Teretana

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6226 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????
Ne može se za dvije sedmice spremiti za ljeto.
Batali to.
User avatar
DuckZz
Posts: 3089
Joined: 07/05/2012 18:12

#6227 Re: Teretana

Post by DuckZz »

Ide li tko u onu teretanu na Olimpijskom ? Jesu li nabavili kavez za čučnjeve ? :(
stup metropola
Posts: 699
Joined: 20/02/2014 21:03

#6228 Re: Teretana

Post by stup metropola »

lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????
poselami se s ovim ljetom
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#6229 Re: Odg: Teretana

Post by romeomoraprezivjeti »

lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????

A aa aa aa aa aa aa aaa,malo si zakasnila drugarice. Da si konzumirala manje keksa,a ne sexa,sanse bi bile vece za dotjerivanje.;-) :-D

poslano s moga sonija ze
T-pain
Posts: 420
Joined: 20/05/2008 16:39

#6230 Re: Odg: Teretana

Post by T-pain »

romeomoraprezivjeti wrote:
lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????

A aa aa aa aa aa aa aaa,malo si zakasnila drugarice. Da si konzumirala manje keksa,a ne sexa,sanse bi bile vece za dotjerivanje.;-) :-D

poslano s moga sonija ze
nikad nije kasno... prema tome get your lazy ass to the ''Gym'' !
User avatar
Kofer
Posts: 433
Joined: 26/07/2013 13:02
Location: Njemačka

#6231 Re: Teretana

Post by Kofer »

lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????
Izbaci šećere,pij samo vodu,ne jedi bijeli kruh,jedi povrce,setaj stalno,i radi trening s utezima i rezultati ce doci sigurno.
T-pain
Posts: 420
Joined: 20/05/2008 16:39

#6232 Re: Teretana

Post by T-pain »

Kofer wrote:
lolol wrote:a a a aa a aa a a a a a a a a a udebljala sam se a ne mogu se ponovno nakaniti u teretanu a a a a a a vidi kise, nemam volje ni za sto osim za keks, ne sex - keks :-D jos je i maj mjesec smrc smrc pa kako cu se dotjerati za ljeto, po svim prilikama sam okasnila!! :( treba mi brza dijeta i nagovo za trening????????
Izbaci šećere,pij samo vodu,ne jedi bijeli kruh,jedi povrce,setaj stalno,i radi trening s utezima i rezultati ce doci sigurno.
3 kuhana jaja za dorucak 2 cm manje do 4kg manje za 2 sedmice, anravno i poslije dorucka da pazis sta jedes probaj ovako

Recimo

dorucak kafa, jabuka banan kurska narazndza

rucak kuhana riza

vecera kuhana riza


sto jedes za rucak jedi i za veceru
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6233 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

4 kg za dvije sedmice da skine morala bi dnevno unositi 2000 kalorija manje nego što unosi tj. da ne jede ništa dvije sedmice... Jer 7000 kalorija je 1 kg.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#6234 Re: Teretana

Post by suncica24 »

pathyeshme wrote:4 kg za dvije sedmice da skine morala bi dnevno unositi 2000 kalorija manje nego što unosi tj. da ne jede ništa dvije sedmice... Jer 7000 kalorija je 1 kg.
Sa 1200 cal u prehrani i u zestokom kardio ritmu na svakodnevnoj bazi, moze se.

Samo bojim se da ovdje nece moci, jer za to treba celicna volja.
lolol
Posts: 278
Joined: 18/09/2012 16:29

#6235 Re: Teretana

Post by lolol »

suncica24 wrote:
pathyeshme wrote:4 kg za dvije sedmice da skine morala bi dnevno unositi 2000 kalorija manje nego što unosi tj. da ne jede ništa dvije sedmice... Jer 7000 kalorija je 1 kg.
Sa 1200 cal u prehrani i u zestokom kardio ritmu na svakodnevnoj bazi, moze se.

Samo bojim se da ovdje nece moci, jer za to treba celicna volja.
Ma imam ja volju, ja nisam vidjela osobu koja vise moze gladovati i totalno sve od sebe dati u teretani i onda peti dan jesti cokoladu hahahah i onda ponovo sve iz pocetka. Hvala na prijedlozima za prehranu, sutra nisam u gradu, planiram od pon ponovno u teretanu. Dali ste mi volju s ovim 4kg u dvije sedmice :-)
Darkstorm
Posts: 778
Joined: 16/05/2014 22:36

#6236 Re: Teretana

Post by Darkstorm »

lolol wrote: Ma imam ja volju, ja nisam vidjela osobu koja vise moze gladovati i totalno sve od sebe dati u teretani i onda peti dan jesti cokoladu hahahah i onda ponovo sve iz pocetka. Hvala na prijedlozima za prehranu, sutra nisam u gradu, planiram od pon ponovno u teretanu. Dali ste mi volju s ovim 4kg u dvije sedmice :-)

Super, baci se na posao. 8-)
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#6237 Re: Teretana

Post by EmiRem »

Darkstorm wrote:
lolol wrote: Ma imam ja volju, ja nisam vidjela osobu koja vise moze gladovati i totalno sve od sebe dati u teretani i onda peti dan jesti cokoladu hahahah i onda ponovo sve iz pocetka. Hvala na prijedlozima za prehranu, sutra nisam u gradu, planiram od pon ponovno u teretanu. Dali ste mi volju s ovim 4kg u dvije sedmice :-)

Super, baci se na posao. 8-)
N e b bih da te razočaram ali 4 kg za dvije sedmice možeš izgubiti al VODE. 4 kg sala da skineš trebaju mjeseci.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#6238 Re: Teretana

Post by Mustang1 »

Jesi krenula sa teretanom ili i dalje samo pises ?
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#6239 Re: Teretana

Post by EmiRem »

Mustang1 wrote:Jesi krenula sa teretanom ili i dalje samo pises ?
Fali još da neko napise da može smrsat 7 kg za 6 dana i odmah kreće :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6240 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

Mustang1 wrote:Jesi krenula sa teretanom ili i dalje samo pises ?
Zalegla u fotelju sa kilom sladoleda u krilu i čita temu. :D
Darkstorm
Posts: 778
Joined: 16/05/2014 22:36

#6241 Re: Teretana

Post by Darkstorm »

Pa dobro, ne bombardujte je bezveze.Pitala, dobila odgovor, to je to.

Njeno je hoce li raditi ili ne.Ne ubijajte joj motivaciju, kakvu takvu, bitno je da je ima.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#6242 Re: Teretana

Post by Mustang1 »

Da ona ima motivaciju ne bi dosla na forum i da kuka nego bi otisla u teretanu i usput trazila savjete a i google pitala
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#6243 Re: Teretana

Post by suncica24 »

lolol wrote:
suncica24 wrote:
pathyeshme wrote:4 kg za dvije sedmice da skine morala bi dnevno unositi 2000 kalorija manje nego što unosi tj. da ne jede ništa dvije sedmice... Jer 7000 kalorija je 1 kg.
Sa 1200 cal u prehrani i u zestokom kardio ritmu na svakodnevnoj bazi, moze se.

Samo bojim se da ovdje nece moci, jer za to treba celicna volja.
Ma imam ja volju, ja nisam vidjela osobu koja vise moze gladovati i totalno sve od sebe dati u teretani i onda peti dan jesti cokoladu hahahah i onda ponovo sve iz pocetka. Hvala na prijedlozima za prehranu, sutra nisam u gradu, planiram od pon ponovno u teretanu. Dali ste mi volju s ovim 4kg u dvije sedmice :-)
Nije da nemas voju. Samo je onako... perjanasta :D

Nego, guraj ti do tog petog dana :)
Pa se petog javi na raport 'amo.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6244 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

Evo na AlJazeeri upravo odgledah prilog koji govori o žitarici tef, koja je visokoenergetska... Pa sam malo istražio i došao do nevjerovatnih podataka: nema boljeg izvora UH i P od ove žitarice, što se svih žitarica tiče.

http://nutritiondata.self.com/facts/cer ... ta/10357/2

Zanima me da li neko koristi ovu žitaricu, je li skupa, i na koji način se konzumira?
Modest Musorgski
Posts: 1023
Joined: 26/07/2012 20:08

#6245 Re: Teretana

Post by Modest Musorgski »

pathyeshme wrote:Evo na AlJazeeri upravo odgledah prilog koji govori o žitarici tef, koja je visokoenergetska... Pa sam malo istražio i došao do nevjerovatnih podataka: nema boljeg izvora UH i P od ove žitarice, što se svih žitarica tiče.

http://nutritiondata.self.com/facts/cer ... ta/10357/2

Zanima me da li neko koristi ovu žitaricu, je li skupa, i na koji način se konzumira?
Nisam probao ali sam čuo dosta pozitivnih stvari... Najbolje je naruciti preko iherba:

http://www.iherb.com/Bob-s-Red-Mill-Who ... =null&ic=1
Basic Cooking Instructions

Bring 2 cups water or stock to a boil in pot. Add 1/2 cup teff; cover, reduce heat to low and simmer, stirring occasionally, for about 15-20 minutes or until liquid is absorbed. Makes 4 servings (about 1 1/2 cups).
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6246 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

Poprilično je skup.

De mi recite za ove rižine kekse/krekere... Kupio sam jedno pakovanje sa namjerom da to jedem kao međuobrok dok sam vani. Eh, sad je problem što su dosta suhi, a istovremeno bi mi trebao neki tekući izvor proteina kojim bi zalijevao dok jedem. Prvi pik je bio voćni jogurt, ali to je puno šećera, pa sad tražim alternativu. Šta predlažete?
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6247 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

Neće ovi rižini krekeri niz grlo, odustajem.
Dajte recite šta vi jedete vani? Omrz'o mi sendvič od pilećih prsa (one salame).
User avatar
EmiRem
Posts: 526
Joined: 17/01/2011 20:28

#6248 Re: Teretana

Post by EmiRem »

pathyeshme wrote:Neće ovi rižini krekeri niz grlo, odustajem.
Dajte recite šta vi jedete vani? Omrz'o mi sendvič od pilećih prsa (one salame).
Jedi pravu hranu. Pusti se krekera i salama i obrađene hrane. Zar ti stvarno misliš da u toj "pilecoj" salami ima p od piletine.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#6249 Re: Teretana

Post by Mustang1 »

Chicken kad si vani ako ne mozes nemoj ni jesti nisi vani 13 sati :D Mada ovo par dana kako je frka preko dana nisam kuci jedem sta god ima kifle, kifle ha ya
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#6250 Re: Teretana

Post by pathyeshme »

EmiRem wrote:
pathyeshme wrote:Neće ovi rižini krekeri niz grlo, odustajem.
Dajte recite šta vi jedete vani? Omrz'o mi sendvič od pilećih prsa (one salame).
Jedi pravu hranu. Pusti se krekera i salama i obrađene hrane. Zar ti stvarno misliš da u toj "pilecoj" salami ima p od piletine.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Bolan pitam šta da jedem vani, čitaj malo jebte.
Nemam para na bacanje da hodam po restoranima i jedem rižu i filete. Treba mi brzinski nešto što je zdravo ne sadrži zavidan nivo proteina i ugljikohidrata.
Nebitno, već sam skontao... Pravit ću sendviče s tunom.

@Mustang
Nisu problem kifle, ali nema tu proteina ni za lijeka... A pošto pokušavam raditi sve kako treba da bih imao što bolje rezultate, ipak ću jesti ovaj sendvič od tune... Barem 15-ak grama proteina da unesem u sebe u tom međuobroku.
Post Reply