Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
tnt-tunja
Posts: 1037
Joined: 19/08/2014 21:08

#62551 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tnt-tunja »

Niko normalan ne može i ne bi trebao biti sretan kada dodje do poskupljenja.
Iako, niko mi ne radi u Telemachu, niti imam sta od njih, opet cu ih pohvaliti sa uslugom koju pružaju, pogotovo sa kvalitetom usluge koju pruzaju.

Isto tako očekujem od Telemacha da poveća kako upload tako i Download u svim paketima koje je zadesilo ovo poskupljenje.

Sa TV kanalima ne možeš podići cijenu, jer ja valjda imam pravo da taj novi kanal izbacim iz svog paketa.
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62552 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Radar71

Moguće je da nismo dobro objasnili. Obnovom ugovora se dobijaju benefiti, ne gube se :)
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62553 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@tutku

Benefiti zavise od paketa koji koristite, i servisa koji je vama najzanimljiviji. Neki od standardnih benefita, uz obnovu ugovora, su D3 paketi Arena Sport SD, Cinestar Premiere HD.
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62554 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@rida1976

Možete nam se javiti putem privatne poruke sa vašim podacima.
User avatar
Radar71
Posts: 7286
Joined: 21/07/2010 15:43

#62555 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Telemach wrote:@Radar71

Moguće je da nismo dobro objasnili. Obnovom ugovora se dobijaju benefiti, ne gube se :)
Gube li se poskupljenjem usluge?
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62556 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Radar71

Možete li biti malo određeniji. Ne želimo ponovo "promašiti" pitanje :)
User avatar
Radar71
Posts: 7286
Joined: 21/07/2010 15:43

#62557 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Telemach wrote:@Radar71

Možete li biti malo određeniji. Ne želimo ponovo "promašiti" pitanje :)
U maju sam potpisao ugovor, dobio određene kanale kao bonus. Da li ću ih izgubiti te kanale kad bude povećanje cijene usluge?
Kolega Ljakan kao bonus ima -10 KM na račun, da li će on izgubiti tu pogodnost?
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3342
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#62558 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Dupli_skalp »

eyesburn wrote:@telemach

stvarno više ne znam šta da radim sa lošim wifi-jem u stanu. čim se maknem iz prostorije u kojoj je wifi, signal toliko opadne da je nemoguće čak i preko vibera normalno razgovor obaviti.

nema šta nisam radio, od mijenjanja kanala, frekvencije, ništa ne pomaže. zgrada je u pitanju, na svakom spratu 4 stana, znam sve. ali ni mijenjanje kanala nije pomoglo, pratio sam kanale ostalih mreža, ali kažem opet nikakve razlike. technicolor modem/router, naravno.

šta da radim više?

p.s. svi parametri signala su savršeni

p.s.2 možemo i preko privatnih poruka
:nargila: :zdravkocolic:
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62559 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Radar71

Naravno da vam ostaju bonusi koje ste već dobili :)
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62560 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@eyesburn

Javite nam se u pp, pozvat ćemo vas da se to riješi.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#62561 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ljakan »

Telemach wrote:@Radar71

Naravno da vam ostaju bonusi koje ste već dobili :)
Ostaju bonusi a ostaje li cijena ista ili se samo ove 3 marke dodaju koje ce te povecati?
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#62562 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ljakan »

Radar71 wrote:
Telemach wrote:@Ljakan

Možete napraviti izmjenu paketa do 01.04. tekuće godine, ukoliko vam isti ne odgovara zbog izmjene cijena. Dakle, cijena paketa mijenja se za 3,00 KM.
Bar pročitajte čovjeka :-)
Ispade po Vašoj priči da se gube svi benefiti prilikom produženja ugovora :?
Konacno da me neko skonta
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#62563 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

Telemach wrote:@vkmiro

Razumijemo, naravno, da vam izmjena cijena ne može odgovarati. Nažalost, ovu promjenu nismo mogli izbjeći, ali ćemo na sve moguće načine nastojati nadoknaditi korisnicima kvalitetom i ponudom usluga. Preporučujemo, da ukoliko neko želi mijenjati paket usluga koji trenutno koristi, da nam se javi, kako bismo pronašli benefite koji će mu najviše koristiti.
Ja znam da mi odgovara zaposlenik Telemacha a ne neko iz menađmenta, ali prenesite ovo svojim šefovima: Ako mislite pomoci nošoj državi i njenim najugroženijim stanovnicima koji su vaši korisnici, makar povecajte brzinu interneta u senior paketu sa sadašnjih bijednih 500k na 5-10M, pa ce ljudi preci na paket koji mu po imenu i pripada. Zašto se zove tako :?: :?: :?: Da nebi bilo zloupotrebe, priloži se ček od penzije.
Pustite se VI telefonije,ima skype i viber besplatno...
Mene non stop zovete i nudite veci paket jer sam redovan platiša, pa mi nudite da nakon dvije godine nekog benefita koji mi ništa ne znaci plačam još skuplju cijenu. Nema od toga ništa, meni je sa minimalnom penzijom i ovo preskupo. Čim se pojavi neko povoljniji odo i ja nakon toliko godina.Ovo je postao baš bezobrazluk.Non stop izvlačenje para od korisnika.
probook
Posts: 4591
Joined: 13/10/2013 22:38

#62564 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by probook »

CooK wrote:
probook wrote:Hahahaha i na kraju ja napisao totalnu glupost jel?


A da procitas ugovor koji si potpisao? Nemoj da pametujes kada NISI u pravu ;-)
Covjece Boziji, jesi li ti lud, glup ili sta vec? Bez razloga me napadas da pisem o pravnim stvarima a moji postovi se ne odnose na njih i ja nigdje nisam napisao da oni nemaju pravo podici cijene tako da nemam potrebu citati ugovor kada znam da ugovor ide njima u prihod. Posto ocigledno imas problema sa razumijevanjem osnovnih stvari evo napisat cu jos jednom(po treci put!).
Znaci ja cu nastaviti placati 55,90KM kao i do sada a ove 3KM sto su poskupili neka se skuplja kao dug i kada oni ustanove da se skupilo dovoljno duga i da me trebaju tuziti neka me tuze i cim dobiju presudu u njihovu korist odmah cu im isplatiti taj dug i idemo dalje. Jednostavno ne smatram da prebacivanjem nekoliko HD kanala u nize pakete vrijedi ovog poskupljenja i hocu da se malo potrude za ove 3KM pa makar i na sudu a svjestan sam da ce oni najvjerovatnije dobiti presudu i da cu morati platiti i taj dug i sudske troskove. Jel ti sad malo jasnije? Izrevoltiran sam sto su usluge 6KM skuplje u odnosu na period od prije samo godinu i po dana i tjeram neki svoj inat a nigdje nisam napisao da sam ja u pravu odnosno da oni nemaju pravo poskupljivati.
Odlicno... Kada si tako "pametan" da ti odmah kazem da se dug nece skupljati, nego ce te iskljuciti cim drugi racun ne platis po punoj cijeni. Ne moras puno cekati, a mozes nam ovde javiti kako ti je proslo to sve, pa da vidimo ko je lud i glup!
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#62565 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by thekupus »

Maloprije bio gospodin Eso i priključio i mene na telemachovu mrežu. Sve pohvale.

Samo jedno pitanje, da bih promijenio ime i šifru interneta odem na 192.168.0.1, i trebalo bi da uđem upisujući admin u oba polja? Kaze mi da je nešto pogrešno


Hvala
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#62566 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

thekupus wrote:Maloprije bio gospodin Eso i priključio i mene na telemachovu mrežu. Sve pohvale.

Samo jedno pitanje, da bih promijenio ime i šifru interneta odem na 192.168.0.1, i trebalo bi da uđem upisujući admin u oba polja? Kaze mi da je nešto pogrešno


Hvala
Ostavi prazna polja za username i password i samo klikni na Login.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#62567 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

probook wrote:
Odlicno... Kada si tako "pametan" da ti odmah kazem da se dug nece skupljati, nego ce te iskljuciti cim drugi racun ne platis po punoj cijeni. Ne moras puno cekati, a mozes nam ovde javiti kako ti je proslo to sve, pa da vidimo ko je lud i glup!
Ako dozvolite da se umješam: vjerovatno će ga isključiti tek kad se ukupan dug umnoži toliko da prelazi iznos jednog računa.
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#62568 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by thekupus »

Benq wrote:
Ostavi prazna polja za username i password i samo klikni na Login.
Hvala ti, uspio sam :)

Koja razlika! Kao da sam prodisao nakon telekoma
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62569 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Ljakan

Cijene paketa će biti promjenjene od 01.04.2018.
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62570 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@vkmiro

Imamo određene benefite i za korisnike Senior paketa, koji je namijenjen upravo tim korisnicima. Pri potpisivanju ugovora za Senior paket prilaže se ček od penizije.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#62571 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks »

vkmiro wrote: Ja znam da mi odgovara zaposlenik Telemacha a ne neko iz menađmenta, ali prenesite ovo svojim šefovima: Ako mislite pomoci nošoj državi i njenim najugroženijim stanovnicima koji su vaši korisnici, makar povecajte brzinu interneta u senior paketu sa sadašnjih bijednih 500k na 5-10M, pa ce ljudi preci na paket koji mu po imenu i pripada. Zašto se zove tako :?: :?: :?: Da nebi bilo zloupotrebe, priloži se ček od penzije.
Pustite se VI telefonije,ima skype i viber besplatno...
Mene non stop zovete i nudite veci paket jer sam redovan platiša, pa mi nudite da nakon dvije godine nekog benefita koji mi ništa ne znaci plačam još skuplju cijenu. Nema od toga ništa, meni je sa minimalnom penzijom i ovo preskupo. Čim se pojavi neko povoljniji odo i ja nakon toliko godina.Ovo je postao baš bezobrazluk.Non stop izvlačenje para od korisnika.
E ovo podržavam! Realan post našeg starijeg kolege koji fakat treba staviti u razmatranje!
Stavi socijalni net na 5 megabita i opravdaj poskupljenje cijene, fixni telefon je svakako ok za BiH a za viber i ostalo je mjera nekih 5Mb uz besplatnu digitalizaciju :thumbup:
c_g
Posts: 1152
Joined: 29/09/2016 01:52

#62572 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by c_g »

Ljakan wrote:Ostaju bonusi a ostaje li cijena ista ili se samo ove 3 marke dodaju koje ce te povecati?
Naravno da će ti nabiti još 3 km.
Biće smiješno ako nam ne povećaju do aprila internet, pogotovo jer je trenutni katastrofalan, a o uploadu i da ne pričam.
User avatar
odmor
Posts: 1157
Joined: 10/05/2006 12:42

#62573 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by odmor »

Telemach wrote:@Ljakan

Cijene paketa će biti promjenjene od 01.04.2018.
Hoce li se znati prije 01.04. nove cijene paketa? Najvise me zanima cijena HD paketa, jer sam njega koristio... ali eto zgodno bi bilo sve znati..
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#62574 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

odmor wrote: Hoce li se znati prije 01.04. nove cijene paketa? Najvise me zanima cijena HD paketa, jer sam njega koristio... ali eto zgodno bi bilo sve znati..
Cijene pojedinačnih digitalnih paketa ostaju nepromijenjene, povećava se samo pretplata za KKS u iznosu od 1.90 KM i pretplata za Duo/Trio pakete za 1.10 KM (osim Premium paketa, kojima cijena ostaje ista kao i do sada).
User avatar
Telemach
Posts: 15725
Joined: 13/10/2010 14:13

#62575 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@odmor

Ako mislite na HD paket iz D3 ponude, cijena ostaje ista.
Locked