Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#49001 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

Benq wrote:
Niti sam dernecio niti dernecim :) :P
Kako god okrenes moraju doci bez obzira sto ti znas kako sve treba uradit, ne treba tu neka pamet , nego su dva razloga u pitanju , prvi je zbog aktivacije, a drugi zbog eventualnih problema pa da se moze sve odmah i rijesit. Kad se sjetim HS-a i modula , prvo se modul morao kupiti na Skenderiji , pa se onda sa tim modulom islo u Radnicku , pa onda cekaj 10-15min da ti napravi karticu i onda kuci pa testiraj a ako kojim slucajem ne prodje autorizacija hajd sve ispocetka :D
Ja tad pitao, razumio i kapak, u odgovoru na upit @Leon16v, i tebi samo spomenuh sta je bilo i kako. Uopste ne vidim potrebe da mi ista iko vise objasnjava i ubjedjuje me u ispravnost njihovog nacina rada. Image a sad sto se meni to licno ne svidja je samo do mene, dapace, HS mi izgleda bio bolja opcija :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#49002 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

zateznistub wrote:
semirsar wrote: A sta si mi to rekao u biti? Meni receno "nasi tehnicari" moraju izaci na teren? Tako da, je l' to ovaj onaj ili Bogtepitajko, meni nebitno, uglavnom Telemach ga salje.
U biti samo potvrdio da ti neko mora doći, ne možeš sam otići i zamijeniti. I mali ispravak krivog navoda.
No sikiriki
e vidis, nekad se kod nekih i moglo, ali ne i kod ovih :mrgreen:
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#49003 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by diablobih »

hemed wrote:
diablobih wrote:
hemed wrote:Sad je bolji ovaj obicni trio grande od ovog trio grande family, isplatljivije je njega uzet i platit 3 KM za 72h unazad,nego ovaj placati 60KM, prebacili sk 4,5,6 u osnovni paket, a sta je sa prosirenim paketom?? Mislite li sta novo ubaciti u taj paket? Jer iskreno u prosirenom paketu nema vise nista da valja sve sranje do sranja
A internet ti ne treba?
Kakav bolan internet na hs-u sam imao 20/2 internet i bio sam prezadovoljan s njim, ne igra mi ulogu internet kad su osakatili ponudu prosirenog paketa
Pa onda si oduvijek trebao uzeti najslabiji paket, i dodati prosireni i ostalo, sad bi mogao ukloniti prosireni i eto :D
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#49004 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

diablobih wrote:
hemed wrote:
diablobih wrote: A internet ti ne treba?
Kakav bolan internet na hs-u sam imao 20/2 internet i bio sam prezadovoljan s njim, ne igra mi ulogu internet kad su osakatili ponudu prosirenog paketa
Pa onda si oduvijek trebao uzeti najslabiji paket, i dodati prosireni i ostalo, sad bi mogao ukloniti prosireni i eto :D
pa o tome i razmislja, uzeti slabiji paket, jer ga T-mach tjera da o tome razmislja, kuzis.
User avatar
hemed
Posts: 415
Joined: 29/12/2015 17:47

#49005 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hemed »

diablobih wrote:
diablobih wrote:
hemed wrote:Sad je bolji ovaj obicni trio grande od ovog trio grande family, isplatljivije je njega uzet i platit 3 KM za 72h unazad,nego ovaj placati 60KM, prebacili sk 4,5,6 u osnovni paket, a sta je sa prosirenim paketom?? Mislite li sta novo ubaciti u taj paket? Jer iskreno u prosirenom paketu nema vise nista da valja sve sranje do sranja
A internet ti ne treba?
Kakav bolan internet na hs-u sam imao 20/2 internet i bio sam prezadovoljan s njim, ne igra mi ulogu internet kad su osakatili ponudu prosirenog paketa
Pa onda si oduvijek trebao uzeti najslabiji paket, i dodati prosireni i ostalo, sad bi mogao ukloniti prosireni i eto :D[/quote]

Ma realno oni njega trebaju ukinuti skroz jer sto je valjalo to su sk 4,5,6 ovo ostalo nula, nadao sam se arenama u sd da ce biti u prosirenom, al nista daj im jos 4 KM za sd kanale u 2017 godini jasta malo sutra
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#49006 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

Fakat, ovaj ko him radi na asortimanu i slaganju iliti prelaganju tv kanala mi lici na onog naseg uhljupa u LOL-i nam nasem, mora bit su ga na nasim talasima kritike i iscerali iz LOL-e pa se on Telemach-u privalio?! :lol: :lol:
Jer kako drugacije objasniti bolju krvnu sliku u ponudi kanala na LOL-i nam nasem, i ovu sad politiku T-macha sa tv kanalima? Aj dobro, izvrsiti prebacivanje iz veceg u manje, pa sljedom toga ukinuti prosireni paket, ili pak uvesti neke bolje kanale u isti i tako opravdati cijenu od 10KM za prosireni paket, govorim iz svog ugla kao korisnik analogne stagodtoznacilo tv i D3 prosirenog paketa sa jedinstvenom cijenom od 28KM koju placam.
Ne vidim zasto bih ja sad i dalje placao tih 28KM, bolja mi je solucija 21KM jer u start paketu imam sve sto mi treba, lako mi je zanemariti onih par programa koje i inace pratim a u prosirenom su paketu? Ako gledam samo na SK kanale, opet je bolja opcija i 23KM davati nego 28KM
:mrgreen:
Ekonomski meni dobra racunica, ali sta ce T-mach, bice poprilican odliv sredstava ako ostane ovako na kraju maja, jer kao sto se vidi vec i drugi korisnici o tome razmisljaju i pisu :evil:
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#49007 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

hemed wrote:
diablobih wrote:
hemed wrote:Sad je bolji ovaj obicni trio grande od ovog trio grande family, isplatljivije je njega uzet i platit 3 KM za 72h unazad,nego ovaj placati 60KM, prebacili sk 4,5,6 u osnovni paket, a sta je sa prosirenim paketom?? Mislite li sta novo ubaciti u taj paket? Jer iskreno u prosirenom paketu nema vise nista da valja sve sranje do sranja
A internet ti ne treba?
Kakav bolan internet na hs-u sam imao 20/2 internet i bio sam prezadovoljan s njim, ne igra mi ulogu internet kad su osakatili ponudu prosirenog paketa
Mislim da ipak ogromnoj većini igra ulogu i to neuporedivu u odnosu na tv/telefon jer internet može zamijeniti oboje, a da ne spominjem torrente i hosting. :D

Ali slažem se da bi trebali sada pojačati prošireni paket, moj prijedlog je ubaciti arene, eto ne moraju sve 4, dovoljne su 3. :D
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#49008 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

semirsar wrote:
hemed wrote:Sad je bolji ovaj obicni trio grande od ovog trio grande family, isplatljivije je njega uzet i platit 3 KM za 72h unazad,nego ovaj placati 60KM, prebacili sk 4,5,6 u osnovni paket, a sta je sa prosirenim paketom?? Mislite li sta novo ubaciti u taj paket? Jer iskreno u prosirenom paketu nema vise nista da valja sve sranje do sranja
Upravo, zato se i ja pitam sta na kraju maja, kad se ovo malo razbistri :evil: :mrgreen:
Pozdrav,
Korisnici će blagovremeno biti obaviješteni o svim izmjenama programske sheme, putem sredstava javnog informisanja, te Vam preporučujemo da pratite obavijesti oficijelnih web stranica.
Zahvaljujemo se na interesovanju i razumijevanju.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#49009 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

semirsar wrote:Fakat, ovaj ko him radi na asortimanu i slaganju iliti prelaganju tv kanala mi lici na onog naseg uhljupa u LOL-i nam nasem, mora bit su ga na nasim talasima kritike i iscerali iz LOL-e pa se on Telemach-u privalio?! :lol: :lol:
Jer kako drugacije objasniti bolju krvnu sliku u ponudi kanala na LOL-i nam nasem, i ovu sad politiku T-macha sa tv kanalima? Aj dobro, izvrsiti prebacivanje iz veceg u manje, pa sljedom toga ukinuti prosireni paket, ili pak uvesti neke bolje kanale u isti i tako opravdati cijenu od 10KM za prosireni paket, govorim iz svog ugla kao korisnik analogne stagodtoznacilo tv i D3 prosirenog paketa sa jedinstvenom cijenom od 28KM koju placam.
Ne vidim zasto bih ja sad i dalje placao tih 28KM, bolja mi je solucija 21KM jer u start paketu imam sve sto mi treba, lako mi je zanemariti onih par programa koje i inace pratim a u prosirenom su paketu? Ako gledam samo na SK kanale, opet je bolja opcija i 23KM davati nego 28KM
:mrgreen:
Ekonomski meni dobra racunica, ali sta ce T-mach, bice poprilican odliv sredstava ako ostane ovako na kraju maja, jer kao sto se vidi vec i drugi korisnici o tome razmisljaju i pisu :evil:
Sve to stoji kako si i napisao, samo da ti skrenem paznju na to da tih 10KM ne placas samo prosireni paket (tih nekoliko kanala) , nego ti u tih 10KM ulazi i Start i Osnovni paket. Ja vjerujem da ce oni u dogledno vrijeme nesto rijesiti po tom pitanju, jer vecina korisnika je imala prosireni paket bas zbog SK kanala.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#49010 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kralj Tvrtko I. wrote:Telemaše...imam problema sa spajanjem na Unifi po gradu Zenica. Teško da ijedan mogu spojiti a ako se desi da se i spoji onda ta veza puca. Isto tako i sa svojim ruterom gubim vezu. Jedan od telefona u kući teško se spaja sa ruterom....
Ako se može nešto uraditi...uradite.
Hvala.
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#49011 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by iz Mostara »

semirsar wrote: Ekonomski meni dobra racunica, ali sta ce T-mach, bice poprilican odliv sredstava ako ostane ovako na kraju maja
Čime se vi zamarate :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#49012 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Kralj Tvrtko I. wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Telemaše...imam problema sa spajanjem na Unifi po gradu Zenica. Teško da ijedan mogu spojiti a ako se desi da se i spoji onda ta veza puca. Isto tako i sa svojim ruterom gubim vezu. Jedan od telefona u kući teško se spaja sa ruterom....
Ako se može nešto uraditi...uradite.
Hvala.
Zdravo Kralj Tvrtko I.,
izvinjavamo se zbog navedenih poteškoća sa Unifi uslugom.
Kolege će Vas pozvati u što kraćem roku kako bismo provjerili sve što je potrebno.
Zahvaljujemo se na razumijevanju i strpljenju.
NediM17
Posts: 21683
Joined: 05/11/2009 11:49

#49013 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by NediM17 »

Benq wrote:
semirsar wrote:Fakat, ovaj ko him radi na asortimanu i slaganju iliti prelaganju tv kanala mi lici na onog naseg uhljupa u LOL-i nam nasem, mora bit su ga na nasim talasima kritike i iscerali iz LOL-e pa se on Telemach-u privalio?! :lol: :lol:
Jer kako drugacije objasniti bolju krvnu sliku u ponudi kanala na LOL-i nam nasem, i ovu sad politiku T-macha sa tv kanalima? Aj dobro, izvrsiti prebacivanje iz veceg u manje, pa sljedom toga ukinuti prosireni paket, ili pak uvesti neke bolje kanale u isti i tako opravdati cijenu od 10KM za prosireni paket, govorim iz svog ugla kao korisnik analogne stagodtoznacilo tv i D3 prosirenog paketa sa jedinstvenom cijenom od 28KM koju placam.
Ne vidim zasto bih ja sad i dalje placao tih 28KM, bolja mi je solucija 21KM jer u start paketu imam sve sto mi treba, lako mi je zanemariti onih par programa koje i inace pratim a u prosirenom su paketu? Ako gledam samo na SK kanale, opet je bolja opcija i 23KM davati nego 28KM
:mrgreen:
Ekonomski meni dobra racunica, ali sta ce T-mach, bice poprilican odliv sredstava ako ostane ovako na kraju maja, jer kao sto se vidi vec i drugi korisnici o tome razmisljaju i pisu :evil:
Sve to stoji kako si i napisao, samo da ti skrenem paznju na to da tih 10KM ne placas samo prosireni paket (tih nekoliko kanala) , nego ti u tih 10KM ulazi i Start i Osnovni paket. Ja vjerujem da ce oni u dogledno vrijeme nesto rijesiti po tom pitanju, jer vecina korisnika je imala prosireni paket bas zbog SK kanala.
Ubace Arene SD u Prosireni i problem rijesen. ;-)
kakaljin
Posts: 11647
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49014 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

NediM17 wrote:
Benq wrote:
semirsar wrote:Fakat, ovaj ko him radi na asortimanu i slaganju iliti prelaganju tv kanala mi lici na onog naseg uhljupa u LOL-i nam nasem, mora bit su ga na nasim talasima kritike i iscerali iz LOL-e pa se on Telemach-u privalio?! :lol: :lol:
Jer kako drugacije objasniti bolju krvnu sliku u ponudi kanala na LOL-i nam nasem, i ovu sad politiku T-macha sa tv kanalima? Aj dobro, izvrsiti prebacivanje iz veceg u manje, pa sljedom toga ukinuti prosireni paket, ili pak uvesti neke bolje kanale u isti i tako opravdati cijenu od 10KM za prosireni paket, govorim iz svog ugla kao korisnik analogne stagodtoznacilo tv i D3 prosirenog paketa sa jedinstvenom cijenom od 28KM koju placam.
Ne vidim zasto bih ja sad i dalje placao tih 28KM, bolja mi je solucija 21KM jer u start paketu imam sve sto mi treba, lako mi je zanemariti onih par programa koje i inace pratim a u prosirenom su paketu? Ako gledam samo na SK kanale, opet je bolja opcija i 23KM davati nego 28KM
:mrgreen:
Ekonomski meni dobra racunica, ali sta ce T-mach, bice poprilican odliv sredstava ako ostane ovako na kraju maja, jer kao sto se vidi vec i drugi korisnici o tome razmisljaju i pisu :evil:
Sve to stoji kako si i napisao, samo da ti skrenem paznju na to da tih 10KM ne placas samo prosireni paket (tih nekoliko kanala) , nego ti u tih 10KM ulazi i Start i Osnovni paket. Ja vjerujem da ce oni u dogledno vrijeme nesto rijesiti po tom pitanju, jer vecina korisnika je imala prosireni paket bas zbog SK kanala.
Ubace Arene SD u Prosireni i problem rijesen. ;-)
To bi bilo najbolje rijesenje za sve, da bi ostao kvalitet na nivou i da opravda cijenu.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#49015 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

Ja bi više volio koji HD kanal da ture u prošireni neg ote arene
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#49016 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drugtito2011 »

Poštovani TelemaŠe,

Opet se ponavljaju iste stvari, pa kako ste poprilično zaboravni da ponovo upitam.

Kako je moguće da korisnike Tri Grande Premimum paketa (ovi vam garantovano plaćaju 1080 KM) stavljate u isti koš sa onima kojim vam plaćaju 480 KM godišnje.

Pa majku mu valjda smo zašlužili malo bolji tretman za ovih 600KM razlike. Svi novi korisnici i svi oni koji prelaze sa manjih na veće pakete dobijaju neke pogodnosti, samo mi korisnici TGP dobijamo po ušima. Da zaboravio sam izvrsnu ponudu da vam plaćamo dodatnih 6 KM za Arene što je vrlo nekorektno i bezobrazno.

Pokušajte malo razgovarati sa vašim pretpostavljenim i objasniti im, jer oni očigledno ne vide dalje od svog nosa.
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#49017 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

drugtito2011 wrote:Poštovani TelemaŠe,

Opet se ponavljaju iste stvari, pa kako ste poprilično zaboravni da ponovo upitam.

Kako je moguće da korisnike Tri Grande Premimum paketa (ovi vam garantovano plaćaju 1080 KM) stavljate u isti koš sa onima kojim vam plaćaju 480 KM godišnje.

Pa majku mu valjda smo zašlužili malo bolji tretman za ovih 600KM razlike. Svi novi korisnici i svi oni koji prelaze sa manjih na veće pakete dobijaju neke pogodnosti, samo mi korisnici TGP dobijamo po ušima. Da zaboravio sam izvrsnu ponudu da vam plaćamo dodatnih 6 KM za Arene što je vrlo nekorektno i bezobrazno.

Pokušajte malo razgovarati sa vašim pretpostavljenim i objasniti im, jer oni očigledno ne vide dalje od svog nosa.
Zdravo drugtito2011,
Vaš prijedlog ćemo vrlo rado proslijediti kolegama.
U okviru TRIO GRANDE PREMIUM paketa imate preko 220 kanala u digitalnom formatu (50 kanala u HD formatu), Arena Sport SD paket, internet brzinu od 150/9 Mb/s, uslugu telefonije sa sljedećim pogodnostima: 200 besplatnih minuta prema inostranstvu + 50 besplatnih minuta prema mobilnim mrežama u BiH i u United Grupi, uslugu D3 Kuća kao i over the top usluge: D3 GO, Unifi, Unifon, HBO GO, HBO OD, Pickbox, TV Unazad 72h.
Zahvaljujemo se na ukazanom povjerenju. Potrudit ćemo da da unaprijedimo naše usluge i pakete, te da u budućnosti budete zadovoljni.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#49018 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rizibizi »

Vama ne valja nikako, kad poskupi sto je poskupilo, lopovi, okupatori, kreteni, nesposobni, 'vaki - 'naki otese, zapalise, silovase, odnesose. Kad se ljudi potrude opet ide 'ta ce oni ja dajem 100 maraka nemam nista, onome haman i placaju samo da koristi telemach i ima sve, pa opet kreteni, okupatori, djubrad i smece, zapalise, otese, silovase, odnesose. Samo nesto kukate, a sami ste birali i pakete i ponudu. Ovo sto je nekome ovako, nekome onako, sve stvar dogovora/pregovora i licne sposobnosti postizanja visih ciljeva, ko nije pitao njemu nisu ni izasli u susret. Nije da ih branim, imaju oni svojih momenata malo je reci, ali i narodu nikad nista ne valja.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#49019 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drugtito2011 »

Telemach wrote:
drugtito2011 wrote:Poštovani TelemaŠe,

Opet se ponavljaju iste stvari, pa kako ste poprilično zaboravni da ponovo upitam.

Kako je moguće da korisnike Tri Grande Premimum paketa (ovi vam garantovano plaćaju 1080 KM) stavljate u isti koš sa onima kojim vam plaćaju 480 KM godišnje.

Pa majku mu valjda smo zašlužili malo bolji tretman za ovih 600KM razlike. Svi novi korisnici i svi oni koji prelaze sa manjih na veće pakete dobijaju neke pogodnosti, samo mi korisnici TGP dobijamo po ušima. Da zaboravio sam izvrsnu ponudu da vam plaćamo dodatnih 6 KM za Arene što je vrlo nekorektno i bezobrazno.

Pokušajte malo razgovarati sa vašim pretpostavljenim i objasniti im, jer oni očigledno ne vide dalje od svog nosa.
Zdravo drugtito2011,
Vaš prijedlog ćemo vrlo rado proslijediti kolegama.
U okviru TRIO GRANDE PREMIUM paketa imate preko 220 kanala u digitalnom formatu (50 kanala u HD formatu), Arena Sport SD paket, internet brzinu od 150/9 Mb/s, uslugu telefonije sa sljedećim pogodnostima: 200 besplatnih minuta prema inostranstvu + 50 besplatnih minuta prema mobilnim mrežama u BiH i u United Grupi, uslugu D3 Kuća kao i over the top usluge: D3 GO, Unifi, Unifon, HBO GO, HBO OD, Pickbox, TV Unazad 72h.
Zahvaljujemo se na ukazanom povjerenju. Potrudit ćemo da da unaprijedimo naše usluge i pakete, te da u budućnosti budete zadovoljni.
Vidim da ste pažljivo pročitali ono što sam napisao i HVALA što ste me detaljno upoznali šta imam na raspolaganju kao korisnik TGP. Od tih 220 kanala o kojima pišete, 170 da izbacite ne bi se primijetilo. Razlozi zbog kojih koristim ovaj peket jesu brzina interneta koja vrijedi samo za "žicu", dok famozni Wi-Fi dobaci do 80MBps uz pomoć dodatnog routera. Drugi razlog su HD kanali.

Prema tome ovo što stalno ponavljate kao papagaji, nema svrhe, jer svi mi koji biramo vaše usluge prethodno pročitamo pa odlučimo.

Pozdravi pretpostavljene i zamoli ih da odgovore prije kraja maja, jer kako ste brzi, moglo bi potrajati do septembra.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#49020 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

S namerom dodjoh u veliki grad
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#49021 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

rizibizi wrote:Vama ne valja nikako, kad poskupi sto je poskupilo, lopovi, okupatori, kreteni, nesposobni, 'vaki - 'naki otese, zapalise, silovase, odnesose. Kad se ljudi potrude opet ide 'ta ce oni ja dajem 100 maraka nemam nista, onome haman i placaju samo da koristi telemach i ima sve, pa opet kreteni, okupatori, djubrad i smece, zapalise, otese, silovase, odnesose. Samo nesto kukate, a sami ste birali i pakete i ponudu. Ovo sto je nekome ovako, nekome onako, sve stvar dogovora/pregovora i licne sposobnosti postizanja visih ciljeva, ko nije pitao njemu nisu ni izasli u susret. Nije da ih branim, imaju oni svojih momenata malo je reci, ali i narodu nikad nista ne valja.
Tako je druže, a što kaže El-baKe: ne slažem se s vama, nije do sda, kriv je nOrOd što nije pratio sda. :oops:

:mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40804
Joined: 29/06/2011 23:39

#49022 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »



Arenasport HR 1

ima i dvije sedmice da ste rekli ispraviti gresku na tonu, ovo je sad jos gore, a i slika je sve losija
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#49023 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

dječak sa šibicama wrote: Arenasport HR 1

ima i dvije sedmice da ste rekli ispraviti gresku na tonu, ovo je sad jos gore, a i slika je sve losija
Nije problem u TM ili LoL-u problem je od tamo gdje dobivaju signal. Takva je kod nas na Logosoftu mjesecima. Trenutno nekoci al je slika bljak.
User avatar
Telemach
Posts: 15738
Joined: 13/10/2010 14:13

#49024 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote:

Arenasport HR 1

ima i dvije sedmice da ste rekli ispraviti gresku na tonu, ovo je sad jos gore, a i slika je sve losija
Zdravo dječak sa šibicama,
Izvinjavamo se zbog navedenih poteškoća sa uslugom. Vaši podaci su proslijeđeni kolegama. Bit ćete kontaktirani uskoro. Ljubazno Vas molimo za samo malo strpljenja.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40804
Joined: 29/06/2011 23:39

#49025 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

MTV wrote:
dječak sa šibicama wrote: Arenasport HR 1

ima i dvije sedmice da ste rekli ispraviti gresku na tonu, ovo je sad jos gore, a i slika je sve losija
Nije problem u TM ili LoL-u problem je od tamo gdje dobivaju signal. Takva je kod nas na Logosoftu mjesecima. Trenutno nekoci al je slika bljak.
U tom slucaju sramota za emitera u ovom slucaju Arenasport, da nisu u stanju ponuditi iole kvalitetan ton i sliku.

Srbijanske Arene jos i mogu proci, ali ova CRO verzija je uzasna. I slika i ton.

Opcenito ovaj SD signal, lose je to... ja imam skoro pa bolju sliku na IPTV streamu

Image
Locked