Wimbledon 2007

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1 Wimbledon 2007

Post by Edin H. »

Amer Delich (USA :x ) izgubio od Djokovica (Srbija) 3 - 1 :D

Ljubicic (Hrvatska :x ) dobio Hernnysh (Svedska) 3 - 0 :x

Stvarno su nasi ljudi precesto smradovi kada im se ukaze bilo kakva sansa da nastupaju za neku zapadnu zemlju, ukljucujuci i nase istocne i zapadne susjede.

I onda neki na forumu kritikuju BH Fanaticose, momke koje trose svoj novac da bi podrzali BH sportiste :x
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#2

Post by callmethebreeeze »

kazu da se delic danima dvoumio da li prihvati odlicne uslove koje mu je bosna nudila, ali je na kraju ipak morao uzeti americko drzavljanstvo, zbog klime na floridi :D a, ljubicic je se odlucio za hrvatsku, kontao je vjerovarno da je bosnjacima dovoljno sto mu se zena zove aida :D

m
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#3

Post by prleitihi »

čestitke ljubičiću.. :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4

Post by Edin H. »

callmethebreeeze wrote:kazu da se delic danima dvoumio da li prihvati odlicne uslove koje mu je bosna nudila, ali je na kraju ipak morao uzeti americko drzavljanstvo, zbog klime na floridi :D a, ljubicic je se odlucio za hrvatsku, kontao je vjerovarno da je bosnjacima dovoljno sto mu se zena zove aida :D

m
Duhovit odgovor, sto jest jest :lol:

Henman ispao premda se nakon sto je gubio 2 - 0 vratio na 2 - 2.
Izgubio u petom setu 6 - 1.
Englezi presretni :roll:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5

Post by Edin H. »

prleitihi wrote:čestitke ljubičiću.. :thumbup:
:x
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#6

Post by prleitihi »

zašto :x ?..meni je gore što je tinka milinović nastupala za švicu na eurosongu.. :oops::D
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7

Post by Edin H. »

prleitihi wrote:čestitke ljubičiću.. :thumbup:
Ivanovic protiv Tu (USA) 2 - 0

Hoces li i njoj cestitati :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8

Post by Edin H. »

prleitihi wrote:zašto :x ?..meni je gore što je tinka milinović nastupala za švicu na eurosongu.. :oops::D
:lol: :lol: :lol:

Mozda ima stek u svicarskoj banci :shock:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#9

Post by prleitihi »

ne..nego ću jebati mater ljubičiću što je došao u zetru i zajedno sa ivaniševićem održao meč u humanitarne svrhe za pomoć pedijatrijskoj klinici..šta je treb'o?..četnici ga protjerali iz banja luke..čitav život trenir'o u hrvatskoj..hrvatska mu sve dala..šta je treb'o?..nastupati za bosnu?..pitaj malo mervanu jugić šta njoj država daje?..ko joj vadi vize?..pitaj onog malog iz tuzle..adi..ili kako se već zove..roditelji mu sve plaćaju..dok branković kupuje najnovije passate vrhunski talenti sami sebi paćaju vize..putne troškove itd..a kad se treba kititi perjem eto odmah ministrića..šta treba da ljubičića ucjenjuje neki ahmed pašalić iz teniskog saveza?..damira mulaomerovića su handrili dok ih nije odjeb'o i uzeo hrvatsko državljanstvo..u normalnim zemljama pravi sportisti i mladi talenti su vrhunski plaćeni..kod nas su vrhunski plaćeni samo političari..i sad bi mi trebali da jebemo majku ivanu..ljubičić je uzeo državljanstvo kada niko nije znao za njega..lako je biti patriota kada na računu imaš 20 miliona..ja za ivana navijam svim srcem..iako nisam hrvat..kao da to i ima neke veze..ne može meni biti bliži neki hrbaty od ljubičića ili ančića..pa ni od tenisera koji dolaze iz srbije..helem..odoh malo od teme..sve čestitke ivanu!l
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#10

Post by cyprus »

Naprijed Marcos Baghdatis :D :D .
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#11

Post by lampard »

ma sto niko ne fali noleta,decko prejak
a najvise gotivim mauresmo zbog neizmjerne ljepote :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12

Post by Edin H. »

lampard wrote:ma sto niko ne fali noleta,decko prejak
a najvise gotivim mauresmo zbog neizmjerne ljepote :D
I ja se palim na Moresmo :shock:
User avatar
Isabell
Posts: 379
Joined: 04/07/2005 14:45
Location: Sarajevo

#13

Post by Isabell »

prleitihi wrote:ne..nego ću jebati mater ljubičiću što je došao u zetru i zajedno sa ivaniševićem održao meč u humanitarne svrhe za pomoć pedijatrijskoj klinici..šta je treb'o?..četnici ga protjerali iz banja luke..čitav život trenir'o u hrvatskoj..hrvatska mu sve dala..šta je treb'o?..nastupati za bosnu?..pitaj malo mervanu jugić šta njoj država daje?..ko joj vadi vize?..pitaj onog malog iz tuzle..adi..ili kako se već zove..roditelji mu sve plaćaju..dok branković kupuje najnovije passate vrhunski talenti sami sebi paćaju vize..putne troškove itd..a kad se treba kititi perjem eto odmah ministrića..šta treba da ljubičića ucjenjuje neki ahmed pašalić iz teniskog saveza?..damira mulaomerovića su handrili dok ih nije odjeb'o i uzeo hrvatsko državljanstvo..u normalnim zemljama pravi sportisti i mladi talenti su vrhunski plaćeni..kod nas su vrhunski plaćeni samo političari..i sad bi mi trebali da jebemo majku ivanu..ljubičić je uzeo državljanstvo kada niko nije znao za njega..lako je biti patriota kada na računu imaš 20 miliona..ja za ivana navijam svim srcem..iako nisam hrvat..kao da to i ima neke veze..ne može meni biti bliži neki hrbaty od ljubičića ili ančića..pa ni od tenisera koji dolaze iz srbije..helem..odoh malo od teme..sve čestitke ivanu!l

:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#14

Post by Edin H. »

Isabell wrote:
prleitihi wrote:ne..nego ću jebati mater ljubičiću što je došao u zetru i zajedno sa ivaniševićem održao meč u humanitarne svrhe za pomoć pedijatrijskoj klinici..šta je treb'o?..četnici ga protjerali iz banja luke..čitav život trenir'o u hrvatskoj..hrvatska mu sve dala..šta je treb'o?..nastupati za bosnu?..pitaj malo mervanu jugić šta njoj država daje?..ko joj vadi vize?..pitaj onog malog iz tuzle..adi..ili kako se već zove..roditelji mu sve plaćaju..dok branković kupuje najnovije passate vrhunski talenti sami sebi paćaju vize..putne troškove itd..a kad se treba kititi perjem eto odmah ministrića..šta treba da ljubičića ucjenjuje neki ahmed pašalić iz teniskog saveza?..damira mulaomerovića su handrili dok ih nije odjeb'o i uzeo hrvatsko državljanstvo..u normalnim zemljama pravi sportisti i mladi talenti su vrhunski plaćeni..kod nas su vrhunski plaćeni samo političari..i sad bi mi trebali da jebemo majku ivanu..ljubičić je uzeo državljanstvo kada niko nije znao za njega..lako je biti patriota kada na računu imaš 20 miliona..ja za ivana navijam svim srcem..iako nisam hrvat..kao da to i ima neke veze..ne može meni biti bliži neki hrbaty od ljubičića ili ančića..pa ni od tenisera koji dolaze iz srbije..helem..odoh malo od teme..sve čestitke ivanu!l

:thumbup:
Poenta nije toliko bio Ljubicic koliko Delic. Bez obzira pa sta ako je odigrao jedan humanitarni mec, a u isto vrijeme predstavlja tudju drzavu.

Evo ove dvije iz Srbije sada pricaju novinarima kako su morale trenirati pod Nato bombama u napustenom bazenu. Ivanovic kaze da je morala pozajmiti oko milion funti od covjeka sa Zapada koji je prepoznao njen talent. Dok je pocela postizati rezultate sebe je usavrsavala koristeci taj novac, ali takodjer kaze i da je vratila svaki peni. Ipak joj je vazno da nastupa za svoju drzavu.

Kod nas je zavladala takva letargija da se jos i radujemo kada neko nastupa za stranu drzavu, ono kao uspio/jela je...
saki
Posts: 249
Joined: 21/03/2007 18:40

#15

Post by saki »

Naravno, pa ni Hrvatska drzava nije ni na kakav nacin pomogla Kostelice u karijeri.
Mozda kod nas nema ljudi koji se trude :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#16

Post by lampard »

ova henin citav zivot nake herpese po ustima vuca,sramota :D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#17

Post by Harrys »

:D Ivanovicka je najzgodnija treba. :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#18

Post by Edin H. »

Al's su Srbi poludili :shock:

Tipsarevic uzeo Gonzalesa nakon spasene match lopte :?
Princess Fiona
Posts: 313
Joined: 16/03/2007 20:45
Location: far far away

#19

Post by Princess Fiona »

Edin H. wrote:
Kod nas je zavladala takva letargija da se jos i radujemo kada neko nastupa za stranu drzavu, ono kao uspio/jela je...
Volim gledat' Zlatana Ibrahimovica za koga god igra. :D :D
Princess Fiona
Posts: 313
Joined: 16/03/2007 20:45
Location: far far away

#20

Post by Princess Fiona »

Ljubicic nazalost izgubio :(

Ljubicic (CRO) - Paul-Henri Mathieu (FRA) 1 - 3
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#21

Post by prleitihi »

Princess Fiona wrote:Ljubicic nazalost izgubio :(

Ljubicic (CRO) - Paul-Henri Mathieu (FRA) 1 - 3
da nastupa za nas sad bi se bezze obrukali.. :oops:


:D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#22

Post by cyprus »

Joj što me nervira ova njihova kiša. Što ne naprave krov?
Princess Fiona
Posts: 313
Joined: 16/03/2007 20:45
Location: far far away

#23

Post by Princess Fiona »

prleitihi wrote:
Princess Fiona wrote:Ljubicic nazalost izgubio :(

Ljubicic (CRO) - Paul-Henri Mathieu (FRA) 1 - 3
da nastupa za nas sad bi se bezze obrukali.. :oops:


:D
:D

Hajd' Tipsarevic je jos u igri, i on ti je... blizak. :D :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#24

Post by prleitihi »

je ko taj?.. :? ..je li i on neki bosanac..rođen slučajno u štokholmu.. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25

Post by Edin H. »

Tipsarevic jucer nakon teske pobjede nad Gonzalesom prica na Konferenciji za stampu o Dostojevskom i Idiotu :shock:

Kazu u studiu - evo ga novi Kantona :roll:
Post Reply