Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#107576 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

BaDa wrote: 02/01/2021 15:04 jedino sto bi realno sad bilo od strane telemacha je da smanje cijene paketa...
logicno,svima koji su imali arene
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#107577 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

zippoo87 wrote: 02/01/2021 20:55
avetinja wrote: 02/01/2021 20:10 Zna li neko kada u ponedjeljak odem da odjavim Telemach koliko dugo ću biti bez interneta i TV kanala? Koliko treba konkurentima da dođu i sve postave?
ja bih ti savjetovao da prvo uvedes i net od konkurencije pa onda ovaj odjavis...imas fore 30 dana svakako,ne trebas sebe dovoditi u situaciju da ostanes nekoliko dana bez interneta.
To sam i mislio, ako se već može tako. Konkurencija postavi svoje i isti dan Telemachu nosim sve njihove kablove i ruter.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#107578 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

avetinja wrote: 02/01/2021 17:49 Džabe mi brišete komentare. Na drugim mjestima sam razglasio da vas ljudi bojkotuju.
ko ti moze brisati komentare?
User avatar
Derdiyok
Posts: 565
Joined: 20/08/2018 23:06
Location: Σαράγεβο

#107579 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Derdiyok »

kakavdanakneiskustvu wrote: 02/01/2021 21:02
avetinja wrote: 02/01/2021 17:49 Džabe mi brišete komentare. Na drugim mjestima sam razglasio da vas ljudi bojkotuju.
ko ti moze brisati komentare?
Nemam pojma, ali sinoć je i meni jedan komentar izbrisan kada sam pisao da se sprema kolektivna tužba.

Btw. danas sam zvao i ostavio podatke da bi me nazvali. Niko nije zvao u toku dana. Maloprije sam opet zvao i naglasio današnja dešavanja, na šta operaterka odgovara da su kolege imale puno naloga danas zbog ove situacije, ali da će im ona opet proslijediti podatke, te da ako večeras ne nazovu onda će u ponedjeljak. Dobro reko, ako se do tada ova situacija ne riješi onda eto mene isti dan sa opremom na šta odgovara da sumnja da se neće naći obostrana korist. Nema šanse da ću prihvatiti neke zamjenske kanale. Ionako većinu kanala ne gledam, sve što gledam na TV-u je fudbal.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#107580 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

kakavdanakneiskustvu wrote: 02/01/2021 21:02
avetinja wrote: 02/01/2021 17:49 Džabe mi brišete komentare. Na drugim mjestima sam razglasio da vas ljudi bojkotuju.
ko ti moze brisati komentare?
Neko kome ne odgovara da se napiše nešto o Telemachu što bi im uništilo reputaciju, kao da je još sačuvana. Izbrisan je veliki broj komentara i to ne samo meni.
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#107581 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Nanox7 wrote: 02/01/2021 17:49
odmor wrote: 02/01/2021 17:47 Znaci na PP vam nude 3mjeseca filmske kanale u zamjenu za Arene. Zanimljivo. To samo mogu prijvatiti oni koji sport i ne prate, a filmove vole.
Sve u svemu, tanko moj Telemach, tanko. Niste smjeli sebi ovo dozvoliti.
A sta ce meni ponuditi kao Premium korisniku ? Novi Box? Ne, hvala koristim aplikaciju. Dalje ? :lol:
Zdravo Nanox7,
Uvjereni smo da će kolege iz Tima za brigu o korisnicima pronaći ponudu za Vas, kojom ćete biti zadovoljni.
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#107582 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Derdiyok wrote: 02/01/2021 21:25
kakavdanakneiskustvu wrote: 02/01/2021 21:02
avetinja wrote: 02/01/2021 17:49 Džabe mi brišete komentare. Na drugim mjestima sam razglasio da vas ljudi bojkotuju.
ko ti moze brisati komentare?
Nemam pojma, ali sinoć je i meni jedan komentar izbrisan kada sam pisao da se sprema kolektivna tužba.

Btw. danas sam zvao i ostavio podatke da bi me nazvali. Niko nije zvao u toku dana. Maloprije sam opet zvao i naglasio današnja dešavanja, na šta operaterka odgovara da su kolege imale puno naloga danas zbog ove situacije, ali da će im ona opet proslijediti podatke, te da ako večeras ne nazovu onda će u ponedjeljak. Dobro reko, ako se do tada ova situacija ne riješi onda eto mene isti dan sa opremom na šta odgovara da sumnja da se neće naći obostrana korist. Nema šanse da ću prihvatiti neke zamjenske kanale. Ionako većinu kanala ne gledam, sve što gledam na TV-u je fudbal.
Zdravo Derdiyok,
Izvinjavamo se zbog čekanja na povratne informacije i naknadni kontakt.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja.
Ukoliko želite možete nam dostaviti korisničke podatke i broj na kojem ste dostupni u inbox, kako bismo proslijedili na urgenciju.
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#107583 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by jarobot »

NecuVise wrote: 02/01/2021 20:42
Enticer wrote: 02/01/2021 19:22 Moze li mala pomoc? Imam na mob eon aplikaciju i kad sam kod roditelja ne mogu sa eon-a sadrzaj koji gledam prebaciti na njihov tv. Dole u donjem desnom uglu imam znak tv i kad ga stisnem nista se ne desava. Mob je iphone, a njihov tv je Phillips 43pus6503/12, smart led. Sa yt svaki video mogu prebaciti na njihov tv, ali sa eon-a nista. :?

Mislim da im smart nije android, vec saphi smart. Ne znam ima li to ikakve veze. :?
Da bi to radilo mora i na televizoru biti eon aplikacija kao što i za youtube ima. Ne može se aplikacija povezati na televizor kada nema s čime da komunicira. To je kao da hoćeš poslati na viber poruku nekome a on nema vibera.
Ne lupaj bezveze . Arena cloud nemaju aplikaciju za smart tv i uredno ide cast na tv .
Sad sam probao i ne ide sa iphone ni na android tv.
Mislim da sam sa androida mogao poslati skiku na tv sa eon aplikacije.
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#107584 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hrasno38 »

Postovani prijatelji iz Telemacha,

moja iskustva sa vama su do sada zaista izvanredna, korektni ste bili uvijek, brzi, na raspolagnju dakle odlicno organizovana servisna sluzba. Ali nemojte raditi ovo sto sad radite i pisete jer stvarate jos veci bijes kod kupaca.
Dakle onome kome su Arene bile najvaznije vi ne mozete NIKAKO nadomjestiti sa nekim drugim kanalima jer vi nemate kanale koji prenose NBA, BH ligu, Seriju A, Hrvatsku ligu itd itd. Dakle zaista izgleda provocirajuce kada kazete da ce nas neko nazvati da nam ponudi zamjenu.
Sjedite i dogovorite se u globalu kako cete obestetiti ljude za Arene. VELIKOJ VECINI NE MOZETE PONUDITI ZAMJENU ZA ARENE i ne razumijem zasto vam je neko rekao da pricate tu pricu jer je stvarno iritirajuca.
Ja sam dao prijedlog da smanjite u svim paketima koji imaju arene onoliko koliko su kostale Arene u paketima. Znaci HD paket 6 i SD paket 4 s tim da samnjite i za one 3 KM koje ste digli kada su dosle Arene. To bi bio pravi potez kompanije sa obrazom. Pa kada se Arene vrate vratite na stanje koje je bilo. Ovako vjerujte mi nezadovoljni kupci se vec mjere u hiljadama i nema suda ko je stati na vasu stranu protiv hiljadu ljudi a ne par hiljada.

Srdaca pozdrav
sLUTIM kONJE+
Posts: 2
Joined: 22/12/2020 11:23

#107585 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sLUTIM kONJE+ »

Image

Image
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#107586 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by jarobot »

avetinja wrote: 02/01/2021 21:27
kakavdanakneiskustvu wrote: 02/01/2021 21:02
avetinja wrote: 02/01/2021 17:49 Džabe mi brišete komentare. Na drugim mjestima sam razglasio da vas ljudi bojkotuju.
ko ti moze brisati komentare?
Neko kome ne odgovara da se napiše nešto o Telemachu što bi im uništilo reputaciju, kao da je još sačuvana. Izbrisan je veliki broj komentara i to ne samo meni.
Šta ti je čovječe smiri se malo. Odjavi telemah pređi na drugog operatera naštetićeš zdravlju. Ko da ti život ovisi o 4 arena kanala . Ja da toliko volim nešto nebi uopšte pisao i gubio živce nego bi potražio alternativu.
Gledaj Real sad ide utakmica.
A vjeruj tvoje pisanje o urušavsnju reputacije je u najmanju ruku smiješno . Samo ćeš zdravlju nauditi a ne multimilijarderskoj kompaniji.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#107587 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by O'zone »

hrasno38 wrote: 02/01/2021 21:38 Postovani prijatelji iz Telemacha,

moja iskustva sa vama su do sada zaista izvanredna, korektni ste bili uvijek, brzi, na raspolagnju dakle odlicno organizovana servisna sluzba. Ali nemojte raditi ovo sto sad radite i pisete jer stvarate jos veci bijes kod kupaca.
Dakle onome kome su Arene bile najvaznije vi ne mozete NIKAKO nadomjestiti sa nekim drugim kanalima jer vi nemate kanale koji prenose NBA, BH ligu, Seriju A, Hrvatsku ligu itd itd. Dakle zaista izgleda provocirajuce kada kazete da ce nas neko nazvati da nam ponudi zamjenu.
Sjedite i dogovorite se u globalu kako cete obestetiti ljude za Arene. VELIKOJ VECINI NE MOZETE PONUDITI ZAMJENU ZA ARENE i ne razumijem zasto vam je neko rekao da pricate tu pricu jer je stvarno iritirajuca.
Ja sam dao prijedlog da smanjite u svim paketima koji imaju arene onoliko koliko su kostale Arene u paketima. Znaci HD paket 6 i SD paket 4 s tim da samnjite i za one 3 KM koje ste digli kada su dosle Arene. To bi bio pravi potez kompanije sa obrazom. Pa kada se Arene vrate vratite na stanje koje je bilo. Ovako vjerujte mi nezadovoljni kupci se vec mjere u hiljadama i nema suda ko je stati na vasu stranu protiv hiljadu ljudi a ne par hiljada.

Srdaca pozdrav
A vidiš skroz smo zaboravili na ovo :thumbup:

Razlog za povećanje cijena tada u 2018 bio je uvođenje Arena kanala i EON aplikacije.

E sad kad nema Arena bujrum skidaj cijenu usluge.
SemsudinPurivatra
Posts: 51
Joined: 10/04/2014 10:44

#107588 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by SemsudinPurivatra »

sLUTIM kONJE+ wrote: 02/01/2021 21:40 Image

Image
Amin :thumbup:
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#107589 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

O'zone wrote: 02/01/2021 21:49
hrasno38 wrote: 02/01/2021 21:38 Postovani prijatelji iz Telemacha,

moja iskustva sa vama su do sada zaista izvanredna, korektni ste bili uvijek, brzi, na raspolagnju dakle odlicno organizovana servisna sluzba. Ali nemojte raditi ovo sto sad radite i pisete jer stvarate jos veci bijes kod kupaca.
Dakle onome kome su Arene bile najvaznije vi ne mozete NIKAKO nadomjestiti sa nekim drugim kanalima jer vi nemate kanale koji prenose NBA, BH ligu, Seriju A, Hrvatsku ligu itd itd. Dakle zaista izgleda provocirajuce kada kazete da ce nas neko nazvati da nam ponudi zamjenu.
Sjedite i dogovorite se u globalu kako cete obestetiti ljude za Arene. VELIKOJ VECINI NE MOZETE PONUDITI ZAMJENU ZA ARENE i ne razumijem zasto vam je neko rekao da pricate tu pricu jer je stvarno iritirajuca.
Ja sam dao prijedlog da smanjite u svim paketima koji imaju arene onoliko koliko su kostale Arene u paketima. Znaci HD paket 6 i SD paket 4 s tim da samnjite i za one 3 KM koje ste digli kada su dosle Arene. To bi bio pravi potez kompanije sa obrazom. Pa kada se Arene vrate vratite na stanje koje je bilo. Ovako vjerujte mi nezadovoljni kupci se vec mjere u hiljadama i nema suda ko je stati na vasu stranu protiv hiljadu ljudi a ne par hiljada.

Srdaca pozdrav
A vidiš skroz smo zaboravili na ovo :thumbup:

Razlog za povećanje cijena tada u 2018 bio je uvođenje Arena kanala i EON aplikacije.

E sad kad nema Arena bujrum skidaj cijenu usluge.
Pa umjesto smanjenja 3KM mjesecno, dobit ces HBO 3mjeseca. To Telemach nudi na pvt na "Telamach pijaci".
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#107590 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tukizahou »

Nema dobit oni moraju svima smanjit onoliko kolko su povecali jer ako to ne urade tuzba im je dodatna mimo ovih zavala sto su ljudima rekli da ce imat arene kad obnove ugovor.7 maraka moraju od sljedeceg racuna svima smanjit bez pogovora
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#107591 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avetinja »

jarobot wrote: 02/01/2021 21:44
Šta ti je čovječe smiri se malo. Odjavi telemah pređi na drugog operatera naštetićeš zdravlju. Ko da ti život ovisi o 4 arena kanala . Ja da toliko volim nešto nebi uopšte pisao i gubio živce nego bi potražio alternativu.
Gledaj Real sad ide utakmica.
A vjeruj tvoje pisanje o urušavsnju reputacije je u najmanju ruku smiješno . Samo ćeš zdravlju nauditi a ne multimilijarderskoj kompaniji.
Nije nikome ovaj forum babo ostavio u amanet pa da briše šta mu se sviđa. Mrzim hinjaluk i pokvarenost, a oni to upravo ovdje prosipaju. Ne boj se za mene.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#107592 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakotakonikako »

tukizahou wrote: 02/01/2021 22:00 Nema dobit oni moraju svima smanjit onoliko kolko su povecali jer ako to ne urade tuzba im je dodatna mimo ovih zavala sto su ljudima rekli da ce imat arene kad obnove ugovor.7 maraka moraju od sljedeceg racuna svima smanjit bez pogovora
To bi bilo najpostenije. Ili da te pare dadnu za produzenje Arena na Telemachu i ne moraju snizavati cijenu.
Telemach eto vam rjesenja. Posteno i zadrzite dignitet kompanije.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#107593 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

NecuVise wrote: 02/01/2021 20:42
Enticer wrote: 02/01/2021 19:22 Moze li mala pomoc? Imam na mob eon aplikaciju i kad sam kod roditelja ne mogu sa eon-a sadrzaj koji gledam prebaciti na njihov tv. Dole u donjem desnom uglu imam znak tv i kad ga stisnem nista se ne desava. Mob je iphone, a njihov tv je Phillips 43pus6503/12, smart led. Sa yt svaki video mogu prebaciti na njihov tv, ali sa eon-a nista. :?

Mislim da im smart nije android, vec saphi smart. Ne znam ima li to ikakve veze. :?
Da bi to radilo mora i na televizoru biti eon aplikacija kao što i za youtube ima. Ne može se aplikacija povezati na televizor kada nema s čime da komunicira. To je kao da hoćeš poslati na viber poruku nekome a on nema vibera.

... Može i ako mobitel i tv podržavaju "mirroring" tj da se sadržaj screena mobitela projicira na tv... Koristio tako dugo dok nisam imao smart tv app za vraćanje programa i VOD ( lg tv) .. Jest da nije kvalitet slike kao preko prave app, ali jbga za muku može :D
Dzematlija
Posts: 567
Joined: 29/04/2015 12:06

#107594 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Dzematlija »

O'zone wrote: 02/01/2021 21:49
hrasno38 wrote: 02/01/2021 21:38 Postovani prijatelji iz Telemacha,

moja iskustva sa vama su do sada zaista izvanredna, korektni ste bili uvijek, brzi, na raspolagnju dakle odlicno organizovana servisna sluzba. Ali nemojte raditi ovo sto sad radite i pisete jer stvarate jos veci bijes kod kupaca.
Dakle onome kome su Arene bile najvaznije vi ne mozete NIKAKO nadomjestiti sa nekim drugim kanalima jer vi nemate kanale koji prenose NBA, BH ligu, Seriju A, Hrvatsku ligu itd itd. Dakle zaista izgleda provocirajuce kada kazete da ce nas neko nazvati da nam ponudi zamjenu.
Sjedite i dogovorite se u globalu kako cete obestetiti ljude za Arene. VELIKOJ VECINI NE MOZETE PONUDITI ZAMJENU ZA ARENE i ne razumijem zasto vam je neko rekao da pricate tu pricu jer je stvarno iritirajuca.
Ja sam dao prijedlog da smanjite u svim paketima koji imaju arene onoliko koliko su kostale Arene u paketima. Znaci HD paket 6 i SD paket 4 s tim da samnjite i za one 3 KM koje ste digli kada su dosle Arene. To bi bio pravi potez kompanije sa obrazom. Pa kada se Arene vrate vratite na stanje koje je bilo. Ovako vjerujte mi nezadovoljni kupci se vec mjere u hiljadama i nema suda ko je stati na vasu stranu protiv hiljadu ljudi a ne par hiljada.

Srdaca pozdrav
A vidiš skroz smo zaboravili na ovo :thumbup:

Razlog za povećanje cijena tada u 2018 bio je uvođenje Arena kanala i EON aplikacije.

E sad kad nema Arena bujrum skidaj cijenu usluge.
Ja kada sam prije mjesec pregovarao sa njima o produženju ugovora tražio sam da mi ubace Arena HD kanale. Upravo radi sportskih sadržaja koji su navedeni.
I sada mi skroz izbacili te kanale. Baš sam bijesan, samo čekam da vidim kakve su osnove da se ugovor sa njima poništava, kako bih prešao na BH Telecom.
lion002
Posts: 40
Joined: 31/10/2014 23:29

#107595 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lion002 »

za TELEMACH: aplikacija UNIFON nije u funkciji/ne radi, tj. ne mogu se ostvariti pozivi. UNIFON se uredno pokrene, spoji se na servis (zelena ikona) ali nakon što kliknete na kontakt da pozove , samo se otvori novi prozor od tog kontakta i u sekundi se sam zatvori ( aplikacija uopšte ne poziva zadati broj/kontakt ) . Hvala.
User avatar
Derdiyok
Posts: 565
Joined: 20/08/2018 23:06
Location: Σαράγεβο

#107596 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Derdiyok »

Što prije shvatite da od Arena nema ništa to će biti bolje. Ne nasjedajte samo na ove mizerije od "zamjenskih" kanala, jer navedene ne može zamjeniti nijedan kanal. 30 dana je rok za prekidanje ugovora s obzirom na nastalu situaciju i njihovu nekorektnost. Ne dajte da vas zavlače sa odugovlačenjem.

Ukoliko ne dobijem poziv do ponedjeljka njihovo ponašanje ću smatrati bahato i bezobrazno, samim time ću se zaputiti u poslovnicu i postaviti na isti način. U ovoj državi se ne može ništa riješiti normalnom komunikacijom očigledno.

Itekako su znali šta će se desiti sa Arenama, nisu bezveze toliko ljudi zivkali i moljakali da produže ugovore uz neke akcije, pi*ke materine.
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#107597 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dembele »

Problem sa AS kanalima treba posmatrati i u kontekstu odlaska vrlo atraktivnog sadržaja sa SK kanala na AS
već u ovoj kalendarskoj godini, kakav je španska Primera, što znači da ovogodišnji jesenji derbi Reala i Barce više neće biti na SK kanalima,
što implicira da će SK kanali u bliskoj budućnosti biti prilično deficitarni sa najatraktivnijim sportskim sadržajima,
jer će prevaga u atraktivnosti sportskih sadržaja definitivno biti na strani AS kanala iako je za nemali broj ljubitelja sporta, ona to i sada.
Last edited by dembele on 02/01/2021 22:28, edited 1 time in total.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#107598 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakotakonikako »

lion002 wrote: 02/01/2021 22:19 za TELEMACH: aplikacija UNIFON nije u funkciji/ne radi, tj. ne mogu se ostvariti pozivi. UNIFON se uredno pokrene, spoji se na servis (zelena ikona) ali nakon što kliknete na kontakt da pozove , samo se otvori novi prozor od tog kontakta i u sekundi se sam zatvori ( aplikacija uopšte ne poziva zadati broj/kontakt ) . Hvala.
Kod mene UNIFON radi, pozvao hanumu na mobitel. Uredno mi se javila a ona u dnevnoj a ja u trpezariji :D
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#107599 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

lion002 wrote: 02/01/2021 22:19 za TELEMACH: aplikacija UNIFON nije u funkciji/ne radi, tj. ne mogu se ostvariti pozivi. UNIFON se uredno pokrene, spoji se na servis (zelena ikona) ali nakon što kliknete na kontakt da pozove , samo se otvori novi prozor od tog kontakta i u sekundi se sam zatvori ( aplikacija uopšte ne poziva zadati broj/kontakt ) . Hvala.
Zdravo lion002,
Izvinjavamo se zbog poteškoća koje imate kao korisnik Unifon aplikacije. Ljubazno Vas molimo da nam dostavite tačne korisničke i adresne podatke, broj Ugovora i kontakt broj, kako bismo evidentirali i što efikasnije riješili problem.
User avatar
okocha
Posts: 76
Joined: 25/11/2012 11:34

#107600 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by okocha »

Ne moze se cijena tako lako korigovati i da hoce. Mora to ici dosta ranije pa da RAK da odobrenje itd. Al svakako i nece ici promjena cijene. Mogu jedino napraviti akciju snizenja cijene na odredjeni period i to je to ali naravno uz potpis novog ugovora.
Mislim da zakonski imas rok od mjesec dana da se odjavi bez penala i to je to. Vec nakon mjesec ne mozes i svi penali idu korisniku na stetu. Tu nema suda ni tuzbi koji ce ici tebi u korist jer je to po uslovima RAKa kao i aneksa kojeg potpisujes .
Dosta ljudi to ne zna a i oni koji znaju bice na neki nacin zavuceni ovih mjesec dana od strane podrske da ostanu. Neke stete ce sigurno biti al opet mislim da ce izgubiti mozda maks 5% korisnika.
Locked