Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12776 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

dog_killer wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ali računi iz 2012. godine!!!,pa zar im nije lakše,Telemachu,isključiti net i tv
isaao u telemach. navodno neplaceni racuni iz vremena telekabela mada ni oni bas nemaju uvid u stvarno stanje stvari.


telemach je u zenicu stigao čini mi se u septembru 2012.,a tvoji računi su za septembar i oktobar čini mi se,ako u telemachu i telekabelu nemaju uvid u to otkud ovoj firmi bilo kakvi podaci,niđe veze
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 26/03/2014 19:09, edited 1 time in total.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#12777 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Ko hoce stream za tekmu Željo-Sarajevo ...bujrum preko pp-a ...lp
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12778 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

veze s vezom wrote:Danak jesu te to zvali iz lrc-a?

nisu,što?
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#12779 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dog_killer »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dog_killer wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ali računi iz 2012. godine!!!,pa zar im nije lakše,Telemachu,isključiti net i tv
isaao u telemach. navodno neplaceni racuni iz vremena telekabela mada ni oni bas nemaju uvid u stvarno stanje stvari.


telemach je u zenicu stigao čini mi se u septembru 2012.,a tvoji računi su za septembar i oktobar čini mi se,ako u telemachu i telekabelu nemaju uvid u to otkud ovoj firmi bilo kakvi podaci,niđe veze
Tako je kako je.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#12780 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hipija »

Pa ne recite da se ne brinu za korisnike...narocito u onom dijelu koji se odnosi na placanje.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#12781 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rampage »

'ebem ti Sportklub, ne mogu da vjerujem da ne prenose Real večeras...:( ebo im tenis sve
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#12782 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by channel10 »

Rampage wrote:'ebem ti Sportklub, ne mogu da vjerujem da ne prenose Real večeras...:( ebo im tenis sve
Bolje da ne gledas, svakako ce izgubiti :D
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#12783 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rampage »

Pa baš zato hoću da gledam, da vidim kako gube:)
kakaljin
Posts: 11633
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#12784 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
saraf_osmica wrote:LRC je jedna polulegalna firma koja se bavi zastrašivanjem i utjerivanjem dugova. Ovo telemachu nije trebalo.
Čitam gore one nebuloze o 1000+ KM sudskih troškova. Samo naivan može u to povjerovati. Tipično zastrašivanje.


svašta,čuj jedna firma šalje opomene jer si dužan drugoj firmi,niđe veze
i odakle pravo jednoj firmi da daje licne podatke korisnika bez njegovog znanja bilo kome

To je kaznjivo zakonom.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12785 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakaljin wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
saraf_osmica wrote:LRC je jedna polulegalna firma koja se bavi zastrašivanjem i utjerivanjem dugova. Ovo telemachu nije trebalo.
Čitam gore one nebuloze o 1000+ KM sudskih troškova. Samo naivan može u to povjerovati. Tipično zastrašivanje.


svašta,čuj jedna firma šalje opomene jer si dužan drugoj firmi,niđe veze
i odakle pravo jednoj firmi da daje licne podatke korisnika bez njegovog znanja bilo kome

To je kaznjivo zakonom.


tačno,ne vjerujem da u ugovorima koje smo potpisivali sa telemachom piše da će angažovati druge firme za naplatu neplaćenih računa,iako je kod takvih kompanija sve moguće pa i ovo
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12786 Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Telemach wrote:
van helsing wrote:Kolega @Telemach
Zahvaljujem se za info da nece biti za sada promjena programske sheme.
Samo molim jos da nam objasnite kako ja u Kiseljaku na svojoj vikendici,preko vase kablovske, imam HRT2 kada ide sportski program,a na MMDS-u u Kantonu SA mi je zatamnjen?
Ako nema odgovora od nadleznog sektora,smijete li ovo pitanje proslijediti gosp.dir. Zeljki Batisticu ?
Mozda nam on da konkretan odg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
@van helsing

Vezano uz problematiku zatamnjivanje, u potpunosti razumijemo kako se u takvim slučajevima kod korisnika ponekad pojavi osjećaj svojevrsne zakinutosti. Međutim, u ovom slučaju se radi se o međunarodnim standardima vezanim uz emitovanje i u tom području kablovski operatori djeluju unutar zadanih kriterija regulatora na koje se zajedno trebamo naviknuti.

Poslovno je opravdano da ni jedna televizija koja plati prava za neku seriju u BiH ne želi dopustiti da se ista serija u isto vrijeme emituje na nekom od kanala iz susjednih zemalja, a koji nema prava emitovanja za BiH. Također, postoje i prava za sportske događaje koja prate sličnu logiku.

S druge strane, postoji europska regulativa, a koju je usvojila i BiH koja definiše uslove reemitiranja prekogranične televizije, te zaštite ljudskih prava na informacije koje predstavljaju iznimno značajnu važnost (kako svojom kvalitetom tako i jezikom) za narod koji živi na određenom području. Određeni dogadjaji koje prenose regionalne televizije, mogu se ponekad tretirati tim dijelom regulative.

Unaprijed se zahvaljujemo na razumijevanju
Srdačan pozdrav,
Ostao sam frapiran odgovorom.
Citam,i ne vjerujem sta citam.
Da ne bude zabune,ja ne trazim da se bilo koji kanal zamraci bilo kome,bilo kada.
Mislim da cu popricati sa svojim ukucanima glede ovoga,i pokusati ih nagovoriti da vam odjavimo uslugu.
Jedan banalan primjer :
Vi imate moje podatke,znate gdje zivim,lako vam je provjeriti.
Uglavnom,u mahali ima prilican broj susjeda koji su Hrvati.
Molim da mi odgovorite jesu li to oni "manji" Hrvati od Hrvata koji zive u Kiseljaku,Vitezu,i sl?
Da ne bude zabune,razlikujem ljude samo po tome jesu li dobri ili loshi,druga podjela za mene ne postoji.
Primjer drugi :
Otac Bosnjak iz SA,majka Hrvatica iz Kiseljaka,zive u mojoj mahali.
Jeli ta majka manja Hrvatica pa nema pravo na kanal koji se emituje na hrvatskom jeziku?
Te regulative okacite macku o rep.
Priznajte da zakon sprovodite samo i iskljucivo samo na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom bosnjacka populacija.
Takodje,budite posteni pa priznajte svekolikom pucanstvu da ne smijete i necete iskljuciti/zatamniti sadrzaj HRT-a na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom hrvatska populacija sve dok su vam direktori u firmi pripadnici tog istog naroda i uglavnom su iz tih mjesta gdje se ne zatamnjuje navedeni kanal.
Ima i neki bosnjak iz Zenice na rukovodecem mjestu,ali se uglavnom uvlaci u dupe tim direktorima i radi po njihovim direktivama.
Ne znam kojom logikom se vodite,ali treba da vas bude u najmanju ruku stid i sramota,pokusavate da svoje korisnike dijelite na nacionalnoj osnovi.
Zalosno sta bi od onakve firme.
I da ne zaboravim,nas nekoliko cemo pisati ovaj problem vasim novim vlasnicima.
Vidjet cemo kako ce se njima to svidjeti.
Ako ista vise mrzim u zivotu,to su nacionalni torovi i podjele po nacionalnosti.
Imate moje podatke,stojim iza svake napisane rijeci.
Jos jednom,sram i stid neka vas bude zbog diskriminacije i odnosa prema pojedinim korisnicima.



Sent from my iPhone using Tapatalk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12787 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

van helsing wrote:
Telemach wrote:
van helsing wrote:Kolega @Telemach
Zahvaljujem se za info da nece biti za sada promjena programske sheme.
Samo molim jos da nam objasnite kako ja u Kiseljaku na svojoj vikendici,preko vase kablovske, imam HRT2 kada ide sportski program,a na MMDS-u u Kantonu SA mi je zatamnjen?
Ako nema odgovora od nadleznog sektora,smijete li ovo pitanje proslijediti gosp.dir. Zeljki Batisticu ?
Mozda nam on da konkretan odg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
@van helsing

Vezano uz problematiku zatamnjivanje, u potpunosti razumijemo kako se u takvim slučajevima kod korisnika ponekad pojavi osjećaj svojevrsne zakinutosti. Međutim, u ovom slučaju se radi se o međunarodnim standardima vezanim uz emitovanje i u tom području kablovski operatori djeluju unutar zadanih kriterija regulatora na koje se zajedno trebamo naviknuti.

Poslovno je opravdano da ni jedna televizija koja plati prava za neku seriju u BiH ne želi dopustiti da se ista serija u isto vrijeme emituje na nekom od kanala iz susjednih zemalja, a koji nema prava emitovanja za BiH. Također, postoje i prava za sportske događaje koja prate sličnu logiku.

S druge strane, postoji europska regulativa, a koju je usvojila i BiH koja definiše uslove reemitiranja prekogranične televizije, te zaštite ljudskih prava na informacije koje predstavljaju iznimno značajnu važnost (kako svojom kvalitetom tako i jezikom) za narod koji živi na određenom području. Određeni dogadjaji koje prenose regionalne televizije, mogu se ponekad tretirati tim dijelom regulative.

Unaprijed se zahvaljujemo na razumijevanju
Srdačan pozdrav,
Ostao sam frapiran odgovorom.
Citam,i ne vjerujem sta citam.
Da ne bude zabune,ja ne trazim da se bilo koji kanal zamraci bilo kome,bilo kada.
Mislim da cu popricati sa svojim ukucanima glede ovoga,i pokusati ih nagovoriti da vam odjavimo uslugu.
Jedan banalan primjer :
Vi imate moje podatke,znate gdje zivim,lako vam je provjeriti.
Uglavnom,u mahali ima prilican broj susjeda koji su Hrvati.
Molim da mi odgovorite jesu li to oni "manji" Hrvati od Hrvata koji zive u Kiseljaku,Vitezu,i sl?
Da ne bude zabune,razlikujem ljude samo po tome jesu li dobri ili loshi,druga podjela za mene ne postoji.
Primjer drugi :
Otac Bosnjak iz SA,majka Hrvatica iz Kiseljaka,zive u mojoj mahali.
Jeli ta majka manja Hrvatica pa nema pravo na kanal koji se emituje na hrvatskom jeziku?
Te regulative okacite macku o rep.
Priznajte da zakon sprovodite samo i iskljucivo samo na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom bosnjacka populacija.
Takodje,budite posteni pa priznajte svekolikom pucanstvu da ne smijete i necete iskljuciti/zatamniti sadrzaj HRT-a na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom hrvatska populacija sve dok su vam direktori u firmi pripadnici tog istog naroda i uglavnom su iz tih mjesta gdje se ne zatamnjuje navedeni kanal.
Ima i neki bosnjak iz Zenice na rukovodecem mjestu,ali se uglavnom uvlaci u dupe tim direktorima i radi po njihovim direktivama.
Ne znam kojom logikom se vodite,ali treba da vas bude u najmanju ruku stid i sramota,pokusavate da svoje korisnike dijelite na nacionalnoj osnovi.
Zalosno sta bi od onakve firme.
I da ne zaboravim,nas nekoliko cemo pisati ovaj problem vasim novim vlasnicima.
Vidjet cemo kako ce se njima to svidjeti.
Ako ista vise mrzim u zivotu,to su nacionalni torovi i podjele po nacionalnosti.
Imate moje podatke,stojim iza svake napisane rijeci.
Jos jednom,sram i stid neka vas bude zbog diskriminacije i odnosa prema pojedinim korisnicima.



Sent from my iPhone using Tapatalk


:thumbup:


baš me zanima hoće li bilo šta na ovo @Telemach odgovoriti
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12788 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Ne treba @Telemach nista odgovorit glede ovoga,jasni su bili u postu koji sam citirao. A vecinom taj @Telemach prenosi ono sto gospoda direktori mu kazu da napise,gospoda zvana "nadlezni sektor".


Sent from my iPhone using Tapatalk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12789 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

van helsing wrote:Ne treba @Telemach nista odgovorit glede ovoga,jasni su bili u postu koji sam citirao. A vecinom taj @Telemach prenosi ono sto gospoda direktori mu kazu da napise,gospoda zvana "nadlezni sektor".


Sent from my iPhone using Tapatalk


mislio sam na to kakav će nam bezvezan ,birokratski odgovor sad ponuditi,ovo o regulativama su negdje boga pitaj gdje iskopali,meni koji sam pričao sa njima milion puta to nikad nisu spomenuli
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12790 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Da,ona suplja,da nam zamazu oci.
Ponavljam opet,ne trazim da se zatamnjuje bilo koji kanal,bilo kome,bilo kada.
Niti me zanimaju te fore oko nacionalne pripadnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58643
Joined: 03/08/2010 19:04

#12791 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

van helsing wrote:Da,ona suplja,da nam zamazu oci.
Ponavljam opet,ne trazim da se zatamnjuje bilo koji kanal,bilo kome,bilo kada.
Niti me zanimaju te fore oko nacionalne pripadnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk


slažem se,ako ne moraju zatamniti taj kanal u npr. vitezu zbog interesa hrvata što onda zatamne u drugim gradovima,@Telemach,imate li odgovor ikakav?
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#12792 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

van helsing wrote: I da ne zaboravim,nas nekoliko cemo pisati ovaj problem vasim novim vlasnicima.




Sent from my iPhone using Tapatalk
piši samo ne smaraj više ovde...ne možeš pogledati jednu utamicu mjesečno pa plačeš ko malo dijete,te babu spominješ te mamu iz kiseljaka..kmee,šmrc,šmrc...zaboli nas neka stvar za tebe i tvoju vikendicu,piši direktorima šta si pao po ovom sirotom tehničaru ovde....još jedan troll na ignore listi
User avatar
Mustang1
Posts: 28742
Joined: 29/12/2010 17:31

#12793 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

A sto vi ne nabavite sebi dreambox i CS i tamo gledate HRT koliko vam je volja ? :D Ako vam je tih nekoliko utakmica godisnje toliko vazno !
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12794 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

bato99 wrote:
van helsing wrote: I da ne zaboravim,nas nekoliko cemo pisati ovaj problem vasim novim vlasnicima.




Sent from my iPhone using Tapatalk
piši samo ne smaraj više ovde...ne možeš pogledati jednu utamicu mjesečno pa plačeš ko malo dijete,te babu spominješ te mamu iz kiseljaka..kmee,šmrc,šmrc...zaboli nas neka stvar za tebe i tvoju vikendicu,piši direktorima šta si pao po ovom sirotom tehničaru ovde....još jedan troll na ignore listi
Sta je,istina boli ili sta vec ?
Ma ti si pomjesao kruske i jabuke.
Kakvu babu ?
Ako pijes,pij uglavu.
Za tvoj info,posjedujem HRT karticu koju placam 270 BAM godisnje,tako da ne propustam ni tu jednu utakmicu.
I mene zabole neka stvar za likovima poput tebe,kontas?
A ja nisam pao na tehnicara,nego taj tehnicar je sveza izmedju "nadleznog sektora" i korisnika,ako nisi znao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12795 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Mustang1 wrote:A sto vi ne nabavite sebi dreambox i CS i tamo gledate HRT koliko vam je volja ? :D Ako vam je tih nekoliko utakmica godisnje toliko vazno !
Nisu problem utakmice,ni sportski sadrzaj,nego diskriminacija korisnika telemach usluga. I to na nacionalnoj osnovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#12796 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

van helsing wrote:
Mustang1 wrote:A sto vi ne nabavite sebi dreambox i CS i tamo gledate HRT koliko vam je volja ? :D Ako vam je tih nekoliko utakmica godisnje toliko vazno !
Nisu problem utakmice,ni sportski sadrzaj,nego diskriminacija korisnika telemach usluga. I to na nacionalnoj osnovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mama,mama iz kiseljaka,vikendica,vikendica,babo,babo iz sarajeva, ti uplakan,spamaš i trolaš (zaboli nas za tvoju vikendicu)..20 godina hrt2 se zatamnjuje u sarajevu,znači prije telemacha,svi redom su ti ga zatamnjivali...sad ti tako uplakan našao nacionalno osvještavati ljude ovde i držati moralne lekcije...
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12797 Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

bato99 wrote:
van helsing wrote:
Mustang1 wrote:A sto vi ne nabavite sebi dreambox i CS i tamo gledate HRT koliko vam je volja ? :D Ako vam je tih nekoliko utakmica godisnje toliko vazno !
Nisu problem utakmice,ni sportski sadrzaj,nego diskriminacija korisnika telemach usluga. I to na nacionalnoj osnovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mama,mama iz kiseljaka,vikendica,vikendica,babo,babo iz sarajeva, ti uplakan,spamaš i trolaš (zaboli nas za tvoju vikendicu)..20 godina hrt2 se zatamnjuje u sarajevu,znači prije telemacha,svi redom su ti ga zatamnjivali...sad ti tako uplakan našao nacionalno osvještavati ljude ovde i držati moralne lekcije...
Izvini,ali ne kontas.
Kakvo osvjestavanje,kakve moralne lekcije,kakve vikendice,o cemu trabunjas?
Hajd ti kad se otrijeznis javi se ziv bio.
Moj IQ nije visok,ali tjesim se kada vidim likove poput tebe.
Vidim da te istina boli,mozda ti je neki od poglavica koje sjede u telemachu nesto u rodu?
EDIT :
A nisam znao da hrt2 postoji 20 godina u Sarajevu?
Ti si inace iz Sarajeva pa znas,ili pises ono "rekla-kazala"?

Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#12798 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

van helsing wrote:Kolega @Telemach
Zahvaljujem se za info da nece biti za sada promjena programske sheme.
Samo molim jos da nam objasnite kako ja u Kiseljaku na svojoj vikendici,preko vase kablovske, imam HRT2 kada ide sportski program,a na MMDS-u u Kantonu SA mi je zatamnjen?
Ako nema odgovora od nadleznog sektora,smijete li ovo pitanje proslijediti gosp.dir. Zeljki Batisticu ?
Mozda nam on da konkretan odg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12799 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

bato99 wrote:
van helsing wrote: Ostao sam frapiran odgovorom.
Citam,i ne vjerujem sta citam.
Da ne bude zabune,ja ne trazim da se bilo koji kanal zamraci bilo kome,bilo kada.
Mislim da cu popricati sa svojim ukucanima glede ovoga,i pokusati ih nagovoriti da vam odjavimo uslugu.
Jedan banalan primjer :
Vi imate moje podatke,znate gdje zivim,lako vam je provjeriti.
Uglavnom,u mahali ima prilican broj susjeda koji su Hrvati.
Molim da mi odgovorite jesu li to oni "manji" Hrvati od Hrvata koji zive u Kiseljaku,Vitezu,i sl?
Da ne bude zabune,razlikujem ljude samo po tome jesu li dobri ili loshi,druga podjela za mene ne postoji.
Primjer drugi :
Otac Bosnjak iz SA,majka Hrvatica iz Kiseljaka,zive u mojoj mahali.
Jeli ta majka manja Hrvatica pa nema pravo na kanal koji se emituje na hrvatskom jeziku?
Te regulative okacite macku o rep.
Priznajte da zakon sprovodite samo i iskljucivo samo na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom bosnjacka populacija.
Takodje,budite posteni pa priznajte svekolikom pucanstvu da ne smijete i necete iskljuciti/zatamniti sadrzaj HRT-a na dijelovima teritorije BiH kojom obituje vecinom hrvatska populacija sve dok su vam direktori u firmi pripadnici tog istog naroda i uglavnom su iz tih mjesta gdje se ne zatamnjuje navedeni kanal.
Ima i neki bosnjak iz Zenice na rukovodecem mjestu,ali se uglavnom uvlaci u dupe tim direktorima i radi po njihovim direktivama.
Ne znam kojom logikom se vodite,ali treba da vas bude u najmanju ruku stid i sramota,pokusavate da svoje korisnike dijelite na nacionalnoj osnovi.
Zalosno sta bi od onakve firme.
I da ne zaboravim,nas nekoliko cemo pisati ovaj problem vasim novim vlasnicima.
Vidjet cemo kako ce se njima to svidjeti.
Ako ista vise mrzim u zivotu,to su nacionalni torovi i podjele po nacionalnosti.
Imate moje podatke,stojim iza svake napisane rijeci.
Jos jednom,sram i stid neka vas bude zbog diskriminacije i odnosa prema pojedinim korisnicima.



Sent from my iPhone using Tapatalk
pogledaj šta si ti ispisao ovde jadu jedan i još otprije kako si nas častio sa svojom vikendicom ...znači ovo je tragedija od spama
Jedini jad mozes biti samo ti.
Jesam nesto slagao mozda?
Pogrijesio?
De ba.
Zasto te boli istina?
Kakva ba vikendica?
Igrom slucaja se nalazi na opstini Kiseljak,i rijetko idem,i naveo sam je za primjer,da nas ne mogu vise lagati,jer sam se uvjerio licno.
Nisi odgovorio na ranija pitanja,pa te ne smatram objektivnim sagovornikom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#12800 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

bato99 wrote:
van helsing wrote:Kolega @Telemach
Zahvaljujem se za info da nece biti za sada promjena programske sheme.
Samo molim jos da nam objasnite kako ja u Kiseljaku na svojoj vikendici,preko vase kablovske, imam HRT2 kada ide sportski program,a na MMDS-u u Kantonu SA mi je zatamnjen?
Ako nema odgovora od nadleznog sektora,smijete li ovo pitanje proslijediti gosp.dir. Zeljki Batisticu ?
Mozda nam on da konkretan odg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da,i ?
Koliko sam je puta spomenuo?
Sigurno ne onoliko koliko je tebi to se ucinilo.
Sta je sporno?
Ja iznosim samo istinu,cinjenice.
A ti ?
Nagadjas .



Sent from my iPhone using Tapatalk
Locked