Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#100701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fusion_ba »

MTV wrote: 18/06/2020 01:46
fusion_ba wrote: 18/06/2020 01:05 I ona Hema je valjda u njihovom vlasništvu sad?
Ipak nije.

Hema TV - Grohs H&G d.o.o. - po RAK-u Mahira Hajdarevic, po ekapiji Enes Hajdarevica
Mislio sam da su kupovinom HS-a dobili i Hemu, znam da su taj kanal odmah po kupovini HS-a ubacili u Total TV. Ali ocigledno nisu kupili i kanal, vec samo kabl operatera.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#100702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Newsmax pregled dana od 22.6. u 20h na Novoj S. Nema jos info za Novu BH.
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#100703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kockasti »

Ovi sve iste kanale prave i osnivaju samo pod drugim nazivima, a iste face.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#100704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

A na Novoj BH u vrijeme Dnevnika.

Image
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#100705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by chakany »

Ne zanima me NewsMax Adria, još me manje zanima NickToons, a najmanje me zanima Shoppster TV.
Jadni naši penzioneri kad počnu zvati brojeve sa Shoppster TV. Već vidim tamo emisije poput Nakit TV i ostalih budalaština :-) . Sad će Dormeo konačno moći da se reklamira po cijeli dan na Shoppster TV :lol:
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#100706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PajaELdin »

Pozdrav raja, vijerovatno su glupa pitanju al sta cu. Ovako prijatelj mi je dao svoje podatke da koristim Telemach, instalirao sam EON aplikaciju i kanale pustam preko chromecasta na Xiaomi Mi Box s, ono sto mene zanima jeste da sam skinuo sa play stora EON za Android TV na ovom Xiaomi Boxu al mi trazi nakav kod da ukucam, i ja odem na ovo Moj Telemach al nisam nigdje uspio naci da taj kod ukucam da koristim aplikaciju preko ovog boxa. Jel to razlog sto je on na nekom manjem paketu u pitanju je Trio Grande? Ono sto me jos zanima imam aplikaciju na telefonu Stingray Music i trazilo mi je da odaberem operatera pa sam i nju sinhronizirao kod ovog istog prijatelja. Eh sad slijedi mozda najgluplje pitanje hoce li njemu ostati isti racun radi toga sto mi je dao svoje podatke i koristim EON na telefonu i castujem ga na TV preko Xiaomi Boxa i dal ce mu se ista obracunati to sto koristim i ovaj Stingray i jel moguce rijesiti da mi aplikacija na Xiomi Boxu radi, da ne moram castati sa telefona? Najbitnije od svega mi je da covijeku ne dodje veci racun od onog sto placa? Hvala! :)
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#100707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:05 Pozdrav raja, vijerovatno su glupa pitanju al sta cu. Ovako prijatelj mi je dao svoje podatke da koristim Telemach, instalirao sam EON aplikaciju i kanale pustam preko chromecasta na Xiaomi Mi Box s, ono sto mene zanima jeste da sam skinuo sa play stora EON za Android TV na ovom Xiaomi Boxu al mi trazi nakav kod da ukucam, i ja odem na ovo Moj Telemach al nisam nigdje uspio naci da taj kod ukucam da koristim aplikaciju preko ovog boxa. Jel to razlog sto je on na nekom manjem paketu u pitanju je Trio Grande? Ono sto me jos zanima imam aplikaciju na telefonu Stingray Music i trazilo mi je da odaberem operatera pa sam i nju sinhronizirao kod ovog istog prijatelja. Eh sad slijedi mozda najgluplje pitanje hoce li njemu ostati isti racun radi toga sto mi je dao svoje podatke i koristim EON na telefonu i castujem ga na TV preko Xiaomi Boxa i dal ce mu se ista obracunati to sto koristim i ovaj Stingray i jel moguce rijesiti da mi aplikacija na Xiomi Boxu radi, da ne moram castati sa telefona? Hvala! :)
Skinuo si EON Smart TV app koju tvoj prijatelj nema u svom paketu s obzirom da koristi stari Trio Grande paket a ta aplikacija je u Duo/Trio grande Extra i Premium paketima, samim tim nemas mogucnost unosa koda u mojtelemach portal.

EON aplikacija na telefonu ce raditi bez problema i nikako ne mozes uticati na racun svog prijatelja. Dakle, mozes koristiti aplikaciju na telefonu i raditi cast preko Mi Box-a bez dodatnih troskova.

P.S. Predlozi prijatelju da predje na neki od novih EON paketa, samim tim ce dobiti i Smart TV aplikaciju :)
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#100708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PajaELdin »

Benq wrote: 18/06/2020 15:10
IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:05 Pozdrav raja, vijerovatno su glupa pitanju al sta cu. Ovako prijatelj mi je dao svoje podatke da koristim Telemach, instalirao sam EON aplikaciju i kanale pustam preko chromecasta na Xiaomi Mi Box s, ono sto mene zanima jeste da sam skinuo sa play stora EON za Android TV na ovom Xiaomi Boxu al mi trazi nakav kod da ukucam, i ja odem na ovo Moj Telemach al nisam nigdje uspio naci da taj kod ukucam da koristim aplikaciju preko ovog boxa. Jel to razlog sto je on na nekom manjem paketu u pitanju je Trio Grande? Ono sto me jos zanima imam aplikaciju na telefonu Stingray Music i trazilo mi je da odaberem operatera pa sam i nju sinhronizirao kod ovog istog prijatelja. Eh sad slijedi mozda najgluplje pitanje hoce li njemu ostati isti racun radi toga sto mi je dao svoje podatke i koristim EON na telefonu i castujem ga na TV preko Xiaomi Boxa i dal ce mu se ista obracunati to sto koristim i ovaj Stingray i jel moguce rijesiti da mi aplikacija na Xiomi Boxu radi, da ne moram castati sa telefona? Hvala! :)
Skinuo si EON Smart TV app koju tvoj prijatelj nema u svom paketu s obzirom da koristi stari Trio Grande paket a ta aplikacija je u Duo/Trio grande Extra i Premium paketima, samim tim nemas mogucnost unosa koda u mojtelemach portal.

EON aplikacija na telefonu ce raditi bez problema i nikako ne mozes uticati na racun svog prijatelja. Dakle, mozes koristiti aplikaciju na telefonu i raditi cast preko Mi Box-a bez dodatnih troskova.

P.S. Predlozi prijatelju da predje na neki od novih EON paketa, samim tim ce dobiti i Smart TV aplikaciju :)
Hvala drug puno, predlozit cu naravno. A sto se tice ove Stingray aplikacije na telefonu koju sam kod njega morao pribliziti zvucniku da bi je aktivirao, jer vidim imaju Telemach medju operaterima. Mislim mogu li slusati koliko hocu, hoce li se odraziti na njegov racun?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#100709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:19 Hvala drug puno, predlozit cu naravno. A sto se tice ove Stingray aplikacije na telefonu koju sam kod njega morao pribliziti zvucniku da bi je aktivirao, jer vidim imaju Telemach medju operaterima. Mislim mogu li slusati koliko hocu, hoce li se odraziti na njegov racun?
Ne vjerujem da ce se odraziti na racun jer ta aplikacija ne postoji u Telemach cjenovniku. Ne znam jesi li upoznat, ali Stingray imas i u sklopu EON aplikacije na telefonu, dakle otvoris EON, kliknes na "Kanali" - "Radio" - "Stingray".

EDIT: Nasao sam uputstvo vezano za Stingray aplikaciju: https://telemach.ba/Binary/211/Stingray-Music.pdf
Pristupite besplatnom servisu koji nude TV provajderi
Pristup aplikaciji je besplatan za korisnike koji su već pretplaćeni na Telemach TV provajdera
koji u ponudi ima Stingray Music kanale.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#100710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Proslo je vise od 10. dana od kako ste rekli da vam posaljem podatke, da cete nazvati u vezi onog ugovora koji je tetka potpisala, jos niko iz "posebne brige o korisnicima" nije nazvao
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#100711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Newsmax Adria novi projekat United Media

Image

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi, pokreće produkciju novog informativnog programa Newsmax Adria, koji će do kraja godine prerasti u poseban televizijski kanal sa centrima u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj.

Nakon N1 i Nove, koji su se svojim informativnim programom već pozicionirali kao uspješni regionalni brendovi, imamo priliku na prostoru Adria regije predstaviti projekat koji nastaje u partnerstvu sa američkom medijskom imperijom Newsmax, čiji osnivač i direktor je novinar Christopher Ruddy. Vjerujemo da će nova televizija brzo osvojiti građane svojom ponudom i kvalitetom.

Gledatelji u Bosni i Hercegovini i Srbiji prvi će imati priliku upoznati se sa programom Newsmax Adria kroz dvije emisije koje će se emitirati od 22. juna - večernji Dnevnik, koji će se prikazivati na Novoj BH u Bosni i Hercegovini i "Pregled dana", koji će se prikazivati na kanalu Nova S u Srbiji.

Direktorica vijesti i programa Newsmax Adria u Bosni i Hercegovini bit će novinarka i urednica Jasmina Demirović, a timu su se pridružili i brojni iskusni televizijski reporteri. Dnevnik će voditi dobro poznata TV lica: Armina Čengić, Vlado Marić, Amina Hodžić i Aleksandar Hršum.

Image

Dnevnik Newsmax Adria bit će centralna informativna emisija na televiziji Nova BH i građanima će donositi presjek najvažnijih događaja dana.

"Izuzetno smo zadovoljni zbog partnerstva sa kompanijom United Media i stvaranja Newsmax Adria koji će ljudima na Balkanu pružiti važne vijesti i analize kako bi unaprijedili njihove živote, istovremeno trudeći se da svijet učinimo boljim, sigurnijim mjestom. United Media jedna je od najuglednijih medijskih kompanija u Evropi i privilegovani smo da s njima radimo na ovom važnom poduhvatu", ističe CEO kompanije Newsmax Media Christopher Ruddy.

"Počastvovani smo što nas je vodeća medijska kuća iz SAD-a prepoznala kao ekskluzivnog partnera za Balkan. Newsmax Adria donijet će novi pristup na medijsku scenu regiona, koji će biti fokusiran na pojedinca, na njegov život, dobrobit i blagostanje. Vjerujemo da će građani u budućem regionalnom brendu Newsmax Adria prepoznati kvalitet i pokloniti nam svoje povjerenje, kao što je to slučaj kod stanovnika SAD-a, gdje je Newsmax TV proglašen za najbrže rastući kablovski kanal, prisutan u čak 70 miliona domova", izjavila je izvršna direktorica United Media Aleksandra Subotić.

Televizija Newsmax Adria će do kraja godine, u saradnji sa partnerom Newsmax TV, početi sa emitiranjem njihovih prepoznatljivih formata i građanima ponuditi nove hard talk emisije, emisije o biznisu i ekonomiji, ali i brojne dokumentarne filmove. Gledatelji će ekskluzivno moći pratiti sve o bitnim dešavanjima u Americi, ali i analize i intervjue kolega sa Newsmax TV-a iz SAD-a.

Pod okriljem United Media kompanije posluje više od 30 televizija koje emitiraju informativni, sportski, zabavni, filmski i dječiji program. Kompanija također investira i u produkciju zabavnih sadržaja, kao i televizijskih serija. United Media čvrsto vjeruje da je kvalitet jedini način da se ostvari dugoročna pozicija lidera na tržištu i zato nastavljamo da ulažemo kako u postojeće tako i u nove sadržaje.

Newsmax Media je emiter i vlasnik digitalnih medija sa sjedištem u New Yorku i Floridi. Newsmax TV, kablovski informativni kanal ove kompanije koji emitira program 24 sata dnevno, prisutan je u više od 70 miliona domova u Americi i izvještava o glavnim vijestima iz Washingtona, New Yorka i prijestolnica širom svijeta.
https://www.klix.ba/magazin/newsmax-adr ... /200618038
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#100712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote: 18/06/2020 16:03 Proslo je vise od 10. dana od kako ste rekli da vam posaljem podatke, da cete nazvati u vezi onog ugovora koji je tetka potpisala, jos niko iz "posebne brige o korisnicima" nije nazvao
Zdravo @dječak sa šibicama,
Izvinjavamo se zbog dužeg čekanja. Molimo Vas da nam u inbox dostavite pomenuti Ugovor kako bismo izvršili provjere.
Zahvaljujemo se na saradnji i razumijevanju.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#100713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Benq wrote: 18/06/2020 15:25
IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:19 Hvala drug puno, predlozit cu naravno. A sto se tice ove Stingray aplikacije na telefonu koju sam kod njega morao pribliziti zvucniku da bi je aktivirao, jer vidim imaju Telemach medju operaterima. Mislim mogu li slusati koliko hocu, hoce li se odraziti na njegov racun?
Ne vjerujem da ce se odraziti na racun jer ta aplikacija ne postoji u Telemach cjenovniku. Ne znam jesi li upoznat, ali Stingray imas i u sklopu EON aplikacije na telefonu, dakle otvoris EON, kliknes na "Kanali" - "Radio" - "Stingray".

EDIT: Nasao sam uputstvo vezano za Stingray aplikaciju: https://telemach.ba/Binary/211/Stingray-Music.pdf
Pristupite besplatnom servisu koji nude TV provajderi
Pristup aplikaciji je besplatan za korisnike koji su već pretplaćeni na Telemach TV provajdera
koji u ponudi ima Stingray Music kanale.
Koristim ja Stingray aplikaciju od kada se pojavila kod Telemacha i sigurno nema nikavih dodatnih troškova. Povremeno se pojavi poruka za potvrdu pretplate u aplikaciji, dovoljno je samo prebaciti na neki Stingray kanal, aplikacija prepozna sadržaj koji se emituje na TV-u i preplata se produži.
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#100714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

DON_eARL wrote: 18/06/2020 16:32
Benq wrote: 18/06/2020 15:25
IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:19 Hvala drug puno, predlozit cu naravno. A sto se tice ove Stingray aplikacije na telefonu koju sam kod njega morao pribliziti zvucniku da bi je aktivirao, jer vidim imaju Telemach medju operaterima. Mislim mogu li slusati koliko hocu, hoce li se odraziti na njegov racun?
Ne vjerujem da ce se odraziti na racun jer ta aplikacija ne postoji u Telemach cjenovniku. Ne znam jesi li upoznat, ali Stingray imas i u sklopu EON aplikacije na telefonu, dakle otvoris EON, kliknes na "Kanali" - "Radio" - "Stingray".

EDIT: Nasao sam uputstvo vezano za Stingray aplikaciju: https://telemach.ba/Binary/211/Stingray-Music.pdf
Pristupite besplatnom servisu koji nude TV provajderi
Pristup aplikaciji je besplatan za korisnike koji su već pretplaćeni na Telemach TV provajdera
koji u ponudi ima Stingray Music kanale.
Koristim ja Stingray aplikaciju od kada se pojavila kod Telemacha i sigurno nema nikavih dodatnih troškova. Povremeno se pojavi poruka za potvrdu pretplate u aplikaciji, dovoljno je samo prebaciti na neki Stingray kanal, aplikacija prepozna sadržaj koji se emituje na TV-u i preplata se produži.
Ili nakon aktivacije napraviti račun unutar aplikacije, i neće tražiti da se produžuje pretplata svakih nekoliko mjeseci.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#100715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fusion_ba »

chakany wrote: 18/06/2020 15:03 Ne zanima me NewsMax Adria, još me manje zanima NickToons, a najmanje me zanima Shoppster TV.
Jadni naši penzioneri kad počnu zvati brojeve sa Shoppster TV. Već vidim tamo emisije poput Nakit TV i ostalih budalaština :-) . Sad će Dormeo konačno moći da se reklamira po cijeli dan na Shoppster TV :lol:
Postojao je svojevremeno prije nekih 10ak godina Top Shop TV pa je ugašen. Ovo će biti na tu foru izgleda.
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#100716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

Kal El wrote: 18/06/2020 09:45
Benq wrote: 18/06/2020 09:31
Kal El wrote: 18/06/2020 09:27 je li moguće dokupiti još jednu opciju za EON Smart TV?
Trenutno nije moguce.
Šteta, hvala ti na odgovoru!
Vidim raja na OLXu prodaje.
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#100717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

fusion_ba wrote: 18/06/2020 16:39
chakany wrote: 18/06/2020 15:03 Ne zanima me NewsMax Adria, još me manje zanima NickToons, a najmanje me zanima Shoppster TV.
Jadni naši penzioneri kad počnu zvati brojeve sa Shoppster TV. Već vidim tamo emisije poput Nakit TV i ostalih budalaština :-) . Sad će Dormeo konačno moći da se reklamira po cijeli dan na Shoppster TV :lol:
Postojao je svojevremeno prije nekih 10ak godina Top Shop TV pa je ugašen. Ovo će biti na tu foru izgleda.
Nije ni meni jasno. Mozda ce neko i gledati dok ne skuzi foru. Ja cu taj kanal da skipujem.
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#100718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by PajaELdin »

Benq wrote: 18/06/2020 15:25
IamPajaELdin wrote: 18/06/2020 15:19 Hvala drug puno, predlozit cu naravno. A sto se tice ove Stingray aplikacije na telefonu koju sam kod njega morao pribliziti zvucniku da bi je aktivirao, jer vidim imaju Telemach medju operaterima. Mislim mogu li slusati koliko hocu, hoce li se odraziti na njegov racun?
Ne vjerujem da ce se odraziti na racun jer ta aplikacija ne postoji u Telemach cjenovniku. Ne znam jesi li upoznat, ali Stingray imas i u sklopu EON aplikacije na telefonu, dakle otvoris EON, kliknes na "Kanali" - "Radio" - "Stingray".

EDIT: Nasao sam uputstvo vezano za Stingray aplikaciju: https://telemach.ba/Binary/211/Stingray-Music.pdf
Pristupite besplatnom servisu koji nude TV provajderi
Pristup aplikaciji je besplatan za korisnike koji su već pretplaćeni na Telemach TV provajdera
koji u ponudi ima Stingray Music kanale.
Hvala svima na odgovorima. :thumbup:
Smetnje
Posts: 75
Joined: 24/04/2013 23:57

#100719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Smetnje »

Imam ovaj eon box na starom tv i sve je ok, a da li ja sad na novom tv u drugoj sobi mogu skinuti tu neku aplikaciju i da gledam kanale bez onog d3 resivera. tv mi je neki telefunken smart tv. Ili tv mora biti android
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#100720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Smetnje wrote: 18/06/2020 18:10 Imam ovaj eon box na starom tv i sve je ok, a da li ja sad na novom tv u drugoj sobi mogu skinuti tu neku aplikaciju i da gledam kanale bez onog d3 resivera. tv mi je neki telefunken smart tv. Ili tv mora biti android
To ćeš moći uraditi samo ako je na tom TV-u instaliran Android TV OS 5.0 ili veći.
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#100721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Smetnje wrote: 18/06/2020 18:10 Imam ovaj eon box na starom tv i sve je ok, a da li ja sad na novom tv u drugoj sobi mogu skinuti tu neku aplikaciju i da gledam kanale bez onog d3 resivera. tv mi je neki telefunken smart tv. Ili tv mora biti android
Zdravo @Smetnje,
Na dodatnom TV uređaju možete instalirati EON aplikaciju, ukoliko, naravno, uređaj podržava istu. Zahvaljujemo se što koristite naše usluge. Za dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju. :)
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#100722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by REDDEVILS »

Nadam se da će večeras na SK 1 HD, utakmicu Real Madrid - Valencia prenositi Srpski komentator 🙂
Edit:
Srpski komentator prenosi utakmicu konačno 🤗
Smetnje
Posts: 75
Joined: 24/04/2013 23:57

#100723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Smetnje »

crnivrag wrote: 18/06/2020 19:19
Smetnje wrote: 18/06/2020 18:10 Imam ovaj eon box na starom tv i sve je ok, a da li ja sad na novom tv u drugoj sobi mogu skinuti tu neku aplikaciju i da gledam kanale bez onog d3 resivera. tv mi je neki telefunken smart tv. Ili tv mora biti android
To ćeš moći uraditi samo ako je na tom TV-u instaliran Android TV OS 5.0 ili veći.
A nije android druze. Sta u tom slucaju mogu li jos jedan ovaj eon box uzeti i koliko se placa dodatno
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#100724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Smetnje wrote: 18/06/2020 22:24 A nije android druze. Sta u tom slucaju mogu li jos jedan ovaj eon box uzeti i koliko se placa dodatno
Može se dobiti EON box, i isti se daje besplatano na korištenje u okviru EON Duo/Trio Full i Premium paketa.
Smetnje
Posts: 75
Joined: 24/04/2013 23:57

#100725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Smetnje »

Telemach wrote: 18/06/2020 20:52
Smetnje wrote: 18/06/2020 18:10 Imam ovaj eon box na starom tv i sve je ok, a da li ja sad na novom tv u drugoj sobi mogu skinuti tu neku aplikaciju i da gledam kanale bez onog d3 resivera. tv mi je neki telefunken smart tv. Ili tv mora biti android
Zdravo @Smetnje,
Na dodatnom TV uređaju možete instalirati EON aplikaciju, ukoliko, naravno, uređaj podržava istu. Zahvaljujemo se što koristite naše usluge. Za dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju. :)
A otkud znam jel podrzava :) TV je Telefunken neki i nije android. Jel mogu dobiti dva Eon boxa onda
Locked