Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#109151 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Billy The Pljuc »

"Poštovani,

Izmjena programske sheme definirana je Općim uslovima poslovanja i pretplatničkim ugovorom i ne pruža mogućnost raskida pretplatničkog ugovora bez obaveze poštivanja otkaznog roka i bez naknade za prijevremeni raskid.

Uvjeravamo Vas da će kompanija Telemach BH uložiti maksimalan napor da naša ponuda sportskih kanala u potpunosti zadovolji Vaše potrebe i opravda Vaše povjerenje. Telemach BH kontinuirano provodi aktivnosti, kako bi svoju programsku listu učinio što kvalitetnijom i gledanijom, a koja je također uslovljena tehničkim mogućnostima i ponudom dobavljača programskih sadržaja. Programsku listu Telemach BH objavljuje na svojoj web stranici i na info kanalu. U našoj ponudi se nalaze najgledanija evropska i svjetska takmičenja, na SK kanalima: ekskluzivno utakmice njemačke Bundeslige, engleska Premier liga i FA kup, Euroleague i Eurocup, Turska fudbalska liga, Formula 1 i Moto GP, ATP mastersi, košarkaško Evropsko prvenstvo za žene 2021. i Evropsko prvenstvo za muškarce 2022. godine, gdje će igrati i košarkaški Zmajevi, čiji je Telemach ponosni sponzor.

Na Nova BH možete pratiti sve utakmice fudbalske reprezentacije BiH, i uživati u dugo čekanom fudbalskom spektaklu EURO 2021 i utakmicama reprezentacije BiH u kvalifikacijama za FIFA World Cup 2022 u Kataru kao i novom ciklusu fudbalske Lige Nacija.

Još jednom Vam se želimo iskreno zahvaliti na vremenu i podršci koju ste nam pružali kao naš vjerni korisnik. U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.

Hvala!"

Evo koga zanima šta sam dobio danas na upućeni prigovor/reklamaciju Telemachu povodom ukidanja Arena Sport SD paketa, ne želim objavljivati ime "potpisnika" jer želim biti fer i ne svoditi ovo na ličnu razinu, osoba koja je ovo poslala definitivno radi ono što joj se kaže i ja to poštujem pa stoga i ne želim da povlačim imena po forumima/javnosti.

Moj prigovor/reklamaciju ste mogli vidjeti na forumu nekoliko stranica unazad i mislim da je ista "na mjestu" i da se zasniva na zakonskim i drugim aktima propisanim od strane samog Telemacha. Ono što mi zaista nije jasno jeste zašto se isti akti na koje se poziva u prigovoru/reklamaciji apsolutno ignorišu od strane Telemacha kao i današnje Preporuke Institucije ombudsmana za zaštitu potrošača u BiH. Ovo potonje je ja vjerujem još danas zaprimljeno u Telemachu a prije slanja ovakvog ili sličnih odgovora korisnicima na poslane prigovore/reklamacije ili su u najmanju ruku o istome, oni uposlenici Telemacha zaduženi za slanje odgovora, mogli saznati istim putevima kao i mi forumaši.

Ne znam iskreno iz kojeg razloga Telemach uvlači korisnike u svoje "ratove" i razmirice sa konkurencijom, njihov "rat" žele napraviti "našim ratom" i evo potpuno hladne glave izražavam spremnost da "ratujem" s tim da je valjda jasno koju stranu ja biram.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#109152 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

@brazzoTo bi onda trebalo značiti da je 8000 otišlo sa telemacha i raskinulo ugovor? Ajde 800, ali 8000?
Teško mi je povjerovati u to
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#109153 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kikibombona »

Telemach wrote: 08/01/2021 19:41
Kikibombona wrote: 08/01/2021 18:41
fusion_ba wrote: 08/01/2021 17:55 Tacno mi zao ovih operatera koji moraju zvati i izvinjavati se u ime odgovornih za ovu glupost. Na kraju se ljudi na njih iskaljuju.
Daleko od toga da je glupost. Media Group je u ratu sa vladom Srbije i Telekom Srbije (vlasnici Arene).

Pogledaj kako se N1 sukobljava sa A. Vucicem.

Ovo je mnogo veca igra, politicka i trzisna utakmica. A kada se veliki bore (Media Group i Telekom Srbije), mali najebu (korisnici Telemacha i Arene).

...

Mene naravno njihova zajebancija ne zanima. Postavit cu uslove Telemachu kao kompenzaciju za gubitak Arene. Ako ne pristanu odjavljujem uslugu. Prosto.
Zdravo Kikibombona,
Shvatamo Vaše razočarenje.
Molimo Vas dostavite nam korisničke podatke i kontakt broj, moje kolege će Vas pozvati u najkraćem roku. Svakako, nije nam cilj da budete nezadovoljni i potruditi ćemo se da opravdamo Vaše povjerenje i nastavimo saradnju sa Vama.
Je li ovo automat odgovara ili co'ek? :D

Koliko je 2+2? :D

Ne zamjeri druze za malo sale, znam da nije lako i da nije do vas. Operateri Telemacha rade kao rudari, sto jes' jes'... i uglavnom su korektni.

Otici cu u vase prostorije rijesiti spor, tako je najteze muljati. Ili adekvatna kompenzacija za Arene ili raskid ugovora.
velikonja
Posts: 800
Joined: 19/01/2014 20:37

#109154 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by velikonja »

Telemach wrote: 08/01/2021 19:39
velikonja wrote: 08/01/2021 18:38
Telemach wrote: 08/01/2021 18:11

:thumbup: Hvala na saradnji.
zelim vjerovati da ovo nije "odogovor" na reklamaciju - ugovoreni DL 150 Mbps, isporučeni do danas oko 100 Mbps (bio zadovoljan), od danas popodne oko 40-45 Mbps (valjda se trebam udarati n.. u g..)?
Zdravo velikonja ,
Izvinjavamo se zbog poteškoća koje imate kao korisnik naše usluge.
Vaše podatke i opis problema, proslijedili smo kolegama u tehničkom odjelu, sa zahtjevom za detaljnu provjeru. Molimo Vas za malo strpljenja, kolege će Vas uskoro kontaktirati.
Zadovoljstvo naših korisnika i kvalitetna usluga je naša osnovna misija, nastojat ćemo opravdati Vaše povjerenje.
kolega kontaktirao, zapisao problem, zapisao moj prijedlog, kaze javice se
ja cu sacekati naravno, ali kolega, napomeni ih da na cijelu reklamaciju moraju odgovoriti u roku od 7 dana
a tebi@tm hvala u svakom slučaju
laik1981
Posts: 13013
Joined: 05/12/2012 13:04

#109155 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by laik1981 »

@Telemach
Niste spremni za suradnju. Spremni ste da postavljate svoje uslove, te ignorisete i odbijate i najmanje zahtjeve korisnika koje ste ostetili. Danas ste me uvjerili da je sva ova kurtoazija sa vase strane obicno mrtvo slovo na papiru..
brazzo19
Posts: 3163
Joined: 25/09/2008 13:43

#109156 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

typeOnegative wrote: 08/01/2021 19:53 @brazzoTo bi onda trebalo značiti da je 8000 otišlo sa telemacha i raskinulo ugovor? Ajde 800, ali 8000?
Teško mi je povjerovati u to
Ne nego opcenito zahtjeva, a da je dosta otislo, otislo je ;)
velikonja
Posts: 800
Joined: 19/01/2014 20:37

#109157 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by velikonja »

Billy The Pljuc wrote: 08/01/2021 19:51 "Poštovani,

Izmjena programske sheme definirana je Općim uslovima poslovanja i pretplatničkim ugovorom i ne pruža mogućnost raskida pretplatničkog ugovora bez obaveze poštivanja otkaznog roka i bez naknade za prijevremeni raskid.

Uvjeravamo Vas da će kompanija Telemach BH uložiti maksimalan napor da naša ponuda sportskih kanala u potpunosti zadovolji Vaše potrebe i opravda Vaše povjerenje. Telemach BH kontinuirano provodi aktivnosti, kako bi svoju programsku listu učinio što kvalitetnijom i gledanijom, a koja je također uslovljena tehničkim mogućnostima i ponudom dobavljača programskih sadržaja. Programsku listu Telemach BH objavljuje na svojoj web stranici i na info kanalu. U našoj ponudi se nalaze najgledanija evropska i svjetska takmičenja, na SK kanalima: ekskluzivno utakmice njemačke Bundeslige, engleska Premier liga i FA kup, Euroleague i Eurocup, Turska fudbalska liga, Formula 1 i Moto GP, ATP mastersi, košarkaško Evropsko prvenstvo za žene 2021. i Evropsko prvenstvo za muškarce 2022. godine, gdje će igrati i košarkaški Zmajevi, čiji je Telemach ponosni sponzor.

Na Nova BH možete pratiti sve utakmice fudbalske reprezentacije BiH, i uživati u dugo čekanom fudbalskom spektaklu EURO 2021 i utakmicama reprezentacije BiH u kvalifikacijama za FIFA World Cup 2022 u Kataru kao i novom ciklusu fudbalske Lige Nacija.

Još jednom Vam se želimo iskreno zahvaliti na vremenu i podršci koju ste nam pružali kao naš vjerni korisnik. U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.

Hvala!"

Evo koga zanima šta sam dobio danas na upućeni prigovor/reklamaciju Telemachu povodom ukidanja Arena Sport SD paketa, ne želim objavljivati ime "potpisnika" jer želim biti fer i ne svoditi ovo na ličnu razinu, osoba koja je ovo poslala definitivno radi ono što joj se kaže i ja to poštujem pa stoga i ne želim da povlačim imena po forumima/javnosti.

Moj prigovor/reklamaciju ste mogli vidjeti na forumu nekoliko stranica unazad i mislim da je ista "na mjestu" i da se zasniva na zakonskim i drugim aktima propisanim od strane samog Telemacha. Ono što mi zaista nije jasno jeste zašto se isti akti na koje se poziva u prigovoru/reklamaciji apsolutno ignorišu od strane Telemacha kao i današnje Preporuke Institucije ombudsmana za zaštitu potrošača u BiH. Ovo potonje je ja vjerujem još danas zaprimljeno u Telemachu a prije slanja ovakvog ili sličnih odgovora korisnicima na poslane prigovore/reklamacije ili su u najmanju ruku o istome, oni uposlenici Telemacha zaduženi za slanje odgovora, mogli saznati istim putevima kao i mi forumaši.

Ne znam iskreno iz kojeg razloga Telemach uvlači korisnike u svoje "ratove" i razmirice sa konkurencijom, njihov "rat" žele napraviti "našim ratom" i evo potpuno hladne glave izražavam spremnost da "ratujem" s tim da je valjda jasno koju stranu ja biram.
bravo, isti odgovor sam dobio
mada se moja reklamacija samo jednim dijelom odnosila na arena sd, tu su jos tri ugovorene i fakturisane stavke koje nisu isunjene
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#109158 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kikibombona »

Billy The Pljuc wrote: 08/01/2021 19:51 "Poštovani,
Identicnu poruku su poslali mom komsiji, u slove i zarez. Dakle, copy-paste.

Nema se ovdje sta filozofirati, lijepo postaviti uslove koji vam mogu nadomjestiti Arenu, pa ako iste ne prihvate, raskinuti ugovor. Ili jednostavno raskinuti ako ne mozete bez Arene.

Ovo je mnogo iznad nasih potreba, sukob United Group i Telekom Srbije. Telemach ce ici u minus ako treba jer su posrijedi mnogo veci politicki i trzisni interesi.

...

Mada, poznavajući nas, nivo pismenosti i dostojanstva, ogromna vecina korisnika Telemacha nece poduzeti nikakve korake. Jos ce iz ovoga Telemach izaci DOBAR kada se u kalkulaciju unese usteda radi izbacivanja Arene i gubitak pretplatnika.

...

A kao sto znamo, ne uzivamo nikakvu podrsku drzave, kao ni 'drzavotvornih' medija. Ovakve price uvijek zavede lose po siromasne i neobrazovane.
StihNaAsfaltu
Posts: 116
Joined: 29/09/2012 22:47

#109159 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StihNaAsfaltu »

Telemach wrote: 08/01/2021 19:43
StihNaAsfaltu wrote: 08/01/2021 18:56
Telemach wrote: 08/01/2021 17:38

Zdravo StihNaAsfaltu,
Uvidom u sistem, kolege su Vas već kontaktirali povodom Vaše primjedbe.
O čemu smo pričali? Ja ne znam da smo razgovarali nakon 1.1. jedino ako se nije ko javio na MOJ mobitel a da to ja nisam znao u što sumnjam :)

Provjerite malo bolje, snimate pozive.
@StihNaAsfaltu,
Kolege su Vas kontaktirali 1.1. u nastojanju da pronađu najbolje rješenje. Ponude koje su Vam kolege predložili ste odbili.
Jeste ozbiljni? De molim vas napisite sta mi je ponudjeno, imate snimljen razgovor, meni je ponudjeno jedino da sebi nadjem online arene jer kako vasa kolegica kaze negdje je vidjela da se moze pa da i ja pokusam pronaci.
Nemojte mi vrijedjat inteligenciju molim Vas.
Recite ne mozete nista ponuditi i ok, ali reci da ste ponudili a da sam ja odbio je neprimjereno i degutantno u najmanju ruku.
Ako sam vec odbio, zasto ste zvali u srijedu u 15:47 kad se nisam mogao javiti jer sam na poslu?
Imam i screenshot tog pp.
Na kraju krajeva ja cu svoj ugovor ispostovat, dvije godine ce proci, ali izgubicete me za sva vremena.
Lijep pozdrav
laik1981
Posts: 13013
Joined: 05/12/2012 13:04

#109160 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by laik1981 »

Mogu ponuditi ali nece. Jednostavno su tako odlucili. Bahacenje na visokom nivou. Sve ostalo je do svakog od nas licno..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#109161 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kikibombona »

laik1981 wrote: 08/01/2021 19:55 @Telemach
Niste spremni za suradnju. Spremni ste da postavljate svoje uslove, te ignorisete i odbijate i najmanje zahtjeve korisnika koje ste ostetili. Danas ste me uvjerili da je sva ova kurtoazija sa vase strane obicno mrtvo slovo na papiru..
Nije kurtoazija druze, mi smo jedna velika Telemach porodica. :D
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#109162 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Billy The Pljuc »

@velikonja, vjerujem da jeste i da će na sve eventualne prigovore odgovarati sa maltene "generičkim" mailovima koji kako vidimo po svemu što se dešava i nemaju baš doticaja sa stvarnošću.

Odakle im ovolika doza samopouzdanja meni zaista nije jasno, da nije žalosno meni bi ovakav odgovor čak bio i smiješan. Sve što su oni vidjeli u mom prigovoru/reklamaciji jeste ono "Raskid Ugovora", na otvorenu mogućnost "Ponovnog pružanja usluge u cjelosti" ili "u slučaju nepostizanja zadovoljavajućeg dogovora za obje strane" oni jednostavno nisu obraćali pažnju ili (a što je vrlo vjerovatnije) nije ih bilo briga i nigdje se nisu dotakli istog u svom odgovoru.
laik1981
Posts: 13013
Joined: 05/12/2012 13:04

#109163 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by laik1981 »

Kikibombona wrote: 08/01/2021 20:06
laik1981 wrote: 08/01/2021 19:55 @Telemach
Niste spremni za suradnju. Spremni ste da postavljate svoje uslove, te ignorisete i odbijate i najmanje zahtjeve korisnika koje ste ostetili. Danas ste me uvjerili da je sva ova kurtoazija sa vase strane obicno mrtvo slovo na papiru..
Nije kurtoazija druze, mi smo jedna velika Telemach porodica. :D
Ma citavo vrijeme utusise sa nekom pricom o lojalnosti i dobrim namjerama, a u praksi nema ni milimetra popustanja vec djeluju metodama uslovljavanja i prijetnji. Ne kontam sta je to sa ovim podnebljem pa se svako tako lahko odlijepi od realnosti i pocne izigravati kabadahiju najgore sorte..
velikonja
Posts: 800
Joined: 19/01/2014 20:37

#109164 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by velikonja »

Billy The Pljuc wrote: 08/01/2021 20:12 @velikonja, vjerujem da jeste i da će na sve eventualne prigovore odgovarati sa maltene "generičkim" mailovima koji kako vidimo po svemu što se dešava i nemaju baš doticaja sa stvarnošću.

Odakle im ovolika doza samopouzdanja meni zaista nije jasno, da nije žalosno meni bi ovakav odgovor čak bio i smiješan. Sve što su oni vidjeli u mom prigovoru/reklamaciji jeste ono "Raskid Ugovora", na otvorenu mogućnost "Ponovnog pružanja usluge u cjelosti" ili "u slučaju nepostizanja zadovoljavajućeg dogovora za obje strane" oni jednostavno nisu obraćali pažnju ili (a što je vrlo vjerovatnije) nije ih bilo briga i nigdje se nisu dotakli istog u svom odgovoru.
ma imam osjećaj da to više nije ni samopuzdanje nego bahaćenje
ja evo ne moram raskinuti ugovor zbog arena, ali sam spreman zbog drugih neisporučenih a fakturisanih usluga, makar one bila oko 50 KM/god spreman na sudski spor
i to ću i učiniti ako se ne dogovorimo, a arene su samo dio tok "paketa neizvršavanja njihovih obaveza"
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31541
Joined: 16/04/2011 18:46

#109166 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by skafiskafsnjak »

Image
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#109167 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

brazzo19 wrote: 08/01/2021 19:44 Poslije 1.1 zakljucno sa jucerasnjim danom bilo je bilzu 8000 prijava za prikljucenje Moje TV rece mi drug koji radi u BHT.u ....
Kakav auto gol Telemacha sa Arenama svaka vam cast. :thumbup:

P.S do 30.01 vjerovatno gubite jos 3 pretplate ako ne rijesite nista po pitanju Arena, nema potrebe da mi nudite kompenzacije u vidu HBO paketa i ostalih filmskih i dokumentarnih kanala jer me to ne zanima, nema tih kanala koje mozete kompezirati bar meni jer ste mi uzeli 6 sportskih kanala i mogucnost pracenja BH Premier lige, Lige prvaka a od ljeta i spanske lige tako da nema potrebe da nudite bilo sta.
Hvala dovidjenja i prijatno.
Zdravo brazzo19,
U nastojanju da pronađemo najbolje rješenje za Vas, kolege iz nadležnog sektora su nas pozivali, nažalost bezuspješno.
Molimo Vas dostavite nam kontakt broj na kojem ste dostupni, rado ćemo proslijediti zahtjev za naknadni kontakt.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58764
Joined: 03/08/2010 19:04

#109168 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@telemach obeća da će zvati sve korisnike zbog gubitka arenasport kanala pa ja i dalje nestrpljivo čekam telefonski poziv
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#109169 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

Svih onih 10 hiljada u grupi moraju izvršiti pritisak na RAK. Svako po jedan mejl.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#109170 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Billy The Pljuc »

velikonja wrote: 08/01/2021 20:23
Billy The Pljuc wrote: 08/01/2021 20:12 @velikonja, vjerujem da jeste i da će na sve eventualne prigovore odgovarati sa maltene "generičkim" mailovima koji kako vidimo po svemu što se dešava i nemaju baš doticaja sa stvarnošću.

Odakle im ovolika doza samopouzdanja meni zaista nije jasno, da nije žalosno meni bi ovakav odgovor čak bio i smiješan. Sve što su oni vidjeli u mom prigovoru/reklamaciji jeste ono "Raskid Ugovora", na otvorenu mogućnost "Ponovnog pružanja usluge u cjelosti" ili "u slučaju nepostizanja zadovoljavajućeg dogovora za obje strane" oni jednostavno nisu obraćali pažnju ili (a što je vrlo vjerovatnije) nije ih bilo briga i nigdje se nisu dotakli istog u svom odgovoru.
ma imam osjećaj da to više nije ni samopuzdanje nego bahaćenje
ja evo ne moram raskinuti ugovor zbog arena, ali sam spreman zbog drugih neisporučenih a fakturisanih usluga, makar one bila oko 50 KM/god spreman na sudski spor
i to ću i učiniti ako se ne dogovorimo, a arene su samo dio tok "paketa neizvršavanja njihovih obaveza"
Iskreno govoreći i ja mogu bez Arena sasvim sigurno do isteka vremenskog perioda na koji sam se obavezao ali mi nije jasno da ovakvim "tretmanom" korisnika koji je preko decenije bio lojalan i nepeglativan u pogledu zahtjeva i prigovora možeš uopšte očekivati da isti taj produži saradnju nakon što taj period istekne. Tih eventualnih milju i nešto maraka što će "hajrovati" na meni za taj period oni podređuju mogućnošću da uzmu minimum još 10 puta toliko a možda čak i više jer ne znamo kako će se cijene usluga kretati kroz recimo period od 10 narednih godina. Meni to govori da oni nisu ništa drugo doli kokošari (da ih ne nazovem nekim "težim" izrazom) kojima je bitno da uzmu sad i sve što mogu a šta će biti za godinu-dvije ili pet-deset koga briga. I onda ja trebam da povjerujem u "Uvjeravamo Vas da će kompanija Telemach BH uložiti maksimalan napor da naša ponuda sportskih kanala u potpunosti zadovolji Vaše potrebe i opravda Vaše povjerenje. Telemach BH kontinuirano provodi aktivnosti, kako bi svoju programsku listu učinio što kvalitetnijom i gledanijom" i neku budućnost koju oni planiraju.

Kao što napisah, da nije žalosno fakat bi bilo i smiješno.
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#109171 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mahalik »

velikonja wrote: 08/01/2021 19:56 U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.

Hvala!"
je li ovo neka zezancija?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#109172 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

zippoo87 wrote: 08/01/2021 19:50 Ja sam izgleda u kazni od strane Telemacha...jer mi vec danima brzina nije ni priblizna deklarisanoj
ovo sada mjerenje je jos i najbolje u zadnjim danima...bilo je 70 Mbps download i upload je bio 2-4 Mbps,od 6 koliko bi trebalo biti
Nemam nikakve probleme,osim sto je manja brzina
Evo tri mjerenja prema razlicitim serverima,trebalo bi biti 100/6 Mbps a evo sta ja dobijam u 2021. godini,mislim da od tada pocinje ova manja brzina

Image
Zdravo zippoo87,
Izvinjavamo se zbog poteškoća koje imate kao korisnik naše usluge.
Provjera Vaših servisa je u toku.
Molimo Vas za malo strpljenja, kolege će Vas uskoro kontaktirati.
laik1981
Posts: 13013
Joined: 05/12/2012 13:04

#109173 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by laik1981 »

mahalik wrote: 08/01/2021 20:44
velikonja wrote: 08/01/2021 19:56 U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.

Hvala!"
je li ovo neka zezancija?
Kao da ih je neko hakovo :lol:
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#109174 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Kikibombona wrote: 08/01/2021 19:53
Je li ovo automat odgovara ili co'ek? :D

Koliko je 2+2? :D

Ne zamjeri druze za malo sale, znam da nije lako i da nije do vas. Operateri Telemacha rade kao rudari, sto jes' jes'... i uglavnom su korektni.

Otici cu u vase prostorije rijesiti spor, tako je najteze muljati. Ili adekvatna kompenzacija za Arene ili raskid ugovora.
Vjerujemo da će kolege pronaći najbolje rješenje i udovoljiti Vašem zahtjevu.
Ukoliko se odlučite za saradnju na ovaj način, budite slobodni da nam se javite u pp.
Last edited by Telemach on 08/01/2021 21:00, edited 1 time in total.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#109175 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

kakavdanakneiskustvu wrote: 08/01/2021 20:34 @telemach obeća da će zvati sve korisnike zbog gubitka arenasport kanala pa ja i dalje nestrpljivo čekam telefonski poziv
Zdravo kakavdanakneiskustvu,
Ljubazno VAs molimo dostavite nam u inbox broj na kojem ste dostupni, kako bismo proslijedili kolegama molbu za urgenciju.
Locked