Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#107976 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by TheWatcher »

dembele wrote: 04/01/2021 12:30
kakotakonikako wrote: 04/01/2021 12:23
Telemach wrote: 04/01/2021 12:17 Zaista nam je žao zbog trenutne situacije. Nažalost i pored svih napora, nismo uspjeli nastaviti saradnju sa Arenama .....
https://scsport.ba/arena-sport-od-svih- ... ti-ugovor/

Ovdje neko ne govori istinu.

A sve se prebija preko korisnika usluga.
Treba reći Senadu da ih dovede na Face TV pa da pretrese i jedne i druge. Ko ne dođe, onda znamo u kom grmu leži zec
odlicna ideja :thumbup: trebalo bi kontaktirati Senada pa da vidimo mada sam siguran 100 % da je TM kriv nakon ovog saopstenja koje je dala Arena
User avatar
Telemach
Posts: 15737
Joined: 13/10/2010 14:13

#107977 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Billy The Pljuc wrote: 04/01/2021 12:37
hrasno38 wrote: 03/01/2021 22:36
Billy The Pljuc wrote: 03/01/2021 22:26

:thumbup:

Ne krivim ih ja za postojeće stanje sa signalom, čak nisam ni znao za ove finese o kojima pišeš, samo sam htio ukazati kolegi forumašu na razliku u vrijednostima između wifi i kabl konekcije. Sad sam se već zainteresovao za ovu mogućnost pa bih te zamolio da nekad kad ugrabiš vremena objasniš šta i kako ako ti se uopšte da, možeš i na pp ako ti je lakše. Ako nisi raspoložen za besplatnu edukaciju nema ljutnje.
Nije nista komlikovano samo trebbas imati modem koji podrzava 5 GHz mrezu (UBEE ili mozda neki noviji) i spojiti se preko weba na modem i ukljuciti na WiFi mrezi 5 GHz band. To ti zna danas svako ko se iole bavi informatikom. Posalji koji ti je modem pa da prvo vidimo imas li tu mogucnost a drugo sto je bitno da li ti racunar, laptop ili telefon imaju mogucnost prijeme 5 GHZ. Takodje za LAN da bi imao ove brzine koje ti TM isporucuje moras imati gigabitne mrezne kartice.
Roger, da te ne peglam sad sa ovim trenutnim telemach modemom koji koristim jer definitivno prekidam saradnju sa njima. Pisem aBd kad budem pronasao novog operatera i vidim kakav modem dobijem pa ako ti ne bude zahmet malo ćeš me sjetovati nadam se :-D.

:thumbup:
Zdravo @Billy The Pljuc,
Sigurni smo da raskid neće biti Vaša konačna odluka. Kako bismo Vas detaljno upoznali sa svim mogućnostima, molimo da nam podatke dostavite u pp. Hvala Vam unaprijed.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#107978 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Billy The Pljuc »

SemsudinPurivatra wrote: 03/01/2021 22:54
Billy The Pljuc wrote: 03/01/2021 22:13
SemsudinPurivatra wrote: 03/01/2021 21:11 Image
Ma da, to je to, opći uslovi poslovanja Telemach iz marta 2020-e, sami su ostavili opciju prekida od strane korisnika na koju se može primjeniti trenutna situacija.

Generalno meni a vjerujem i njima nije cilj da se ganjamo po sudovima, kako vrijeme prolazi čak sam sve manje i manje ljut jer su nas tretirali već kako i jesu i na kraju ostavili bez Arena Sport kanala. Moji ukućani i ja smo čak i spremni da nastavimo koristiti njihove usluge do daljnjeg ali samo pod uslovom da više nismo ugovorno obavezni jedni prema drugima što nama ostavlja slobodu da im otkažemo usluge ukoliko nađemo bolju opciju po nas same. Mi smo okruglo 10 godina njihovi korisnici i kako im se ponuda poboljšavala tako smo prelazili iz "razreda u razred" da bi trenutno bili u poziciji da nam stvarno nemaju šta ponuditi. Sudeći po iskustvima sa njima u prošlosti nekada nije bio problem uopšte da se koriste njihove usluge bez ugovorne obaveznosti i mi smo jedan period upravo na taj način i sarađivali sa njima. Pretpostavljam a što znači da možda i nisam u pravu, da oni svoje uposlenike "zaduže" za određeni broj korisnika i da isti čine sve u svojoj moći da zadrže korisnike na ugovoru i na taj način ostvare određenu proviziju.

All in all, ne postoji način da natjeraju korisnika da ispoštuje bilo šta što oni mogu zahtjevati ukoliko isti to ne želi, znači nikakvo plaćanje naknade zbog prijevremenog raskida ugovora i nepoštivanja vremenskog roka na koji je isti zaključen. Sve i da nemaju ovu tačku u svom poslovniku Zakon o obligacionim odnosima se sasvim lako primjeni na postojeću situaciju.

Pokušam još sutra pronaći s njima neki dogovor pa ukoliko ne uspijemo onda mi nema druge nego prekinuti saradnju sa njima u potpunosti.
Hvala,
Sa nestrpljenjem čekam šta si uspio dogovoriti sa njima
:thumbup:
E ovako druže, da ti odgovorim a i svakome možebitno zainteresovanim za eventualni prijevremeni prekid ugovora sa Telemach-om.

I danas sam kontaktiran od strane istih i ponuđena mi je "ekskluziva" da zadržim sve postojeće ali uz uslov potpisivanja novog aneksa ugovora sa periodom od 18 mjeseci, cijena konkretno bi trebala da iznosi oko 65 KM mjesečno za taj period. Mi nismo zadovoljni ponuđenim iz jednog prostog razloga a to je dodatno vezivanje za Telemach narednih 18 mjeseci, naravno da njihovo poslovanje ne garantuje više ništa i to su pokazali ovim primjerom ukidanja Arena Sport kanala. Logično je da se kao korisnici pitamo šta danas-sutra ako dođe do nove promjene programske šeme i eventalnog prestanka emitovanja nekih drugih kanala.

S obzirom da su iz Telemacha kategorični u odbijanju raskida postojećeg ugovora i eventualnog nastavka pružanja usluga bez ugovorne obavezanosti a što smo im mi predlagali, moj naredni korak je traženje pravnog savjeta jer ne želim da plaćam naknade za preostali period važenja ugovora ukoliko isti jednostrano raskinem. U zavisnosti od pravnog savjeta će i zavisiti svako daljnje djelovanje, ukoliko zaista ne postoji pravni osnov da raskinem ugovor bez plaćanja te naknade to definitivno znači da ću ispoštovati ostatak vremenskog perioda na koji sam se obavezao potpisivanjem aneksa ugovora (u mom slučaju još godinu dana) a nakon isteka istog definitivno prekinuo svaku saradnju sa njima. Ukoliko pravnik utvrdi da imam osnove da raskinem ugovor sa istima bez plaćanja naknada onda idem na zvanični prekid ugovora poštujući pravne norme u kojem isti mogu i napraviti. Naravno prethodno je glupo napraviti bez da se konsultuje eventualni novi operater a što sam ja već učinio i u momentu obezbjeđivanja nove usluge od strane istog upućuje se pisana forma/obavijest o raskidu ugovora Telemachu. Detalji primopredaje opreme za ovu opciju su mi trenutno nejasni jer Telemach odbija svaku mogućnost prekida ugovora pa pretpostavljam da bih ja morao istu dostaviti na neku od njihovih lokacija. Eventualni novi operater garantuje realizaciju priključenja u roku od 5 do 7 radnih dana a što je veoma prihvatljivo s obzirom na situaciju.

U svakom slučaju javim se sa vijestima nakon što se konsultujem sa pravnikom, mislim nema tu neke mudrolije, pošto nisam pravnik ne bih da pišem u stilu ovo ću - ono ću i na taj način dovodim i sebe i druge u zabludu. Mislim da su ovo trenutno moje mogućnosti i nemam namjeru da se nerviram i istresam eventualne frustracije bilo na forumu ili u životu generalno.
_Astra_
Posts: 841
Joined: 29/08/2005 22:39

#107979 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by _Astra_ »

@Telemach

Potpisah na 24mj Eon Premium, sad nema Arene...
Pojeo vuk magarca...?
hoggarr
Posts: 328
Joined: 03/04/2010 07:31

#107980 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hoggarr »

dinnooo wrote: 04/01/2021 13:00 Evo i ja da javim svoj deal :) Mene je zvala izuzetno ljubazna djevojka i ponudila najam dodatnog receivera 5,00 KM besplatno do kraja postojećeg ugovora, taj resiver i ne koristim jer na jednom TV imam EON box a na drugom EON aplikaciju, nisam ni znao da dajem 5,00 KM za to. To sam odbio jer mi svakako ne treba, onda sam ih pitao kako mi mogu kompenzirati gubitak Arena Sport kanala i dobio sam 20% popusta na EON premium paket za 12 mjeseci, i umanjenje tih 5,00 KM jer sam vratio dodatni receiver. Kada sumiramo, 20% od 81,50 KM je 16,3 KM, s tim se može "pokriti" pretplata na Arena Cloud tako da faktički ne gubim ništa, osim naravno komoditeta jer nije isto imati sve kanale na jednom mjestu. Ali evo koliko vidim na https://arenacloudtv.com/home/ aplikacije za Android TV, Apple TV, Samsung Smart, LG Smart stižu uskoro tako da bi i to moglo biti dosta ugodnije.

P.S. Taj popust sam dobio jer sam potpisao novi ugovor bez Arena Sport kanala na 24 mjeseca, samo da ne bude zabune :)
@Telamach zašto meni niste ponudili ovako nešto kada ste me zvali, nego ste mi rekli da mi trenutno ne možete ništa ponuditi i da ostaje sve isto? Korisnik sam EON Premium paketa.
VinBenzin
Posts: 23
Joined: 22/06/2017 12:57

#107981 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by VinBenzin »

Telemach wrote: 04/01/2021 13:13
VinBenzin wrote: 04/01/2021 12:21 @Telemach

Znaci prvi komentar ostavljam u 4 godine koliko sam na forumu :lol:

Poslao sam Vam mail ima 2 dana i niko ne odgovara jos (razumijem praznici i ludilo sa Arenama) a mogu se i tebi javiti u PP sa podacima. Imam ugovor jos 10 mjeseci i spreman sam da ga odradim ukoliko mi ponudite neku alternativu koja mi je prihvatljiva (bolji paket, brzi internet, kanali). Ne zelim da me iko samo zove na mob..... volim da postoji pisani trag. :thumbup:
Zdravo @VinBenzin,
Hvala Vam mnogo i žao nam je zbog trenutne situacije. Slobodno nam pišite u pp, sve ćemo detaljno provjeriti. Hvala na razumijevanju.
Pisao sam vec :)
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#107982 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Billy The Pljuc »

Telemach wrote: 04/01/2021 13:35 Zdravo @Billy The Pljuc,
Sigurni smo da raskid neće biti Vaša konačna odluka. Kako bismo Vas detaljno upoznali sa svim mogućnostima, molimo da nam podatke dostavite u pp. Hvala Vam unaprijed.
Ja bih ti sad dao medalju i povišicu za odanost kompaniji za koju radiš :-D.

Opet ponavljam da znam da nije ni do tebe ni do osobe koja me kontaktirala i zastupala Telemach i nudila već što je nudila.

Mi definitivno prekidamo saradnju sa Telemachom, da li će se ista desiti u ovom kraćem periodu pred nama ili nakon isteka vremenskog perioda na koji sam se obavezao potpisivanjem aneksa ugovora zavisi od toga kakav pravni savjet ću dobiti.

Jedino što mogu tvrditi sasvim sigurno a vezano za neki eventualni nastavak saradnje jeste da bih vam se obavezao najvjerovatnije na još 10 godina vjernosti (malo li sam s vama zar ne :wink:) isključivo ukoliko bi se Arena Sport kanali volšebno vratili u vašu ponudu. Ni ti a ni ja ne vjerujemo u takvu mogućnost pa samim tim produžetak saradnje je za mene nemoguć.

U svjetlu novih događaja i informacija koje dolaze od strane vaše konkurencije evidentno je da već jeste i da ćete biti još inferiorniji u pogledu sportskih sadržaja koje nudite u odnosu na vašu konkurenciju.

Iz tog razloga smatram da vaš menadžment/vlasnici vode katastrofalnu poslovnu politiku koja vam dugoročno donosi smanjenje broja pretplatnika ali da se ne bavimo prognozama, vrijeme će definitivno pokazati.

Živ mi bio i svako dobro ti želim.

:thumbup:
User avatar
stachu
Posts: 4038
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#107983 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by stachu »

player_
Posts: 1225
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#107984 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by player_ »

E neka je arena sport zvanicno izdala saopstenje javno i transparentno...
zippoo87
Posts: 15614
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#107985 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zippoo87 »

Je li neko isao da odjavi...sta su nudili konkretno kao kompenzaciju ??
Moze na PM,ne mora javno ovdje...mada sam ja da sve ide javno i u pisanoj formi...da ne bude "ja sam rekao ovako,nisi ti dobro cuo"

Da li moze opcija da se zadrzi postojeci paket sa "(ne)benefitima" a da se nema ugovora ...oni vjerovatno govore da ne moze bez ugovora ali ja vjerujem da moze,samo sto nece tako,jer onda znaju da mozes biti njihov korisnik jos mjesec ili jos godinu ,dvije ,pet

Uglavnom ja vise sa njima najvjerovatnije necu potpisivati ugovor u smislu obavezivanja...evo sada su me u samo 2 mjeseca dva puta pravili budalom...prvi puta kada su mi poturili papire da u nenanju potpisem ugovor (koje sam na srecu pregledao i suzio pokusaj prevare) i evo sada sa izbacivanjem arena a upravo su mi arene ponudjene kao benefit i jedan od razloga zasto sam i potpisao ugovor na 2 godine.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#107986 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

Telemach wrote: 04/01/2021 13:35 ...
@Telemach Sta cu ja s vama?!! :mrgreen:
User avatar
PlusSA
Posts: 3174
Joined: 13/07/2011 16:51

#107987 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PlusSA »

Baš su ga šuknuli korisnicima.

SAOPĆENJE
Arena Sport: Telemach nije odlučio produžiti ugovor iako cijena nije promijenjena.

Ako je ovo istina, pa fakat nije ni loše download 10/1mbps imati :D
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#107988 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Leverage »

fortaleza wrote: 04/01/2021 13:20 Pijačarska kompanija. :-D
Fakat. Od daleko najozbiljnije kompanije postali su pravi pijačari i kokošari.

Prije 3-4 godine mojaTV bila je strogi krš a Telemach svemirski brod. Sad je ponuda mojaTV bolja što nisam mogao ni sanjati da će se desiti.
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#107989 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by r_faruk »

@Telemach
Ne mogu Vas dobiti ni na jedan boj, nedostupni ste. Imam prijavu kvara na jednoj adresi, a na drugoj bih zaista zelio neku kompenzaciju za gubitak kanala, ne zbog sadrzaja no zbog toga sto se osjecam prevarenim.


Na trecoj adresi na kojoj koristim i placam Vase usluge ne treba nikakva korekcija.

Moj prijedlog je dodatni CI modul i dvije smart tv eon aplikacije. Nadam se da cete shvatiti da je nacin na koji ste dosli do mog potpisa i dvogodisnjeg ugovora krajnje nekorektan.

Buduci da Vas ne mogu pozvati jer ste nedostupni na svim brojevima, da li Vam trebam poslati svoje informacije u PM
User avatar
spree
Posts: 7882
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#107990 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by spree »

Dakle gladni love. E pa bez mene i moja dva prikljucka. Osim ako se ne ponudi mesto kako bi kompenzirali arenu.
123bih123
Posts: 565
Joined: 19/10/2018 01:38

#107991 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by 123bih123 »

Dobar clanak na klixu onako zavukli posteno telemachu. Prvo zavlacenje sam sebi telemach da su predhodno obavjestili da kanali arene nece biti dio ponude. Sat vremena prije nove godine ako je to obavijest svaka cast. Drugo zavlacenje da telemach sam nije zelio da produzi ugovor. Ovakav odnos telemacha laz na laz vjerujem da iz Arena govore istinu. Jedva cekam da mi istekne ugovor pa nek me Bh telecom pravi budalom.
chelsea999
Posts: 99
Joined: 18/03/2010 07:55

#107992 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by chelsea999 »

r_faruk wrote: 04/01/2021 14:07 @Telemach
Ne mogu Vas dobiti ni na jedan boj, nedostupni ste. Imam prijavu kvara na jednoj adresi, a na drugoj bih zaista zelio neku kompenzaciju za gubitak kanala, ne zbog sadrzaja no zbog toga sto se osjecam prevarenim.


Na trecoj adresi na kojoj koristim i placam Vase usluge ne treba nikakva korekcija.

Moj prijedlog je dodatni CI modul i dvije smart tv eon aplikacije. Nadam se da cete shvatiti da je nacin na koji ste dosli do mog potpisa i dvogodisnjeg ugovora krajnje nekorektan.

Buduci da Vas ne mogu pozvati jer ste nedostupni na svim brojevima, da li Vam trebam poslati svoje informacije u PM
Isto tako. Potpisao sam ugovor na dvije godine u 8. mjesecu jer ste mi isključili arene (istekle 2 godine). Smanjujte cijenu, kompenzirajte ili otvaranje mogućnosti za raskid ugovora...
SemsudinPurivatra
Posts: 51
Joined: 10/04/2014 10:44

#107993 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by SemsudinPurivatra »

Billy The Pljuc wrote: 04/01/2021 13:35
SemsudinPurivatra wrote: 03/01/2021 22:54
Billy The Pljuc wrote: 03/01/2021 22:13

Ma da, to je to, opći uslovi poslovanja Telemach iz marta 2020-e, sami su ostavili opciju prekida od strane korisnika na koju se može primjeniti trenutna situacija.

Generalno meni a vjerujem i njima nije cilj da se ganjamo po sudovima, kako vrijeme prolazi čak sam sve manje i manje ljut jer su nas tretirali već kako i jesu i na kraju ostavili bez Arena Sport kanala. Moji ukućani i ja smo čak i spremni da nastavimo koristiti njihove usluge do daljnjeg ali samo pod uslovom da više nismo ugovorno obavezni jedni prema drugima što nama ostavlja slobodu da im otkažemo usluge ukoliko nađemo bolju opciju po nas same. Mi smo okruglo 10 godina njihovi korisnici i kako im se ponuda poboljšavala tako smo prelazili iz "razreda u razred" da bi trenutno bili u poziciji da nam stvarno nemaju šta ponuditi. Sudeći po iskustvima sa njima u prošlosti nekada nije bio problem uopšte da se koriste njihove usluge bez ugovorne obaveznosti i mi smo jedan period upravo na taj način i sarađivali sa njima. Pretpostavljam a što znači da možda i nisam u pravu, da oni svoje uposlenike "zaduže" za određeni broj korisnika i da isti čine sve u svojoj moći da zadrže korisnike na ugovoru i na taj način ostvare određenu proviziju.

All in all, ne postoji način da natjeraju korisnika da ispoštuje bilo šta što oni mogu zahtjevati ukoliko isti to ne želi, znači nikakvo plaćanje naknade zbog prijevremenog raskida ugovora i nepoštivanja vremenskog roka na koji je isti zaključen. Sve i da nemaju ovu tačku u svom poslovniku Zakon o obligacionim odnosima se sasvim lako primjeni na postojeću situaciju.

Pokušam još sutra pronaći s njima neki dogovor pa ukoliko ne uspijemo onda mi nema druge nego prekinuti saradnju sa njima u potpunosti.
Hvala,
Sa nestrpljenjem čekam šta si uspio dogovoriti sa njima
:thumbup:
E ovako druže, da ti odgovorim a i svakome možebitno zainteresovanim za eventualni prijevremeni prekid ugovora sa Telemach-om.

I danas sam kontaktiran od strane istih i ponuđena mi je "ekskluziva" da zadržim sve postojeće ali uz uslov potpisivanja novog aneksa ugovora sa periodom od 18 mjeseci, cijena konkretno bi trebala da iznosi oko 65 KM mjesečno za taj period. Mi nismo zadovoljni ponuđenim iz jednog prostog razloga a to je dodatno vezivanje za Telemach narednih 18 mjeseci, naravno da njihovo poslovanje ne garantuje više ništa i to su pokazali ovim primjerom ukidanja Arena Sport kanala. Logično je da se kao korisnici pitamo šta danas-sutra ako dođe do nove promjene programske šeme i eventalnog prestanka emitovanja nekih drugih kanala.

S obzirom da su iz Telemacha kategorični u odbijanju raskida postojećeg ugovora i eventualnog nastavka pružanja usluga bez ugovorne obavezanosti a što smo im mi predlagali, moj naredni korak je traženje pravnog savjeta jer ne želim da plaćam naknade za preostali period važenja ugovora ukoliko isti jednostrano raskinem. U zavisnosti od pravnog savjeta će i zavisiti svako daljnje djelovanje, ukoliko zaista ne postoji pravni osnov da raskinem ugovor bez plaćanja te naknade to definitivno znači da ću ispoštovati ostatak vremenskog perioda na koji sam se obavezao potpisivanjem aneksa ugovora (u mom slučaju još godinu dana) a nakon isteka istog definitivno prekinuo svaku saradnju sa njima. Ukoliko pravnik utvrdi da imam osnove da raskinem ugovor sa istima bez plaćanja naknada onda idem na zvanični prekid ugovora poštujući pravne norme u kojem isti mogu i napraviti. Naravno prethodno je glupo napraviti bez da se konsultuje eventualni novi operater a što sam ja već učinio i u momentu obezbjeđivanja nove usluge od strane istog upućuje se pisana forma/obavijest o raskidu ugovora Telemachu. Detalji primopredaje opreme za ovu opciju su mi trenutno nejasni jer Telemach odbija svaku mogućnost prekida ugovora pa pretpostavljam da bih ja morao istu dostaviti na neku od njihovih lokacija. Eventualni novi operater garantuje realizaciju priključenja u roku od 5 do 7 radnih dana a što je veoma prihvatljivo s obzirom na situaciju.

U svakom slučaju javim se sa vijestima nakon što se konsultujem sa pravnikom, mislim nema tu neke mudrolije, pošto nisam pravnik ne bih da pišem u stilu ovo ću - ono ću i na taj način dovodim i sebe i druge u zabludu. Mislim da su ovo trenutno moje mogućnosti i nemam namjeru da se nerviram i istresam eventualne frustracije bilo na forumu ili u životu generalno.
Hvala ti na informacijama
Vjeruj da sam očekivao upravo ovakav odnos sa njihove strane...
TheRedhead
Posts: 809
Joined: 09/02/2015 18:27

#107994 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by TheRedhead »

Meni je stvarno zao osobe koja u ime Telemacha odgovara ovdje, znam da je to samo posao i nije lako sa svima nama raditi,

ALI zar se zaista misli da se moze bilo koji kanal zamjeniti sa Arenama, ako hocemo LIGU PRVAKA, SPANSKU, TALIJANSKU LIGU, NBA, ENGLESKI KUP ... nece nam HBO pomoci, nece nam bilo koji film biti jednako dobar ... hocemo da gledamo BAS TAJ sport i nista drugo nije jednako kao to.
Znaci 20 novi filmskih kanala nece pomoci
21. stoljece mi ne mozemo gledati Ligu prava i ostale lige, pa onda mogu komotno antenu nakaciti na prozor kao poslije rata ...
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#107995 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Control panel »

spree wrote: 04/01/2021 14:09 Dakle gladni love. E pa bez mene i moja dva prikljucka. Osim ako se ne ponudi mesto kako bi kompenzirali arenu.
dobicemo kanale sapna TV, čekrčići NTV, poskok tv, jos 5 pinkova, i to je to.


@Telemach
ljudi ne mogu da shvate da mene interesuju samo sportski kanali i da za te kanale nema zmjene, nema dogovora i nema smanjenja cijene kao eventualne kompenzacije.
Ja hocu da gledam sport i ne interesuje me koliko košta ako sam na to pristao i potpisao ugovor. i sad vi to jednostavno ukidate.
ili cete vrati arene ili cu ja vas ukinuti i odoh kod onog ko mi to može obezbijediti.

sto se mene tice nema razgovor ni dogovra. nastavite sa arenama, izmirite se ko se skim posvađao, smanite svoju zaradu, pojedite govno, pospite se pepelom ne interesuje me.

Vratite arene i tačka. kako? ne interesuje me.


Lp
Last edited by Control panel on 04/01/2021 14:26, edited 1 time in total.
zole2020
Posts: 47
Joined: 11/08/2020 11:02

#107996 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zole2020 »

TheRedhead wrote: 04/01/2021 14:17 Meni je stvarno zao osobe koja u ime Telemacha odgovara ovdje, znam da je to samo posao i nije lako sa svima nama raditi,

ALI zar se zaista misli da se moze bilo koji kanal zamjeniti sa Arenama, ako hocemo LIGU PRVAKA, SPANSKU, TALIJANSKU LIGU, NBA, ENGLESKI KUP ... nece nam HBO pomoci, nece nam bilo koji film biti jednako dobar ... hocemo da gledamo BAS TAJ sport i nista drugo nije jednako kao to.
Znaci 20 novi filmskih kanala nece pomoci
21. stoljece mi ne mozemo gledati Ligu prava i ostale lige, pa onda mogu komotno antenu nakaciti na prozor kao poslije rata ...
Isto tako zar ti zaista mislis da oni to ne znaju kao i ti?! Ne zanima ih covjece, poenta je da vrijeme ucini svoje, kao i da operateri, podrska i ostali ublaze koliko moze. Nazad nema. Na svoju stetu nece ici kad bi potpuno propali. Mogu ponuditi neke smece od kanala malo da zamazu oci i to je to.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#107997 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by spinel_ »

Sada krece rat saopstenjima :mrgreen: :izet:
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#107998 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

TheRedhead wrote: 04/01/2021 14:17 Meni je stvarno zao osobe koja u ime Telemacha odgovara ovdje, znam da je to samo posao i nije lako sa svima nama raditi,

ALI zar se zaista misli da se moze bilo koji kanal zamjeniti sa Arenama, ako hocemo LIGU PRVAKA, SPANSKU, TALIJANSKU LIGU, NBA, ENGLESKI KUP ... nece nam HBO pomoci, nece nam bilo koji film biti jednako dobar ... hocemo da gledamo BAS TAJ sport i nista drugo nije jednako kao to.
Znaci 20 novi filmskih kanala nece pomoci
21. stoljece mi ne mozemo gledati Ligu prava i ostale lige, pa onda mogu komotno antenu nakaciti na prozor kao poslije rata ...
Pitaš ih normalno pitanje nevezano za Arene i ne dobiješ odgovor. Ovdje su zaduženi da svakome ko je nezadovoljan lijepe iste odgovore.
User avatar
Didier
Posts: 2203
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#107999 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Didier »

Nikad mi nije ni palo na pamet koristiti Telemach, pored živog BH Telekoma, koji je skoro uvijek u istoriji imao sve kanale koji me interesuju, sto puta bolju podršku, utakmice naše lige kad ih niko nije htio, a mogu ih koristiti i van BiH.
zira1337
Posts: 83
Joined: 28/05/2017 22:39

#108000 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zira1337 »

Ja koristim EON Premium preko drugog operatera (Fiber) i nisam mogao nikad Arenu ni gledati jer nije bila dostupna "van telemach mreže", tako da ja ovdje ništa nisam izgubio :)
Locked