LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Qler »

:bih: :bih: :bih: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Forumerrer
Posts: 836
Joined: 14/06/2014 17:27

#27 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Forumerrer »

Bravo Lana :)
User avatar
ellaxaz
Posts: 2194
Joined: 31/01/2012 09:40

#28 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by ellaxaz »

:thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#29 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Better Man »

necko_hz wrote: 18/08/2022 18:49
Osmi Socrates wrote: 18/08/2022 17:13 Britanac nije zao. Treba uzeti u obzir da su u utrci bile dvije Britanke i da je, što je sasvim normalno, očekivao da se možda umiješaju u borbu za medalje. Kao što se ne zamjera bosanskim komentatorima što navijaju za Lanu, ne znam zašto bi se britanskim komentatorima zamjeralo ako navijaju za svoje.
Lik je i sam korektno priznao odmah nakon trke, kad je prikazalo mamu Pudar kako slavi, da je mislio kako neće moći izdržati tempo koji je nametnula, ali da je pogriješio i da je ona znala bolje od njega. U tom fazonu.

Generalno, sasvim korektno komentarisanje. Iskren da budem i ja sam mislio da neće moći u onakvom ludačkom ritmu cijelu trku otplivati.
Britanski komentator sigurno puno već ovakvih takmičenja komentarisao i iz svog iskustva je onako reagirao. Zato je i bio u šoku i nevjerici kad je vidio da će izdržati do kraja i pobjediti.
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#30 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by isx »

hrasno38 wrote: 18/08/2022 16:29 Uzgred ne znam da lis te primjetili da je Lana oborila evropski rekord na okretu 100m koji je bio 1:00:71 sa rezultatom 59.86...skoro sekundu.
I prvi split je išla ispod ER.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#31 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

isx wrote: 18/08/2022 21:30
hrasno38 wrote: 18/08/2022 16:29 Uzgred ne znam da lis te primjetili da je Lana oborila evropski rekord na okretu 100m koji je bio 1:00:71 sa rezultatom 59.86...skoro sekundu.
I prvi split je išla ispod ER.
Jeste 68 stotinki...iskren da budem nisam to ni primjetio posto su vrlo kilavo pokazali taj ER :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 40525
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#32 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by konektovan »

Svaka čast.... :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#33 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Logovan »

pici wrote: 18/08/2022 17:37
ŽESTOKA REAKCIJA
Velibor Pudar odgovorio premijeru HNK: Vama Lana ne znači ništa, nemojte joj čestitati

"Nisam mislio, ali moram. 'Na tomu putu, u meni lično i u Vladi Hercegovačko-neretvanskog Kantona, kao i do sad, imat ćete prijatelja i partnera, koji će u skladu s mogućnostima, poduprijeti Vaše sportske napore', zaključio je Herceg. Ovo su riječi nevenka hercega (nije pravopisna greška) koji je odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa Svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dhabija uz obrazloženje 'da nismo nagradili ni neke 'naše' pa što bi Lanu'. Da Lana je 'dijete s druge planete' i slučajno živi u HNK/HNŽ. nevenko herceg i rašid hadžović su odbili svaku molbu KVS Orka za pomoć u realizaciji priprema za OI, za Evropsko juniorsko prvenstvo, za Svjetski kup, za Svjetsko seniorsko prvenstvo u Abu Dhabiju... U principu za sve ove godine KVS Orka za Lanine pripreme i takmičenja je dobila 0 KM, a za to vrijeme su imali na raspolaganju oko 2,5 miliona KM! Jesu nagradili Lanu sa po 5.000 KM za olimpijsku normu i juniorske evropske medalje u 2021. godini. I to je to, ali je bitno da finansiraju svaki seoski malonogometni turnir i sve turnire u raznim sportovima, ali je pitanje zašto, sami razmislite. I danas se i nevenko i rašid obraćaju novinarima sa čestitkama za Lanu. Zašto? Vjerovatno zato što je izborna godina. Molim vas nemojte joj vi više čestitati jer vam Lana ne znači ništa, nemate koristi od nje", podučio je Pudar.
:thumbup: Bravo RESPEKT! Govnetu se treba reci da je Govno.
Bravo Velibore!!!!! Bravoooooo :thumbup: :thumbup: :thumbup: Što volim kad neko ovakvim govnima objasni neke stvari.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12361
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#34 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by dr_Evil »

hrasno38 wrote: 18/08/2022 16:43
iceman ze wrote: 18/08/2022 16:40 Najbolje da joj mi gradjani skupimo za bazen, neka djevojka ima gdje i da nastavi svoje uspehe, ne vjerujem da ce iko ista uraditi na tome :bih:
Imaju pare za bazen i ako bude trebalo a trebat ce dat ce se koliko bude falilo ali nema volje ili nije bilo volje ali su jucer Kordic i ekipa izasli na teren i mjesto gdje ce se graditi bazen i mislim u subotu na press konferenciji Lane u Mostaru da ce se "presjeci vrpca" i zvanicno otpoceti gradnja
Drug moj nagledao sam se ja otvaranja radova za dvoranu i bazen pred svake izbore. Dabogda ti meni bio upravu, a za sade je ovo samo "Inicijativom ga Fuade".

Lani taj bazen vise ne treba, prerasla je ona Mostar, a bogami i Bosnu. Nego nek se pravi za sve buduce Lane i Amine!
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#35 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

dr_Evil wrote: 19/08/2022 07:48
hrasno38 wrote: 18/08/2022 16:43

Imaju pare za bazen i ako bude trebalo a trebat ce dat ce se koliko bude falilo ali nema volje ili nije bilo volje ali su jucer Kordic i ekipa izasli na teren i mjesto gdje ce se graditi bazen i mislim u subotu na press konferenciji Lane u Mostaru da ce se "presjeci vrpca" i zvanicno otpoceti gradnja
Drug moj nagledao sam se ja otvaranja radova za dvoranu i bazen pred svake izbore. Dabogda ti meni bio upravu, a za sade je ovo samo "Inicijativom ga Fuade".

Lani taj bazen vise ne treba, prerasla je ona Mostar, a bogami i Bosnu. Nego nek se pravi za sve buduce Lane i Amine!
Lana zivi za dan kada ce poceti da trenira u svome gradu i sa svojom rajom!
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4221
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#36 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by skrbavi-admin »

samo se nadam da ce i Iman dobiti istu i jednaku podlogu za napredak kao i Lana - vrlo moguce da je Iman cak i talentiranija od Lane (bez ikakvog umanjenja istog)
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#37 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

skrbavi-admin wrote: 19/08/2022 10:41 samo se nadam da ce i Iman dobiti istu i jednaku podlogu za napredak kao i Lana - vrlo moguce da je Iman cak i talentiranija od Lane (bez ikakvog umanjenja istog)
Iman ima jedan drugi problem koji se zove njen otac. Evelin je nju doveo do rezultata objektivno koliki je njegov maksimalni limit i njoj sad treba jedan "Goran Grahovac". Medjutim on misli da je mozes izvesti na staze Lane Pudar sto mu ja od srca zelim ali mislim da je to cisti SF. Evelin sa bratom vodi klub Sport Time koji zaista dosta dobro radi medjutim u svome postojanju nisu izbacili niti jednog bas ozbiljnog plivaca osim Iman. Dalje Evelin je gura na razlicite discipline mada je ona najjaca po rezultatima u slobodnom stilu i to na 200m gdje na 25m bazenu ima 790 FINA bodova a na 50m bazenu 766. E sad je upravo njoj potreban taj trenerski macik da probije granicu od 800 bodova.
Mislim da Iman nece biti nikada kao Lana ali mogla bi donjeti puno radosti u plivanju BiH. Sad jos kada se vrati Jovan Lekic bit ce to zaista kvalitetan tro za ozbiljnije rezultate.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66027
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by _BataZiv_0809 »

Karte za Banoviće dijelim cim uhvatim vremena. Bolje vam je editujte dok jos mozete.
Locked