Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#86001 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

Toga uvijek ima, povoljnija pretplata nekoliko mjeseci za nove korisnike uz potpisivanje ugovora.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4857
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#86002 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by typeOnegative »

REDDEVILS wrote:
Benq wrote:
TESLA_EDISON wrote: Ma oni su se pogrešno izrazili.
Pa i ne bas, jer je to napisano bas u okviru EON Box-a:

Image

A ako kliknes na "Naruci van Telemach mreze", doceka te ovo:

Image
Jesam i ja požurio s priključkom na Eon Full TV van Telemach mreže a mogao sam malo sačekati i dobio bih dodatni Eon box, a sad samo imam Eon smart TV aplikaciju :lol:
Ps
Dali mogu sad uzeti Eon dodatni box po cijeni od 40 KM a da neplacam mjesečnu rentu od 5 KM
Eno ti moj , svakako stoji ugašen ima tri mjeseca :lol:
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86003 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mea_parvitas wrote:Ima li neka akcija za nove korisnike? Povoljnija pretplata na ugovornu obavezu i sl? Hvala
Zdravo Mea_parvitas,
Akcijske pogodnosti uvijek postoje, kako za nove tako i za postojeće korisnike.
Dovoljno je da nam dostavite kontakt broj u pp, rado ćemo Vas ppozvati i detaljno upoznati s ponudom i pogodnostima.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86004 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mehemed wrote:Nema ništa vrijedno produženja ugovora...
Uvjereni smo da imamo najbolju ponudu;)
Ukoliko ste raspoloženi, kolege će Vas pozvati i upoznati s pogodnostima.
kanga
Posts: 172
Joined: 06/01/2010 17:54

#86005 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kanga »

Telemach wrote:
Mehemed wrote:Nema ništa vrijedno produženja ugovora...
Uvjereni smo da imamo najbolju ponudu;)
Ukoliko ste raspoloženi, kolege će Vas pozvati i upoznati s pogodnostima.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#86006 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

Mozda vas kolege povedu i u laboratoriju da vam pokazu najnoviju ponudu. :mrgreen:
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#86007 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

Telemach wrote:
Mehemed wrote:Nema ništa vrijedno produženja ugovora...
Uvjereni smo da imamo najbolju ponudu;)
"najbolju"(najskuplju)
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86008 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mehemed wrote:
Telemach wrote:
Mehemed wrote:Nema ništa vrijedno produženja ugovora...
Uvjereni smo da imamo najbolju ponudu;)
"najbolju"(najskuplju)
Zdravo Mehemede,
Dajemo najbolji odnos cijene I kvaliteta.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#86009 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mr.Sojic »

Pozdrav!

Pogledao sam ponudu Telemach-a i zanima me jedna stvar.
Postoji li neki paket za penzionere Telefon-Internet-TV? Ja nisam uspio "iskopati" info.
Treba mi za roditelje (penzionere) i internet bi se koristio najvise za Viber, Skype, WhatsApp.
Cijene su ok ali ako zivis u EU, a ne u BiH, ali koliko para toliko i muzike.
Cijena od 60KM za penzionera je previse! :sad:
Druga varijanta je MojaTV.

Hvala unaprijed za info. :thumbup:
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86010 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mr.Sojic wrote:Pozdrav!

Pogledao sam ponudu Telemach-a i zanima me jedna stvar.
Postoji li neki paket za penzionere Telefon-Internet-TV? Ja nisam uspio "iskopati" info.
Treba mi za roditelje (penzionere) i internet bi se koristio najvise za Viber, Skype, WhatsApp.
Cijene su ok ali ako zivis u EU, a ne u BiH, ali koliko para toliko i muzike.
Cijena od 60KM za penzionera je previse! :sad:
Druga varijanta je MojaTV.

Hvala unaprijed za info. :thumbup:
Zdravo Mr.Sojic,
Odgovor je potvrdan, predlažemo da nam dostavite kontakt broj u pp, rado ćemo Vas pozvati i detaljno upoznati s ponudom.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#86011 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rizibizi »

Ovo sto nisam dobio nikakav odgovor valjda ima jasnu poruku koliko vi kao firma mene kao visegodisnjeg korisnika i trenutnog pretplatnika premium paketa cijenite ili sam ja nesto pogresno shvatio. Iskreno bih volio da bude do mene...
rizibizi wrote:Dragi i fini @Telemach ja ne znam jesam li ja najgori od sve djece pa me je zapao prvo box koji se sam resetuje i baguje na svaki pritisak dugmeta na daljinskom manje vise.Taman kad se rjesio taj poznati problem sad ne mogu pola stvari iz videoteke da gledam sa raznim greskama.Opet je to poznati problem i opet kolege rade na rjesavanju.Generalno dajem sasvim solidnu cifru mjesecno da me ne interesuju poznati i nepoznati problemi.Jos manje me interesuje sto je i "kod vas" ista greska,ne placam uslugu da bi radila kod vas a ne kod mene.Ova se prica razvukla na dobrih skoro 2 mjeseca i nikom nista prijavljivao ne prijavljivao problem nista se ne desava. Ljubazno vas molim ili da rjesite problem ili da u najboljem slucaju ponudite neki manji paket jer ne vidim svrhu placati premium paket za uslugu sa svim poznatim i nepoznatim problemima i tehnicku podrsku na nivou sadake.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86012 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

rizibizi wrote:Ovo sto nisam dobio nikakav odgovor valjda ima jasnu poruku koliko vi kao firma mene kao visegodisnjeg korisnika i trenutnog pretplatnika premium paketa cijenite ili sam ja nesto pogresno shvatio. Iskreno bih volio da bude do mene...
rizibizi wrote:Dragi i fini @Telemach ja ne znam jesam li ja najgori od sve djece pa me je zapao prvo box koji se sam resetuje i baguje na svaki pritisak dugmeta na daljinskom manje vise.Taman kad se rjesio taj poznati problem sad ne mogu pola stvari iz videoteke da gledam sa raznim greskama.Opet je to poznati problem i opet kolege rade na rjesavanju.Generalno dajem sasvim solidnu cifru mjesecno da me ne interesuju poznati i nepoznati problemi.Jos manje me interesuje sto je i "kod vas" ista greska,ne placam uslugu da bi radila kod vas a ne kod mene.Ova se prica razvukla na dobrih skoro 2 mjeseca i nikom nista prijavljivao ne prijavljivao problem nista se ne desava. Ljubazno vas molim ili da rjesite problem ili da u najboljem slucaju ponudite neki manji paket jer ne vidim svrhu placati premium paket za uslugu sa svim poznatim i nepoznatim problemima i tehnicku podrsku na nivou sadake.
Zdravo rizibizi,
Vaše korisničke podatke i opis problema smo proslijedili nadležnom sektoru na provjeru.
Kolege će Vas kontaktirati u najkraćem roku.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#86013 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Ovako, moj D3 box (kod mene je vec par godina) poceo opasno zaebavati, ako radi recimo 24 sata nebitno ako je tv ugasen mislim ako je D3 upaljen, zvuk kasni jedno sekundu iza slike... moram ga ugasiti, ne nuzno restartovati ali ugasiti na stand by, upaliti opet, da bi se to normalizovalo.

Poceo je i kasniti, kad idem na gledanje propustenih emisija, treba mu recimo 3-4 sekunde da se epg skloni, da bi mogao premotati snimku i slicno.

Mogu li ja promijeniti ovo cudo, da dobijem novi, imam li pravo na to?
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86014 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote:Ovako, moj D3 box (kod mene je vec par godina) poceo opasno zaebavati, ako radi recimo 24 sata nebitno ako je tv ugasen mislim ako je D3 upaljen, zvuk kasni jedno sekundu iza slike... moram ga ugasiti, ne nuzno restartovati ali ugasiti na stand by, upaliti opet, da bi se to normalizovalo.

Poceo je i kasniti, kad idem na gledanje propustenih emisija, treba mu recimo 3-4 sekunde da se epg skloni, da bi mogao premotati snimku i slicno.

Mogu li ja promijeniti ovo cudo, da dobijem novi, imam li pravo na to?
Zdraavo dječak,
Provjerićemo Vaše navode, u slučaju potrebe, oprema će Vam biti zamijenjena.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#86015 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Hvala.

Sto se tice prelaska na EON, sacekacu jos malo imam jos do juna po ugovoru HBO GO pa da ne gubim to.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86016 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote:Hvala.

Sto se tice prelaska na EON, sacekacu jos malo imam jos do juna po ugovoru HBO GO pa da ne gubim to.
:thumbup:
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#86017 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rizibizi »

@Telemach zahvaljujem :kakoste:
User avatar
malwarebyte
Posts: 681
Joined: 10/12/2012 17:33

#86018 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by malwarebyte »

EON Light paket kaže brzina 75mb/s... Gdje je zaglavio ostatak ?
Image
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#86019 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

malwarebyte wrote:EON Light paket kaže brzina 75mb/s... Gdje je zaglavio ostatak ?
Image
Ako koristiš paket bez telefona, na njemu je 50 Mbps brzina, a na paketu sa telefonom je 75 Mbps.
User avatar
Maharadza
Posts: 16724
Joined: 30/01/2013 15:13

#86020 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

@TM Vaš tehničar je zamijenio modem (opet cisco 3928) i sada je sve udure;

Image

:thumbup:
User avatar
malwarebyte
Posts: 681
Joined: 10/12/2012 17:33

#86021 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by malwarebyte »

crnivrag wrote:
malwarebyte wrote:EON Light paket kaže brzina 75mb/s... Gdje je zaglavio ostatak ?
Image
Ako koristiš paket bez telefona, na njemu je 50 Mbps brzina, a na paketu sa telefonom je 75 Mbps.
Da, telefon je uključen u paket - ali telefon fizički nemam jer mi ne treba, ne znam da li to ima veze onda ?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#86022 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Nazovi i pitaj, ili posalji poruku telemachu.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#86023 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

malwarebyte wrote:
crnivrag wrote:
malwarebyte wrote:EON Light paket kaže brzina 75mb/s... Gdje je zaglavio ostatak ?
Image
Ako koristiš paket bez telefona, na njemu je 50 Mbps brzina, a na paketu sa telefonom je 75 Mbps.
Da, telefon je uključen u paket - ali telefon fizički nemam jer mi ne treba, ne znam da li to ima veze onda ?
Zdravo malwarebyte,
Osvježili smo servis i evidentirali nalog za dolazak tehničke ekipe na adresu, koji će izvršiti provjeru.
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#86024 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

U ponudu Telemach-a Slovenija dolazi kanal "Sport Klub ESports" od 30.04., umjesto kanala GINX, i radi se o gaming kanalu: https://telemach.si/a50007/Pomoc/Novost ... ports.html
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#86025 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

Nisu normalni, GINX barem ima recenzije igri, nije fazon samo gledati esport ala LOL, CS i ostalo.
Locked