Koji telefon kupiti ??

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderators: Bobi, Benq

A&M

#101 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by A&M » 18/07/2012 11:29

Mislim da je vukojebina prekuco sto se tice toga , sve je covjek fino objasnio slazem se s njim skrooz naskroz , samo i mene interesuje sta je s S3 dokad ce ostat cijena ovako visoka 1100 KM puno,,i jucer mi haver rece da su SONY Ericson S lt26i ono nije cvrst inace da su njihovi mobiteli nisu cvrsti brzo se kvare i to znal neko sta s tim :D

Quaresma

#102 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Quaresma » 18/07/2012 12:03

ma okaci to macku od rep, danasnji telefoni (smartphonei) ako se pokvare, bude softwerski problem, sto je lako rijesiti, bez potrebe nosanja po servisima

vukojebina

#103 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by vukojebina » 18/07/2012 12:06

Ja mislim da nece tako brzo spadat cijena s3,bar dok ne izadje novi iphone,a po nekim glasinama to je tamo oktobar,novembar..uzmi samo za poredjenje s2, i dan danas drzi dobru cijenu,jer to su top telefoni..trenutno samo apple i samsung imaju tu mogucnost da dugo drze cijenu,jer oba prave i kvalitetne i inovativne telefone,kako bi reko sveobuhvatne..dok drugi samo pokusavaju mrtvim brojkama tu se ubacit...recimo i htc ima dobar telefon, one x,ali ce vec nac nacina da ga sjebu,ko sto godinama vec nemogu da skontaju da im za top telefon treba top ime i konstantnost tog imena..a ne sa svakom generacijom,novo ime..dok to apple i samsung jebacki rade praveci kultove...
Sto se tice tog sony-ja, zaboravi..ja otvorio u exploreru klix.ba, scrollanje ko usporeni snimak..nebi ga dzaba...dalje nisam ni gledo...

nermin.padez

#104 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by nermin.padez » 18/07/2012 14:11

vukojebina wrote:@fatality,predpostavljam da je taj htc bio wildfire, ili u najboljem slucaju legend..mislim da poredis kruske i jabuke, jer je iphone kod apple-a high end telefon, a ovi su low end,tj niskobudzetni telefoni..i naravno da ce iphone naspram njih letit...i ja sam mislio da je android sranje dok nisam uzeo u ruke s2, nexus-a, pa s3, htc one x...e sa takvim telefonima treba poredit iphone, i tu isti sigurno nije generaciju ispred,nego rame uz rame..samo je stvar finesa i kome sta odgovara, kao recimo kolegi kojemu odgovaraju 50 gb na dropbox-u...
:mrgreen:
Pa da uporedjivao sa telefonom od 200km telefon od 1000km:lol:

Momak pogledaj nexus, hox, sgs2, sgs3....i sgs1 leti na ICSu mogu misliti tek JB, pa donosi zakljucak.8-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

fatality

#105 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by fatality » 18/07/2012 14:58

nermin.padez wrote:
vukojebina wrote:@fatality,predpostavljam da je taj htc bio wildfire, ili u najboljem slucaju legend..mislim da poredis kruske i jabuke, jer je iphone kod apple-a high end telefon, a ovi su low end,tj niskobudzetni telefoni..i naravno da ce iphone naspram njih letit...i ja sam mislio da je android sranje dok nisam uzeo u ruke s2, nexus-a, pa s3, htc one x...e sa takvim telefonima treba poredit iphone, i tu isti sigurno nije generaciju ispred,nego rame uz rame..samo je stvar finesa i kome sta odgovara, kao recimo kolegi kojemu odgovaraju 50 gb na dropbox-u...
:mrgreen:
Pa da uporedjivao sa telefonom od 200km telefon od 1000km:lol:

Momak pogledaj nexus, hox, sgs2, sgs3....i sgs1 leti na ICSu mogu misliti tek JB, pa donosi zakljucak.8-)

Momak ( da se izrazim kao ti) ocito me ne razumijes. Ja ti lijepo govorim da je "usability" na Iphone 10x bolji nego na ovim ostalim telefonima (citaj androidima) - isto tako rekoh da je to MOJE vidjenje (naravno svako moze imat svoje). Prvo nisam rekao koji je (HTC) model u pitanju, tako da ne vidim odakle vama da je telefon od 200 maraka ? Drugo nije Iphone 1000 maraka (to i ako jeste, samo je u bosni), no u svijetu ga svaka suska nosa, znaci da ti taj argument kao neki "premium" produkt otpada (to da je neki statusni simbol bih se mozda i mogao sloziti - ali nikako da je preskup il tako nest). Ja sam se osvrnuo na komentar iznad mene gdje se spominju specifikacije i kao Iphone nema specifikacije koje bi mogle opravdati cijenu, sto je samo po sebi apsurd.
Zaci ja ponudim telefon od 10Mhz sa 10MB rama koji sve moze tri puta bolje od nekog androida koji ima quad core 10001231 MB rama i ostala sranja, i onda neko dodje i kaze "ih taj tvoj telefon ima samo 10Mhz i 10mb rama" ne vrijedi to para. Govorite da ja brkam jabuke i kruske, al ocito da ste malo mladja raja koja se lozi na "brojke". Elem uzivajte u quad coru, ako izasta vrijedi bacit pare onda je to quad core (bez obzira na to sta to ustvari znaci - a mogu zivot dat da vise od polovine ne zna ni sta to pretstavlja, bitno je samo "sto vise to bolje" ;) )

Ah da, i glavni argument mi je bio "usability", kad to progooglas i vidis sta znaci, onda ces skontat sta sam mislio i da to nema veze sa tim koliko "mega" i "giga" telefona ima.

Al dosta od mene, samo nastavite "ciji je veci i ima vise" ;)

AmiĐa_Idriz

#106 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by AmiĐa_Idriz » 18/07/2012 15:39

Joj inverzije u naslovu :-) :-)

nermin.padez

#107 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by nermin.padez » 18/07/2012 15:40

Razumijem te, ne lozim se ni ja na brojke. Da se lozim mijenjao bih telefon svake godine najmanje. Stucanje androida nije do googlea vec proizvodjaca. Opterete ga svojim launcherima i bloatwareom, a i ne znaju ga fino prilagoditi. Android na Nexusu jede, barem u buduce znam sta kupovati....:smile:

Nego svi isticu tu jednostavnost iOS-a, zar je Android komplikovan:grin:
Polako, apple je tu duze vremena, google skoro poceo sa ovim projektom, to ce biti skolski primjer napretka. Uporedi samo npr froyo i jelly bean. Drzi vise od pola trzista pa i u Americi...

Quaresma

#108 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Quaresma » 18/07/2012 17:39

zar to jos neko koristi froyo? :lol:

Abu FEED el-Castro

#109 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Abu FEED el-Castro » 18/07/2012 19:07

Evo haman lik se javlja ima S3 galaxy, dvije sedmice isproban, ovdje kupljen u radnji, garancija dvije godine, stanje novo itd.
Pitam jesil čačk'o dropbox, veli "sta ti je to". Dobro, jer nisam siguran kako su do sad podesili, jel sve mora na isti account ili mozes eventualno mijenjati i sl. i jel se tih novih 50gb moze nakalemiti na stari account od 5gb, valjda bi trebalo moci...
Za 850 bih ga mogao spustiti a to je otprilike ta cijena koju sam mu ja nadio... Btw. Galaxy S2 sam na identican nacin uzeo (nakon sto sam se rijesio ajfonije), lik probao desetak dana i evo ga ziv i zdrav, ni danas nema ni packe i leti ko letač a ne tada :)

Ako ko sta ima pametno dodat jal oduzet eto bujrum. Jos prokontavam.

@no403

#110 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by @no403 » 18/07/2012 22:21

"fatality"
*ebes taj apple "usability" kad ga ne možeš na brzaka prikopčati na računar na poslu i iskopirati nekakvu muziku, ili ne možeš primiti preko BT od kolege mp3 "javi se" ili neku sličnu zezanciju i staviti za melodiju zvona, brzo snimit sebi DivX film s srt titlom da se pogleda kad si na putu ili možda slušati radio kad si na istom. A widget vremenska prognoza ili sličan na ekranu - nema šanse...Ograničenijeg sranja s obzirom na cijenu od iPhona ja nisam vidio...pardon, jesam zaboravih na Vertu :lol:

nermin.padez

#111 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by nermin.padez » 18/07/2012 22:29

@no403 wrote:"fatality"
*ebes taj apple "usability" kad ga ne možeš na brzaka prikopčati na računar na poslu i iskopirati nekakvu muziku, ili ne možeš primiti preko BT od kolege mp3 "javi se" ili neku sličnu zezanciju i staviti za melodiju zvona, brzo snimit sebi DivX film s srt titlom da se pogleda kad si na putu ili možda slušati radio kad si na istom. A widget vremenska prognoza ili sličan na ekranu - nema šanse...Ograničenijeg sranja s obzirom na cijenu od iPhona ja nisam vidio...pardon, jesam zaboravih na Vertu :lol:
:thumbup:
Pa u cemu im je onda dobar i "usability" za poslati poruku i obaviti poziv :-) :D

Better Man

#112 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Better Man » 18/07/2012 22:49

------

Qler

#113 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Qler » 18/07/2012 23:44

nermin.padez wrote:
:thumbup:
Pa u cemu im je onda dobar i "usability" za poslati poruku i obaviti poziv :-) :D
Vertu koristi symbian, sto ce reci da ima sve od nabrojanog :)

Abu FEED el-Castro

#114 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Abu FEED el-Castro » 19/07/2012 00:03

Ja zbog navedenog i odustao. A dugo sam se drz'o i trpio :D Trica pa i cetvorka ali na kraju sam rek'o "e ne'š viš!" Mislim halo al fakat pa onda ni brojeve nije citao (ne znam jesul napravili danas da ti procita ko te zove, tada si za to morao biti haker, govorim o BiH, sto neces broj po broj ici pa dodavati 00387... neces ni znati ko te zove), pa onda nekakvi dzejlbrejkovi, snoufrizovi i paterine. I jos slag na tortu sve si u strahu da nesta slucajno ne barnes, kakav apdejt jal sta i zakljucas :S
Veliki sam bio skeptik za samsung, ponajvise vala zbog njihovog marketa no kad sam se usudio i probao samo sam odahnuo. Ajfon jest šminkastiji (i razvikaniji jasni da budemo), jest vala i ljepši (al jest sad zato i manji ekran pa i losiji za stosta :D ) ali zato se i lakse lomi, obija po ćoškovima, k'oda je od leda... Daleko od toga da sam apple hejter, koristim druge apple proizvode i prezadovoljan sam i to fakat ali eto spomenuh licno iskustvo u domenu telefona.

vukojebina

#115 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by vukojebina » 19/07/2012 00:12

Aj da prekinem malo diskusiju, jer je krenula u losem smjeru, tj iphone vs ostali,a mali milion tema je usrano na taj nacin...
Nego, stigo nexus danas ,evo prebiram ga cijelo vrijeme..zlo od telefona...a jos uvjek je na ics-u...

agent_zero

#116 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by agent_zero » 19/07/2012 08:00

vukojebina wrote:Aj da prekinem malo diskusiju, jer je krenula u losem smjeru, tj iphone vs ostali,a mali milion tema je usrano na taj nacin...
Nego, stigo nexus danas ,evo prebiram ga cijelo vrijeme..zlo od telefona...a jos uvjek je na ics-u...
Fakat diskusija postala :-)

Elem, najbolji izbor si napravio. Nek' te dobro služi. Sad samo raspali po JB, trenutno najboljem OSu što postoji na smarthphonovima (neki sad nokte grizu od zavisti, ali šta im ja mogu :D, face it guys :D).

Šteta samo što je za moj ukus prevelik, a pusta mi je želja već odavno.

casanova123

#117 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by casanova123 » 19/07/2012 09:50

eh vukojebino.. cstitam sto si uzeo nexusa.. jel mozes da instaliras vec JB? ako ne, probaja jedno 3-4 puta da odradis ono sto je meni napisao stroga normala na temi andoid OS.. ako ne moze opet install yakju verziju androida za nexus jer imaju dvije veerzije(jedna googlovaa koju on updatea i jedna samsungova koju samsung updatea) :D

od googla ranije dolaz updatei i dosao je cak i JB a ovima nije :D

fatality

#118 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by fatality » 19/07/2012 10:51

Abu FEED el-Castro wrote:Evo haman lik se javlja ima S3 galaxy, dvije sedmice isproban, ovdje kupljen u radnji, garancija dvije godine, stanje novo itd.
Pitam jesil čačk'o dropbox, veli "sta ti je to". Dobro, jer nisam siguran kako su do sad podesili, jel sve mora na isti account ili mozes eventualno mijenjati i sl. i jel se tih novih 50gb moze nakalemiti na stari account od 5gb, valjda bi trebalo moci...
Za 850 bih ga mogao spustiti a to je otprilike ta cijena koju sam mu ja nadio... Btw. Galaxy S2 sam na identican nacin uzeo (nakon sto sam se rijesio ajfonije), lik probao desetak dana i evo ga ziv i zdrav, ni danas nema ni packe i leti ko letač a ne tada :)

tvoj post me poljuljkao da isprobam nesta, evo ni sam ne mogu da vjerujem sta sam uradio :D
elem da ne ispadne da poredim slabije varijante androida sa Iphone odlucio sam da svoj Iphone 3 (onaj koji je bio krepolitis ali cudesno opet proradio) zamijenim jednim samsung galaxy s3. Naime sinoc sam se odlucio na taj radikalan korak i otisao sebi uzet s3.Posto je ponuda bila jako dobra odlucio sam ga(nov telefon) uzet bar za ovaj prelazni rok dok ne izadje novi Iphone, a za kasnije ko zna ...
Elem prvi utisak je, naravno puno brzi i fluidniji od Iphone 3 (gdje je i suludo poredit ova 2 telefona). E posto posjedujem i Iphone 4, moram priznat da u ovih par sati koliko sam cackao nisam primjetio neku razliku. Mislim jes ekran veci (prvi sam bio koji je govorio da je ovaj s3 prevelik) al kad uzmem Iphone poslije ovog u ruke dodje kao igracka (iako opet kvalitetnije djeluje u ruci). Ono sto mi se jako dojmilo je market, koji je jako jednostavan za korstiti (i gdje su mnoge aplikacije besplatne te se ne moras truditi da cackas da bi skinuo nest dzabaluka).
Pak ono sto me malo frustriralo je podesavanje maila. Naime, posjedujem 3 maila, 2 obicna "pop-a" i jedan exchange. Google mail sam bez problema namjestio, ali ovaj drugi pop ili pak exchange nema sanse, sve govori da se ne moze spojiti na server. Na Iphone sam samo ukucao username i password, i sve ostalo je on sam sebi skinuo i konektovao se. Cak sam onda pokusao da one postavke koje je Iphone sam sebi skinuo prepisem na s3 ali nije uspjelo tako da trenutno imam samo taj gmail na telefonu.

To je onako prvi utisak, ali dok malo vise procackam pa se javnem (al sve u svemu sam pozitivno iznenadjen)

shin

#119 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by shin » 19/07/2012 11:06

Quaresma wrote:zar to jos neko koristi froyo? :lol:
Image

Jos 20% telefona.

Alfons Kauders

#120 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Alfons Kauders » 19/07/2012 12:12

fatality wrote:
Abu FEED el-Castro wrote:Evo haman lik se javlja ima S3 galaxy, dvije sedmice isproban, ovdje kupljen u radnji, garancija dvije godine, stanje novo itd.

tvoj post me poljuljkao da isprobam nesta, evo ni sam ne mogu da vjerujem sta sam uradio :D
elem da ne ispadne da poredim slabije varijante androida sa Iphone odlucio sam da svoj Iphone 3 (onaj koji je bio krepolitis ali cudesno opet proradio) zamijenim jednim samsung galaxy s3. Naime sinoc sam se odlucio na taj radikalan korak i otisao sebi uzet s3.Posto je ponuda bila jako dobra odlucio sam ga(nov telefon) uzet bar za ovaj prelazni rok dok ne izadje novi Iphone, a za kasnije ko zna ...
Elem prvi utisak je, naravno puno brzi i fluidniji od Iphone 3 (gdje je i suludo poredit ova 2 telefona). E posto posjedujem i Iphone 4, moram priznat da u ovih par sati koliko sam cackao nisam primjetio neku razliku. Mislim jes ekran veci (prvi sam bio koji je govorio da je ovaj s3 prevelik) al kad uzmem Iphone poslije ovog u ruke dodje kao igracka (iako opet kvalitetnije djeluje u ruci). Ono sto mi se jako dojmilo je market, koji je jako jednostavan za korstiti (i gdje su mnoge aplikacije besplatne te se ne moras truditi da cackas da bi skinuo nest dzabaluka).
Pak ono sto me malo frustriralo je podesavanje maila. Naime, posjedujem 3 maila, 2 obicna "pop-a" i jedan exchange. Google mail sam bez problema namjestio, ali ovaj drugi pop ili pak exchange nema sanse, sve govori da se ne moze spojiti na server. Na Iphone sam samo ukucao username i password, i sve ostalo je on sam sebi skinuo i konektovao se. Cak sam onda pokusao da one postavke koje je Iphone sam sebi skinuo prepisem na s3 ali nije uspjelo tako da trenutno imam samo taj gmail na telefonu.

To je onako prvi utisak, ali dok malo vise procackam pa se javnem (al sve u svemu sam pozitivno iznenadjen)
e pa hebem mu misha drug, to je do tebe, a ne do telefona... :D jest da ne gotivim bas samsung, al garantujem da mora radit - ja sam jos prije dvije godine imao exchange, gmail i 2 pop maila na njihovom androidu... isto tako sam imao problema s exchangeom na iphoneu, ali je bilo do mene... procackaj malo settings, najcesce se desi da android "zapne" radi certifikata koji na iOS prodju po defaultu... trebalo bi da ima opcija da se prihvataju svi certifikati, ali ne znam napamet - nisam informaticar, ovo sam popamtio cisto zato jer sam metar puta morao podesavati uredjaje za te mailove... :D

slazem se za velicinu ekrana... fakat su ogromni... kontam krajem godine uzimati novi telefon i manje-vise svaki highend android je 4.6-4.8 inca... ja bi najradije nesto od 4 inca, ali malo uzeo da pogledam sta ima pametno za kupit i fakat je nikakav izbor, mada mi onaj One S izgleda dobro, al pretjeruju sa skinovima - goli nexus je tito, al opet nema nikakvog izbora - jedan model, i to ruzan i plasticni...

Bubicaa

#121 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Bubicaa » 19/07/2012 14:32

Zdravooo svima... imam i ja pitanje procitala sam citavu temu. Treba mi mala pomoc oko kupovine telefona. Prvao mi se svidjeo ovaj HTC Sensation XL ali vidim da mu je slaba baterija, pa me zanima sad na koji ste tacno Samsung Nexus mislila kada ste ga spominjali posto sam pronasla 3 razlicita ima i cijene:
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=1320
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=308
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=384
Razlika je u 200km izmedju prvog i preostala dva mobitela molim za pomoc... :-D :-D

nermin.padez

#122 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by nermin.padez » 19/07/2012 14:33

Android od ICSa pa na dalje je druga prica. Okret za 360 stepeni. Znaci ebe kevu. Sto se tice ekrana na iphoneu je definitivno mali najbolje od 4 do 4.3". Kakav bi brate telefon nego plastican, da ne bi metalni od pola kile, ili stakleni...:mrgreen:

Admiral Fox

#123 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Admiral Fox » 19/07/2012 15:03

Nekom ko je upucen:
Best buy telefon do 200 KM-ova?

Alfons Kauders

#124 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Alfons Kauders » 19/07/2012 17:13

Bubicaa wrote:Zdravooo svima... imam i ja pitanje procitala sam citavu temu. Treba mi mala pomoc oko kupovine telefona. Prvao mi se svidjeo ovaj HTC Sensation XL ali vidim da mu je slaba baterija, pa me zanima sad na koji ste tacno Samsung Nexus mislila kada ste ga spominjali posto sam pronasla 3 razlicita ima i cijene:
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=1320
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=308
http://univerzalno.com/Artikli.aspx?artikalid=384
Razlika je u 200km izmedju prvog i preostala dva mobitela molim za pomoc... :-D :-D
Nexus One je prastari model, zaboravi na njeg. Nexus S je njegov nasljednik, a i on je izasao krajem 2010 i vise se ne proizvodi.

Galaxy ti je aktuelni model... Puno bolji ekran od S, vise RAMa i brzi dual core procesor. Ali ima 16GB memorije i istu kameru kao S, pa odvagaj koliko ti je to vrijedno. Oba vrte istu verziju Androida (4.0) i uskoro ce dobiti 4.1. Oba su plasticna i ne ostavljaju bas dobar dojam "u ruci" ali nista strasno - koristio sam Nexus S nekoliko mjeseci i nisam imao nikakvih problema, jer nisam hajvan i nemam naviku bacati telefon.

Do tebe je - skontaj vrijedi li ti bolji ekran i brzi procesor 200 maraka, ako ne, onda slobodno uzmi stari Nexus S.

Sensation XL ima jaran, nikad se nije zalio na bateriju, niti bilo sta drugo... Aluminij, gorila staklo, puno kvalitetnije uradjen od bilo kog Samsunga, ukljucujuci Nexuse.

fatality

#125 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by fatality » 19/07/2012 18:38

Alfons Kauders wrote:
fatality wrote:

e pa hebem mu misha drug, to je do tebe, a ne do telefona... :D jest da ne gotivim bas samsung, al garantujem da mora radit - ja sam jos prije dvije godine imao exchange, gmail i 2 pop maila na njihovom androidu... isto tako sam imao problema s exchangeom na iphoneu, ali je bilo do mene... procackaj malo settings, najcesce se desi da android "zapne" radi certifikata koji na iOS prodju po defaultu... trebalo bi da ima opcija da se prihvataju svi certifikati, ali ne znam napamet - nisam informaticar, ovo sam popamtio cisto zato jer sam metar puta morao podesavati uredjaje za te mailove... :D

slazem se za velicinu ekrana... fakat su ogromni... kontam krajem godine uzimati novi telefon i manje-vise svaki highend android je 4.6-4.8 inca... ja bi najradije nesto od 4 inca, ali malo uzeo da pogledam sta ima pametno za kupit i fakat je nikakav izbor, mada mi onaj One S izgleda dobro, al pretjeruju sa skinovima - goli nexus je tito, al opet nema nikakvog izbora - jedan model, i to ruzan i plasticni...
drug stvarno ne znam sta da radim. jedino sto mogu podesit je username, password, exhange server i onda dva checkboxa sa certifikatima. pokusao sam sve kombinacije, ali jednostavno ne zelu ( u mojim ocima jako veliki minus u odnosu na iOS) cak sam probao yahoo account tu kaze da username i password nisu uredu iako se sa tim istim username i password covjek prijavi preko yahoo stranice na svoj acc ...

a evo sad dok tipkam primjetih da display smanji svijetlost kad sam u browseru, mislim kakva je to glupost ? ja ako sam oogasio sve one djidje da on sam rikta svjetlost, zasto mi gasi u browseru ? evo trazio sam lar minuta i nisam mogao naci gdje to da namjestim.
druga stvar. dok pisem i prebacim na tastaturu sa znakovima i kliknem na jedan znak, na iphone je automatski prebacio na slova ponovo jer u 99% slucajeva ces nastavit slovo pisat, dok ovdje ti moras ponovo kliknut da te prebaci na slova sto stvarno smeta
jos nesta(haha) dok tilkam slucajno naletih na ovaj "back" button i vrati me na proslu stranicu -na sekundu se prepadoh da sam dzaba pisao - i ksda sam se vratio ponovo naprijed -srecom tekst je bio tu- ali nije bilo sansd da cursor plasiram na mjesto gdje tipnem prstom. haj da je bio blizu, ali jok, cursor bio skroz u drugom uglu i nema sanse da ga plasiras gdjee zelis

Post Reply