Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

sve_ovo_ja

#1376 Re: Novak Đoković

Post by sve_ovo_ja »

Novakovi advokati kao dokaz da nije avaxer, donijeli rezultate ankete sa nekog portala gdje je 60% glasova da Novak treba da ostane, i još označen i njihov glas :lol:
breuer

#1377 Re: Novak Đoković

Post by breuer »

al koji je ovaj Nadal šupak, sve da ga i parafraziraju, prešupačke izjave daje...
Dead Man Walking

#1378 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

sve_ovo_ja wrote: 15/01/2022 08:20 Novakovi advokati kao dokaz da nije avaxer, donijeli rezultate ankete sa nekog portala gdje je 60% glasova da Novak treba da ostane, i još označen i njihov glas :lol:
Nije zgoreg i ovu anketu priloziti —> vakcine-ili-korona-sta-je-uzrok-t160764.html

Mislim da je sve jasno.
Ateista

#1379 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

ultima_palabra wrote: 15/01/2022 03:18 Ma nema to zapad/istok toliko veze. Eto Ivanisevic je Balkanac, a po ponasanju Balkanac na desetu... pa je opet bio omiljen gdje god da je igrao. Kad je osvojio Wimbledon, u polufinalu protiv Britanca Henmana dobar bio publike navijao za njega, a u finalu protiv Raftera apsolutno svi.
Jedno je kad neko osvoji jedan turnir, pogotovo kao veteran, pa ljudima zanimljivo i postuju to, ali kad ih neko osvoji toliko da se bori da postane GOAT i pri tome nije iz neke izabrane porodice, postaje trn u oku.
Ovo u australiji nema veze sa tim, vec sa tim sto je javno rekao da nece da se vakcinise, to mu ne mogu oprostiti s obzirom na sve mjere i pritisak da se svako mora vakcinisati, pa na njemu moraju trenirati strogocu.
Dead Man Walking

#1380 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

Ateista wrote: 15/01/2022 08:38
Ovo u australiji nema veze sa tim, vec sa tim sto je javno rekao da nece da se vakcinise, to mu ne mogu oprostiti s obzirom na sve mjere i pritisak da se svako mora vakcinisati, pa na njemu moraju trenirati strogocu.
A to je znaci u pitanju, ja cijelo vrijeme kontam on nesto lagao, muljao s papirima, lazirao test, kad ono ni kriv ni duzan nahebo.
Sierra club

#1381 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

AU vlada mora dokazat da je antivaxer, da je možda prijetnja zdravlju ljudi ili da se uznemirit ljude. Realno, Australski narod je bio uznemiren kad su tamnoputi upotrebljavali javne bazene ili toalete. A tokilo su ih crnci i azijati uznemiravali da im je bilo zabranjeno i ući u zemlju prije 1974.

Znači ovaj potez valde je u duhu "white australian policy" gdje valda pojedinačno i bez iakavih osnova odlučuje ko će ući. Iako je Nole bijelac, oni jednostavno nemaju više prema kome trenirat strogoću pa su našli njega kao žrtvu. Trebo je zant skim ima posla, primit lažnu vakcinu i ćao.

Da mu ovo nije 21 GS i da nije na rubu da bude najbolji kad, bilo bi i meni sve jedno, Ali ove je stavrno poseban slučaj.
Osmi Socrates

#1382 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Ne moraju oni to ništa dokazati. Dovoljno je da Ministar nakon pregledane dokumentacije i svega drugog vjeruje u ono što je napisano u dostavi sudu.

Dakle, ne moraju dokazati da je Đoković opasnost po zdravlje Australijanaca, nego da vjeruju da može biti.

Za to imaju barem osamdeset slika i drugih stvari da dokažu. Što se tiče stavke "good order", dovoljno je da pokažu Srđanovo budalesanje i sukobe onih budalaša sa policijom u Melbournu.
skafiskafsnjak

#1383 Re: Novak Đoković

Post by skafiskafsnjak »

Ako nakon svega zaigra ....i uzme pehar.
Onda svaka cast majstore .
Sierra club

#1384 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 09:09 Dakle, ne moraju dokazati da je Đoković opasnost po zdravlje Australijanaca, nego da vjeruju da može biti.
U pravu si. Ako to vjeruju, ali to vjerovanje mora bili na nekoj bazi. da li je ta baza vjerovana dovoljna, vjerovatno jeste nažalost.

Taj zakon koji to dopušta je napravljen da bi se ilegalni migranti mogli strpat na neki otok i nedat im nikad u australiju.
RandomAndCasual

#1385 Re: Novak Đoković

Post by RandomAndCasual »

uglavnomja wrote: 14/01/2022 12:25
RandomAndCasual wrote: 14/01/2022 12:07

Ko je sponzor te strane stampe? Ko se reklamira, ko ih odrzava na zivotu?

Ne ujedash ruku koja te hrani
udruzeni arapsko-izraelski antisrpski pokret, predvodjen australijom, usa i zapadnom europom, uz pridruzene clanice iz afrike i juzne amerike i azije ...

:roll:

zavera bre, sve je zavera protiv svih srba ...

:zid: :zid:
Ja ipak mislim da je Pfizer, al eto ti imash izgleda bolje informacije
Sierra club

#1386 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

odluku će doniejti sudija Allsop, O'Callaghan i Besanko. Sva tri su kozervativci ali ovaj o'callgahn je irac katolik i malo manje konzervativan i više pro migracijaki raspoložen.

Allsop je anglo saxsonac. On vjeroavtno je za deportaciju, ali nikad neznaš sa anglo saxoncima. Zavisi kako mu se digne taj dan.

Besanko je prezime koje nema veze s ničim, google mi kaže da je varijacija prezimena "Bosanac". Svašta.
konektovan
Vozim: Francusku kantu

#1387 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

skafiskafsnjak wrote: 15/01/2022 09:18 Ako nakon svega zaigra ....i uzme pehar.
Onda svaka cast majstore .
Što ne bi osvojio,..svakako se oko svega ovoga zahebavaju advokati. On trenira uveliko..
Osmi Socrates

#1388 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Njemu i da dopuste da igra, ja ne vjerujem da će izaći na dobro.

Ne vjerujem da će građani to primiti mirno, i samo može biti daljih sukoba. Čak sam uvjeren u ovo.

Zato, jbg. Đoković je nažalost tone deaf. Ne čita sobu ispravno.

Nije turnir samo oko njega, a on ga je u to pretvorio.
sukis

#1389 Re: Novak Đoković

Post by sukis »

Sierra club wrote: 15/01/2022 09:29 odluku će doniejti sudija Allsop, O'Callaghan i Besanko. Sva tri su kozervativci ali ovaj o'callgahn je irac katolik i malo manje konzervativan i više pro migracijaki raspoložen.

Allsop je anglo saxsonac. On vjeroavtno je za deportaciju, ali nikad neznaš sa anglo saxoncima. Zavisi kako mu se digne taj dan.

Besanko je prezime koje nema veze s ničim, google mi kaže da je varijacija prezimena "Bosanac". Svašta.
Brat Bosanac otprilike odlucuje? To onda sigurno znaci da Nolo ostaje na turniru i igra AO, odoh do kladionice kvota je ko zna kolika da osvaja turnir.
Ateista

#1390 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

Dead Man Walking wrote: 15/01/2022 08:49
Ateista wrote: 15/01/2022 08:38
A to je znaci u pitanju, ja cijelo vrijeme kontam on nesto lagao, muljao s papirima, lazirao test, kad ono ni kriv ni duzan nahebo.
Samo malo, kad su mu prvi put oduzeli vizu, jesu li znali bilo sta o mogucim malverzacijama? Naravno da nisu, to jedino sad mogu iskoristiti kada su isplivale sumnjive stvari, a i tu jedino mogu iskoristiti to da li je putovao negdje i slagao u prijavi, to da li je test ispravan i da li je hodao zarazen u srbiji se njih ne tice, nisam pravnik ali znam osnovne stvari da ako priznaju testove iz srbije onda ga moraju priznati, ako odluce da ne priznaju onda to mora biti odluka na visem nivou da ih ubuduce vise ne priznaju nikom iz srbije. Kako god, tad nije bilo ovih informacija i jedini razlog zasto su poceli sa ovim je sto im ne odgovara njegov javni stav o vakcini, valjda je to vec odavno jasno.
Ateista

#1391 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 09:33 Njemu i da dopuste da igra, ja ne vjerujem da će izaći na dobro.

Ne vjerujem da će građani to primiti mirno, i samo može biti daljih sukoba. Čak sam uvjeren u ovo.

Zato, jbg. Đoković je nažalost tone deaf. Ne čita sobu ispravno.

Nije turnir samo oko njega, a on ga je u to pretvorio.
Nije on nego debilna australska vlada.
MUNAFIK

#1392 Re: Novak Đoković

Post by MUNAFIK »

Ateista wrote: 15/01/2022 09:41
Dead Man Walking wrote: 15/01/2022 08:49

Samo malo, kad su mu prvi put oduzeli vizu, jesu li znali bilo sta o mogucim malverzacijama? Naravno da nisu, to jedino sad mogu iskoristiti kada su isplivale sumnjive stvari, a i tu jedino mogu iskoristiti to da li je putovao negdje i slagao u prijavi, to da li je test ispravan i da li je hodao zarazen u srbiji se njih ne tice, nisam pravnik ali znam osnovne stvari da ako priznaju testove iz srbije onda ga moraju priznati, ako odluce da ne priznaju onda to mora biti odluka na visem nivou da ih ubuduce vise ne priznaju nikom iz srbije. Kako god, tad nije bilo ovih informacija i jedini razlog zasto su poceli sa ovim je sto im ne odgovara njegov javni stav o vakcini, valjda je to vec odavno jasno.

Pa naravno da su mu oduzeli vizu prvi put samo jer je on NO 1 koji ne zeli da se vakcinise.

Zamisli kako je tesko danas skontati da neka javna licnost ne zeli sljediti nametnuti javni narativ. Pa to je za sve koji se bave tim sok i nevjerica. Cuj javna licnost i javno iznosi svoj, za tu javnost nepopularan stav... Aaaaaa panika...

Zato imas onog Nadala tacno mi se sazalilo na njega kad sam gledao kako daje onu izjavu o Novaku, tipicni lik bez stava, beskicmenjak vrti glavom ljevo desno vjerovstno su mu napisali sta ce reci.
Osmi Socrates

#1393 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Ma, najlakše je kriviti vladu ljudima koji osnovnu logiku ne prihvataju.

Od nekoliko stotina igrača na AO, plus oni koji nisu došli jer nisu vakcinisani, samo Đoković nije razumio pravila.

Eto, i ona Čehinja. Smrdi to, brt. Meni više liči da su Đoković i direktor turnira nešto muljali. Na ovog direktora je sve veći pritisak da prestane budalesati, i da objavi cijelu priču.

Da podsjetimo još jednom, Biosecurity menadžer turnira je dao ostavku 28. decembra prošle godine, i tada su sve novine pisale da je to zato što se Đokoviću namješta dolazak.

Dakle, manite se šuplje o debilnoj vladi. Jesu debilni (koja nije?), ali je to uglavnom izgovor za luzerčine.
Sierra club

#1394 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

Ateista wrote: 15/01/2022 09:41 Samo malo, kad su mu prvi put oduzeli vizu, jesu li znali bilo sta o mogucim malverzacijama? Naravno da nisu, to jedino sad mogu iskoristiti kada su isplivale sumnjive stvari, a i tu jedino mogu iskoristiti to da li je putovao negdje i slagao u prijavi, to da li je test ispravan i da li je hodao zarazen u srbiji se njih ne tice, nisam pravnik ali znam osnovne stvari da ako priznaju testove iz srbije onda ga moraju priznati, ako odluce da ne priznaju onda to mora biti odluka na visem nivou da ih ubuduce vise ne priznaju nikom iz srbije. Kako god, tad nije bilo ovih informacija i jedini razlog zasto su poceli sa ovim je sto im ne odgovara njegov javni stav o vakcini, valjda je to vec odavno jasno.
Trenutno samo trebaju da dokažu sudu da vjeruju da je prijetnja australiji, australijskoj sigurnost i zdravlju.

Zdravlju nije, jer ima imunitet. Australiji nije jer kako?

A Australijskoj sigurnost, možda jer bi dokazo da oni sa skorom Covid infekcijom pobjedjuju Australian Open, i time osvjetio ljude o pravom nivou opasnosti Covida. Jer trenutno ljudi su jako zabrinuti i spremni dobivat vakcine svakih par mjeseci.

Vlada već planira svakom daj jedno 18 vakcina mjesečno.
sinuhe

#1395 Re: Novak Đoković

Post by sinuhe »

Saslusanje videolinkom zbog epidemijskih mjera u slucaju covjeka koji se ne pridrzava nikakvih mjera :D
Bodkin

#1396 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

Kad je saslusanje?
Sierra club

#1397 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

Bodkin wrote: 15/01/2022 10:15 Kad je saslusanje?
Za oko 14 sati od sada.
muhafuca

#1398 Re: Novak Đoković

Post by muhafuca »

palermo wrote: 14/01/2022 10:44
muhafuca wrote: 14/01/2022 10:30

sve zavisi o kome pricash

prolupali i iracionalni vaxxeri ga nece voljeti to je tacno.

ostali normalan svjet za par mjeseci se nece ni sjecati ovog australskog ludila.
Slažem se, sve zavisi od definicije šta je normalan svijet. Očito , normalnost se ne definiše na isti način na balkanu i u onom razvijenom dijelu svijeta. Na balkanu (ne samo u Srbiji, nego baš na balkanu) je normalnost antivaxerska priča, na zapadu je biti antivakser jednako biti primitivan.

Ergo, izgleda da je najveća greška Noleta što se nije prijavio na BO (Balkan open) a ne na AO (Australian Open)
Svugdje van Zapadnog Imperijalistickog i kolonijalnog svjeta, gdje Korporacijski lobiji drze monopol nad medijima,

je normalna prica o nuspojavama vakcinacije, na brzinu sklepanom vakcinom, da bi se mlatnule stotine milijardi dolara.

A o dugorocnim potencijalnim posljedicama da i ne govorimo.
palermo

#1399 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

muhafuca wrote: 15/01/2022 10:21

Slažem se, sve zavisi od definicije šta je normalan svijet. Očito , normalnost se ne definiše na isti način na balkanu i u onom razvijenom dijelu svijeta. Na balkanu (ne samo u Srbiji, nego baš na balkanu) je normalnost antivaxerska priča, na zapadu je biti antivakser jednako biti primitivan.

Ergo, izgleda da je najveća greška Noleta što se nije prijavio na BO (Balkan open) a ne na AO (Australian Open)
Svugdje van Zapadnog Imperijalistickog i kolonijalnog svjeta, gdje Korporacijski lobiji drze monopol nad medijima,

je normalna prica o nuspojavama vakcinacije, na brzinu sklepanom vakcinom, da bi se mlatnule stotine milijardi dolara.

To se krace kaze, zivela Rusija, Kina i slobodarska Srbija svetionik slobodnog aveta
ljubicasti limun

#1400 Re: Novak Đoković

Post by ljubicasti limun »

muhafuca wrote: 15/01/2022 10:21

:lol:

Jbmti sve. Koji mentalni sklop.
Post Reply