LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1 LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by _BataZiv_0809 »

Ovdje nastavljamo.

Ko krene o politici ide mu direktan crveni karton bez prethodne najave

:sax:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18592
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by SmokingMan »

Evo trenutno na N1 ide prilog o laninom uspjehu, te nadolazećem takmičenju u Peru.u.
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Logovan »

Ovo mora biti na prvoj stranici :D



User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#4 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by TheWatcher »

kako skromna djevojka nadam se da ce takva i ostati :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

_BataZiv_0809 wrote: 18/08/2022 14:08 Ovdje nastavljamo.

Ko krene o politici ide mu direktan crveni karton bez prethodne najave

:sax:
:thumbup:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#6 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Dr Kova »

Samo da se upišem na temu. :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

Uzgred ne znam da lis te primjetili da je Lana oborila evropski rekord na okretu 100m koji je bio 1:00:71 sa rezultatom 59.86...skoro sekundu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18185
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by GandalfSivi »

Treba se upisati na prvoj strani za godine koje dolaze…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18185
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#9 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by GandalfSivi »

hrasno38 wrote: 18/08/2022 16:29 Uzgred ne znam da lis te primjetili da je Lana oborila evropski rekord na okretu 100m koji je bio 1:00:71 sa rezultatom 59.86...skoro sekundu.
Pa zato se onaj Englez i pitao je li normalna :) A pluca joj k’o Jablanicko…
User avatar
dr_Evil
Posts: 12289
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#10 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by dr_Evil »

Dobar je englez, i nek ga je vala razocarala :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18185
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#11 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by GandalfSivi »

dr_Evil wrote: 18/08/2022 16:32 Dobar je englez, i nek ga je vala razocarala :D
A realno je i njemu drago bilo sto je pogrijesio…
Osmi Socrates
Posts: 8088
Joined: 19/10/2020 15:33

#12 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Osmi Socrates »

Osmijeh na lice. I hrabro, djevojčice. :thumbup:

Eto, i ja sam se upisao na prvoj strani. :lol:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6322
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by agnostic_front »

:bih: :bih: :bih:
Sociolog
Posts: 4337
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#14 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Sociolog »

Nek bude uteftereno..da sam prvi, doduse, na onoj njenoj prvoj zakljucenoj temi, napisao da je pobjedila :D :bih: .

Nek stoji u arhivi...kad bude ova stranica ako Bog da dosegla 50+stranica.
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#15 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by iceman ze »

Najbolje da joj mi gradjani skupimo za bazen, neka djevojka ima gdje i da nastavi svoje uspehe, ne vjerujem da ce iko ista uraditi na tome :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

iceman ze wrote: 18/08/2022 16:40 Najbolje da joj mi gradjani skupimo za bazen, neka djevojka ima gdje i da nastavi svoje uspehe, ne vjerujem da ce iko ista uraditi na tome :bih:
Imaju pare za bazen i ako bude trebalo a trebat ce dat ce se koliko bude falilo ali nema volje ili nije bilo volje ali su jucer Kordic i ekipa izasli na teren i mjesto gdje ce se graditi bazen i mislim u subotu na press konferenciji Lane u Mostaru da ce se "presjeci vrpca" i zvanicno otpoceti gradnja
User avatar
drndalo
Posts: 22790
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#17 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by drndalo »

GandalfSivi wrote: 18/08/2022 16:34
dr_Evil wrote: 18/08/2022 16:32 Dobar je englez, i nek ga je vala razocarala :D
A realno je i njemu drago bilo sto je pogrijesio…
Nije covjek bio zao, kao sto nekada Anglosaksonci znaju biti. Bila je ono nevjerica u ono sto vidi, kao i svima nama... I bilo je ocekivano da ce pred kraj pasti u tempu, samo smo svi zavijali da to bude sto kasnije i sto manje, tj. da taj pad pred kraj bude manji od prednosti stecene ranije...

Super je da su nam se zelje ostvarile, a Lani da je hrabro odabrana taktika upalila... Svaka cast, nisu imali sta izgubiti, djevojka od 16 god. bez velike presije ocekivanja, kada ce "se baciti na glavu" ako ne sada...? Ono sto sam odmah primjetio (sa zenom sam na Vase Miskina gledao stream na telefonu), ko ludaci u kraj stali, je da joj je start bio bolji nego u prijasnjim trkama, pa je i tu "ustedila" bar 2m zaostatka s kojim se obicno borila.

Jos jednom, CESTITAM !
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#18 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by hrasno38 »

drndalo wrote: 18/08/2022 16:46
GandalfSivi wrote: 18/08/2022 16:34

A realno je i njemu drago bilo sto je pogrijesio…
Nije covjek bio zao, kao sto nekada Anglosaksonci znaju biti. Bila je ono nevjerica u ono sto vidi, kao i svima nama... I bilo je ocekivano da ce pred kraj pasti u tempu, samo smo svi zavijali da to bude sto kasnije i sto manje, tj. da taj pad pred kraj bude manji od prednosti stecene ranije...

Super je da su nam se zelje ostvarile, a Lani da je hrabro odabrana taktika upalila... Svaka cast, nisu imali sta izgubiti, djevojka od 16 god. bez velike presije ocekivanja, kada ce "se baciti na glavu" ako ne sada...? Ono sto sam odmah primjetio (sa zenom sam na Vase Miskina gledao stream na telefonu), ko ludaci u kraj stali, je da joj je start bio bolji nego u prijasnjim trkama, pa je i tu "ustedila" bar 2m zaostatka s kojim se obicno borila.

Jos jednom, CESTITAM !
Ma imala je ona opet drugi najlosiji start jer je losija bila od nje dankinja koja generalno nema nikada reakciju ispod 0.80 ali start i nije toliko bitan kad plivas 200m delfin jer se moze nadoknaditi medjutim na 50m je krucijalan i morat ce se dobro raditi da se oslobodi taj strah od zvuka starta
User avatar
drndalo
Posts: 22790
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#19 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by drndalo »

Jeste opet bila medju sporijima, ali sam primjetio da je to bilo vidljivo manje nego na npr. 100m i naravno da na 200m to nije toliko krucijalno, ali pomaze...

Da i na ovoj temi ostane za anale predvidjanje:

Image
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by iceman ze »

Koliko uopste kosta bazen za njene potrebe i da li imaju neki montazni tehnoloski napredni da se na koristenje uzmu? :bih:
Osmi Socrates
Posts: 8088
Joined: 19/10/2020 15:33

#21 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Osmi Socrates »

Britanac nije zao. Treba uzeti u obzir da su u utrci bile dvije Britanke i da je, što je sasvim normalno, očekivao da se možda umiješaju u borbu za medalje. Kao što se ne zamjera bosanskim komentatorima što navijaju za Lanu, ne znam zašto bi se britanskim komentatorima zamjeralo ako navijaju za svoje.

Sa Laninom eksplozijom, postalo je jasno da britanske šanse za medalju opadaju. I možda odatle takav komentar Britanca.

I njemu je Lana proplivala ispod radara, jer mu nije ni na pamet palo da je Lana istaktizirala u polufinalu. Finale je bilo "imam najbolji rezultat u sebi od svih ovih plivačica i idem ih razbiti od početka do kraja". Njemu je to bilo šokantno, s obzirom na rezultate u polufinalu.
Last edited by Osmi Socrates on 18/08/2022 17:49, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43558
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by pici »

ŽESTOKA REAKCIJA
Velibor Pudar odgovorio premijeru HNK: Vama Lana ne znači ništa, nemojte joj čestitati

"Nisam mislio, ali moram. 'Na tomu putu, u meni lično i u Vladi Hercegovačko-neretvanskog Kantona, kao i do sad, imat ćete prijatelja i partnera, koji će u skladu s mogućnostima, poduprijeti Vaše sportske napore', zaključio je Herceg. Ovo su riječi nevenka hercega (nije pravopisna greška) koji je odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa Svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dhabija uz obrazloženje 'da nismo nagradili ni neke 'naše' pa što bi Lanu'. Da Lana je 'dijete s druge planete' i slučajno živi u HNK/HNŽ. nevenko herceg i rašid hadžović su odbili svaku molbu KVS Orka za pomoć u realizaciji priprema za OI, za Evropsko juniorsko prvenstvo, za Svjetski kup, za Svjetsko seniorsko prvenstvo u Abu Dhabiju... U principu za sve ove godine KVS Orka za Lanine pripreme i takmičenja je dobila 0 KM, a za to vrijeme su imali na raspolaganju oko 2,5 miliona KM! Jesu nagradili Lanu sa po 5.000 KM za olimpijsku normu i juniorske evropske medalje u 2021. godini. I to je to, ali je bitno da finansiraju svaki seoski malonogometni turnir i sve turnire u raznim sportovima, ali je pitanje zašto, sami razmislite. I danas se i nevenko i rašid obraćaju novinarima sa čestitkama za Lanu. Zašto? Vjerovatno zato što je izborna godina. Molim vas nemojte joj vi više čestitati jer vam Lana ne znači ništa, nemate koristi od nje", podučio je Pudar.
:thumbup: Bravo RESPEKT! Govnetu se treba reci da je Govno.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58635
Joined: 03/08/2010 19:04

#23 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote: 18/08/2022 17:37
ŽESTOKA REAKCIJA
Velibor Pudar odgovorio premijeru HNK: Vama Lana ne znači ništa, nemojte joj čestitati

"Nisam mislio, ali moram. 'Na tomu putu, u meni lično i u Vladi Hercegovačko-neretvanskog Kantona, kao i do sad, imat ćete prijatelja i partnera, koji će u skladu s mogućnostima, poduprijeti Vaše sportske napore', zaključio je Herceg. Ovo su riječi nevenka hercega (nije pravopisna greška) koji je odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa Svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dhabija uz obrazloženje 'da nismo nagradili ni neke 'naše' pa što bi Lanu'. Da Lana je 'dijete s druge planete' i slučajno živi u HNK/HNŽ. nevenko herceg i rašid hadžović su odbili svaku molbu KVS Orka za pomoć u realizaciji priprema za OI, za Evropsko juniorsko prvenstvo, za Svjetski kup, za Svjetsko seniorsko prvenstvo u Abu Dhabiju... U principu za sve ove godine KVS Orka za Lanine pripreme i takmičenja je dobila 0 KM, a za to vrijeme su imali na raspolaganju oko 2,5 miliona KM! Jesu nagradili Lanu sa po 5.000 KM za olimpijsku normu i juniorske evropske medalje u 2021. godini. I to je to, ali je bitno da finansiraju svaki seoski malonogometni turnir i sve turnire u raznim sportovima, ali je pitanje zašto, sami razmislite. I danas se i nevenko i rašid obraćaju novinarima sa čestitkama za Lanu. Zašto? Vjerovatno zato što je izborna godina. Molim vas nemojte joj vi više čestitati jer vam Lana ne znači ništa, nemate koristi od nje", podučio je Pudar.
:thumbup: Bravo RESPEKT! Govnetu se treba reci da je Govno.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#24 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by necko_hz »

Osmi Socrates wrote: 18/08/2022 17:13 Britanac nije zao. Treba uzeti u obzir da su u utrci bile dvije Britanke i da je, što je sasvim normalno, očekivao da se možda umiješaju u borbu za medalje. Kao što se ne zamjera bosanskim komentatorima što navijaju za Lanu, ne znam zašto bi se britanskim komentatorima zamjeralo ako navijaju za svoje.
Lik je i sam korektno priznao odmah nakon trke, kad je prikazalo mamu Pudar kako slavi, da je mislio kako neće moći izdržati tempo koji je nametnula, ali da je pogriješio i da je ona znala bolje od njega. U tom fazonu.

Generalno, sasvim korektno komentarisanje. Iskren da budem i ja sam mislio da neće moći u onakvom ludačkom ritmu cijelu trku otplivati.
User avatar
Quaresma
Posts: 6688
Joined: 19/07/2010 16:37

#25 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportašica VOL.2.

Post by Quaresma »

GandalfSivi wrote: 18/08/2022 16:31 Treba se upisati na prvoj strani za godine koje dolaze…
:thumbup: :bih:
Locked