NFL all about

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
n;hill
Posts: 1198
Joined: 15/03/2008 22:30

#3851 Re: NFL all about

Post by n;hill »

Pitarrr82 wrote:
n;hill wrote:i moj prijedlog bi bio ROMO da ide u Houston, ne bi morao ni seliti

Da im backup nije preskup mozda? :mrgreen:
pametno bi bilo da ga pošalju kući...

Kad smo kod qb , jel rješeno hoće li Rivers u SF?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3852 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

n;hill wrote:
Pitarrr82 wrote:
n;hill wrote:i moj prijedlog bi bio ROMO da ide u Houston, ne bi morao ni seliti

Da im backup nije preskup mozda? :mrgreen:
pametno bi bilo da ga pošalju kući...

Kad smo kod qb , jel rješeno hoće li Rivers u SF?
Negdje sam procitao da to nije istina i da mu se ne ide nigdje...
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#3853 Re: NFL all about

Post by almirony »

n;hill wrote:
almirony wrote:Jerry Jones da je pametan, treba sve s noge na nogu citav coaching staff, dati bjanko ček Jim Harbaughu i odriješene ruke i eto SB i naslova, sa ovom ekipom mladih igrača, za 2-3 godine, mozda i povratak dinastije na staze stare slave.
Trebali su oni opet potpisati Greg Hardya od Božića na ovamo i prošli bi :run:
DC je cekao da budu u rupi da počne raditi blitz, Garret je fantasticno ostavio vremena Rodgersu, samo neke od gresaka. Ovom timu treba bolji coaching staff. Hardy bi bio zakrpa :)
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3854 Re: NFL all about

Post by MaroonBrigade »

Pitarrr82 wrote:Glavna je prica samo kako su se vratili od 21-3 hahah ostalo nije vazno :mrgreen:
Glavna prica = sudije i penali :lol: :lol:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3855 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

MaroonBrigade wrote:
Pitarrr82 wrote:Glavna je prica samo kako su se vratili od 21-3 hahah ostalo nije vazno :mrgreen:
Glavna prica = sudije i penali :lol: :lol:

Sudije su inace kriticne u vecini utakmica u ovogodisnjem PO
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#3856 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

A. Brown je opasno sjebo' stvar sa onim fb live snimanjem iz svlačionice nakon pobjede nad KC.

Vidim da je naljutio sve redom, od Tomlina do novinara i bivših igrača ( govore da je sebican, iznad tima, da ne poštuje trenera, saigrace i svlačionicu ) da ne pričam o tone kako je dao motiv BB-u da dodatno nalozi igrače.

Mora biti perfektan protiv NE, a i to je pitanje ako izgube. Tek onda će mu se natovariti na kosti.
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 19/01/2017 12:31, edited 1 time in total.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3857 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:A. Brown je opasno sjebo' stvar sa onim fb live snimanjem. Vidom da ne naljutio sve redom, od Tomlina do novinara i bivših igrača ( govore da je sebican, iznad tima, da ne poštuje trenera, saigrace i svlačionicu ) da ne pričam o tone kako je dao motiv BB-u da dodatno nalozi igrače.

Mora biti perfektan protiv NE, a i to je pitanje ako izgube. Tek onda će mu se natovatiti na kosti.

Beliciku i ne treba ono da ih nalozi realno, previse se prasine beze dize :mrgreen:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#3858 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Slušao sam izjavu Tomlina + nekoliko emisija gdje se pričalo o tome, nisam baš siguran da je sve u redu.

Odel je mila majka kako će se ovome navaliti na kosti ako bude zijan, a Pitsburg nije New York koliko sam primjetio ( zato ih i gotivim ) :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3859 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Slušao sam izjavu Tomlina + nekoliko emisija gdje se pričalo o tome, nisam baš siguran da je sve u redu.

Odel je mila majka kako će se ovome navaliti na kosti ako bude zijan, a Pitsburg nije New York koliko sam primjetio ( zato ih i gotivim ) :D

Ma opusteno, zijaniti protiv NE i Brady-a... nista novo, pratim ih ja svugdje, jednostavno je prenapuhano, pogrijesio jeste ali...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#3860 Re: NFL all about

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nije pogriješio nego je frajer blago retardiran + valjda mu je fb platio za ono snimanje :D

Nema veze, znam da su mi sve ekipe draže od NE tako da ću gledati SB. NE-Dalas recimo ne bih ni gledao :-D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3861 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Nije pogriješio nego je frajer blago retardiran + valjda mu je fb platio za ono snimanje :D

Nema veze, znam da su mi sve ekipe draže od NE tako da ću gledati SB. NE-Dalas recimo ne bih ni gledao :-D

Ma libo ga racku, cak i da ga kazne sica je to :mrgreen:
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#3862 Re: NFL all about

Post by almirony »

Da je pogriješio jeste i to debelo, medjutim Steelersi svjesno to guraju pod tepih, onoliko koliko se moze, u ovom momentu. Naravno u pitanju je moguci novi prsten na dohvat ruke i sva oružja moraju biti na raspolaganju :) Da se ovo desilo u sred sezone, bilo bi puno puno veća pompa.

Tomlin mu je na presici jasno porucio kako zavrsavaju takvi igrači, ako ne izvuce pouku, mislim da mu je noga bilo kakav slijedeći glupi potez. Lovu sigurno dobija za ono, cim sinoc na presici nije to htio potvrditi, niti opovrgnuti.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3863 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

almirony wrote:Da je pogriješio jeste i to debelo, medjutim Steelersi svjesno to guraju pod tepih, onoliko koliko se moze, u ovom momentu. Naravno u pitanju je moguci novi prsten na dohvat ruke i sva oružja moraju biti na raspolaganju :) Da se ovo desilo u sred sezone, bilo bi puno puno veća pompa.

Tomlin mu je na presici jasno porucio kako zavrsavaju takvi igrači, ako ne izvuce pouku, mislim da mu je noga bilo kakav slijedeći glupi potez. Lovu sigurno dobija za ono, cim sinoc na presici nije to htio potvrditi, niti opovrgnuti.

Ma uzeli on i Tomlin po pola 8-) :mrgreen:
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3864 Re: NFL all about

Post by MaroonBrigade »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:A. Brown je opasno sjebo' stvar sa onim fb live snimanjem iz svlačionice nakon pobjede nad KC.

Vidim da je naljutio sve redom, od Tomlina do novinara i bivših igrača ( govore da je sebican, iznad tima, da ne poštuje trenera, saigrace i svlačionicu ) da ne pričam o tone kako je dao motiv BB-u da dodatno nalozi igrače.

Mora biti perfektan protiv NE, a i to je pitanje ako izgube. Tek onda će mu se natovariti na kosti.
Mislim da se nece ni vidjeti u Nedelju. BB je poznat po tome sto ti "ukine" najboljeg igraca i natjera te da ga pobjedis sa onim sto ti ostane. PIT ce najvjerovatnije igrati najvise na Bell-a, jer im je on jedan od glavnih igraca. Ako Bell bude dobar, PIT ce imati dobar posjed lopte sto znaci da uzimas Brady-u vrijeme da napravi nesto. Bice zanimljivo vidjeti kako ce im NE kontrirati u napadu. Mislim da su Lewis i Blount sposobni uraditi isto sto i Bell. NE je dobio sve tekme kada je u sastavu bio Lewis :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3865 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Ma ono drugo je predpostavljati šta se prica u svlacionici, a drugo je cuti kako izgovara te rijeci..
Uglavnom mediji napumpali situaciju bez potrebe kao i obicno..
Sad su posebno naloženi igraci NE i bice iskre na sve strane osim na QB vs QB jer se njih dvojica strašno gotive..

Dobro je ovo. :thumbup:

I da dodam da ja mislim da ce im daleeko biti teze trcat u ovoj utakmici nego u Kansasu jer su bukvalno trcanjem i dobili utakmicu..
Zanima me živo i kako ce Brady odigrati..
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3866 Re: NFL all about

Post by MaroonBrigade »

Ne kontam odakle vam to da ce zbog ovog klipa igraci NE biti ekstra nalozeni. Nije Tomlin rekao nista sto se ne prica u svakoj NFL svlacionici. BB ce ih pripremiti kao i za svaku drugu PO tekmu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3867 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Kao što rekoh, drugo je predpostavljati šta se prica...
A potpuno druga stvar ih cuti...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3868 Re: NFL all about

Post by Pitarrr82 »

MaroonBrigade wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:A. Brown je opasno sjebo' stvar sa onim fb live snimanjem iz svlačionice nakon pobjede nad KC.

Vidim da je naljutio sve redom, od Tomlina do novinara i bivših igrača ( govore da je sebican, iznad tima, da ne poštuje trenera, saigrace i svlačionicu ) da ne pričam o tone kako je dao motiv BB-u da dodatno nalozi igrače.

Mora biti perfektan protiv NE, a i to je pitanje ako izgube. Tek onda će mu se natovariti na kosti.
Mislim da se nece ni vidjeti u Nedelju. BB je poznat po tome sto ti "ukine" najboljeg igraca i natjera te da ga pobjedis sa onim sto ti ostane. PIT ce najvjerovatnije igrati najvise na Bell-a, jer im je on jedan od glavnih igraca. Ako Bell bude dobar, PIT ce imati dobar posjed lopte sto znaci da uzimas Brady-u vrijeme da napravi nesto. Bice zanimljivo vidjeti kako ce im NE kontrirati u napadu. Mislim da su Lewis i Blount sposobni uraditi isto sto i Bell. NE je dobio sve tekme kada je u sastavu bio Lewis :thumbup:

Butler ga moze zatvoriti ali opet kažem samo je pitanje kakav će biti Ben, ako on bude na nivou i Brown će biti...
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#3869 Re: NFL all about

Post by almirony »

Belicheatu ce biti zajebano odlučiti se, hoce li morati nesto posebno brinuti o Brownu ili kao sto kolega kaze, Steelersi ce vise forsirati run game, radi Bella i radi toga sto to izvrsno rade u ovom pobjednickom nizu, a samim time ce Bradyu skidati vrijeme. Mislim da bi to mogao biti game plan. Naravno, ako budu to uspjesno radili Patsi ce, htjeli ili ne, morati popuniti box, a time se otvara prostor za Browna...pick your poison Belicheat :D

Ipak, Patsi su favoriti bez obzira na sve. Ben ne igra na nivou uopste i to je najveci problem, dok s druge strane Brady nece fulati open receivers. Ground game im je i vise nego solidan, tako da ce odbrana Steelersa mozda biti i kljuc, da li ce uspjeti zaustaviti Bradijeve drajvove. Sumnjam, ali nada zadnja umire.
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3870 Re: NFL all about

Post by MaroonBrigade »

almirony wrote:pick your poison Belicheat :D
Je li mu ovo tepas svega ti :D

Kakvu ovo suplju bacaju..satro ih gripa SAFATALA :lol:
statixx
Posts: 8801
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3871 Re: NFL all about

Post by statixx »

Nelson, Allison i Adams su upitni.... :twisted:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#3872 Re: NFL all about

Post by Nepass »

Izgleda kraj za GB
User avatar
House
Posts: 46736
Joined: 17/03/2010 15:36

#3873 Re: NFL all about

Post by House »

jašta radi
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3874 Re: NFL all about

Post by nema me tamo »

Sve krivica saigraca..
Struja1921
Posts: 22
Joined: 05/10/2012 21:08

#3875 Re: NFL all about

Post by Struja1921 »

GB u rasulu totalnom,Ryan ima sve vrijeme svijeta kakvu mu protekciju daju...
Post Reply