MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6576 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

Dead Man Walking wrote:Nelose stivo —> https://www.mmafighting.com/2018/4/8/17 ... rmagomedov

Conor ima sanse jedino ako je u stanju neki ludi knockout u prvih 30 sekundi plasirati, inace ide na parter i biva molesitran do kraja. Meni je sega kako se ljudi navuku na Roganove komentare (ima o tome i u ovom tekstu sto sam postavio). Jbte, Khabib ima 26:0, znaci od 26 ljudi niko ga nije uspio uzdrmati, a bilo je tu dobrih udaraca od RDA, MJ, Barbosa, itd. Pa i Iaquinta zna baciti bombe, ali nije, cak i kad je imao Khabiba na izvolte. Zasto? Pa zato sto zna da cim zamahne ide na ledja i cao djaci. Jedini koji ima neke sanse je Tony zato sto je odlican u borbi na parteru s ledja. Medjutim, Khabib obicno jase protivniku na ledjima tako da je i to upitno.

Ma nisam sigurani ni za Tonya da ima sanse. Njega je Kevin Lee lagano oborio i drzao pod kontrolom.
Ako ne bude bilo povreda, Khabib ce da bude dugo LW kralj.
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#6577 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by The BEN10 »

nema me tamo wrote:Dominacija sveukupno, al' pokazuje da koliko je dobar na podu toliko je loš na nogama Khabib..
Khabib loš na nogama!?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brate, tebi je veselo ovih dana, jelda?
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#6578 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

The BEN10 wrote:
nema me tamo wrote:Dominacija sveukupno, al' pokazuje da koliko je dobar na podu toliko je loš na nogama Khabib..
Khabib loš na nogama!?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brate, tebi je veselo ovih dana, jelda?

potpis.
naprosto je toliko domintantan u hrvačkim tehnikama da mu stand up pada u sjenu, a daleko od toga da je loš.

svaki put izgleda sve bolje u izmjenama, vjerujem da će do iduće borbe biti duplo bolji, uvrstiti nove kombinacije u arsenal.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6579 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

U poređenju s Conorom, Fergusonom da dodam i Nate-a da loš mnogo loš.

A po tome kako mu je Al izgbjegavao obaranja još više sam uvjeren da bi mu bilo teže Conora uhvatiti kakav gard cudan ima.
I ohani s tim smajlijima.

Otkinuo bi mu Conor glavu 3 puta u 1 rundi samo da izbjegne obaranje što je mnogo teško uraditi..
Al' ponavljam vjerujem da moze zbog brzine.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6580 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

nema me tamo wrote:U poređenju s Conorom, Fergusonom da dodam i Nate-a da loš mnogo loš.

A po tome kako mu je Al izgbjegavao obaranja još više sam uvjeren da bi mu bilo teže Conora uhvatiti kakav gard cudan ima.
I ohani s tim smajlijima.

Otkinuo bi mu Conor glavu 3 puta u 1 rundi samo da izbjegne obaranje što je mnogo teško uraditi..
Al' ponavljam vjerujem da moze zbog brzine.
Brate, nemoj dzaba. Nije Conor brzi od Michael Johnsona.

Khabib nema izgubljene RUNDE u UFC-u.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6581 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Kakav ba Michael Johnson obarao ga k'o malo dijete s onim glupim njegovim stajanjem Conor je druga životinja.

Ma glupa prica dok ne zakažu..
Ja vjerujem da je naredna on i Khabib bukvalno nema ništa drugo.
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#6582 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

U post fight konferenciji Habib kaže da je htio da odradi do kraja, da osjeti svih 5 rundi, što je bio jedan od razloga da ostane u stand upu 2 runde, da to iskustvo vrijedi više od 10 sedmica sparinga u gymu, što i jeste tačno.
Liku je svejedno ko je sljedeći, što je lice pravog šampiona (napokon!) :thumbup:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6583 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Sodom1 »

nema me tamo wrote:U poređenju s Conorom, Fergusonom da dodam i Nate-a da loš mnogo loš.

A po tome kako mu je Al izgbjegavao obaranja još više sam uvjeren da bi mu bilo teže Conora uhvatiti kakav gard cudan ima.
I ohani s tim smajlijima.

Otkinuo bi mu Conor glavu 3 puta u 1 rundi samo da izbjegne obaranje što je mnogo teško uraditi..
Al' ponavljam vjerujem da moze zbog brzine.
Nikav borac , ali pricom moze svasta,sto kaze Habib twiter fighter. Buraz mu je vec druga prica. Ovo dalje necu ni da citam :lol: :lol:
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#6584 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by enisss »

Svi zaboravljaju i podcjenjuju Khabibovu bradu, a mislim da mu je to jedno od najjačih oružja.
Onaj Michaelov overhand vjerujem da nije mnogo slabiji od Conorovog direkta, jedino što je Conor mnogo precizniji.
Nate je uspio da apsorbuje dosta Conorovih udaraca što ne mislim da bi bio problem i za Khabiba.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6585 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

Na ovom busu samo Khabib i ovaj Ali Abdelaziz mudonje , ovo ostalo dramaticno ko da je teroristicki napad a oni civili a ne mma borci.
Rose Namajunas place, Chiesa odmah trazi medical help :lol:

User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6586 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Sodom1 »

Taj Ali Abdelaziz je bas faca i cool decko , e sad koliko sam skontao on je mma menager , cini mi se da je rekao da ima 150 boraca u agenciji , od toga 50tak su UFC-u.
Ako neko zna jos kakvih info o njemu neka napise
Dead Man Walking
Posts: 6365
Joined: 28/05/2004 21:49

#6587 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Dead Man Walking »

enisss wrote:Svi zaboravljaju i podcjenjuju Khabibovu bradu, a mislim da mu je to jedno od najjačih oružja.
Onaj Michaelov overhand vjerujem da nije mnogo slabiji od Conorovog direkta, jedino što je Conor mnogo precizniji.
Nate je uspio da apsorbuje dosta Conorovih udaraca što ne mislim da bi bio problem i za Khabiba.
Bravo, ovo niko ne spominje i svi pricaju kako bi ga Conor uspavao jednim udarcem. How yes no. :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6588 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Ja uopšte nisam znao da je laquinta u nizu dobio Lauzona Pearsona Sancheza i Masvidala + je imao puni trening kamp..

A nije ga ni dotakao.. :-)
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#6589 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

jesam li jedini koji je promijenio mišljenje o konoru poslije onog neprimjerenog prosipanja bijesa i agresije?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6590 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Zavisi kakvo si mišljenje imao,ja ga odavno ne gotivim Prve dvije tri borbe je bio zanimljiv kasnije se pretvorio u tetku svađalicu, još kad ga je mlađi Diaz pobijedio i uništio mit nema on sta novo da ponudi,jučerašnja vijest.Nema Dana W. muda da ga istjera iz organizacije,šteta.
enisss
Posts: 1439
Joined: 14/10/2009 17:02

#6591 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by enisss »

malakh wrote:jesam li jedini koji je promijenio mišljenje o konoru poslije onog neprimjerenog prosipanja bijesa i agresije?
Nisi, čak i prije ovog sam prestao da ga gotivim.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6592 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Sodom1 »

Nisam nikad ni gotivio , kecere sam gledao nekad u ratu , kao djetetu mi to bilo zanimljivo.
Medijske konferencije isto , debilne , svaka recenica sa f.. pocinje , sta tu ima interesantno?
hu is ju i f... a publika jeeee :-) :-)
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6593 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Iritantniji od njega su samo njegovi irski fanovi,sekta jebote.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6594 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

malakh wrote:jesam li jedini koji je promijenio mišljenje o konoru poslije onog neprimjerenog prosipanja bijesa i agresije?
Nisi. Meni je bio zanimljiv do Mayweathera i te borbe. Vec tu sam mogao skontat gdje ide s ponasanjem. Ovo zadnjih par stvari ej samo potvrdilo ono sto sam mislio.
Ali nece izgubit nikad publiku jbg, svjetski je sad poznat. :D
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#6595 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

bingov buraz wrote:Zavisi kakvo si mišljenje imao,ja ga odavno ne gotivim Prve dvije tri borbe je bio zanimljiv kasnije se pretvorio u tetku svađalicu, još kad ga je mlađi Diaz pobijedio i uništio mit nema on sta novo da ponudi,jučerašnja vijest.Nema Dana W. muda da ga istjera iz organizacije,šteta.
ma imao sam odlično mišljenje o njemu. inače, pratim ufc i pride još od vremena vladavine mat hjuza (khbaib me nekim pokretima podsjeća na njega), čak lidela, rendi kotura, mata sere, samo što je to sada manje, i nisam vidio da se pojavio neko ko je kao konor. čak i suverena vladavina bj pena mi nije izgledala kao ova njegova.

ima tu žicu da dođe u centar pažnje, a i ruku na srce zna se marisati. ali sve i da je najjači čovjek na svijetu i da je nezamjenjiv, nakon onog ispada mu treba doživotno zabraniti bavljenje sportom. očito da je njegova gluma prešla u hroničnu bahatost.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6596 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Još da znaš zbog cega je sranje napravio
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#6597 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by zipoo »

Khabib u startu protiv Edsona nije nijedan udarac primio kako treba. Poslije kada ga je oborio i dopravio par puta bilo mu je lahko.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6598 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Sodom1 »

cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6599 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

Ma dobro , izvinio se Rogan na instagramu :D jbg , ponese ga Hype, Iaquinta zamahne on odmah govori Ooooohh ! :D
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#6600 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by zipoo »

Nije da nije u pravu, ali ne moze ocekivati da ce protiv Konora moci uletiti da ga obori. Taktika oboriti protiv fajtera koji zna tvoju taktiku je veliki rizik. Morat ce se dobro pomarisati da bi mu mogao prici uopste. Pogotovo gdje je Konor southpaw i drzi te na distanci. Uleti ko muha bez glave i patosirat ce ga.
Post Reply