radi, druga skoro crkla, rade samo izgleda serije i filmovi na njoj, ali se iznenadi da nakon skoro 2 godine jos radi.
Ako to želiš uraditi na Windows-u uradi putem Firewall-a
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9392 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Sanjarko »

BarbaDue wrote: 02/02/2023 16:33
Sanjarko wrote: 02/02/2023 14:24 Rokrr je super, ali ja neznam kako skinut krekovanu tu aplikaciju ili sam je skinuo ali se azurirala i zeznula. Ima li nekakva mogucnost da se azuriranje ovih aplikacija zaustavi trajno dok se nemora bas azurirati tj dok nepostane skroz bit podrzana i dok nas ne natjeraju na to?

Uglavnom ona moja apk za telku jos radi, druga skoro crkla, rade samo izgleda serije i filmovi na njoj, ali se iznenadi da nakon skoro 2 godine jos radi.
Ako to želiš uraditi na Windows-u uradi putem Firewall-a
U emulatoru, preko onih file manager-a. Imam Saletovog igraca ali liste su vec pukle mnoge, mozda par jos radi. Platio bi listu ali nisam ja pismen kao vi ni informaticki ni ekonomski, jer nisam imao nikad love. Sad imamo nesto primanja i kupio bi listu ali neznam kako platit itd.

Ova aplikacija sta je imam radi televizija na njoj ali neznam do kad, 2 godine je skoro stara. Pokusao preko Rokrr krekovanog nastimati televiziju ali je se izgleda azurirao i sad je mozda se zeznuo, nisam siguran. Znam otprije da se u emulatorima mogu apk i instalirati i modifikovati s ovim file manager-ima.

Zato i pitam. Instalirao sam jos jednu slicnu Rokrr ali i ona je krekovana i azurira se, ali sad ova zadnja krekovana verzija se nije azurirala i malo sam gledao u root modu fajlove i ostalo i moze se modifikovati, ali neznam sta da modifikujem da se ne azurira opet.

Uglavnom radi mi televizija, ali neznam do kad. Picim sad najvise Stremio za serije i Popkorn za filmove. Jutros gledao seriju na Stremiju. Radi normala.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#9393 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Student_u_Ostavci »

Image

Ovaj najnoviji build :mrgreen:
Nisam nešto probavao, učitao kanale, vidim radi fino i ugasio.
Nema više onih portala ili šta već. Generira se automatski lista. Do kada će raditi, ne znam.
Ammarzinho
Posts: 272
Joined: 23/08/2012 14:44

#9394 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Ammarzinho »

Malo sam ispao iz fazona, koja je varijanta za novi green build, plaća se ? :-D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9395 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by BarbaDue »

Ne znam kako je kod vas ali kod mene još uvijek na onom starom Blue Thunderu legendarni Elementum uspješno fercera :-D nikad ništa nisam dirao :mrgreen:

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9396 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Sanjarko »

Meni Kodi nesto zaglavio, azurirao sam ga, opet bio zaglavljen, morao ga deinstalirati i reinstalirati, clean install, sve izgubio. :|
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9397 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by BarbaDue »

Kako sam skontao neko vrijeme ga nikako nije bilo, pa onda nakon nekog vremena postavili su neke druge servere, a onda primjenili i postavili sve iznova :mrgreen:

a meni čitavo vrijeme radilo bez prestanka. :mrgreen:
musicman20
Posts: 26
Joined: 14/06/2022 11:21

#9398 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by musicman20 »

Jel treba login?
dowydyenya
Posts: 881
Joined: 27/01/2010 11:40

#9399 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by dowydyenya »

BarbaDue wrote: 04/02/2023 16:54 Kako sam skontao neko vrijeme ga nikako nije bilo, pa onda nakon nekog vremena postavili su neke druge servere, a onda primjenili i postavili sve iznova :mrgreen:

a meni čitavo vrijeme radilo bez prestanka. :mrgreen:
Konacno se neke stvari slozile, dakle..
Uskoro izlazi novi build BlueThunder, cekao sam samo kad ce se desiti pa da Vam napisem neke stvari.
Oko 6-7 godina sam u ovoj grupi, za to vreme se izmenjala velika ekipa dobrih ljudi, koji su Green
napustili zbog svadje sa Pedjom, meni je ovo hobi i nisam ulazio u neke dubioze.. medjutim svih tih
godina su bile Vase donacije, tu se izgleda radi o velikim parama koje ste donirali Pedji na PPal.
Vidim kad objavi slike novog auta na facebook, prelepi ga u karbon foliu, pa na more, bazen preko
celog dvorista i td.. malo cudno ali .. ima covek, selo je to, mozda se ne trosi kao u grad.
Nije moja stvar, nema ni veze, kad ga pitam za jos jedan server da nam olaksa neke stvari, nema para..
Sve to tako islo do VIP grupe koju je hteo napraviti. Osim sto u zadnje vreme nista nije radio, osim
postavljao postove i trazio donacije, sve smo ja i Daca zavrsavali.. tako lenj i pun sebe kada je rekao
da napravimo VIP grupu, nije cak hteo ni slike vasih uplata da on primi nego da ih Daca prima i pusta
u grupu.. sad nastaje drama.. Daca je sabrao slike koje ste slali sa donacijama i video da to uopste
nisu male pare, par 1000 evrica a mi nemamo za jos jedan server a sto je najzanimljivije Pedja i dalje
trazi donacije.. e tu je puklo sve sa lopovom.. meni se od tada nije javio ni jednom smrad...
Ono u pocetku kad je bilo problema i kad nije radio build, Maric je "sprcao" repo kad je vide da ne moze
vise nazad, napravili smo i to nekako i nastavili dalje i ukinuli donacija.
Trenutna situacija!!!
U odredjenim grupama pisu kako je Daca od donacija sagradio kucu, uzeli 15000 eura, prodavali boxeve
za pare, prodajemo green build preko oglasa, uzimali pare od Dantecha koji se reklamirao za androide
kod nas.. svakve izmisljotine, nije mi bilo bas jasno odakle sve to izvire..
Evo odakle, sad su se stvari slozile, svi lazovi i lopovi na jednom mestu pod komandom Predraga Marica.
Napravice on build, malo ce da krade liste od nas, malo od drugih ali ce napraviti, ne zato sto to voli
ili Voli Vas, nego zato sto je navikao na kintu. Evo da mozete prepoznati lopove i lazove. Toliko mu je zinulo d**e za pare da je sada u grupi sa onima koje je najvise pljuvao dok je bio Green-u, ali bukvalno je za njih pisao da su smece od ljudi a sad sa njima pravi build.
Ne kazu ljudi dzabe "pare ljude kvare"

GrEnn

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9400 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Sanjarko »

Nažalost nesječam se koja je apk bila s koje sam liste skinuo. Evo sad gledam Totenhem-MC. Na Turskom nekom kanalu. Rade liste nakon ko zna koliko vremena u Saletovom igraču.

Samo nema naših kanala. Rade neki iz HR i SRB ali iz BiH neće. Piše nepodržan format. Tako nekako.

Jb mu miša nesječam se kako se zvala apk. Znači da ta apk i dalje radi.

Ali pošto sam zamjenio kompjutere, a emulatore ispočetka štimao, izgubio sam ovu apk. :|
Post Reply