NFL all about

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4251 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

nema me tamo wrote:Da se igra 10 utakmica u PO i da morate dobiti samo jednom opet bi izgubili svih 10
Vidjecemo, svakako je daleko do toga, može se još svašta desiti...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4252 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Kakve 2 sezone Atlante...

Pa ja bi ruku sebi slomio od nerviranja da sam tvrdokorni navijac :D
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#4253 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Kakvi su sa PO? Jel im pobjeda protiv Panthersa daje siguran prolaz il ce zavisit od zadnje utakmice pobjednika duela Dalas-Seatle?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#4254 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

studeni76 wrote:Kakvi su sa PO? Jel im pobjeda protiv Panthersa daje siguran prolaz il ce zavisit od zadnje utakmice pobjednika duela Dalas-Seatle?
Ako dobiju Karolinu prošli su. Dalasu/Sijetlu trebaju dvije pobjede ( znači gubitnik je završio borbu za playoff ) i da Falkonsi zijane zadnju.

Zašto je Harrison otpušten, glup potez, nije on tolika krampa, a i legenda je Steelersa. Ne radi se to tako, valjda. Imal neko objašnjenje od navijača Steelersa ?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4255 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Znaci imaju još šansu protiv Karoline koju ce pobjedit sigurno jer su ovi osigurali pobjedom protiv Tampe PO, malo se zajebo ja u glavi mi ova utakmica Dalasa i Sijetla pa zato..

Garopolo ce da bude strašan narednu sezonu
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#4256 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

nema me tamo wrote:Znaci imaju još šansu protiv Karoline koju ce pobjedit sigurno jer su ovi osigurali pobjedom protiv Tampe PO, malo se zajebo ja u glavi mi ova utakmica Dalasa i Sijetla pa zato..

Garopolo ce da bude strašan narednu sezonu
Karolina se bori za diviziju sa Saintsima ( a ovi zadnju igraju sa Tampom - divizijskim rivalom - Karolina ih jedva dobila večeras, u zadnjem napadu) nije to gotovo, po meni.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4257 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Eto vidiš opet me ispravljaš, ma ko zna da li je gotovo moze biti hladnokrvno gotovo a moze Tampa rusvaj napravit a sve mi se cini da su ovim porazom i onom reakcijom winstona završili sezonu i da nece lik uopšte igrati zadnju utakmicu što i ne bi trebao jel...

Ma mislim da ce Atlanta ove uzet hladno igrace previše oštro, a ovi kako god okreneš su osigurali eh sad to što igraju za domaci teren jel vidjecemo koliko im je stalo da dođu do njega..
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#4258 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

Ma sve je moguce, al ipak bi to Saintsi trebali dobit. Tako da WC ide panthersima i falconsima. Dallas ima jebemu zadnju a sijetl ako ne dobije veceras je gotov
Nego imaju li ludi Chargersi kakve sanse da budu ispred Billsa? Jbg ne kontam kako Ameri odredjuju ko ima prednost
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4259 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Ja mislim da sam negdje procitao da su onim porazom kontra kanzasa Chargersi izgubili sve šanse
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#4260 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

studeni76 wrote:Ma sve je moguce, al ipak bi to Saintsi trebali dobit. Tako da WC ide panthersima i falconsima. Dallas ima jebemu zadnju a sijetl ako ne dobije veceras je gotov
Nego imaju li ludi Chargersi kakve sanse da budu ispred Billsa? Jbg ne kontam kako Ameri odredjuju ko ima prednost
Ako svi dobiju ili zijane ( Tenesi, Chargersi i Billsi ) tu ga puše Chargersi, jer su loši u nekakvom trostrukom tiebrakeru :-) Ali, imaju bolji omjer od Billsa, tako da im odgovara poraz Tenesija ( koji zadnje kolo igra protiv Jaguarsa i to je prilično realno ) i njihova probjeda protiv Raidersa :D i to im je prolaz, jer su bolji od Billsa u međusobnom duelu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4261 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

mozda i mogu
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4262 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

Napokon su i moji Najnersi dobili kvoterbeka, sad kroz draft pojačati napad i kroz slobodne igrače odbranu i napasti plej-of naredne godine
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4263 Re: NFL all about

Post by RasAlGhul »

.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#4264 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nije mi jasan Tomlin sekunde, vode protiv Hjustona lopatom i vidi se da ovo Pitsburgh dobija glat, jer ovi ne mogu meda, ali i dalje jase Bella. Covjek, trenutno, ima 402 dodira sa loptom ove sezone sto je 25 po utakmici od kojih je masa situacija kada pola odbrane trci da ga polomi. Umjesto da cuva Bella ( kojem ne bi bilo prvi put da se povrijedi pred ili u playoffu ) i Bena, Brown je vec sjeban ( kad ih lik koristi do iznemoglosti ) on i dalje po svom. Pusti druge RB da pokazu sta mogu, mozda mogu pomoci kad zapne, jer ih razigravas, a kljucnog igraca napada odmaras i cuvas od povreda.

Cini se da je Tomlinu bitnije sto nema negativnih sezona u regularnoj sezoni od uzimanja titula. Pohaba ekipu do playoffa i onda u kljucnoj utakmici naleti, sa smorenom ekipom, na Denver, NE i tu im je negdje bude i kraj.

Dobra, jaka ekipa, ali lose vodjena. Previse zavise od nekoliko igraca koji se forsiraju do iznemoglosti pa vazda kubure sa povredama u playoffu ( barem u nekoliko zadnjih sezona ).
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4265 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Zar stvarno mislis da je do Tomlina?

Ti igraci kad ne uzimaju svoje jarde dignu nos do picke materine, a ko zna mozda mu treba neki poseban broj jardi koje treba osvojit da dobije bonus od organizacije :D
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#4266 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

nema me tamo wrote:Zar stvarno mislis da je do Tomlina?

Ti igraci kad ne uzimaju svoje jarde dignu nos do picke materine, a ko zna mozda mu treba neki poseban broj jardi koje treba osvojit da dobije bonus od organizacije :D
Evo ti primjera, Gurley iz Ramsa, koji ima strašnu sezonu ima cirka 70 dodira manje ( nošenje i hvatanje ) gdje su obojica na cca 2.000 yardi što je bolest.
Eliott iz prošle sezone 60-ak manje, Hunt iz Kanzasa, McCoy iz Billsa, Gordon iz Chargersa, Howard iz Čikaga, Ayaji iz Filadelfije/Miamia imaju od 80 do cca 100 manje, Ingram iz Saitsa i Fournette iz Jaguarsa skoro 150 manje, Freeman iz Atlante, Caollins iz Baltimora 200 manje , Lewis is NE preko 200; Svi igrači su preko 1.000 kombinovano, a većina ih je preko 1.000 samo trčanjem. Čim pređeš 1.000 yardi majstor si, jer preživiš one životinje iz odbrane koje hoće da te ubiju :D

U zadnjih deset godina samo je Murray imao više dodira sa loptom, onda ide Bell iz ove sezone. Pa kontaj do koga je :D

Malo šnjuhao po internetu, dosadno mi ovih dana :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4267 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

Normalno da je do Tomlina, negdje je trebao Bell ali sinoc toliko i nije. Svako ko prati Steelerse zna da Tomlin i nije neki trener...

Povrijedjen je rookie RB proslog vikenda, nisam siguran koliko Ridley moze ali ga je mogao vise testirati a Toussainta nema nikako...

Za Harrisona jedino Tomlin i ostatak trenera znaju najbolje, prica se da je usporio sto i ne cudi s njegovih skoro 40god ali mislim da je tu i tamo mogao dati svoj doprinos ovoj ekipi. Napravljen je prostor za Gilberta, vidjecemo... odbrana je ionako sve gora kako sezona tece...
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#4268 Re: NFL all about

Post by almirony »

Ne pisah odavno...i onda iznenadjenje koje svaki Steelers fan tesko moze da proguta....taman kad pomislis da je Tomlin konacno MOZDA (nadas se) stvorio hemiju i sveo greske na minimum, on napravi papanski, amaterski, neljudski i nadam se potez koji će mu se vratiti kao bumerang u play-offu. Mora mu se priznati da mu je i timing savršen, kakav idiotizam. Naravno, Bill takav poklon nije mogao propustiti. Nevjerovatno.

http://www.post-gazette.com/sports/ron- ... 1712270066
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4269 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

almirony wrote:Ne pisah odavno...i onda iznenadjenje koje svaki Steelers fan tesko moze da proguta....taman kad pomislis da je Tomlin konacno MOZDA (nadas se) stvorio hemiju i sveo greske na minimum, on napravi papanski, amaterski, neljudski i nadam se potez koji će mu se vratiti kao bumerang u play-offu. Mora mu se priznati da mu je i timing savršen, kakav idiotizam. Naravno, Bill takav poklon nije mogao propustiti. Nevjerovatno.

http://www.post-gazette.com/sports/ron- ... 1712270066

Ja se samo iz sezone u sezonu nadam njegovom otkazu ali nikako da dodje... Neocekivan potez glupog trenera i ocekivan potez najboljeg trenera.
Kao sto i kazes papanski i neljudski prema Harrisonu, neovisno bude li igrao ili samo kao spijun vratice se ovako ili onako...
Ja sam ocekivao da ce ga vratiti jucer jer su svi nagovjestavali nesto takvo ali ovo je... :roll:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4270 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

P.S. Od 3 fantasy lige 1 prvi, 1 drugi i nisam usao u PO u ligi gdje sam zaboravio na draft :lol:
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#4271 Re: NFL all about

Post by almirony »

Izvlače ga rezultati ipak, ali ovaj tim pobjedjuje prije svega radi talenta i uprkos njemu, a ne zbog njega i njegovih zasluga.

Bill ce naravno sjesti Jamesa, izvrtiti filmove, proci kroz šeme...naravno neko će reći mogao je to i bez njega (što i rezultati u medjusobnom ogledu govore), ali svaki inch/potez i na terenu i van terena u ovoj igri je bitan. Zato je Bill najveci. Iskoristi svaku, pa i najmanju moguću šansu na najbolji moguci nacin. Jos jedan upperhand potez na njegovu stranu. Bravo Tomline mamlaze, kakav nabačaj na volej.

Dobar si u fantasy, vjerovatno su te i ozlijede zaobišle :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4272 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

almirony wrote:Izvlače ga rezultati ipak, ali ovaj tim pobjedjuje prije svega radi talenta i uprkos njemu, a ne zbog njega i njegovih zasluga.

Bill ce naravno sjesti Jamesa, izvrtiti filmove, proci kroz šeme...naravno neko će reći mogao je to i bez njega (što i rezultati u medjusobnom ogledu govore), ali svaki inch/potez i na terenu i van terena u ovoj igri je bitan. Zato je Bill najveci. Iskoristi svaku, pa i najmanju moguću šansu na najbolji moguci nacin. Jos jedan upperhand potez na njegovu stranu. Bravo Tomline mamlaze, kakav nabačaj na volej.

Dobar si u fantasy, vjerovatno su te i ozlijede zaobišle :D
Realno da je nesto bolji trener s boljim odlukama tu je morao biti jos barem 1-2 SB-a gledajuci koga je sve imao u ekipi, sad nema jos odbranu ali eto ima sve u napadu... Naravno sve se racuna, prvo psihicki da dobiju jos jednu onakvu tekmu, drugo ovaj sad udarac, pitanje kakav ce biti AB u PO i hoce li i ostali biti svi zdravi, dosta pomalo i previse faktora u jednoj prilicno turbulentnoj sezoni od franchise tag-a, do problema sa Martavisom itd. Vjeruj da sam i nakon onog poraza imao dobar osjecaj da se moze nesto uraditi prije svega jer ni Patsi a ni Brady nemaju jednu od boljih godina ali ovakve gluposti...

Sto se fantasy tice jesu :D me vecinom povrede zaobisle, nisam nesto ni imao jake QB u sve 3 lige gledajuci statistiku i poene u ovoj sezoni ali su me vukli RB dosta pogotovo Shady :mrgreen:, imao sam dobar nos za odbranu i uzeo Jaguarse, kicker mi bio Zuerlein koji se eto povrijedi pred ovo kolo a i on je pored Jaguarsa odbrane mislim najvise poena kao kicker imao...
User avatar
agnostic_front
Posts: 6324
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#4273 Re: NFL all about

Post by agnostic_front »

Eaglesi preloši prvu četvrtinu.
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#4274 Re: NFL all about

Post by studeni76 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
studeni76 wrote:Ma sve je moguce, al ipak bi to Saintsi trebali dobit. Tako da WC ide panthersima i falconsima. Dallas ima jebemu zadnju a sijetl ako ne dobije veceras je gotov
Nego imaju li ludi Chargersi kakve sanse da budu ispred Billsa? Jbg ne kontam kako Ameri odredjuju ko ima prednost
Ako svi dobiju ili zijane ( Tenesi, Chargersi i Billsi ) tu ga puše Chargersi, jer su loši u nekakvom trostrukom tiebrakeru :-) Ali, imaju bolji omjer od Billsa, tako da im odgovara poraz Tenesija ( koji zadnje kolo igra protiv Jaguarsa i to je prilično realno ) i njihova probjeda protiv Raidersa :D i to im je prolaz, jer su bolji od Billsa u međusobnom duelu.
Eto ni poraz Ravensa im ne pomoze. Meni su Billsi bezveze ekipa al udjose u PO nakon 100god...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4275 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

almirony wrote:Izvlače ga rezultati ipak, ali ovaj tim pobjedjuje prije svega radi talenta i uprkos njemu, a ne zbog njega i njegovih zasluga.

Bill ce naravno sjesti Jamesa, izvrtiti filmove, proci kroz šeme...naravno neko će reći mogao je to i bez njega (što i rezultati u medjusobnom ogledu govore), ali svaki inch/potez i na terenu i van terena u ovoj igri je bitan. Zato je Bill najveci. Iskoristi svaku, pa i najmanju moguću šansu na najbolji moguci nacin. Jos jedan upperhand potez na njegovu stranu. Bravo Tomline mamlaze, kakav nabačaj na volej.

Dobar si u fantasy, vjerovatno su te i ozlijede zaobišle :D

Na kraju ispade sam trazio da ide...
Post Reply