Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#8326 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Dzaba kad imam trio paket i paketi se ne mogu mijenjati :D
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8327 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Mustang1 wrote:Dzaba kad imam trio paket i paketi se ne mogu mijenjati :D
Mogu

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8328 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Mustang1 wrote:Dzaba kad imam trio paket i paketi se ne mogu mijenjati :D
Mogu

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#8329 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

mumi80 wrote:
Mustang1 wrote:Dzaba kad imam trio paket i paketi se ne mogu mijenjati :D
Mogu

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Bilo je o tome davno price i receno je da ne moze .. Moze ali se mora placati nesto
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8330 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Ako si citao tu pricu onda si preskocio dio gdje sam ja pisao kako sam odjavio HD paket :wink: Uvijek ima nacin. A ako sam dobro shvatio u ovom slucaju bi mijenjao za skuplji paket tako da je i njima bolje.

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#8331 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa imam trio paket on je 50 KM .. Imam i HD paket .. Taj supermix je isto 50 cini mi se
User avatar
afa87
Posts: 181
Joined: 03/07/2011 00:15

#8332 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afa87 »

Jos mi nema maila za registraciju d3go usluge, cekam skoro sat. Jeste i vi ovoliko cekali?
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#8333 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Nismo .. Ja sam cekao samo 10 dana 8-)
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8334 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Mustang1 wrote:Pa imam trio paket on je 50 KM .. Imam i HD paket .. Taj supermix je isto 50 cini mi se
Otidji u poslovnicu reci hocu supermix paket zbog besplatnih minuta prema inostranstvu bla bla... Ako tako nece onda budes malo arogantan i kazes im da je bolje da imaju 50 KM od tebe mjesecno il nece imat nista kad raskines ugovor. A za raskid ugovora uvijek se moze nac razlog :wink:

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8335 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Mustang1 wrote:Pa imam trio paket on je 50 KM .. Imam i HD paket .. Taj supermix je isto 50 cini mi se
Otidji u poslovnicu reci hocu supermix paket zbog besplatnih minuta prema inostranstvu bla bla... Ako tako nece onda budes malo arogantan i kazes im da je bolje da imaju 50 KM od tebe mjesecno il nece imat nista kad raskines ugovor. A za raskid ugovora uvijek se moze nac razlog :wink:

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#8336 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks »

afa87 wrote:Jos mi nema maila za registraciju d3go usluge, cekam skoro sat. Jeste i vi ovoliko cekali?
Stigao mi mail odmah i za par minuta sam mogao gledati i na računaru i smartphoneu :/

p.s.
Registrovao preko gmail naloga...
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#8337 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rampage »

ernadr wrote:
Mustang1 wrote:Koliko kosta onaj paket gdje su sportklub 3,4,5 ?
Pa ja sam uzeo Super mix S+ paket 50KM (Svi kanali, SK HD paket, 10 Mb net, telefonija 300 min besplatno prema Telemach mrezi + 100 min prema fiknim u inostranstvu, D3 Go), za mene najbolji paket definitivno.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Druže da li u taj Super Mix S+ paket spadaju i kanali iz tzv "osnovnog paketa"? Konkretno me zanimaju kanali za djecu (Boomerang, Baby....). Pozdrav i hvala
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#8338 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

afa87 wrote:Jos mi nema maila za registraciju d3go usluge, cekam skoro sat. Jeste i vi ovoliko cekali?
Pogledajte junk mail.
User avatar
Telemach
Posts: 15736
Joined: 13/10/2010 14:13

#8339 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@all
Svi korisnici Duo ili Trio Mix paketa mogu preći na Super Mix paket, ukoliko je Vaš izbor u cjenovno većoj kategoriji.
Kao korisnik Trio paketa koristite mnoge pogodnosti kao što su besplatni razgovori prema svim fixnim mrežama, najveće brzine interneta u odnosu na druge pakete, D3go uslugu.
Sve zainteresirane korisnike možemo pozvati i detaljno im objasniti pojedinosti iz ponude, molimo Vas samo dostavite nam kontakt broj u inbox.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#8340 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rampage »

Telemach wrote:@all
Svi korisnici Duo ili Trio Mix paketa mogu preći na Super Mix paket, ukoliko je Vaš izbor u cjenovno većoj kategoriji.
Kao korisnik Trio paketa koristite mnoge pogodnosti kao što su besplatni razgovori prema svim fixnim mrežama, najveće brzine interneta u odnosu na druge pakete, D3go uslugu.
Sve zainteresirane korisnike možemo pozvati i detaljno im objasniti pojedinosti iz ponude, molimo Vas samo dostavite nam kontakt broj u inbox.
Može li odgovor na pitanje koje sam gore postavio - da li u SUPER MIX S +Paket spadaju i kanali za djecu (Boomerang, Baby, Jim Jam...)? Hvala
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8341 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Rampage wrote:Može li odgovor na pitanje koje sam gore postavio - da li u SUPER MIX S +Paket spadaju i kanali za djecu (Boomerang, Baby, Jim Jam...)? Hvala
Lave je li to teško otići na njihovu stranicu i pogledati a ne ovdje čekati odgovor. U Mix S+ paketu ti spada prošireni paket a njega čini osnovni paket + dodatni kanali. E ako pogledaš raspored kanala vidjet češ da u osnovnom paketu imaš te nabrojane.

Ja ovu informaciju našao za manje od minute
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#8342 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rampage »

doff wrote:
Rampage wrote:Može li odgovor na pitanje koje sam gore postavio - da li u SUPER MIX S +Paket spadaju i kanali za djecu (Boomerang, Baby, Jim Jam...)? Hvala
Lave je li to teško otići na njihovu stranicu i pogledati a ne ovdje čekati odgovor. U Mix S+ paketu ti spada prošireni paket a njega čini osnovni paket + dodatni kanali. E ako pogledaš raspored kanala vidjet češ da u osnovnom paketu imaš te nabrojane.

Ja ovu informaciju našao za manje od minute

Ama našao sam i ja, ali opet želim potvrdu nekoga ko već ima ovaj paket. Nije mi se jednom desilo kroz "historiju" korištenja usluga raznoraznih provajdera, još od vremena dial - up Interneta, da ne protumačim njihovu ponudu kako treba te se poslije "uhvatim za glavu" zbog računa koji nisu bili onakvi kakvi su po meni trebali biti:) Hvala ti, u svakom slučaju, pozz
User avatar
plagijator1975
Posts: 2575
Joined: 13/07/2011 23:13

#8343 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

Rampage wrote:
ernadr wrote:
Mustang1 wrote:Koliko kosta onaj paket gdje su sportklub 3,4,5 ?
Pa ja sam uzeo Super mix S+ paket 50KM (Svi kanali, SK HD paket, 10 Mb net, telefonija 300 min besplatno prema Telemach mrezi + 100 min prema fiknim u inostranstvu, D3 Go), za mene najbolji paket definitivno.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Druže da li u taj Super Mix S+ paket spadaju i kanali iz tzv "osnovnog paketa"? Konkretno me zanimaju kanali za djecu (Boomerang, Baby....). Pozdrav i hvala
Naravno da spadaju, napisao sam "svi kanali".

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
gidra
Posts: 3573
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8344 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

Rampage wrote:
doff wrote:
Rampage wrote:Može li odgovor na pitanje koje sam gore postavio - da li u SUPER MIX S +Paket spadaju i kanali za djecu (Boomerang, Baby, Jim Jam...)? Hvala
Lave je li to teško otići na njihovu stranicu i pogledati a ne ovdje čekati odgovor. U Mix S+ paketu ti spada prošireni paket a njega čini osnovni paket + dodatni kanali. E ako pogledaš raspored kanala vidjet češ da u osnovnom paketu imaš te nabrojane.

Ja ovu informaciju našao za manje od minute

Ama našao sam i ja, ali opet želim potvrdu nekoga ko već ima ovaj paket. Nije mi se jednom desilo kroz "historiju" korištenja usluga raznoraznih provajdera, još od vremena dial - up Interneta, da ne protumačim njihovu ponudu kako treba te se poslije "uhvatim za glavu" zbog računa koji nisu bili onakvi kakvi su po meni trebali biti:) Hvala ti, u svakom slučaju, pozz
pa nije ti ovo lihvarski BHTelecom :D , šalim se malo.
Već ti je neko rekao ali evo da ti i ja potvrdim, supermix s+(korisnik sam istog), prezadovoljan odnosom ponuda/cijena i uslugom kompletnom, smetnji baš nikad. Kanali su svi u ponudi osim HBO/Cinemax i HD kanala. Sportklubovi u HD-u dođu gratis, u ovom paketu dobiješ ruter i kućni telefon besplatno. Sve u svemu bolja ponuda sigurno od trio paketa.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#8345 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

gidra wrote:
Rampage wrote:
doff wrote:
Lave je li to teško otići na njihovu stranicu i pogledati a ne ovdje čekati odgovor. U Mix S+ paketu ti spada prošireni paket a njega čini osnovni paket + dodatni kanali. E ako pogledaš raspored kanala vidjet češ da u osnovnom paketu imaš te nabrojane.

Ja ovu informaciju našao za manje od minute

Ama našao sam i ja, ali opet želim potvrdu nekoga ko već ima ovaj paket. Nije mi se jednom desilo kroz "historiju" korištenja usluga raznoraznih provajdera, još od vremena dial - up Interneta, da ne protumačim njihovu ponudu kako treba te se poslije "uhvatim za glavu" zbog računa koji nisu bili onakvi kakvi su po meni trebali biti:) Hvala ti, u svakom slučaju, pozz
pa nije ti ovo lihvarski BHTelecom :D , šalim se malo.
Već ti je neko rekao ali evo da ti i ja potvrdim, supermix s+(korisnik sam istog), prezadovoljan odnosom ponuda/cijena i uslugom kompletnom, smetnji baš nikad. Kanali su svi u ponudi osim HBO/Cinemax i HD kanala. Sportklubovi u HD-u dođu gratis, u ovom paketu dobiješ ruter i kućni telefon besplatno. Sve u svemu bolja ponuda sigurno od trio paketa.
Nemoj zaboraviti i na besplatni wifi ruter ili je ono bila samo ograničena ponuda?! Elem, svakako taj njihov ruter ne može "prebaciti" signal preko sobnoga praga tako da je egal! :mrgreen:

Za ostalo se slažem, ne pamtim kada je došlo do prekida, za ostala naselja ne bih znao reći ali ovdje na AP-u sve fercera bez greške! :thumbup:

http://www.speedtest.net/my-result/2898357842

I to izmjereno sada kad je najviše online: raja došla sa posla, đaci/studenti iz škole, i to prema dojtšlandu, nuff said! 8-)
Last edited by Maharadza on 13/08/2013 19:38, edited 1 time in total.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#8346 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

oko pol 5 u nedzaricima bio 20 minutni prekid, sad sve ok

Image
User avatar
fortaleza
Posts: 5592
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8347 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Dođe router ali ne i kućni telefon.

Što se tiče prvog ubacio sam najnoviji software na router i signal je odličan, ide i preko tri prepreke (zida), minut posla.

http://www.telemach.ba/upload/document/tp-link_faq.pdf
gidra
Posts: 3573
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8348 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

fortaleza wrote:Dođe router ali ne i kućni telefon.

Što se tiče prvog ubacio sam najnoviji software na router i signal je odličan, ide i preko tri prepreke (zida), minut posla.

http://www.telemach.ba/upload/document/tp-link_faq.pdf
meni je došao i kućni, samo ga ne koristim jer mu je zvučnik slab, kad me neko zove uopće ga ne čujem ako nismo u istoj sobi. A i ruter mi je odličan sada jer sam ubacio dd-wrt :D
User avatar
fortaleza
Posts: 5592
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8349 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Jel dd-wrt ovo s mog linka? :D
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#8350 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

fortaleza wrote:Dođe router ali ne i kućni telefon.

Što se tiče prvog ubacio sam najnoviji software na router i signal je odličan, ide i preko tri prepreke (zida), minut posla.

http://www.telemach.ba/upload/document/tp-link_faq.pdf
To sam i ja davno uradio ali uzalud, nestane signala čim izađem iz sobe! :-x

Srećom imam svoj "stari" WR741N koji fercera već 4god. bez greške! 8-)
Locked