Usb sick

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#1 Usb sick

Post by Ko to smat »

Imam problem.Naime imam usb tj hard disk koji ide na usb i nece kompjuter da ga pronadze.Nesto sam sam zajebo jer sam ga briso ili formatiro neznam ni sam i sad kad ga ubacim u komp nece da ga pozna,zna li neko sta bi moglo bit i kako da ga vratim ponovo u funkciju.
zeroman
Posts: 21
Joined: 05/09/2012 10:16

#2 Re: Usb sick

Post by zeroman »

Probajte "manual" instalirati uredjaj, pronaci odgovarajuci driver za HDD ili za provjeru probajte HDD na drugom PC-u da ste sigurni da je samo problem windows driver-a.
User avatar
Allen__
Posts: 72
Joined: 02/12/2012 23:53

#3 Re: Usb sick

Post by Allen__ »

Ko to smat wrote:Imam problem.Naime imam usb tj hard disk koji ide na usb i nece kompjuter da ga pronadze.Nesto sam sam zajebo jer sam ga briso ili formatiro neznam ni sam i sad kad ga ubacim u komp nece da ga pozna,zna li neko sta bi moglo bit i kako da ga vratim ponovo u funkciju.
poradi malo na pismenosti.
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#4 Re: Usb sick

Post by Ko to smat »

Fazon je kad ubacim drugi usb samo sa manjim kapacitetom 16Gigabajta njega pronadze,dakle pc prepozna drugi usb ali ovaj nece,kazem da sam jednom greskom pritisno formatiranje i sve mi se izbrisalo a sad nece ni kad ubacim u usb stick da ga prepozna.
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#5 Re: Usb sick

Post by Ko to smat »

Alene gledaj svoja posla ako mozes pomoc pomozi ako ne ne seri neznam jesi li skonto jer mozda nije dovoljno pismeno.
Post Reply