Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58766
Joined: 03/08/2010 19:04

#110426 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

pelcer224 wrote: 18/01/2021 13:27
kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 11:59
pelcer224 wrote: 18/01/2021 11:47
Ne razumijem objave gdje cu gledati ovo, gdje cu ono. Nije nama u ugovoru pisalo da garantuju svaki sportski dogadjaj na planeti da se moze gledati u okviru ugovora. Jesu pisale Arene i o tome se vec sve reklo i o njihovom navodjenju u ugovoru i moze se dvojako tumaciti, ali svaki sportski dogadjaj pominjati gdje da gledam, nabijati na nos i pribacivati Telemachu je bezveze. Nije Telemach duzan da prenosi i omoguci sve moguce utakmice ovog svijeta i sa Arenama i bez njih. Na zapadu da bi gledao sve sportske kanale tipa Arene i SK itd. ima da izgulis dobru lovu iz dzepa par stoja a ne 40-50KM kao kod nas za neki paket. Cuj Telemach mi je duzan omoguciti svaku utakmicu koju ja pozelim jer eto ja to placam , e svasta....

ne prenosi Telemach nista nego kanali koje imaju u svojoj ponudi,zahvaljujuci tome što su ukinuli arena sport kanale mi nemamo gdje gledati npr. NBA,oni koji prate fudbal znaju šta se sve prenosi na tim kanalima,a sad su u nemogućnosti da to gledaju
kad su nam uveli arene nahvalili su ih u p. maternu,jos i nakon toga arena sport uvede NBA,i sad krivicom Telemacha mi nemamo gdje gledati NBA,a oni nam samo ponavljaju gdje možemo gledati košarkaške zmajeve,kao da je to nešto izuzetno,par tekmi na eurobasketu ćemo gledati za više od godinu i po i to je to
Pa ponavljaju i ljudi ovdje dje da gledam rukomet svjetsko prvenstvo kao da su u ugovoru naznacena svjetska prvenstva u rukometu kad si potpisivao ugovor?!
Arena nema, navedeno je jasno to sto ti kazes vidimo ponavljaju sta oni obecavaju od prenosa i vidjeli smo sta ima i sta nema na spisku, i nema potrebe svaki dan pitati dje rukomet da gledam. Lista je izbacena od Telemacha u odgovorima sta ima od sporta i ne znam sta ljudi ocekuju da Telemach otvori novi kanal za rukomet. Snalazi se trazi druge opcije, druge mogucnosti za gledat rukomet ,a ne svaki dan ovdje kukati dje rukomet ko da ce carobnjak neki pustiti Arena signal. Eto hocu i ja sad sve nove filmove iz 2020. jer su mi obecali dobar filmski program. To ti je taj nivo razmisljanja. Ne ide to tako...
koji klinac onda ovdje @Telemach odgovara da će naći alternativu kad alternative za gledanje NBA evr. prvenstva u rukometu,lige prvaka u fudbalu, talijanskog fudbala nema,ponavljam nema,isto tako ponavljaju i oni koji odgovaraju na poruke na fb stranici ove ublehaške kompanije
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58766
Joined: 03/08/2010 19:04

#110427 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Telemach wrote: 18/01/2021 14:09
kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 11:07
Telemach wrote: 17/01/2021 23:05

Zdravo @kakavdanakneiskustvu,
Pozvati će Vas kolege u najkraćem mogućem roku. Sigurni smo da ćemo pronaći rješenje na obostrano zadovoljstvo.
Unaprijed se zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju.
Hvala,mene zanima i to možete odmah kolegama prenijeti,kako mi mogu omoguciti gledanje najjače košarkaške lige na svijetu svaki dan kao što nam je bilo omogućeno do prije 18 dana i vašom krivicom,ne našom,nam više nije omogućeno,još jednom,hvala
Zdravo @kakavdanakneiskustvu,
Trudimo se da unaprijedimo uslugu i da našim korisnicima omogućimo samo najbolje, posebno kada je izbor kanala u pitanju. Međutim, saradnju sa Arenama nismo nastavili. Ukoliko dođe do promjene, rado ćemo Vas pozvati. Također, ne možemo Vam precizirati koji sadržaj će biti prikazan na pojedinim kanalima, jer smo distributer istih. Sigurni smo da ćete imati razumijevanja.
Molim???,otkad to???


šta me imate pozivati ako dodje do promjena,to ću sam primijetiti svojim čulom vida,nema potreba za pozivanjem,hvala vam
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58766
Joined: 03/08/2010 19:04

#110428 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Hakiz wrote: 18/01/2021 15:46
Telemach wrote: 18/01/2021 14:09 ...Također, ne možemo Vam precizirati koji sadržaj će biti prikazan na pojedinim kanalima, jer smo distributer istih...
:shock: :lol:
ali znato znaju ponavljati koje sadrzaje mozemo gledati na Sport klubu i to non stop ponavljati,iako su samo distributeri tih kanala
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#110429 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

Zanimljivo je da je Sport Klub otkupio talijanski kup i Seriu B. Ovo za Seriu B pretpostavljam, jer se emitovalo nekoliko utakmica prošlog kola. Očekujem da bude još svega oko Arena.
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#110430 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dembele »

kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 19:42
Hakiz wrote: 18/01/2021 15:46
Telemach wrote: 18/01/2021 14:09 ...Također, ne možemo Vam precizirati koji sadržaj će biti prikazan na pojedinim kanalima, jer smo distributer istih...
:shock: :lol:
ali znato znaju ponavljati koje sadrzaje mozemo gledati na Sport klubu i to non stop ponavljati,iako su samo distributeri tih kanala
Ovako nekako:
Korisnici/ Jim Carrey: Gdje su Arene?
Telemach/Laura Linney: Imamo izvrsnu alternativu umjesto Arena!
Korisnici/ Jim Carrey: Ne interesuje me! U ugovoru su mi stajale Arene!
Image
Last edited by dembele on 18/01/2021 20:14, edited 1 time in total.
caseytron
Posts: 2090
Joined: 01/06/2016 16:42

#110431 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by caseytron »

Kritikujete ljude koji rade u drzavi BiH, a najmanje su krivi. Ko da stane iza njih u slucaju da se usprotive vrhu? A kuci jadna dvoje djece, ovi je gule za 700-800KM i jos da glumi postenjacinu i heroja nekog. Kod nas je suti i radi sta ti se kaze jer nema ko da zastiti radnika, kako kaze gazda tako je. Zasto? Jer je on u stanju da pocasti, ovi da prihvate i opet ovi na prvom frontu najebu. Nema se operaterima i tehnciarima sta reci, sve sto je iznad njih pozdravim u mokrim snovima.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#110432 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

crnivrag wrote: 18/01/2021 18:32
gledam a ne vidim wrote: 18/01/2021 18:16 @Telemach zasto ne ukinete Osnovni tv paket, posto ste sve kanale osim Nat geo wild prebacili u Start paket ? Uzimate mi 2 KM zbog samo jednog kanala.
Osnovni paket sadrži dosta kanala koji nisu dio Start paketa:

RTL Living, K::CN 1, AXN Spin, Pink Western, Pink Action, SCI FI HD, Baby TV, Boomerang, Jim Jam, ID, Nat Geo Wild HD, Crime & Investigation, E! Entertainment, SK 4K, Motorvision TV HD, K::CN 3, Balkanika, EuroNews, RT, Deutsche Welle, RTL 2 DE, ntv DE, Dorcel HD. FOX Life HD, FOX CRIME HD, Fashion TV HD i svi Stingray Music Choice radio kanali.
Hvala crnivrag :thumbup:
@gledam a ne vidim,
Za dodatna pitanja i informacije stojimo Vam na raspolaganju.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58766
Joined: 03/08/2010 19:04

#110433 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

dembele wrote: 18/01/2021 20:04
kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 19:42
Hakiz wrote: 18/01/2021 15:46

:shock: :lol:
ali znato znaju ponavljati koje sadrzaje mozemo gledati na Sport klubu i to non stop ponavljati,iako su samo distributeri tih kanala
Ovako nekako:
Korisnici/ Jim Carrey: Gdje su Arene?
Telemach/Laura Linney: Imamo izvrsnu alternativu umjesto Arena!
Korisnici/ Jim Carrey: Ne interesuje me! U ugovoru su mi stajale Arene!
Image
izvrsna alternativa im je tri mjeseca hbo kanala i tako slično,ja ne znam,de nek me neko ispravi,je li bude ponekad na hbo kanalima sportskih prenosa?
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#110434 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dembele »

Nope.
mashina44
Posts: 61
Joined: 23/03/2016 11:46

#110435 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mashina44 »

Pozdrav, da li je moguce dobiti besplatno 3. prikljucak kao dugogodisnji korisnik, 2.prikljucak sam dobio besplatno i bez dodatne naplate 12 mjeseci!?
Kakva je logika da mi sad za 3.uzimate 70-80KM i odmah krene naplata dodatna, valjda bi i za dugogodisnje korisnike trebali nesto ponuditi, sramota???
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#110436 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 20:22 izvrsna alternativa im je tri mjeseca hbo kanala i tako slično,ja ne znam,de nek me neko ispravi,je li bude ponekad na hbo kanalima sportskih prenosa?
Ali pazi ovo na tri mjeseca, a Arena nema do ko zna kada.
pelcer224
Posts: 167
Joined: 20/07/2014 12:56

#110437 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by pelcer224 »

kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 19:36
pelcer224 wrote: 18/01/2021 13:27
kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 11:59


ne prenosi Telemach nista nego kanali koje imaju u svojoj ponudi,zahvaljujuci tome što su ukinuli arena sport kanale mi nemamo gdje gledati npr. NBA,oni koji prate fudbal znaju šta se sve prenosi na tim kanalima,a sad su u nemogućnosti da to gledaju
kad su nam uveli arene nahvalili su ih u p. maternu,jos i nakon toga arena sport uvede NBA,i sad krivicom Telemacha mi nemamo gdje gledati NBA,a oni nam samo ponavljaju gdje možemo gledati košarkaške zmajeve,kao da je to nešto izuzetno,par tekmi na eurobasketu ćemo gledati za više od godinu i po i to je to
Pa ponavljaju i ljudi ovdje dje da gledam rukomet svjetsko prvenstvo kao da su u ugovoru naznacena svjetska prvenstva u rukometu kad si potpisivao ugovor?!
Arena nema, navedeno je jasno to sto ti kazes vidimo ponavljaju sta oni obecavaju od prenosa i vidjeli smo sta ima i sta nema na spisku, i nema potrebe svaki dan pitati dje rukomet da gledam. Lista je izbacena od Telemacha u odgovorima sta ima od sporta i ne znam sta ljudi ocekuju da Telemach otvori novi kanal za rukomet. Snalazi se trazi druge opcije, druge mogucnosti za gledat rukomet ,a ne svaki dan ovdje kukati dje rukomet ko da ce carobnjak neki pustiti Arena signal. Eto hocu i ja sad sve nove filmove iz 2020. jer su mi obecali dobar filmski program. To ti je taj nivo razmisljanja. Ne ide to tako...
koji klinac onda ovdje @Telemach odgovara da će naći alternativu kad alternative za gledanje NBA evr. prvenstva u rukometu,lige prvaka u fudbalu, talijanskog fudbala nema,ponavljam nema,isto tako ponavljaju i oni koji odgovaraju na poruke na fb stranici ove ublehaške kompanije
Ma ljudi su potureni da kupuju vrijeme, da nas zavlace i lijepe iste poruke. Briga njih da li si zadovoljan odgovorom, i ne zanima ih uopste gdje ces ti gledati neki rukometni, boks ili nba mec. To moras sam izmedju redova procitati i snalaziti se. To su obicni sendvicari za dnevnicu a ti moras sam sebi naci alternativu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58766
Joined: 03/08/2010 19:04

#110438 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

avetinja wrote: 18/01/2021 20:34
kakavdanakneiskustvu wrote: 18/01/2021 20:22 izvrsna alternativa im je tri mjeseca hbo kanala i tako slično,ja ne znam,de nek me neko ispravi,je li bude ponekad na hbo kanalima sportskih prenosa?
Ali pazi ovo na tri mjeseca, a Arena nema do ko zna kada.
:thumbup: :thumbup: super alternativa
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#110439 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zippoo87 »

Je li vas ko iz Telemacha zvao zadnjih 10 dana,ono ponovo nakon sto ste odbili ponudu 3 mjeseca dodatno neka 2-3 kanala ?
Mene su se odrekli i sluzbeno...vrijeme je da ja uzvratim gestu istom mjerom :lol:
mirage77
Posts: 230
Joined: 09/01/2012 15:59

#110440 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mirage77 »

Ima li iko da zna neku alternativu za Telemach? Ja imam light EOn sa internetom i telefonom dođe 57 km. Ko ima da nudi za te ili niže pare a da imaju neki bolji filmski kanali tipa Cine Star Premiere. Meni gubitak tih Arena nije toliko teško pao pošto manje pratim sport.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#110441 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

Pa to i jeste glavni problem jer NEMA ! velikoj većini nas jedina alternativa je bhtelecom koji ne bi pa da i oni meni plaćaju !
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#110442 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zippoo87 »

mirage77 wrote: 18/01/2021 20:54 Ima li iko da zna neku alternativu za Telemach? Ja imam light EOn sa internetom i telefonom dođe 57 km. Ko ima da nudi za te ili niže pare a da imaju neki bolji filmski kanali tipa Cine Star Premiere. Meni gubitak tih Arena nije toliko teško pao pošto manje pratim sport.
Pa mozes dokupiti kod haman pa svih operatera hbo,cinestar i ostale...samo se obicno dodatno placaju ili ulaze u skuplje pakete
Bht ima u ponudi a sada ne znamo mi na tvojoj lokaciji ko je alternativa i sta mozes koristiti.

Ja sam izracunao da ako bi me sada paket sa 50/8 Mbps i hd programima kod BHTa,uz benefit 2,izasao oko 40-42 KM na 24 mjeseca,sto je jeftinije nego na Telemachu a koji sada nema Arene.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#110443 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

Ok , i jel ti mogu isporučiti tu brzinu na adresu ? Ako mogu , svaka čast , ponuda je cist ok .
Problem je sto većina , pogotovo van sarajeva moze samo sanjati i pola od toga .
i da , ne pricam napamet , kolega ima bas taj paket i nije izmjerio preko 25 nikad u zivotu , a u prosjeku mu je oko 15 , a govorimo o 2021. Meni npr je internet jako bitna stavka i sto se mene tiče to ne bi bilo s konja na magarca , nego s konja na puža na apačima
Uvjerio sam se sam kako im radi net kad sam mu radio windows neki dan , jbni driver za graficku od 500 i nesto MB skidao deset minuta :?
I tako mu je stalno , iako je zvao par puta da mu dođu pogledat, toliko o korisnickoj podrsci . Nije mi namjera nikome nista imputirati , ali ljudi , dobro razmislite i otvorite oči , daleko su od bajnih kako se pokusavaju predstavit :thumbup:
mirage77
Posts: 230
Joined: 09/01/2012 15:59

#110444 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mirage77 »

Ja sam u Sarajevu. Novi Grad Aerodromsko. Gledao sam ja neke alternative ranije. Kao Logosoft i ona neka Tx ili tako nešto ali ni jedni nemaju infrastrukturu na ovoj mikro lokaciji. Za BH Telecom su mi rekli neki koji ga imaju da je bolje da se držim Telemacha. Kaže česta prekidanja signala, slabiji kvalitet signala,slabija ponuda.....Tako da sam njih otpisao. Opet Telemach ima neke zgodne stvari tipa UNIFONA da zoveš telefone po Bosni džaba itd.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#110445 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bingov buraz »

@Telemach

Kvar prijavljen prije 7 dana još niko nije izašao na teren,vi se baš trudite da rastjerate mušterije?!
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#110446 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

mirage77 wrote: 18/01/2021 21:26 Ja sam u Sarajevu. Novi Grad Aerodromsko. Gledao sam ja neke alternative ranije. Kao Logosoft i ona neka Tx ili tako nešto ali ni jedni nemaju infrastrukturu na ovoj mikro lokaciji. Za BH Telecom su mi rekli neki koji ga imaju da je bolje da se držim Telemacha. Kaže česta prekidanja signala, slabiji kvalitet signala,slabija ponuda.....Tako da sam njih otpisao. Opet Telemach ima neke zgodne stvari tipa UNIFONA da zoveš telefone po Bosni džaba itd.
Da bar imaš logosoft pa bi se dalo i razmišljat,a ovako, hmm, pogotovo jer ti arene nisu najvažnije nešto kao ni meni, a imaju i alternative za njih,dok za drugo baš i ne.
Na mojoj lokaciji osim telemacha je bht i jedan wireless operater kojeg nije vrijedno ni spominjat tako da nemam puno izbora.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#110447 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

pelcer224 wrote: 18/01/2021 20:34
Ma ljudi su potureni da kupuju vrijeme, da nas zavlace i lijepe iste poruke. Briga njih da li si zadovoljan odgovorom, i ne zanima ih uopste gdje ces ti gledati neki rukometni, boks ili nba mec. To moras sam izmedju redova procitati i snalaziti se. To su obicni sendvicari za dnevnicu a ti moras sam sebi naci alternativu.
Zdravo pelcer224,
Razumijemo Vaše nezadovoljstvo. Molimo Vas dostavite nam korisničke podatke i kontakt broj, moje kolege će Vas pozvati u najkraćem roku. Svakako, nije nam cilj da budete nezadovoljni i potruditi ćemo se da opravdamo Vaše povjerenje i nastavimo saradnju sa Vama.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#110448 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

bingov buraz wrote: 18/01/2021 21:38 @Telemach

Kvar prijavljen prije 7 dana još niko nije izašao na teren,vi se baš trudite da rastjerate mušterije?!
Zdravo bingov buraz,
Ljubazno Vas molimo da nam dostavite korisničke podatke u inbox, kako bismo provjerili VAš nalog i proslijedili kolegama na urgenciju.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#110449 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

mirage77 wrote: 18/01/2021 20:54 Ima li iko da zna neku alternativu za Telemach? Ja imam light EOn sa internetom i telefonom dođe 57 km. Ko ima da nudi za te ili niže pare a da imaju neki bolji filmski kanali tipa Cine Star Premiere. Meni gubitak tih Arena nije toliko teško pao pošto manje pratim sport.
Zdravo mirage77 ,
Molimo Vas dostavite nam korisničke podatke i kontakt broj, moje kolege će Vas pozvati u najkraćem roku. Uvjereni smo da ćemo pronaći najbolju opciju za Vas.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#110450 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

mashina44 wrote: 18/01/2021 20:33 Pozdrav, da li je moguce dobiti besplatno 3. prikljucak kao dugogodisnji korisnik, 2.prikljucak sam dobio besplatno i bez dodatne naplate 12 mjeseci!?
Kakva je logika da mi sad za 3.uzimate 70-80KM i odmah krene naplata dodatna, valjda bi i za dugogodisnje korisnike trebali nesto ponuditi, sramota???
Zdravo mashina44 ,
Kreirali smo izvrsnu ponudu za naše lojalne, postojeće korisnike.
Zamolit ćemo Vas da nam dostavite Vaše korisničke podatke.
Uvjereni smo da ćete biti zadovoljni kreiranom ponudom.
Locked