Stocharov i Pittov NHL kutak

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#751 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by pitt »

Joj koja tekma :D:D Deranje guzova :D
Idemo dalje :D:D

Image
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#752 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by bos »

Ne mogu da vjerujem sta bi. :D Realno i bi bila tragedija da nije prosla ekipa koja je u svih 7 tekmi bila dominantnija, agresivnija i sve redom sto amerikanci u statistike stavljaju. Crosby je veci igrac od Ovechkina, kompletniji i lik za velika djela. To je tako i nikako drugacije. :D Svaka cast za Bylsmu koji forsira napadacki hokej sto se na kraju uvijek isplati. Jeste da bi bilo bolje (vjerovatno) imati prednost domaceg leda i igrati protiv Canesa mene ako pitaju ja sam ipak za Bruinse i da se konacno dokaze da su Pingvini najjaci na istoku. :-D

Nikad bolji play off, 3 od 4 serije u 7. zavrsavaju i veceras moji glasovi idu za Bruinse i Duckse. :)
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#753 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by shadow »

Ne mogu da vjerujem da su Bruinsi onako lose odigrali sinoc. U tekmama koje su pobjedili trpali su po 4 komada hladno, bili dominantniji na svim poljima. Sinoc kad je najvise trebalo skroz su zakazali. Tekma izjednacena, Carolina nekako konkretnija. Hladan tus :sad:
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#754 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by bos »

Eto finala uveliko pocela, po 2-0 u obje serije. Kako je krenulo izgleda repriza finala od prosle sezone. Drago mi je da je konacno i Kunitz sinoc dao go, sigurno je bilo tu frustracija opakih. Tako dugo igrati u liniji sa Crosbyem bez gola...Za ostalo: Genoooooooooooo :D

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#755 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by pitt »

Derachina se nastavlja :D :D :D

User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#756 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Admir_1984 »

Davno sam ja rekao da je za mene Malkin broj 1 u nhl-u. Ja stvarno ne mogu ni da zamislim na sta ce liciti tim na oi2010 sa malkinom, oveckinom, kovalcukom, datsjukom, seminom......
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#757 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Kakve su vam prognoze?

Ja cu kao RDS:

1) Detroit u 4 ili 5
2) Detroit u 6 ili 7
3) Pittsburgh u 4 ili 5
4) Pittsburgh u 6 ili 7

JA sam sljedbenik opcije # 2 - mada je zaista sve moguce. I... kako je lijepo gledati utakmicu bez puno prekida i bez puno prljave igre (sa par casnih izuzetaka :oops: ).
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#758 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by shadow »

opcija 1, prejaki su
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#759 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Admir_1984 »

Geno, Stal, Sid, Kenedy :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Kljucni momenat SH gol Stala. Pingvini pokazali mentalnu snagu i stabilnost. Samo sad da hoce priblizno ovako odigrati u detroitu, ovi "cigani" su dojadili vishe i Bogu i naorodu :D
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#760 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Uuuuuu-hu! Sta'no juce bi, kuku meni :-) Pa ni manje-ni vise nego 5:0 ...

Mada ja, u ovom duelu, navijam za Detroit, moram reci da su me Pingvini razocarali - i to mnogo. Ne zato sto su izgubili 5:0, nego zato sto je zaista ruzno gledati one hinjske i prljave udarce... 4 meca im se pustalo, sudije im gledale kroz prste - pa im udarilo u glavu.... KOja frustracija, kad je dotle doslo da moras protivnika udarat stapom po nogama da bi se bolje osjecao. Pa kazu novinari - Pingvini su ove godine zreliji :oops: A-ha.... how yes no..
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#761 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Admir_1984 »

Svaka cast pingvnima na priredjenoj "senzaciji" u gradu hokeja. Ne mogu vala nikako onag detroita :x Ko ce sad docekati narednu nhl sezonu i vankuver2010 :(
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#762 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by pitt »

Tetka ne kleveci :D:D:D


Image
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#763 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Eh, doslo vrijeme da se obrise prasina sa zastavica, dresova, kapa i ostalog navijackog pribora :D

Moji su se toliko promijenili da evo sjedim i 'ucim' nova imena :lol: Bilo kako bilo, neizmjerno mi je drago da smo se, nakon proslogodisnje blamaze oslobodili Koivua i Kovaleva, a jos uvijek preboljevam odlazak Komisareka... Jest da su dvije pripremne utakmice malo da se ista kaze, i jeste da su u tim utakmicama igrali uglavnom omladinci i 'dosljaci' ali nisam bas pretjerano impresionirana nacinom na koji se igra. Nista se nije znacajno promijenio. Nadam se da ce sa Martinom malo poraditi na kontroli paka, timskoj igri i - najvise od svega - mentalitetu...

Mada, kad se jos malo uigraju - svasta moze biti... :-)

Elem neise - GO HABS, GO!
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#764 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Admir_1984 »

Shoshana wrote:Eh, doslo vrijeme da se obrise prasina sa zastavica, dresova, kapa i ostalog navijackog pribora :D

Moji su se toliko promijenili da evo sjedim i 'ucim' nova imena :lol: Bilo kako bilo, neizmjerno mi je drago da smo se, nakon proslogodisnje blamaze oslobodili Koivua i Kovaleva, a jos uvijek preboljevam odlazak Komisareka... Jest da su dvije pripremne utakmice malo da se ista kaze, i jeste da su u tim utakmicama igrali uglavnom omladinci i 'dosljaci' ali nisam bas pretjerano impresionirana nacinom na koji se igra. Nista se nije znacajno promijenio. Nadam se da ce sa Martinom malo poraditi na kontroli paka, timskoj igri i - najvise od svega - mentalitetu...

Mada, kad se jos malo uigraju - svasta moze biti... :-)

Elem neise - GO HABS, GO!
Koivua nisu smjeli pustiti!!!!!!!!!!!!!! :x :x
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#765 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Drag je Koivu i meni bio, za razliku od vecine lokalnih navijaca - ja mislim da je Koivu kao kapiten bio veoma dobar, medjutim, ostarilo se i vise ne ide. Treba znati i prestati...
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#766 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Joj, sta nam ono Ottawa uradi juce :lol: :lol: Kazem ja, valja malo poraditi...

Veceras Boston. Gdje si Shadow, odavno nismo izmijenjali politesse :D , sve ono ispotiha, sa strahom - jebi ga, nikad ne znas kako ce tekma okrenuti :lol: :lol:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#767 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by shadow »

o komsinice :-D..tuJ sam..ljut sam na Bruinse, ovaj trade Kessela u Toronto mi nikako nije sjeo :x
ne gledam tekmu, vidim da je 2:1 za nas par minuta do kraja...siguran sam da ces mi ti prenijeti bitne detalje kad po zavrsetku tekme razocarana dodjes na ovu temu :D :wink:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#768 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

De ti, de, samo se ti kocoperi :D

Tako smo i mi, lani, nakon dobre prethodne sezone.... A znas i sam kako je zavrsilo :-)
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#769 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by shadow »

:D ma zagrijavam se bona, evo jos 3 dana :dance:
Iskreno, i ne polazem neke nade u ove moje delegate :D. Imali su solidne sanse prosle godine, dosta im se stvari poklopilo i opet to nisu uspjeli iskoristiti. Ove godine ce biti korak naprijed, nazad dva, ukratko srednja zalost :roll:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#770 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Ajoj.... kod nas belay do belaya :( MArkov povrijedjen u prvom mecu. Ne mogu da vjerujem da mu je prerezao tetive kroz klizaljku. Pa hebem mu misa, jesul' od papira napravljene :shock: :? A i Priceova klizaljka... jel' zilet majka mu stara :? Juce O'Byrne and Metropolit.... Jebo te Omaha Beach :-)

Odbrana nam je ionako suplja.... groza ziva. Prije dvije godine smo imali najefektivniju odbranu u ligi, a vidi danas. Hal Gill je apsolutno bezze, a ni Mara nije puno bolji. Spacek, hajde i nekako... Sve u svemu, spala odbrana na dva slova. Gorges and Hamrlik... A idemo na zapad. Jadna nam majka :-)

No zasad, dva od dva.... pomalo nezasluzeno, al' dobro .... cetiri poena, necemo im u zube gledat :D

Za sada, izgleda da je Washington tim koji najvise obecava. I drago mi je. Oveckin je po meni najbolji igrac u ligi....
sashamtl
Posts: 63
Joined: 15/01/2008 00:17

#771 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by sashamtl »

Shoshana wrote:Ajoj.... kod nas belay do belaya :( MArkov povrijedjen u prvom mecu. Ne mogu da vjerujem da mu je prerezao tetive kroz klizaljku. Pa hebem mu misa, jesul' od papira napravljene :shock: :? A i Priceova klizaljka... jel' zilet majka mu stara :? Juce O'Byrne and Metropolit.... Jebo te Omaha Beach :-)

Odbrana nam je ionako suplja.... groza ziva. Prije dvije godine smo imali najefektivniju odbranu u ligi, a vidi danas. Hal Gill je apsolutno bezze, a ni Mara nije puno bolji. Spacek, hajde i nekako... Sve u svemu, spala odbrana na dva slova. Gorges and Hamrlik... A idemo na zapad. Jadna nam majka :-)
Ti panicis vise nego oni debili od novinara/reportera sa CKAC 730 i RDS:)
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#772 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

sashamtl wrote:
Shoshana wrote:Ajoj.... kod nas belay do belaya :( MArkov povrijedjen u prvom mecu. Ne mogu da vjerujem da mu je prerezao tetive kroz klizaljku. Pa hebem mu misa, jesul' od papira napravljene :shock: :? A i Priceova klizaljka... jel' zilet majka mu stara :? Juce O'Byrne and Metropolit.... Jebo te Omaha Beach :-)

Odbrana nam je ionako suplja.... groza ziva. Prije dvije godine smo imali najefektivniju odbranu u ligi, a vidi danas. Hal Gill je apsolutno bezze, a ni Mara nije puno bolji. Spacek, hajde i nekako... Sve u svemu, spala odbrana na dva slova. Gorges and Hamrlik... A idemo na zapad. Jadna nam majka :-)
Ti panicis vise nego oni debili od novinara/reportera sa CKAC 730 i RDS:)
Na zalost, razloga za paniku je itekako bilo :D sto se najbolje vidi deracinom koju smo dozivjeli u Vancouveru :run:

Treba biti realan - odbrana je zasad suplja.. Vidjecemo nakon Martinovog drila, trebalo bi biti malo bolje veceras.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#773 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Admir_1984 »

Owechkin definitivno nije sa ove planete :-) :-)

Detroit sampionski krenuo :D
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#774 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Da li je moguce da je Martinovo 'bicevanje' pocelo davati plodove... Ostaje da se vidi, ali mada je Carbo srcu prirastao, moj respekt prema Martinu raste iz dana u dan :mrgreen:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#775 Re: Stocharov i Pittov NHL kutak

Post by Shoshana »

Odlicna utakmica sinoc :D Habsi su, izgleda, ipak u stanju odraditi 60 minuta :oops: Onaj novi mali u odbrani ima jos pure da se najede, a Hall Gill me i dalje nervira, al' sve u svemu - napredak je ocigledan.
Post Reply