Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Sheriff
Posts: 376
Joined: 13/01/2013 14:47

#16926 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Sheriff »

Image

Cisti penal za juve u 93oj minuti....baaaaaaaagroooooooooooooo
User avatar
jasko_ja
Posts: 444
Joined: 10/07/2005 21:14

#16927 Re: Kladionica - vol. 2

Post by jasko_ja »

karanana wrote:hehe, na premijerovoj stranici, chicago nba na super ponudi 1,65, a na obicnoj ponudi 1,75
Da nije kakva zvrcka (povrede igraca i sl), jer je obicna kvota na Wash 2,1 a na super 2,5. Nesto mi mnogo povecana...
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#16928 Re: Kladionica - vol. 2

Post by karanana »

ne vidim nikakve vijesti o povredi, ali meni je 1,75 poklon nad poklonima na bullse.

The Bulls are 8-1 in their last nine games against Washington and have won four straight in the nation's capital. The last two wins there have been by a combined 38 points
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16929 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

karanana wrote:ne vidim nikakve vijesti o povredi, ali meni je 1,75 poklon nad poklonima na bullse.

The Bulls are 8-1 in their last nine games against Washington and have won four straight in the nation's capital. The last two wins there have been by a combined 38 points
A i nije bas poklon. Bullsi su majstori za zayebati sa ovim losijim ekipama, a Wash je posebna prica. Oni su kuci okrenuli i Miami i OKC. Pa ti vidi. A vratio im se i Wall.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16930 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

zorman i zvizej za 7 stoja
a na drugom "narodnom" prodjem united kornere i kartone under, juve under kornere,hrvate 1 i van persie kvota 1 i cekao bih jos kembu veceras over 17,5 za 290 minus 1,55 kvotu na persija :) sve to naravno da sam prosao leverkusen over 9,5 kornera 8-) :x

al hajd dobilo se makar nesto pa sutra ide dosta veci ulog vjerovatno na rukomet da se zapecati ovo svjetsko ili velikim trijumfom protiv kladare ili blagimi trijumfom :D :bih: :dance:
User avatar
likce
Posts: 1045
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#16931 Re: Kladionica - vol. 2

Post by likce »

PriNc_ba wrote:zorman i zvizej za 7 stoja
a na drugom "narodnom" prodjem united kornere i kartone under, juve under kornere,hrvate 1 i van persie kvota 1 i cekao bih jos kembu veceras over 17,5 za 290 minus 1,55 kvotu na persija :) sve to naravno da sam prosao leverkusen over 9,5 kornera 8-) :x

al hajd dobilo se makar nesto pa sutra ide dosta veci ulog vjerovatno na rukomet da se zapecati ovo svjetsko ili velikim trijumfom protiv kladare ili blagimi trijumfom :D :bih: :dance:
Jos jednom prince ti si kralj :D ,nemoj sutra zaboraviti analizu rukometa

Image
Dobitak 30 KM

Image
Dobitak 45 KM

Image
Sistem 5,6 od 11,pogodenih 9,dobitak 45 KM na uplatu od 5 KM,ovdje me zvizej zvizno

Inace zadovoljan danas,zahvaljuci princu,jer su mi svi dobitni u kombinaciji sa analizom doticnog

Evo nesto da odmah pocnem trositi

Image
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#16932 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Prinče, haj dok si tu reci ko ti je favorit sutra ???

možda neću biti na forumu da vidim kad napišeš sutra, kontam do planine skoknuti :-)
User avatar
RVP
Posts: 180
Joined: 28/12/2012 15:56

#16933 Re: Kladionica - vol. 2

Post by RVP »

Toronto-Cleveland MS 1 1.37
Philadelphia-New York MS 2 1.62
Charlotte-Minnesota MS 1 1.72
Houston-Brooklyn 200.5 Üst 1.92 veya sürprizde Brooklyn MS 2 2.40
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16934 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

ev jedan za povampiriti se veceras :evil:

batum over 15,5
kirilenko over 15,5
walker over 17,5
utah indiana 1
calderon over 12,5

na petaka stoja :) sretno :)

a nisam hodza jos nista gledao vjeruj mi ne znam ni kakva im je situacija u timu ima li kakvih sranja i tako to :) a i nemam sada inspiracije :D ak hosh ostavi mi broj moba u inbox pa ti mogu sibnuti sms ako hoces sutra kad vidim dje smo i sta smo :D


joj tek sad skontah kako sam lagano milju i po mogao imati zadnja dva dana na kladari dobitka pfffff :oops:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16935 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

i onako na suho bez ponude... danska uzima, kod spanaca mislim da bi samo jedan igrac mogao u over od onih koji budu ponudjeni jer kod njih se skoro svi rotiraju i svi pogadjaju tako da ocekujem mozda jedino tomasa u over da ode kolika god granica da bude a mozda mu prepuste i koji sedmerac kojih ocekujem dosta na strani spanije... ali eto cekat cu granice sutra pa cemo vidjeti maqueda bi se mogao vise gombati nego sutati sto ce mozda i enterios iskoristiti pa ga ocekujem ako bude 3,5 granica da ide u over. ali u tom slucaju tomas ide under onda al o tom po tom :)

kod danaca je sve moguce... ocekujem sudijsku pomoc spancima pa mozda nece biti sedmeraca toliko a i kontre ne idu bas protiv spanaca tako da eggerta ne bi trebalo biti u overu a hansen bi ako bude uzeo 7-8 suteva mogao u over ali vidjet cemo granicu :) ako eggerta ne ide onda lindberg zabija i tako je stalno u jacim tekmama ali spanci uz danska krila i uz cupica imaju najjace igrace na toj poziciji tako da mi je nesto prije da ce briljirati spanac tomas nego danska dva beka... ovo je onako suhi izvjestaj bez puno analize...

sutra se mozda sve promijeni kada ustanem :P
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#16936 Re: Kladionica - vol. 2

Post by sorted »

Premierov teletext:
Image

Premierov tiket:
Image

Sta ovo treba da znaci??? :x :x Jos gledam uzivo tekmu i komentator u prvom poluvremenu rece 3:3 u kartonima, a i na ostalim statistikama je bilo preko 6. Kakve su ovo fore? :-)
Image
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#16937 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Neradnik »

Vidis poslje onakog deranja francuske ja sam bio ubjeđen da ce hrvati poderat dance al dzaba...tako isto bi se sutra moglo desit dancima.Ovim ce bit pored navijaca i domaceg terena naklonjeni i sudci tako da ne vjerujem da bi se tu mogla prognozirat "laka"pobjeda i uopste pobjeda danaca.Finale je finale nece bit lako ni jednim ni drugim.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16938 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

s obzirom da su mi danci favoriti od samog pocetka ne sumnjam u njihov trijumf a uz to gledam kakve su tekme bile sve koje su trebale biti gutave ako nista zbog faze u kojoj se igraju a nisu bile onda mislim da sutra pobjednik ce da bude siguran vec sredinom drugog dijela drugog poluvremena... ali cekam sutra pa ide detaljnija analiza :)
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16939 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

sorted wrote:Premierov teletext:
Image

Premierov tiket:
Image

Sta ovo treba da znaci??? :x :x Jos gledam uzivo tekmu i komentator u prvom poluvremenu rece 3:3 u kartonima, a i na ostalim statistikama je bilo preko 6. Kakve su ovo fore? :-)
Image
guardado ti nije dobio karton kod gostiju ;) to je pogreska :) tako da je ipak premier u pravu :) i prati rezultate na rezultati tacka com :) pouzdanije je sve ;) mada ima gresaka i kod njih ;)

http://www.soccerway.com/matches/2013/0 ... l/1323151/
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#16940 Re: Kladionica - vol. 2

Post by sorted »

Pa evo i u bet-live je over :-)
Image

I jesu li to oni racunali ovaj karton u sudijskom a ovi ne? :-) :-) :lol:
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#16941 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Neradnik »

guardado nije evidentiran on je sporan izgleda ako uzimaju sa rezultati.com.Ako si pratio utakmicu trebao si vidjet jel ga dobio ili nije u 23 minuti.
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#16942 Re: Kladionica - vol. 2

Post by sorted »

Gospodin_bez_kravate wrote:guardado nije evidentiran on je sporan izgleda ako uzimaju sa rezultati.com.Ako si pratio utakmicu trebao si vidjet jel ga dobio ili nije u 23 minuti.
Mozda sam otisao pishat oko 23', al znam da je rekao pred kraj prvog 3:3 u kartonima. Ko je pratio ako nije on? :-) :mrgreen:
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#16943 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Neradnik »

Mozda isprave ako su napravili gresku.Nije prvi put..
(nisu ti ni na sajtu zakljucili stoji prazno)
Adara87
Posts: 70
Joined: 05/09/2012 21:50

#16944 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Adara87 »

Djokovic - Murray

Oko 1.60 - 1.70 je na Djokovica. Mislim da ce da pobjedi. Osim toga, mislim da ce da bude tvrdo, dugo i sa mnogo gemova, dakle over 40.5

Tačan rezultat - 3:2, ili 3:1 za Djokovica, kvota 6.00 i 4.00

Ja sam igrao 4 singla - 20€ na pobjedu Djokovica, 15€ na over gemovi, 15€ na rezultat 3:2 za Djokovica i 10€ na 3:1.

Sretno :)


PS - Hvala Princu za danas - over na Cupica i Duvnjaka kao i pobjeda Hrvatske, doduse X2 sam igrao i na manji ulog jer nisam bio baš siguran u sve ovo, ali evo ispoštovao sam Princa i na dobitak odigrao večeras, tj ujutro na Đokovića.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#16945 Re: Kladionica - vol. 2

Post by phillie »

Tomahawk11 wrote:
BosnianHardcore wrote:za veceras

San Jose kp 1

Johnson ispod

i rangersi under :)

Nemoj Johnsona. Igraj Derona ;-)
Ubio Deron :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16946 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

phillie wrote:
Tomahawk11 wrote:
BosnianHardcore wrote:za veceras

San Jose kp 1

Johnson ispod

i rangersi under :)

Nemoj Johnsona. Igraj Derona ;-)
Ubio Deron :D
Ono se nikad vise nece desiti. Ubaci covjek 20 u 1. cetvrtini :lol: Skoro sve poene on dao. Inace blesava noc u NBA. Jedna od ''onih'' :mrgreen:
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#16947 Re: Kladionica - vol. 2

Post by ProS »

jasko_ja wrote:Nakon duze analize (7-8 minuta) evo vam na...... da se oparimo zajedno 8-)

Image
od tebe prepiso posto ne pratim kosarku :D a sto ti je rec kocka, tebi ne prodje nijedan :? :-?

Image

:thumbup: :bih:
BosnianHardcore
Posts: 145
Joined: 03/06/2011 21:36
Location: Bihać

#16948 Re: Kladionica - vol. 2

Post by BosnianHardcore »

Jedan gol Rangersa mi je presudio za fine pare :)
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#16949 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Neradnik »

sorted wrote:
Gospodin_bez_kravate wrote:guardado nije evidentiran on je sporan izgleda ako uzimaju sa rezultati.com.Ako si pratio utakmicu trebao si vidjet jel ga dobio ili nije u 23 minuti.
Mozda sam otisao pishat oko 23', al znam da je rekao pred kraj prvog 3:3 u kartonima. Ko je pratio ako nije on? :-) :mrgreen:
Evo sad vidim da su se na live score zajebali nema tog zutog kartona u 23 minuti znaci jebiga nista od dobitka nije do premijera..
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16950 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

joj granica na spanjolcima :-)


Image

prvo je da ce spanija imati vise sedmeraca. drugo je da ce danci imati vise iskljucenja. trece je preko sedmerci i cetvrto je preko iskljucenja.

eh ovako :) ovo su parovi koje cu iskombinovati danas ali cu mozda cak na jednom narodnom odigrati i sve ponudjeno na neki sistem od 5 km...

uglavnom ocekujem pobjedu danske jer realno su jaci i ne bi trebala biti gutava tekma uopste. jedino sto moze poremetiti ovo je da sudije budu bas debili i da se vode varijantom da je sljedece veliko takmicenje u danskoj i da ce tu danci biti jedni od favorita pa kao ajde da se pomogne spaniji sada... zato i ocekujem vise iskljucenja danaca i vise sedmeraca za spance. dok je ovo over sedmerci i over iskljucenja diskutabilno i ne bih kombinovao u sigurnijim varijantama jer je to bas cista sreca. tomas mi je siguran da ce ici u over kao i lindberg koji se tesko nosi sa jacim krilima... s obzirom da je lindberg lijevo krilo cuvat ce ga tomas i lindberg ide u under (po meni). takodjer vodio sam se ponajvise i statistikom spanjolaca protiv njemacke jer su slicne skole njemacka i danska pa kontam da bi vrlo lako moglo biti slicnih stvari kao iz te tekme... ako tako bude enterios tomas i aguinagalde ce da nose spanjolce svojim golovima... ali meni su tomas i lindberg jedino nekako ne bas 100% sigurni kao jucer hrvati sto su bili ali 85% mi je sigurno... prvi sljedeci uz njih mi je hansen over ali mi nece ici na sigurni listic.

dakle ono na sta cu ja tovariti danas ... danska dobija, danska vise iskljucenja, spanija vise sedmeraca,tomas over, lindberg under... izbacujte ubacujte, kombinujte i sretno :)
Post Reply