Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderators: Bobi, Benq

avaks

#48376 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks » 21/04/2017 22:16

Samo produžiš o5 ako već nisi ubo' neku od akcija :mrgreen:
Dva mjeseca gore /dole nije kritično :thumbup:

fortaleza

#48377 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza » 21/04/2017 23:04

MTV wrote:Da se Acu pita SK bi se ugasio a ovako jako jako tesko.
:lol: :lol:

Btw. šta je s Unifijem, opet prestao raditi na tri uređaja odjednom... Znači mjesec radi, pa onda dva ne radi..

NediM17

#48378 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by NediM17 » 22/04/2017 00:21

seoBIH wrote:Istice mi ugovor za net i tv. Sta mogu dobiti za potpis na 12 mjeseci a sta na 24 mjeseca? Arene kao pogodnost me ne interesuje.
Krci vam zato jer ste na risiveru digli volume na maksimum.
To sto kod tebe radi, ne znaci da radi kod svih. Arena 1 ima problem sa zvukom. NIje do jacine zvuka na uredjaju.
Da se demantujem i potvrdim da s vremena na vrijeme ipak sjecka zvuk na Areni 1 Hr, ali ne krci nista, nego sjecka.
Balkanika je uredu.

Mirzareli

#48379 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mirzareli » 22/04/2017 02:33

Da li postoje pogodnosti i u kakvom obliku ako se obnovi ugovor za paket duo tel senior na 12 ili 24 mjeseca? Lp

amcibald

#48380 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by amcibald » 22/04/2017 08:21

Da se ovim put sjetim i pozdravim najmilijih jer vec dva vikenda za redom kad sam slobodan kuci nemam interneta ni kablovske a gospodjica na info kaze da ce se neko javiti u roku od 24-48 sati. Taman kad prodje vikend. Jadovi jedni.
Edit
Jos mi kaze da imam puno reklamacija,valjda to znaci da nesmijem zvati kada ima je usluga losa i ne mogu mi pruziti ono za sta placam nego toboze da budem kuci bez neta i kablovske.
Sa ovim se fakat prekucali.

Telemach

#48381 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 08:56

[quote="alipasijaner"]A sta cemo mi koji smo prije 2 mjeseca potpisali ugovor na 2 godine? :)
sjest i plakat..

Zdravo alipasijaner,
Svi korisnici mogu obnoviti Ugovor na 24 mjeseca bez obzira na period kada su potpisali novi Ugovor. Potpisivanjem novog Ugovora ostat će aktivne akcijske pogodnosti do isteka koje ste ostvarili prvobitnim Ugovorom te će se aktivirati i nove.

Telemach

#48382 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 09:01

StupskaBitanga wrote:A ovi novi paketi preko GPON ( Gigabitna pasivna optička mreža) o čemu se zapravo radi jer je primjerice za najmanji paket cijena 48KM sa uključenom cijenom za održavanjem KKS
Zdravo StupskaBitanga,
Navedeni paket nije dostupan za Vaše područje. O svim promjenama bit ćete blagovremeno obaviješteni. Stojimo Vam na raspolaganju.

Telemach

#48383 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 09:04

fortaleza wrote:
MTV wrote:Da se Acu pita SK bi se ugasio a ovako jako jako tesko.
:lol: :lol:

Btw. šta je s Unifijem, opet prestao raditi na tri uređaja odjednom... Znači mjesec radi, pa onda dva ne radi..
Zdravo fortaleza,
Izvinjavamo se zbog navedenih poteškoća sa Unifi uslugom. Vaša primjedba je proslijeđena kolegama i bit ćete kontaktirani uskoro. Ljubazno Vas molimo za samo malo strpljenja.

Telemach

#48384 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 09:06

Mirzareli wrote:Da li postoje pogodnosti i u kakvom obliku ako se obnovi ugovor za paket duo tel senior na 12 ili 24 mjeseca? Lp
Zdravo Mirzareli,
Imamo akcijske pogodnosti i za nove i postojeće korisnike. Predlažemo da nam dostavite potpune korisničke podatke u inbox kako bismo pronašli najbolju ponudu za Vas. Stojimo Vam na raspolaganju.

Telemach

#48385 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 09:09

amcibald wrote:Da se ovim put sjetim i pozdravim najmilijih jer vec dva vikenda za redom kad sam slobodan kuci nemam interneta ni kablovske a gospodjica na info kaze da ce se neko javiti u roku od 24-48 sati. Taman kad prodje vikend. Jadovi jedni.
Edit
Jos mi kaze da imam puno reklamacija,valjda to znaci da nesmijem zvati kada ima je usluga losa i ne mogu mi pruziti ono za sta placam nego toboze da budem kuci bez neta i kablovske.
Zdravo amcibald,
Izvinjavamo se zbog navedenih poteškoća sa uslugom. Molimo Vas da nam dostavite potpune korisničke podatke u inbox kako bismo u što kraćem roku pristupili rješenju navoda. Učinit ćemo sve što je u našoj moći kako biste bili zadovoljni uslugama koje koristite. Unaprijed Vam hvala na razumijevanju.

amcibald

#48386 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by amcibald » 22/04/2017 09:28

Telemach wrote:
amcibald wrote:Da se ovim put sjetim i pozdravim najmilijih jer vec dva vikenda za redom kad sam slobodan kuci nemam interneta ni kablovske a gospodjica na info kaze da ce se neko javiti u roku od 24-48 sati. Taman kad prodje vikend. Jadovi jedni.
Edit
Zdravo amcibald,
Izvinjavamo se zbog navedenih poteškoća sa uslugom. Molimo Vas da nam dostavite potpune korisničke podatke u inbox kako bismo u što kraćem roku pristupili rješenju navoda. Učinit ćemo sve što je u našoj moći kako biste bili zadovoljni uslugama koje koristite. Unaprijed Vam hvala na razumijevanju.
Fakat nemam razumjevanja, podatke vec imate u bazi mozete provjeriti u vasem info centru gde smo vec dva puta nazvali. Ovim putem sam samo htio da prvi put javno iznesem cinjenice sa kojim se ja kao vas korisnik susrecem vec 4-5 god a pogotovo su ucestale od kako ste preuzeli hs kablovsku. I na kraju se gopodjica udostoji da mene opomene kao imam puno reklamacija. Pa zar to nije vasa bruka a ne moja. Osim sto vam placam duo net grande premium paket na vas mjesecno trosim i preko 10KM telefona valjda sto vas volim zvati i slusati vasa svakojaka opravdanja i sad na kraju slag na tortu imam cesto reklamacije. Pa da mi pruzate uredno uslugu koju placam valjda nebi imao ni reklamacija.

hemed

#48387 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hemed » 22/04/2017 11:09

amcibald wrote:
Edit

Fakat nemam razumjevanja, podatke vec imate u bazi mozete provjeriti u vasem info centru gde smo vec dva puta nazvali. Ovim putem sam samo htio da prvi put javno iznesem cinjenice sa kojim se ja kao vas korisnik susrecem vec 4-5 god a pogotovo su ucestale od kako ste preuzeli hs kablovsku. I na kraju se gopodjica udostoji da mene opomene kao imam puno reklamacija. Pa zar to nije vasa bruka a ne moja. Osim sto vam placam duo net grande premium paket na vas mjesecno trosim i preko 10KM telefona valjda sto vas volim zvati i slusati vasa svakojaka opravdanja i sad na kraju slag na tortu imam cesto reklamacije. Pa da mi pruzate uredno uslugu koju placam valjda nebi imao ni reklamacija.
drug samo ih zovi i dosaduj im znaju oni biti itekako bezobrazni znam iz iskustva
Edit: znaci 2 mjeseca sam cekao da mi prebace isti broj sa HS na telemach oni to nisu bili u stanju da urade, milijardu puta sam ih nazvao oni su rekli izdat je nalog bice bice, ma bice :izet: , da bi na kraju ja popustio i ostavio privremeni broj koji su mi dali da mi bude pravi broj koji sad koristim

almir_tz

#48388 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by almir_tz » 22/04/2017 11:23

Ubija žemska zove, hoće da s HS-a pređem na Telemach i kao račun 40Km sad mi 42 u HS.
Internet brzina mi je ok pa me brzine i ne zanimaju (a valjda me neće zavaliti s nekim sporim),
kao na tri mjeseca će mi otključati sve kanale, a onda sam haman na istom
što se tiče kanala. Da to nije nekakva navlakuša eda bi onda povećali račun. Imam samo kablovsku
i internet. Šta raditi, preći s HS-a na Telemach ili ne?
Dodatno pitanje, a zar to nije svakako ista firma? Nije mi jasno.

Benq
Nindža revizor

#48389 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq » 22/04/2017 11:31

almir_tz wrote:Ubija žemska zove, hoće da s HS-a pređem na Telemach i kao račun 40Km sad mi 42 u HS.
Internet brzina mi je ok pa me brzine i ne zanimaju (a valjda me neće zavaliti s nekim sporim),
što se tiče kanala. Da to nije nekakva navlakuša eda bi onda povećali račun. Imam samo kablovsku
Da , 3 mjeseca ce ti biti otkljucani svi kanali iz ponude a nakon toga samo oni na koje si pretplacen paketom.
Svakako ti se isplati preci na novi paket jer se stari HS paketi nece poboljsavati, HS i Telemach nisu ista firma, oni imaju ugovor u suradnji s tim da je Telemach pustio svoj signal svim HS korisnicima i dali su i svoje pakete u ponudu.

Kada ti budu dolazili za prikljucak , tvoj modem ce iskljuciti i stavit ce ti novi modem.

EDIT: Ako placas posebno analognu i internet , u tom slucaju ti trenutno imas brzinu 10/1,5 (22KM) , prelaskom na novi paket bi imao brzinu 40/4
Last edited by Benq on 22/04/2017 11:39, edited 1 time in total.

hemed

#48390 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hemed » 22/04/2017 11:33

almir_tz wrote:Ubija žemska zove, hoće da s HS-a pređem na Telemach i kao račun 40Km sad mi 42 u HS.
koji ti je paket na hs-u i kolko placas sve ukupno
ako nemas telefon, a imas internet i digitalnu nudi ti : duo net grande, tu imas internet 40/4, start i osnovni paket, cijena 42.90 KM
ako imas telefon, internet i digitalnu nudi ti: trio light koji je sranje znaci, analognu ti daje bez digitalne,internet 15/1,5 i telefon, cijena 43.90 KM,
ili trio grande tu imas internet 40/4, start i osnovni paket i telefon, cijena 52.90KM

ja ti licno nebi preporucio da predjes ni nasta novo jer ces sigurno placati vise uslugu na telemachu nego sto si placao na hs-u ali eto kako ti hoces

Sovex

#48391 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Sovex » 22/04/2017 11:48

Zna li neko kakav je Telemach.ov plan za sirenje po Tuzli? Konkretno: naselje Sjenjak? Stalno se reklamiraju po Tz a nigdje ne mogu da nadjem mapu dostupnosti usluge ili neke info o sirenju infrastrukture... Par puta sam slao mail i dobijao "politicke odgovore" uz preporuku TotalTV usluge...

alipasijaner

#48392 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by alipasijaner » 22/04/2017 11:56

Telemach wrote:
alipasijaner wrote:A sta cemo mi koji smo prije 2 mjeseca potpisali ugovor na 2 godine? :)
sjest i plakat..
Zdravo alipasijaner,
Svi korisnici mogu obnoviti Ugovor na 24 mjeseca bez obzira na period kada su potpisali novi Ugovor. Potpisivanjem novog Ugovora ostat će aktivne akcijske pogodnosti do isteka koje ste ostvarili prvobitnim Ugovorom te će se aktivirati i nove.
Da li Ugovor moram potpisati u korisnickom centru na Stupu ili?
Hvala

Telemach

#48393 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 12:15

Sovex wrote:Zna li neko kakav je Telemach.ov plan za sirenje po Tuzli? Konkretno: naselje Sjenjak? Stalno se reklamiraju po Tz a nigdje ne mogu da nadjem mapu dostupnosti usluge ili neke info o sirenju infrastrukture... Par puta sam slao mail i dobijao "politicke odgovore" uz preporuku TotalTV usluge...
Zdravo Sovex,
Ljubazno Vas molimo za samo malo strpljenja. O svim promjenama bit ćete blagovremeno obaviješteni. Također, predlažemo Vam da novosti pratite putem oficijelne stranice. Hvala Vam na razumijevanju.

Telemach

#48394 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 12:20

alipasijaner wrote:
Telemach wrote:
alipasijaner wrote:A sta cemo mi koji smo prije 2 mjeseca potpisali ugovor na 2 godine? :)
sjest i plakat..
Zdravo alipasijaner,
Hvala
Alipasijaner,
Ugovor možete potpisati u bilo kojem korisničkom centru. Adrese korisničkih centara u Sarajevu su slijedeće:
Korisnički centar Stup, Džemala Bijedića 216,
Showroom BBI Centar, Trg djece Sarajeva 1,
Korisnički centar, Radnička 18,
Showroom, Milana Preloga BB.

Telemach

#48395 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 12:26

Zdravo almir_tz,
Prelaskom na novi paket usluga ostvarujete određene pogodnosti. Sadržaj paketa možete pogledati na slijedećem linku: telemach.ba/Paketi/Zasto-paketi
Cijena Duo Net Grande paketa je 42,90 KM. U okviru paketa dobijate preko 150 kanala, brzinu interneta od 40/4 Mb/s, mogućnost korištenja D3GO usluge, UniFi usluge. Također, opremu dobijate besplatno na korištenje. Sve iskazane su sa uračunatim PDV-om. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, budite slobodni da nam se obratite u inbox. Stojimo Vam na raspolaganju.

alipasijaner

#48396 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by alipasijaner » 22/04/2017 12:37

Telemach wrote: Zdravo alipasijaner,
Hvala[/quote]

Alipasijaner,
Ugovor možete potpisati u bilo kojem korisničkom centru. Adrese korisničkih centara u Sarajevu su slijedeće:
Showroom, Milana Preloga BB.[/quote]
Do kada traje akcija?
btw. na poledjini racuna pise da je picbox ukljucen u paket Trio grande family kanala, da li to znaci besplatan pristup ili?

hemed

#48397 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hemed » 22/04/2017 13:49

alipasijaner wrote: Do kada traje akcija?
btw. na poledjini racuna pise da je picbox ukljucen u paket Trio grande family kanala, da li to znaci besplatan pristup ili?

ako obnovis ugovor ili tek predjes na telemach dobijas promotivno pickbox,arena sd,cinestar premiere na 24 mjeseca koliko ti i traje ugovor, tj besplatno koristenje ovih usluga 2 godine/24 mjeseca

Telemach

#48398 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach » 22/04/2017 15:34

alipasijaner wrote:
Telemach wrote: Zdravo alipasijaner,
Hvala
Alipasijaner,
Showroom, Milana Preloga BB.[/quote]
Do kada traje akcija?
btw. na poledjini racuna pise da je picbox ukljucen u paket Trio grande family kanala, da li to znaci besplatan pristup ili?[/quote]
Zdravo alipasijaner,
Nakon obnove Ugovora, Arena Sport SD kanale gledate besplatno tokom 24 mjeseca. Akcijska ponuda važi do 31.5. tekuće godine. Mjesečna naknada za Pickbox uslugu je 7,30 KM (Ugovor na 12 mjeseci) ili 8, 80 KM (bez Ugovorne obaveze), a ista se ne naplaćuje ukoliko je usluga uključena u paket. Naplaćuje se izabrani filmski sadržaj po cijeni koja pri samom odabiru filma bude i prikazana.

gaius

#48399 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gaius » 22/04/2017 16:33

Eh sada u kancelariji 4 dana nemamo internet. Posao stoji zbog tog.

Zvali pisali i nista. E moj telemach.. 3 metra kabla niste u stanju 4 dana promjeniti.

Prije nego što me neko opet optuži da sam trol neka se direktno obrati porukom Telemachu pa neka pita lažem li ili ne.

Dobićete prijavu Rak-u u ponedjeljak pa vidite sa njima kako ćete se prema korisnicima odnositi.

Sakazulu

#48400 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Sakazulu » 22/04/2017 19:47

Hello

Kako mogu presložiti redoslijed kanala na uređaju?

Post Reply