Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

snijeg_led

#1326 Re: Novak Đoković

Post by snijeg_led »

swanfilter wrote: 14/01/2022 21:58 Đokovic svima nama jugoslavenima (opsta odrednica, da se kontamo), treba biti u ponos jer je tata mata u necem sto je rezervisano za zapadnu elitu. U jednu ruku ....

Opet, Đokovic se osramoti, a sviju nas jos jednom oznaci za obicne seoske varalice.

Nakon pocetnog sra..nja, bolje bi bilo da se manuo svega. Rekao, i da mi dozvolite, idem kuci biti sa porodicom, ko vas je..be.

Ovako, i Muhamed Ali bi ga nasavjetovao kako nije u pravu ...
Mozda neces vjerovati al kad zivis na zapadu i kazes nekome da si iz bives Yu ili Srbije, niko ti nece reci "oh from Novak Djokovic county", ljudi na zapadu ne poistovjecuju mjesto rodjenja sa licnim uspjehom. Nisu optereceni na taj nacin kao sto mi mislimo. Briga ih ko je odakle, licni uspjeh je samo njegov i to nema veze sa mnom odnosno s nama. Znaci nikoga on ne velica ili sramoti, samo sebe.
MUNAFIK

#1328 Re: Novak Đoković

Post by MUNAFIK »

Bodkin wrote: 14/01/2022 18:25
MUNAFIK wrote: 14/01/2022 18:20

Zelis reci da Australija organizuje olimpijadu sada da bi svi sportisti trebali da se vakcinisu i to sa sa onim vakcinama koje su oni ko fol odobrili, oa svi oni koji nisu sa tim vakcinama vakcinisani morali bi roknuti jos 3 doze fajzera...

Jer eto takva su pravila :-)
U stvari ovo je dobar argument. Mislim znam da si ti antivakser ali kako ce sad zemlje organizovati takmicenja i traziti da su ljudi vakcinisani? Automatski rusi i kinezi ne mogu u eu i usa
E cuj ja antivakser :-) nikakav ja antivakser nisam, da jesam to bi javno pisao.

Ja samo ne zelim da primim ovu eksperimentalnu vakcinu jer MI NE TREBA, prebolio covid bez problema, imam antitjela i rizik od vakcine mi je veci nego od zaraze kovidom (za mene licno). Ko zeli nek se boca.

Ne želiti primiti ovu vakcinu nikoga ne cini antivakserom, posebno sad kad skontas da i kad primis 2 doze za par mjeseci te pikaju da si nevakcinisan pa moras jos jednu.

Ovaj sistem politicke kontrole stanovnistva pod izgovorom korone nije odrziv i sve ove covid propusnice i ovo busteranje vakcinama je jednostavno neodrzivo.

Ovo ce sve morati stati.
Last edited by MUNAFIK on 14/01/2022 22:37, edited 1 time in total.
ljubicasti limun

#1329 Re: Novak Đoković

Post by ljubicasti limun »

MUNAFIK wrote: 14/01/2022 22:33

U stvari ovo je dobar argument. Mislim znam da si ti antivakser ali kako ce sad zemlje organizovati takmicenja i traziti da su ljudi vakcinisani? Automatski rusi i kinezi ne mogu u eu i usa
E cuj ja antivakser :-) nikakav ja antivakser nisam, da jesam to bi javno pisao.

Ja samo ne zelim da primim ovu eksperimentalnu vakcinu jer MI NE TREBA, prebolio covid bez problema, imam antitjela i rizik od vakcine mi je veci nego od zaraze kovidom (za mene licno). Ko zeli nek se boca.

Ne želiti primiti ovu vakcinu nikoga ne cini antivakserom, posebno sad kad skontas da i kad primis 2 doze za par mjeseci te pikaju da si nevakcinisan pa moras jos jednu.
Ovo je bas ono sto antivakseri govore :lol: da nisu antivakseri :D
konektovan
Vozim: Francusku kantu

#1330 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

Bodkine srbine.... :lol:
MUNAFIK

#1331 Re: Novak Đoković

Post by MUNAFIK »

ljubicasti limun wrote: 14/01/2022 22:35

Ako je antivakser osoba koja ne zeli da primi vakcinu protiv virusa koji je vec prebolio (bez ikakvih simtoma) i pri tome kaze neka se vakcinise svako ko zeli onda OK, ja sam onda takav antivakser.

Isto kao sto ne zelim da pijem antibiotike kad god me malo zaboli grlo ili nesto, uzmem malo limuna malo meda malo vitamina i to prodje, nije mi odmah potreban antibiotik, e isto gledam i na vakcinu za covid.
Bodkin

#1332 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

MUNAFIK wrote: 14/01/2022 22:44

Ako je antivakser osoba koja ne zeli da primi vakcinu protiv virusa koji je vec prebolio (bez ikakvih simtoma) i pri tome kaze neka se vakcinise svako ko zeli onda OK, ja sam onda takav antivakser.

Isto kao sto ne zelim da pijem antibiotike kad god me malo zaboli grlo ili nesto, uzmem malo limuna malo meda malo vitamina i to prodje, nije mi odmah potreban antibiotik, e isto gledam i na vakcinu za covid.
Ti si malo antivakser :D ono, sto vise objasnjavas kako to sve nema smisla, to vise si antivakser. Ja sam za da ti imas pravo izbora. Ali ako vec imas, nemoj trubiti o tome kako vakcine nemaju smisla :D
Palmalma

#1333 Re: Novak Đoković

Post by Palmalma »

Nije kod Novaka jedini grijeh sto nije vakcinisan, slagao tip prilikom popunjavanja formulara za vizu, pa se naknadno vadio - a znas kako kazu, ko se jednom uhvati u lazi, cijeli iskaz je upitan.

Tako da se samo moze postaviti pitanje, sta mu je ovo trebalo?
MUNAFIK

#1334 Re: Novak Đoković

Post by MUNAFIK »

Bodkin wrote: 14/01/2022 22:47

Ti si malo antivakser :D ono, sto vise objasnjavas kako to sve nema smisla, to vise si antivakser. Ja sam za da ti imas pravo izbora. Ali ako vec imas, nemoj trubiti o tome kako vakcine nemaju smisla :D
Kome to ima smisla tjerat cjelokupnu populaciju da se boca nekakvim bosterima kad tacno se zna koje grupe su ugrožene.

Umjesto da zastitis taj dio ugrozene populacije ti tjeras zdrave momke i djevojke da se vakcinisu za nesto sto im nije nikakva opasnost.
Osmi Socrates

#1335 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Neki nazovi nadležni iz Srbije potvrdio da je test urađen 16. decembra validan. Hajd' da za trenutak i vjerujemo nadležnima iz te ubij Bože države. Jer nije se usudio objasniti zašto je redni broj tog testa za 50000 brojeva veći od rednog broja negativnog testa, urađenog 22. decembra.

Anyway, istovremeno je i potvrdio da je Novak e-mail o pozitivnom testu dobio istog dana, dakle 16. decembra.

Naš hrabri junak navodno nije otvorio taj e-mail čitavih 24 sata. A onda je otišao da se slika sa 20+ djece. Pa je tek onda otvorio e-mail.
jednonogi_Jack

#1336 Re: Novak Đoković

Post by jednonogi_Jack »

milejovic1971 wrote: 14/01/2022 22:01 e kad proradi srpski Noletov inat...ima da ih oduva sve i uzme 21. GS u inat zapadnom sljamu
Da je samo Noletov inat, ne bi pobedio, ovako srbski inat donosi ono odlučujuće.
jednonogi_Jack

#1337 Re: Novak Đoković

Post by jednonogi_Jack »

Oteraše čoveka, džaba repliciram. :(
Point.

#1338 Re: Novak Đoković

Post by Point. »

Ovaj sistem politicke kontrole stanovnistva pod izgovorom korone nije odrziv i sve ove covid propusnice i ovo busteranje vakcinama je jednostavno neodrzivo.

Ovo ce sve morati stati.
Nisam antivaxer ALI......
Manual

#1339 Re: Novak Đoković

Post by Manual »

ljubicasti limun

#1340 Re: Novak Đoković

konektovan wrote: 14/01/2022 22:39 Bodkine srbine.... :lol:
:lol:
konektovan

#1341 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

milejovic1971 wrote: 14/01/2022 22:50 Novak već pobedio?
Kako prenose mediji u Australiji, Novak Đoković možda neće ni zaigrati na Australijan openu ali jednu veliku pobedu je već izvojevao. Ne za sebe, doduše.

Naime, portal news.com.au, piše da je sve što se izdešavalo prethodnih dana gotovo iznesno donelo pobedu opoziciji na predstojećim izborima u Australiji,

Iako je vlada možda donela dobru odluku, donale ju je posle toliko loše urađenih stvari da bi opozicioni lider odmah nakon što mu premijer Skot Morison prizna pobedu trebalo da pozove "izvesnog tenisera" u Srbiji i zahvali mu se na svemu.
Hebote,...pa ti nisi normalan. :lol:
ljubicasti limun

#1342 Re: Novak Đoković

jednonogi_Jack wrote: 14/01/2022 23:11 Oteraše čoveka, džaba repliciram. :(
Ma otisao sam jer srbski inat. :D
konektovan

#1343 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

milejovic1971 wrote: 14/01/2022 22:01 e kad proradi srpski Noletov inat...ima da ih oduva sve i uzme 21. GS u inat zapadnom sljamu

Koliko sam ja shvatio ovi su maltene priznali da su porazeni u prvom slucaju i da je Djokovic ispravno usao u zemlju sa svim validnim dokumentima. Ministar ga deportuje jer se brine za bezbjednost drzave i zbog antivaksera? Lijepo je rekao gospodin Vud, da je iracionalno deportovati ga zbog toga jer moze samo dodatno da potpali vatru kod antivaksera ako ga deportuje. Takodje, cisto da se razumijemo, antivakser je osoba koja je protiv apsolutno svake vakcine na ovom svijetu a ne protiv jedne jedine. Ja sam ubjedjen da je Djokovic svoju djecu vakcinisao svim ostalim neophodnim vakcinama nakon rodjenja. Nije on nikakav antivakser. Uostalom, shvatio sam da Djokovic nije mogao da primi vakcinu jer su ga tako savjetovali ljekari zbog mogucih kontraindikacija.
Je li Australija zapadni šljam??
Dead Man Walking

#1344 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

Zaboravio si navesti pricu o 99% u ovom postu.
spinel_

#1345 Re: Novak Đoković

Post by spinel_ »

Point. wrote: 14/01/2022 23:15

Ovo ce sve morati stati.
MEni su gori oni antivakseri koji su primili 2 a ne zele 3 ili zele da im 3 bude zadnja. Ako ste zapoceli tu pricu s dozama idite do kraja tj redovno svako 4-5 mjeseci.
Glede Djokovica. Jeste prevario sve ali ovo sto mu rade je cisti fasizam i izivljavanje tj pokazivanje misica na najboljem.
Dead Man Walking

#1346 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

Ne moze Hesus sa 2-3 dana karantina jbga, mora malo fasizma.
Point.

#1347 Re: Novak Đoković

Post by Point. »

spinel_ wrote: 14/01/2022 23:55
Point. wrote: 14/01/2022 23:15
MEni su gori oni antivakseri koji su primili 2 a ne zele 3 ili zele da im 3 bude zadnja. Ako ste zapoceli tu pricu s dozama idite do kraja tj redovno svako 4-5 mjeseci.
Glede Djokovica. Jeste prevario sve ali ovo sto mu rade je cisti fasizam i izivljavanje tj pokazivanje misica na najboljem.
Momek, a vi kako te?

Jeste prevario, ALI.....
jasib

#1348 Re: Novak Đoković

Post by jasib »

teskeredzic_22

#1349 Re: Novak Đoković

Post by teskeredzic_22 »

Edit - greska
Last edited by teskeredzic_22 on 15/01/2022 00:32, edited 1 time in total.
biglebovski

#1350 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

Hahahahaa, pozoveš čovjeka da ti gostuje u državi, da kao nabolji u tom momentu u svijetu uveliča tvoj turnir, da odigra i ode, i onda ga hapsiš i primjenjuješ imigracione zakone na njemu i ogovaraš što se slikao sa djecom. Jedinog sportistu na svijetu koji je donirao pare virusom teško pogođenim Italiji, Španiji, Srbiji, koji je na dva turnira finansirao vaccine hubs za ostale tenisere, koji je jedini govorio da se pomogne nižerangiranim kolegama dok su turniri otkazivani i koji se uhvatio u koštac sa atp birokratama i neravnomjerim rasporedom zarade. Jednog takvog sportistu i dobrog čovjeka koji promoviše zdravu ishranu, meditaciju, prirodu... se maltretira i olajava sve zbog jednog odgovora na pitanje sa početka pandemije, kada vakcine nisu ni bile u upotrebi. Novinari i mediji su postali šljam obični, ljudski otpad.
Post Reply