Kladionica

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2376 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#2377 Re: Kladionica

Post by Globus »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
Pa prije ce ovaj po 30 nabrat 1600 nego ti tako .. realno :D
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2378 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Globus wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
Pa prije ce ovaj po 30 nabrat 1600 nego ti tako .. realno :D
Hoce u ali u crtanim filmovima nikad mjesec nije prosao da nisam dobio 500 ali nikad..A on hoce ali za cijelu godinu ..Cuj dobio 20 maraka :D :D :D Opet kazem studentima odobravam to ali ono furati se da si kladionicar i pricati o tome kako dobijas :D :D pa u mojoj raji bi te tukli za tu pricu :D :D :D Ali znam ja lika koji stavi 100 da bi dobio 25 i nije suplja samo ima jedan problem kad padne nema sna po 5 dana :D :D Nego kanite se tih kvota na ovom forumu..U stvari evo za vas koji volite danas zicere.

Sparta-liberec 1x
Lens x2
Freiburg 1x
Odense 1x
Birmingham 1x..

A za nas malo hrabrije..

Birmingham 1
Lens 2
Sparta 1
Odense 1
Ifk goteborg oba daju gol
Freiburg 1
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#2379 Re: Kladionica

Post by Charuga »

Freiburg-Ahlen 1 @ 1.45
Winterthur-Lugano over 2.5 @ 1.75
Burton-Torquay 1x @ 1.27
Amiens-Lens x2 @ 1.26
Birmingham-Wolves GG @ 1.75
Odense-Randers 1 @ 1.65

11.72
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#2380 Re: Kladionica

Post by karanana »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
pa ako si ti tako siguran da mozes naci kvotu 3 svaki vikend i ako kazes da pare nisu problem, zasto onda ne stavis 1.000 na kvotu 3 i uzmes 3.000? zar to nije sigurnije po tvojoj prici nego da stavis 100 na ove gore parove i uzmes 1.600?

ne stoji ti prica, mislim da je upravo obratno. onaj ko ima love i kome nije zao izgubiti 200-300 maraka ce igrati na male kvote 2-3 i staviti veliku lovu. mi, sitne ribice cemo staviti po 3 marke i nadati se da cemo uzeti 1.000-2.000.

evo kad si toliko siguran, a ako je tebi iz ponizenja igrati, haj daj meni svaki vikend parove gdje ce kvota biti 3. ja cu uplatiti 100 maraka na to i ako dobijem, ja ti dadnem 100. ako izgubim ti meni vratis moj ulog. posteno?

evo prvi ti je test da vidimo one zicere za nas manje hrabre sto si postavio gore. garantujem ti, garantujem, da ces na 2 pasti.
Last edited by karanana on 06/04/2009 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#2381 Re: Kladionica

Post by sinus »

SC FREIBURG - ROT-WEISS AHLEN

Freiburg prvi na tabeli, ali zadnje dvije utakmice izgubio tako da sebi ne bi smjeli dopustiti još jednom da izgube pogotovo što bi ovo bio drugi kiks u dvije utakmice kod kuće, a i sljedeće kolo gostuju kog neugodnog drugoplasiranog Mainza pa su im bodovi iz ove utakmice vrlo važni...a pošto nije ostalo još puno do kraja sezone svaki bod im je važan ako žele da se vrate u prvu ligu. U koliko pobijede trećeplasiranom (pozicija koja vodi u play off) će se odmaknuti na 6 bodova. A ako je suditi po prvoj utakmici na gostovanju protiv Ahlena koju su dobili 0:3, onda nema razloga da ponovo ne ostvare pobjedu.

Tip 1 koeficijent 1,45 KM

BURTON ALBION - TORQUAY

Torquay zadnjih 10 utakmica nije izgubio i nalazi se na trećem mjestu dok je Burton albion prvi na tabeli i prošlo kolo doživio je težak poraz od devetoplasiranog CRAWLEY TOWNA od čak 4:0 u gostima, a kući prije te utakmice su igrali samo mršavih 1:1 protviv osmoplasiranog KETTERINGA...Ovo je derbi kola...Burtonu trebaju bodovi da sigurno uđe u nastavak i direktno izbori plasman u drugu ligu bez play off-a, a za torquay nakon 10 utakmica bez poraza mislim da je došlo vrijeme da im neko prekine taj niz...

Tip 1 koeficijent 2,10 KM

GAZIANTEPSPOR - GALATASARAY

2008-11-02 Galatasaray - Gaziantepspor 3 : 1
2008-03-30 Galatasaray - Gaziantepspor 0 : 0
2007-11-04 Gaziantepspor - Galatasaray 1 : 1
2007-02-17 Gaziantepspor - Galatasaray 1 : 0
2006-08-26 Galatasaray - Gaziantepspor 2 : 2
2006-02-12 Galatasaray - Gaziantepspor 6 : 0

Ako ne uzmemo u obzir ovu statistiku već to da Galata zadnje dvije utakmice nije dobila, i da se ne nalaze ni na poziciji za KUP UEFA već su od nje odmaknuti 3 boda i činjenicu da su prve tri ekipe odnosno favoriti dobili utakmice, onda bi i Galata zbog bodova, i pobjede favorita trebala da odnese 3 boda sa gostovanja.

Tip 2 koeficijent 2,00 KM --------- Ako želite siguricu onda Tip X2 koeficijent 1,22

DJURGARDEN - OREBRO

Prvo kolo Švedske lige. U međusobnim duelima do sada odigrali su 12 utakmica od kojih je 7 dobio Djurgarden, 4 su neriješeno odigrali, a 1 je dobio Orebro (a to je bilo 2003 godine ). Od 6 utakmica kući Djurgarden je dobio 5 i jednu remizirao. Ako je suditi po statistici onda Djurgarden dobija.

Tip 1 Koeficijent 2,05 KM ---- Ako želite siguricu onda Tip 1X koeficijent 1,23 KM

VALERENGA - TROMSO

OD 7 odigranih kući protiv Tromsa, Valerenga je dobila 3 a remizirala 4 utakmice...pošto je treće kolo i upisali su poraz i neriješeno kući, a s obzirom da opet igraju na domaćem terenu ovdje bi najsigurniji bio dvojznak.

Tip 1X koeficijent 1,29 KM ---- Hrabriji mogu igrati Tip 1 koeficijent 2,25 KM

ODENSE - RANDERS FC

U 11 međusobnih duela Odense je dobio 6 , remizirali su 4, a samo jednom je Randers pobijedio. uzimajući u obzir da Odense odlično igra u ovoj sezoni posebno na domaćem terenu na kojem su već jednom savladali Randers mislim da ne bi trebalo biti problema da ih i ovaj put savladaju...

Tip 1 koeficijent 1,70 KM

BAL ORIOLES --- NY YANKEES

Uvijek sam igrao na NY Yankees onako navijački :D pa tako i ovaj put, ali moram naglasiti da su i u dobroj pobjedničkoj seriji. A pošto sezona počinje prve utakmice obično favoriti dobijaju...

Tip 2 Koeficijent 1,5 KM

ANA ANGELS - OAK ATHLETICS

Prve utakmice LA Angels favoriti znači pobjeda :D

Tip 1 Koeficijent 1,65 KM

----------------------------------------------------

Eh eto ga sretno

P.S.
NIkada nisam pogodio kad sam ovdje predviđanja postavio :mrgreen:
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2382 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

karanana wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
pa ako si ti tako siguran da mozes naci kvotu 3 svaki vikend i ako kazes da pare nisu problem, zasto onda ne stavis 1.000 na kvotu 3 i uzmes 3.000? zar to nije sigurnije po tvojoj prici nego da stavis 100 na ove gore parove i uzmes 1.600?

ne stoji ti prica, mislim da je upravo obratno. onaj ko ima love i kome nije zao izgubiti 200-300 maraka ce igrati na male kvote 2-3 i staviti veliku lovu. mi, sitne ribice cemo staviti po 3 marke i nadati se da cemo uzeti 1.000-2.000.

evo kad si toliko siguran, a ako je tebi iz ponizenja igrati, haj daj meni svaki vikend parove gdje ce kvota biti 3. ja cu uplatiti 100 maraka na to i ako dobijem, ja ti dadnem 100. ako izgubim ti meni vratis moj ulog. posteno?

evo prvi ti je test da vidimo one zicere za nas manje hrabre sto si postavio gore. garantujem ti, garantujem, da ces na 2 pasti.
evo ti odmah za ligu prvaka odigraj barcu i united protiv porta.....da ne bi previse pametovali.... Velika je razlika izmedju milje uloga i 100 znaci prvo skontaj sta pricas pa onda napisi..Ja cu tebi svaki vikend naci kvotu 3 i ti meni nista nemoj da dajes to ti je od mene....jeli to posteno??
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#2383 Re: Kladionica

Post by karanana »

posteno, ako ces mi pokriti gubitak koji ce se napraviti od padanja na tu kvotu 3 koju mi nadjes.

a reko si da ulazes puno pa onda nisam ni skonto da ulazes oko 100, mislio sam da ti je raspon ulaganja od 100-1000.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#2384 Re: Kladionica

Post by Charuga »

Winterthur-Lugano 2 @ 1,75
Gefle-Kalmar 2 @ 1,95
User avatar
groar
Posts: 265
Joined: 10/05/2007 22:33
Location: Sarajevo

#2385 Re: Kladionica

Post by groar »

Onaj ko se kladi da bi preživio, neće se puno života nagledati, to je sigurno. Većina nas se ipak kladi iz gušta koji vremenom može preći u opsjednutost i bolest, što je jako opasno i svakako ne treba dozvoliti. Pa tako Melbourne, kao što ti iz gušta ulažeš 100 KM i čekaš 1600 KM, neko iz gušta čeka tih 20 KM dobitka. Lijepo je kad ti 20 KM bukvalno padne s neba a nisi ni mrdnuo guzicom..ko od nas ne bi pristao na to...samo problem je što ne može ni to uvijek. Tvrdim da ne možeš 5 od 7 dana pogoditi kvotu 3 ili 4. To zaista nije tako lagano kako se tebi možda čini. Pozdrav.
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#2386 Re: Kladionica

Post by karanana »

groar wrote:Onaj ko se kladi da bi preživio, neće se puno života nagledati, to je sigurno. Većina nas se ipak kladi iz gušta koji vremenom može preći u opsjednutost i bolest, što je jako opasno i svakako ne treba dozvoliti. Pa tako Melbourne, kao što ti iz gušta ulažeš 100 KM i čekaš 1600 KM, neko iz gušta čeka tih 20 KM dobitka. Lijepo je kad ti 20 KM bukvalno padne s neba a nisi ni mrdnuo guzicom..ko od nas ne bi pristao na to...samo problem je što ne može ni to uvijek. Tvrdim da ne možeš 5 od 7 dana pogoditi kvotu 3 ili 4. To zaista nije tako lagano kako se tebi možda čini. Pozdrav.
potpis na sve, posebno na ovo boldirano jer je konkretno.
User avatar
schtab
Posts: 130
Joined: 11/03/2008 19:24

#2387 Re: Kladionica

Post by schtab »

lahko je vikendom naci kvotu 3-4, ali ko se duze kladi zna da ni jedan par nije 100%...ovo iz iskustva... problem za one koje se klade svaki dan je naci kvotu 2-3 da je makar 90% sigurna, jer na kvotu 2-3 neces stavljati petaka nego malo vise...

a ovaj sto stavlja 100 na kvotu 16, to mozes djeci po mahali pricati :zjev:
User avatar
groar
Posts: 265
Joined: 10/05/2007 22:33
Location: Sarajevo

#2388 Re: Kladionica

Post by groar »

Koje god sam pratio na internetu "prognozere", koji upravo gadjaju te sitne kvote, nigdje nisam pronasao da vecinu dana u sedmici pogode, jer da je tako, stavljao bih bez razmisljanja 100 KM na kvotu 2 i dobijao 200. Halo, eto da 20 od 30 dana u mjesecu to pogodis, to su ti 2000 KM mjesecno...ko od nas jos ima toliku platu..... Pa upravo zato sto ni te sitne kvote nisu sigurne, i sto bi mi se govno zaledilo kada bih ostavio par dana zaredom po stoju kladionici i sto ne bih mogao fino i mirno da spavam, ljudi poput mene igraju iz gušta na sitno. Lijepo sebi ni iz čega stvorim 20 KM, dovoljno da kupim hljeba i mlijeka, ručam i popijem par piva i meni dobro. Nema mi većeg gušta nego kad sebi to mogu priuštiti njihovim (lopovskim) parama. Eh, ali ne može uvijek......na kraju se sve to lagano vrati na nulu....
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#2389 Re: Kladionica

Post by stripiii »

Predhodnici su sve rekli tako da nema potrebe da odgovaram :D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2390 Re: Kladionica

Post by rado_vidjen »

ne znam zasto forsirati svaki dan? ja kad nema nista u ponudi, odnosno kad nista ne "mirisem", onda se ne kladim taj dan.

da imam platu milju-dvije, do kraja mjeseca bi je uduplo! :D

ovako sam student, koji ne pamti kad je zaisko starcima za kladionice.(izlasci tu i tamo :oops: )

i one 3 Km sto sam stavio su njihove, kladionicarske. :evil: sad od ove stoje kontam da, sve kad bi samo stavljao 3 KM, imam 33 pokusaja. i cini mi se da od tih 33 pokusaja, mora proci najmanje dva ili tri puta. bar je tako bilo u praxi. :) a ako prodje vise puta, tim bolje.
govorim ukupnoj kv 25-30.

jbg, ti ces dignut danas 300KM, a stavio si 100 KM. znaci, zijanis sljedeca dva dana i skontas da nisi nista dobio. meni je pravo glupo vidjeti, kao sto sam nedavno u onoj will ponudi, da neko stavi 5000 KM i onda dobije 15.000. KM :zzzz:e jbg, garantujem da ih je vratio u rekordnom roku. :D jer cisto sumnjam da mu je slijedeca uplata bila 3 KM.

na dobitku je samo onaj sto stavlja marku, a prodje mu jednom u godini dana tiket od 1000 KM.
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2391 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

Niko to nije rekao da moze ..Ali ja sam naglasio za vikend da se uvjek moze naci kvota 3 i jos sam naglasio va vikend..Uglavnom nekom je gust dobiti 20 nekom 400 stoje svi smo drugaciji...Ali nemogu ja ganjati dobitak od 20 kad ja ulozim na razlicite listice za vikend sigurno preko 150 ili 200....Opet kazem svakom svoje i sretno svima nama..Samo kao sto neko rece kako mu je dobro kad dobije 20 e prijatelju da vidis kako je tek dobro kad dobijes par hiljada..Par puta sam dobijao po 7 hiljada i osjecaj je za 10........Samo sto nisam te pare vidio ono u kesu hehe jer ja igram preko interneta http://www.centrebet.com pa ono samo vidis cifru na racunu :D :D
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2392 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:
Globus wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:Stvarno me ljudi nasmijvate pa ja bi obadvije ruke sebi odrezao kad za vikend ne bi mogao naci kvotu 2 ili 3..Samo sto mene ta kvota ne zanima ja nikad ne igram na dobitak ispod 500 stoja..Mislim nemoj te pogresno svatiti imam dobar posao pa mi i ne znaci nesto kad stavim 100 maraka ali meni je ovo igra na kojoj hocu da dobijem cifru radi gusta a ne da prezivim ..Svi mi imamo razlicite razloge..Ja znam ljudi masu stavi 10 da dobije 30,cijenim ja to i svaka cast svakom ima svoje..Ali ja sam juce stavio 100 na listic dobitak bio 1600 juventus me oborio ..

Juventus
Everton
Psg
Valencia
Benfica
Espanyol
Pa prije ce ovaj po 30 nabrat 1600 nego ti tako .. realno :D
Hoce u ali u crtanim filmovima nikad mjesec nije prosao da nisam dobio 500 ali nikad..A on hoce ali za cijelu godinu ..Cuj dobio 20 maraka :D :D :D Opet kazem studentima odobravam to ali ono furati se da si kladionicar i pricati o tome kako dobijas :D :D pa u mojoj raji bi te tukli za tu pricu :D :D :D Ali znam ja lika koji stavi 100 da bi dobio 25 i nije suplja samo ima jedan problem kad padne nema sna po 5 dana :D :D Nego kanite se tih kvota na ovom forumu..U stvari evo za vas koji volite danas zicere.

Sparta-liberec 1x
Lens x2
Freiburg 1x
Odense 1x
Birmingham 1x..

A za nas malo hrabrije..

Birmingham 1
Lens 2
Sparta 1
Odense 1
Ifk goteborg oba daju gol
Freiburg 1

Eto prosli su ovi ziceri ja sam vam rekao da ovako skoro uvjek moze ......nadam se da je neko igrao...
User avatar
edin_kovachi
Posts: 99
Joined: 17/02/2009 17:51
Location: Sarajevo

#2393 Re: Kladionica

Post by edin_kovachi »

svaka cast...mogao si malo cesce ucit malu raju kako se dobiva...svaja cast
User avatar
srpanj
Posts: 459
Joined: 16/07/2007 18:53

#2394 Re: Kladionica

Post by srpanj »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:
Haveru nemoj me pogresno svatiti ali ovaj prvi listic sto si dobio je pravo smijesan mislim ja ovakav listic mogu svaki dan dobiti ..Jedino respect ako si stavio 100 pa dobio 300 stoje ali ove kvote 1.10 i 1.15 mislim smijesno pravo..pozz haveru ...
rokoh..hajde da te i ja malo nasmijem :-) :-)

Image

silno iscekujem kvotu "tri" za vikend :D (ovaj "smijesni" ;-) dobitak polovim i ulazem na tvoju kvotu tri).....

a ja cu tebi zauzvrat............reci -hvala :mrgreen: u protivnom...u protivnom nista :-D ....svakako sam ih "oderao" za pedesetak km :wink:
:sax:
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2395 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

srpanj wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:
Haveru nemoj me pogresno svatiti ali ovaj prvi listic sto si dobio je pravo smijesan mislim ja ovakav listic mogu svaki dan dobiti ..Jedino respect ako si stavio 100 pa dobio 300 stoje ali ove kvote 1.10 i 1.15 mislim smijesno pravo..pozz haveru ...
rokoh..hajde da te i ja malo nasmijem :-) :-)

Image

silno iscekujem kvotu "tri" za vikend :D (ovaj "smijesni" ;-) dobitak polovim i ulazem na tvoju kvotu tri).....

a ja cu tebi zauzvrat............reci -hvala :mrgreen: u protivnom...u protivnom nista :-D ....svakako sam ih "oderao" za pedesetak km :wink:
:sax:
Ma nemoj cekati vikend :D :D odigraj na barcu i united mada iskreno kvota na united je smijesna cuj 1.35 a za vikend protiv ville bila 1.40..Sta hoce da kazu da je villa jaca od porta :D :D i dodaj tu da nece biti vise od 3 gola na liver-chelsea ili 1x na liverpool eto ti...
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#2396 Re: Kladionica

Post by sinus »

Pošto sam u predviđanjima propao k'o trosjed onda sam ispunio jedan onako i dobitak nije bog zna koliki ali ni ulog tako da nema veze :D

Image
User avatar
mirzazmaj
Posts: 351
Joined: 24/06/2008 11:57
Location: sarajevo

#2397 Re: Kladionica

Post by mirzazmaj »

u williamsu kvota na bayern 7,60, nemogu da vjerujem, ovo je opasno. sko nista x2 2,20. nisu normalni ko da barca igra sa vrbanjusom a ne bayernom. ja cu vala dvicu odigrat na jednog cenera pa sta bude. skoro sam siguran da tu nema keca


998. Barcelona - Bayern 20:45 1,45 3,80 7,65 1,05 2,20 1,13 2,00 NOG
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#2398 Re: Kladionica

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

mirzazmaj wrote:u williamsu kvota na bayern 7,60, nemogu da vjerujem, ovo je opasno. sko nista x2 2,20. nisu normalni ko da barca igra sa vrbanjusom a ne bayernom. ja cu vala dvicu odigrat na jednog cenera pa sta bude. skoro sam siguran da tu nema keca


998. Barcelona - Bayern 20:45 1,45 3,80 7,65 1,05 2,20 1,13 2,00 NOG
Pa bayern trenutno u odbrani i igra kao vrbanjusa..Bayern je smijesna ekipa,to je ekipa koja svaku tekmu prima golove ...A reci da si siguran da nece biti 1 protiv barce u gostima je smijesna izjava....Naravno cuda se dogode ali vrlo tesko...To je 1 ko kuca...Pa gledas li ti bayern njima po njemackoj zabijaju po 5 komada :D
User avatar
mirzazmaj
Posts: 351
Joined: 24/06/2008 11:57
Location: sarajevo

#2399 Re: Kladionica

Post by mirzazmaj »

ma znam sve to, al mi smjesan ovoliki koeficijent, ma sta god da bude ide cener na bayerna
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#2400 Re: Kladionica

Post by stripiii »

Jedan par koji bi trebalo da dodje na osnovu saradnje :D

Regensburg - Erfurt 1
Locked