Teretana

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

sole2mio

#9101 Re: Teretana

Post by sole2mio »

da li je neko koristio ovaj hydrowhey ?

http://musclefreak.ba/products/optimum- ... -hydrowhey
MAN-lion's coach

#9102 Re: Teretana

Post by MAN-lion's coach »

Raigor Stonehoof wrote:
MAN-lion's coach wrote:
Raigor Stonehoof wrote:
Sto se obradovah, pise na stranici da je ON Casein snizen 50%, kad ono rok upotrebe kraj novembra :lol:
Što ne bi uzeo?

Praškastoj materiji ne može tako isteći rok trajanja brzo da ti bude bofl roba.

Vidjela sam u Bingu ex. Interex ima neka gym. Pa o čemu se radi? Da li je neko bio?
samo ti jedi robu proteklog roka, ja necu :)
Nove generacije...
Leon16v

#9103 Re: Teretana

Post by Leon16v »

Uzeo danas standardni kreatin, ON Creatine 300g, nisam imao volje da bacam na te neke lafo specijalne M5, ovako onako.
30 KM bio, 20 % akcija, 23 KM :-D
Raigor Stonehoof

#9104 Re: Teretana

Post by Raigor Stonehoof »

Leon16v wrote:Uzeo danas standardni kreatin, ON Creatine 300g, nisam imao volje da bacam na te neke lafo specijalne M5, ovako onako.
Provjeri rok :)
Spax

#9105 Re: Teretana

Post by Spax »

Zna li neko sta je bilo sa Fitness Universe u Importanne, jesu li zavrsili radove i kakva je sad situacija?
Dr Baltazar

#9106 Re: Teretana

Post by Dr Baltazar »

Raigor Stonehoof wrote:
Leon16v wrote:Uzeo danas standardni kreatin, ON Creatine 300g, nisam imao volje da bacam na te neke lafo specijalne M5, ovako onako.
Provjeri rok :)
-20÷ je akcija povodom praznika na sve proizvode, pa i one kojima rok ističe 2029. godine. Ne moraš non stop smarati sa rokovima.
Raigor Stonehoof

#9107 Re: Teretana

smaracu koliko ja hocu, a ne koliko je tebi cejf :) vidio sam na fb da je za casein nekome odgovoreno da je rok do kraja novembra, bolje je upozoriti nekoga na vrijeme nego pustiti da se truje.
edo82

#9108 Re: Teretana

Post by edo82 »

Raigor Stonehoof wrote:smaracu koliko ja hocu, a ne koliko je tebi cejf :) vidio sam na fb da je za casein nekome odgovoreno da je rok do kraja novembra, bolje je upozoriti nekoga na vrijeme nego pustiti da se truje.
Piše tamo da je 20% na ne snižene proizvode. Znači ono što je već sniženo (obično proizvodi kojima ističe uskoro rok) su sniženi za 30-50%, a svi ostali za 20%.
Dr Baltazar

#9109 Re: Teretana

Post by Dr Baltazar »

Raigor Stonehoof wrote:smaracu koliko ja hocu, a ne koliko je tebi cejf :) vidio sam na fb da je za casein nekome odgovoreno da je rok do kraja novembra, bolje je upozoriti nekoga na vrijeme nego pustiti da se truje.
Ti si prolupao.

Ovdje se radi o kreatinu čiji je rok i više nego uredan. Kakav kazein :lol: :lol:

@leon

:thumbup: Zato i kažem da ovaj pojma nema šta priča. Ovo je novogodišnje/praznično sniženje na sve artikle, a ne rasprodaja.
Last edited by Dr Baltazar on 15/12/2016 18:22, edited 1 time in total.
Leon16v

#9110 Re: Teretana

Post by Leon16v »

Proizvodi koji su 20 % sniženi imaju uredan rok, konkretno kreatin koji sam uzeo 20 % akcije važi do Maja 2018 godine.

A u shopu na posebnom mjestu su izdvojeni proizvodi (citaj nabacani) ciji je rok pred istek, tako da nema frke. :-D
Daryl Dixon

#9111 Re: Teretana

Post by Daryl Dixon »

jebo ba krejatine protejine treba se samo bosti u pakaš iglama kao pravi bošnjo wanna-be-amer, pa palamuditi kako kurcu ne ljava too protejini, krejatini, glutamini, kazejini bajo moj.. samo suho gvožđe amara mi izdefinisanog.. :lol: :run:
Dr Baltazar

#9112 Re: Teretana

Post by Dr Baltazar »

Daryl Dixon wrote:jebo ba krejatine protejine treba se samo bosti u pakaš iglama kao pravi bošnjo wanna-be-amer, pa palamuditi kako kurcu ne ljava too protejini, krejatini, glutamini, kazejini bajo moj.. samo suho gvožđe amara mi izdefinisanog.. :lol: :run:
Problem je što ti ni sa iglom ne možeš biti 2% njegove forme.
Velkoski

#9113 Re: Teretana

Post by Velkoski »

šta imate protiv teste i metana nije mi jasno? ko hoće hoće, ko neće ne mora :mrgreen:
Dr Baltazar

#9114 Re: Teretana

Post by Dr Baltazar »

Velkoski wrote:šta imate protiv teste i metana nije mi jasno? ko hoće hoće, ko neće ne mora :mrgreen:
To drugo ni najgorem neprijatelju ne bih poželio da uzme. Kad već hoće da uzme nešto, onda nek se drži pouzdanog i kvalitetnog.

Nisam probao niti namjeravam bilo kakav AAS, ali metan je sigurno najgora stvar koja se može uzeti.
zetareticula

#9115 Re: Teretana

Post by zetareticula »

Mislio sam uzeti ovaj Whey od myprotein, dali je neko uzima sa http://www.myprotein.ba/ kako ide postarina i to :?
Warashii

#9116 Re: Teretana

Post by Warashii »

Sama postarina nije neki problem, najveci problem je carina pa se ne isplati bas uzimati stvari skuplje od 50,00KM.
zetareticula

#9117 Re: Teretana

Post by zetareticula »

Ja mislio kod nas imaju zastupnika i da im je to cijena :lol: koji im je onda fazon samo translet stranicu na nas jezik :? znaci isto je narucio sa ovog .ba ili .com
channel10

#9118 Re: Teretana

Post by channel10 »

Ima li kakva preporuka za aminokiseline sa musclefreak.ba dok je jos ovo snizenje?

@zeta, jesi li vidio gluposti. Preveli stranicu i stavili evropske cijene. Ono pomislis vidi sto je jeftino i isklikas sta ti treba i onda skontas da je to sve vic bio :D
konahawaii

#9119 Re: Teretana

Post by konahawaii »

channel10 wrote:Ima li kakva preporuka za aminokiseline sa musclefreak.ba dok je jos ovo snizenje?

@zeta, jesi li vidio gluposti. Preveli stranicu i stavili evropske cijene. Ono pomislis vidi sto je jeftino i isklikas sta ti treba i onda skontas da je to sve vic bio :D
pogledaj u suplementi.ba...ja sam mislio uzimati jer imaju ovaj X TEND BCAA koji mi odgovara, a vidim i kod njih sve po 15% snizeno
Leon16v

#9120 Re: Teretana

Post by Leon16v »

channel10 wrote:Ima li kakva preporuka za aminokiseline sa musclefreak.ba dok je jos ovo snizenje?

Alpha Amino 80 KM, ili od Myproteina BCAA, samo je ziva patnja dok ih izmijesas, bar dok sam ih u casi mijesao, jer sam slomio shaker :D
channel10

#9121 Re: Teretana

Post by channel10 »

konahawaii wrote:

pogledaj u suplementi.ba...ja sam mislio uzimati jer imaju ovaj X TEND BCAA koji mi odgovara, a vidim i kod njih sve po 15% snizeno
Vec su mi preporucivali te amino kao i one mutant, ali mi je to skupo. Imaju samo velika pakovanja od 120 i kusur KM na snizenju.

Da mi je nesto za nekih 50-60 KM (sa ovim snizenjem), da ima recimo od 40-60 serviranja :D i da valjaju.

@Leon16v, pogledat cu te, ali su i one poskupe.
konahawaii

#9122 Re: Teretana

Post by konahawaii »

pa jesu skupe, al se i ispate kad pogledas kolicinu :D dobro bi bilo ako imas nekog druga pa da po pola uzmete. Ja cu npr tako sad...za 60KM dobijem 45 serviranja :)
Daryl Dixon

#9123 Re: Teretana

Post by Daryl Dixon »

Dr Baltazar wrote:
Daryl Dixon wrote:jebo ba krejatine protejine treba se samo bosti u pakaš iglama kao pravi bošnjo wanna-be-amer, pa palamuditi kako kurcu ne ljava too protejini, krejatini, glutamini, kazejini bajo moj.. samo suho gvožđe amara mi izdefinisanog.. :lol: :run:
prvo ne znas jara moju muskulaturu a vjeruj da me malo-malo pitaju koliko treniram i sta konzumiram jara tako da se nemoj ti sa mnom opterecavati.. to mozda tebi predstavlja problem jara jer nemeres biti 1% njegove forme, ali ok je, ja ne zivim taj stil zivota kao pro bb, imam neka dr. zivotna opredjeljenja i ubjedjenja. elhamdulillah ja sa sobom i svojom formom vise nego doba' ti? ko voli nek izvoli samo ne livo tu pricu ne ljava hemija a vamo ga pofamflo biku. selam alejć
Dr Baltazar

#9124 Re: Teretana

Post by Dr Baltazar »

Daryl Dixon wrote:
Dr Baltazar wrote:
prvo ne znas jara moju muskulaturu a vjeruj da me malo-malo pitaju koliko treniram i sta konzumiram jara tako da se nemoj ti sa mnom opterecavati.. to mozda tebi predstavlja problem jara jer nemeres biti 1% njegove forme, ali ok je, ja ne zivim taj stil zivota kao pro bb, imam neka dr. zivotna opredjeljenja i ubjedjenja. elhamdulillah ja sa sobom i svojom formom vise nego doba' ti? ko voli nek izvoli samo ne livo tu pricu ne ljava hemija a vamo ga pofamflo biku. selam alejć
Alejkumu selam.

Ja sam u boljoj formi nego 99% vas ovdje, a ni meni ovo nije profesija :lol: Enis je liga za sebe i jedino što vam mogu preporučiti je da ponešto i naučite kad već imate priliku. Pominješ gore suplemente, a on trenutno koristi whey i PRE JYM ako se ne varam. Poenta je da je on i prije hemije izgledao bolje nego mi ovdje (znam jer sam vidio slike) i bolje nego mnogi koji su odradili par ciklusa.

Ionako je 90% suplemenata beskorisno tako da je njihov značaj baš onoliki koliko je Enis rekao.

Bezveze omalovažavaš ljude oko sebe, a malo toga znaš.
Raigor Stonehoof

#9125 Re: Teretana

pro rektalni alpinizam :D
Post Reply