Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31751 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

odmor wrote:
Vjerovatno cu trazit da urade roll back na stari firmware ako bude ikako moguce, al najprije cu staroj Hanifi i Hamidi pokusat pojasnit novu opciju... mada to starim ljudima ide teze..
Sada je moguće mijenjati firmware na resiverima, nakon što korisnike rasporede u određene grupe, pa u tom pogledu, ako misliš da će stariji ljudi sebi slučajno stvoriti troškove, onda je ipak bolje tražiti da vrate stari firmware bez tih funkcionalnosti.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31752 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Fudo Bosna wrote: Zašto nemam tu opciju svugdje gdje je moja TV ima? Lošije je što se mjesecima kaska za moja TV , npr a kada se uvede nemam kanala koji su meni možda bitniji , meni bi kvalitet bio da obavezno imam sve koje ima i moja TV plus još neke kanale, svaka fula se pravda odgovorom nemamo to ali oni nemaju ono a mi imamo, jadno !!! :D
Ako Telemach kaska za "konkurencijom" , onda stvarno ne znam sta da kazem :). Evo vidi ovako , na ovom spisku za time shift nema nekih kanala koje ja npr hocu i koje gledam , drugi korisnik ce reci "nema ni onih koje ja gledam" , treci takodje i td.. poznato je to da niko nije uspio narodu ugodit , imam i ja nekoliko zamjerki kao i svi ostali korisnici , ali to su neke licne stvari koje bi ja volio da vidim kod operatera.

Sto se tice time shift liste oba operatera , sasvim je dovoljno pogledati da sve bude jasno.
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#31753 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

afafaf wrote:TV Unazad

Image
Zdravo afafaf,
obzirom da se radi o pojedinačnom problemu, najljubaznije Vas molimo da nam dostavite broj Ugovora u inbox ili MAC adresu recievera.
Last edited by Telemach on 25/05/2016 12:42, edited 1 time in total.
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#31754 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fudo Bosna »

Benq wrote:
Fudo Bosna wrote: Zašto nemam tu opciju svugdje gdje je moja TV ima? Lošije je što se mjesecima kaska za moja TV , npr a kada se uvede nemam kanala koji su meni možda bitniji , meni bi kvalitet bio da obavezno imam sve koje ima i moja TV plus još neke kanale, svaka fula se pravda odgovorom nemamo to ali oni nemaju ono a mi imamo, jadno !!! :D
Ako Telemach kaska za "konkurencijom" , onda stvarno ne znam sta da kazem :). Evo vidi ovako , na ovom spisku za time shift nema nekih kanala koje ja npr hocu i koje gledam , drugi korisnik ce reci "nema ni onih koje ja gledam" , treci takodje i td.. poznato je to da niko nije uspio narodu ugodit , imam i ja nekoliko zamjerki kao i svi ostali korisnici , ali to su neke licne stvari koje bi ja volio da vidim kod operatera.

Sto se tice time shift liste oba operatera , sasvim je dovoljno pogledati da sve bude jasno.







TV unazad je primjer očitog zaostajanja za konkurencijom, a da ne bi bilo takvih primjedbi korisnika, umjesto Vas "advokata", neka dadnu sve što daje konkurencija, TV unazad kanale i inače ponudu /listu za gledanje + još svoje dodatno kanala i nikada im ni "a" neću reči u smislu primjedbe!!!
Last edited by Fudo Bosna on 25/05/2016 11:12, edited 1 time in total.
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31755 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Fudo Bosna wrote:
Zašto nemam tu opciju svugdje gdje je moja TV ima? Lošije je što se mjesecima kaska za moja TV , npr a kada se uvede nemam kanala koji su meni možda bitniji , meni bi kvalitet bio da obavezno imam sve koje ima i moja TV plus još neke kanale, svaka fula se pravda odgovorom nemamo to ali oni nemaju ono a mi imamo, jadno !!! :D
Mislim da bi usluga bila kompletna da se doda time shift na TVSA, TV1, Face TV, National Geographic, History Channel, Discovery IDx, Discovery Science, Disney Channel, te HD verzije Eurosport, Sport Klub i FOX kanala.

Međutim postoji time shift na dodatnim kanalima putem D3GO aplikacije:

TV1, Happy, Comedy Central, Viasat Explore, History Channel, Discovery IDx, National Geographic, Disney Channel, Ultra, TLC, 24Kitchen i Grand TV.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31756 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Fudo Bosna wrote: TV unazad je primjer očitog zaostajanja za konkurencijom, a da ne bi bilo takvih primjedbi korisnika, umjesto Vas "advokata", neka dadnu sve što daje konkurencija, TV unazad kanale i inače ponudu /listu za gledanje + još svoje dodatno kanala i nikada im ni "a" neću reči u smislu primjedbe!!!
Time shift je postojao mnogo ranije preko aplikacije D3GO , nazivaj ti nas kako hoces , ali ovdje se iznose cinjenice jer ocito nisi upucen u usluge koje nudi konkurencija sa uslugama koje nudi telemach, i koje se naplacuju kod njih a koji su free kod telemacha.

Slazem se da lista kanala treba da bude bolja i veca , ali ovo je tek pocetak , vidjet cemo sta ce vrijeme donijeti.
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#31757 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fudo Bosna »

crnivrag wrote:
Fudo Bosna wrote:
Zašto nemam tu opciju svugdje gdje je moja TV ima? Lošije je što se mjesecima kaska za moja TV , npr a kada se uvede nemam kanala koji su meni možda bitniji , meni bi kvalitet bio da obavezno imam sve koje ima i moja TV plus još neke kanale, svaka fula se pravda odgovorom nemamo to ali oni nemaju ono a mi imamo, jadno !!! :D
Mislim da bi usluga bila kompletna da se doda time shift na TVSA, TV1, Face TV, National Geographic, History Channel, Discovery IDx, Discovery Science, Disney Channel, te HD verzije Eurosport, Sport Klub i FOX kanala.

Međutim postoji time shift na dodatnim kanalima putem D3GO aplikacije:

TV1, Happy, Comedy Central, Viasat Explore, History Channel, Discovery IDx, National Geographic, Disney Channel, Ultra, TLC, 24Kitchen i Grand TV.
:thumbup:

Upravo tako, nekome je npr. Face TV nebitan, nekada volim pogledati unazad neke goste kod Senada ili dugu emisiju i slično, mrzim odgovore, znaš Telemach nema , ali oni nemaju ono drugo, čovjeće ja sam oštečen, "boli me" , što drugi nemaju nešto drugo !!! :(
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#31758 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fudo Bosna »

Crna Jedra wrote:
Fudo Bosna wrote: čovjeće ja sam oštečen, "boli me" (
da vidi se iz tvojih postova da si zaostao
#analogmongoloid
:lol:


Drugar, borim se za što bolji kvalitet usluge koju pomasno plaćam!!! :thumbup:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31759 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Fudo Bosna wrote: Drugar, borim se za što bolji kvalitet usluge koju pomasno plaćam!!! :thumbup:
Koji paket koristis ?
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#31760 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fudo Bosna »

Benq wrote:
Fudo Bosna wrote: Drugar, borim se za što bolji kvalitet usluge koju pomasno plaćam!!! :thumbup:
Koji paket koristis ?

Trio family !!!
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31761 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Fudo Bosna wrote: Trio family !!!
:thumbup: btw dobit ces 1.6. povecanje brzine interneta sa 50/3 na 80/4
Emx
Posts: 94
Joined: 21/04/2002 00:00

#31762 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Emx »

Benq wrote:
Fudo Bosna wrote: Trio family !!!
:thumbup: btw dobit ces 1.6. povecanje brzine interneta sa 50/3 na 80/4
Ima li kakvih povećanja za Duo net grande family? http://telemach.ba/oec/tv-net/duo-net-grande-family
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31763 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Emx wrote: Ima li kakvih povećanja za Duo net grande family? http://telemach.ba/oec/tv-net/duo-net-grande-family
Naravno , od 1.6. brzina u tom paketu ide sa 80/4 na 120/5
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#31764 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

@Telemach

Komsija hoce da predje sa HKB paketa na ove nove pakete , pa bih Vas zamolio ako mozete da provjerite dokle je stigao taj zahtjev. Njegove licne podatke sam Vam poslao u PP , ako treba jos nesto slobodno me kontaktirajte.

P.S. Za moj broj telefona cu Vam sutra napisati povratnu informaciju ovdje :)

Hvala na brzoj intervenciji :thumbup:
User avatar
aura lajt
Posts: 93
Joined: 15/07/2013 20:58
Location: A.P.

#31765 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aura lajt »

Nat Geo Wild HD u ponudi do kraja mjeseca, sve pohvale @Telemach za ovaj potez. kakva ce to uzivancija da bude :kontrabas: :D
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31766 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

aura lajt wrote:Nat Geo Wild HD u ponudi do kraja mjeseca, sve pohvale @Telemach za ovaj potez. kakva ce to uzivancija da bude :kontrabas: :D
Imaš neki provjereni izvor?

Ja sam siguran za Discovery Turbo Xtra HD, jer se taj kanal trenutno testira.
User avatar
aura lajt
Posts: 93
Joined: 15/07/2013 20:58
Location: A.P.

#31767 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aura lajt »

Imam haveru, na mailu :D Oglasit ce se i oni uskoro valjda ovde.
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31768 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

aura lajt wrote:Imam haveru, na mailu :D Oglasit ce se i oni uskoro valjda ovde.
Hvala na informacijama, moglo se i očekivati nakon što je Telemach SI uveo te kanale u ponudu, dakle možemo uskoro očekivati sljedeće:

Discovery Turbo Xtra HD, Nat Geo Wild HD, Grand 2 TV i TV Lukavac.
Emx
Posts: 94
Joined: 21/04/2002 00:00

#31769 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Emx »

Benq wrote:
Emx wrote: Ima li kakvih povećanja za Duo net grande family? http://telemach.ba/oec/tv-net/duo-net-grande-family
Naravno , od 1.6. brzina u tom paketu ide sa 80/4 na 120/5
:sax:
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#31770 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Benq wrote:@Telemach

Komsija hoce da predje sa HKB paketa na ove nove pakete , pa bih Vas zamolio ako mozete da provjerite dokle je stigao taj zahtjev. Njegove licne podatke sam Vam poslao u PP , ako treba jos nesto slobodno me kontaktirajte.

P.S. Za moj broj telefona cu Vam sutra napisati povratnu informaciju ovdje :)

Hvala na brzoj intervenciji :thumbup:
Hvala na javljanju i saradnji, podaci su proslijeđeni kolegama koji će reagovati u najkraćem roku.
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#31771 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

aura lajt wrote:Imam haveru, na mailu :D Oglasit ce se i oni uskoro valjda ovde.
Informacije koje ste dobili od "aura lajt" su tačne :)
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31772 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Telemach wrote:
Informacije koje ste dobili od "aura lajt" su tačne :)
Onda možete potvrditi da će se uskoro u ponudi naći i ostali kanali koji se trenutno testiraju, a koje sam naveo u postu iznad?
User avatar
Telemach
Posts: 15740
Joined: 13/10/2010 14:13

#31773 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

crnivrag wrote:
Telemach wrote:
Informacije koje ste dobili od "aura lajt" su tačne :)
Onda možete potvrditi da će se uskoro u ponudi naći i ostali kanali koji se trenutno testiraju, a koje sam naveo u postu iznad?
O svim novitetima koji predstoje, kao i do sada blagovremeno ćemo vas informisati :)
User avatar
aj_ba
Posts: 163
Joined: 29/10/2013 17:40
Location: Sarajevo

#31774 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by aj_ba »

Kada planirate poboljšati upload?

Ovi trikovi s povećanjem downloada su totalno bez veze. Nemamo ni potrebe za ovolikim downloadom, kada nam je upload mizerija.
Pogledajte malo šta konkurencija pruža!

Draže bi mi bilo da imam 15/15 oboje nego ovakvo...
Ako iko razumije o cemu pricam, znat ce da je ovo klasicni trik s ogromnim downloadom.
User avatar
crnivrag
Posts: 12926
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#31775 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

aj_ba wrote:Kada planirate poboljšati upload?

Ovi trikovi s povećanjem downloada su totalno bez veze. Nemamo ni potrebe za ovolikim downloadom, kada nam je upload mizerija.
Pogledajte malo šta konkurencija pruža!

Draže bi mi bilo da imam 15/15 oboje nego ovakvo...
Ako iko razumije o cemu pricam, znat ce da je ovo klasicni trik s ogromnim downloadom.
Upload će biti povećan duplo u novim Fiber optičkim paketima, koji će se u ponudi naći od 01.06.
Locked