Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#1976 Re: Novak Đoković

Post by zilog »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 16:50
zilog wrote: 16/01/2022 16:45 I kaznjen je sa 40 sati bespotrebnog leta i sedmicom boravka u migrantskom centru. Instant karma.
Ako mislis na kaznu u Srbiji, dobro znas da taj film necemo gledati. Moze i opklada.

U drugom slucaju, seoskim varalicama, dokazivati da su seoske varalice, je valjanje po blatu. Em, bi trebalo N.DJ. uzeti krv na analizu, em bi se dovodili vjestaci koji bi tvrdili da IgG i IgM mogu izlapiti za 10 dana. Kazu Rusi i Kinezi imaju odlicne eksperte za to...
Nemamo se šta kladiti, ja sam rekao šta mislim u vezi toga, ne znam šta očekuješ od mene, da ga ja kaznim? :-)
Dokazivanje lažnog testa nije valjanje u blatu.
Odakle se po medijima provuklo da je test lažan, pa svi nadigli hampu o lažiranju istog? Kažem ti, evo sada imaju vremena, neka sve fino poslože i obznane da se test lažirao. Zašto da ne.
To bi tek bila senzacija. :thumbup:
Dobro znamo da od te kazne, u Srbiji, nema nista. Sve ostalo je bla bla...
Da iko od vas u to vjeruje, ova tema bi bila zakljucana i o N.Dj. bi se pricalo kao o vaspitacici koja je dosla u vrtic, znajuci da je pozitivna na koronu.
Ne mora ni korona, prije dvije godine i da je bila gripozna, niko joj ne bi oprostio boravak sa djecom. :roll:

Naravno da je dokazivanje drugog slucaja - valjanje po blatu.
Kako dokazati da je PCR test lazan? Izvadis mu krv, utvrdis da nema IgG i IgM, onda u Srbiji kazu da je mozda bris bio kontaminiran i nikom nista...
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#1977 Re: Novak Đoković

Post by tap3ah75 »

srbija do aerodroma
:lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1978 Re: Novak Đoković

Post by Edin H. »

Je li kupio australijsku SIM karticu ili je pričao u roamingu?

Ako je ovo drugo dobro će ga zveknuti po džepu kada mu dođe račun :oops:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#1979 Re: Novak Đoković

Post by karanana »

Moram priznati da mi je malo zao i da sam ipak mislio da ce ostati. Zao mi je zbog tenisa. Ali pravila su pravila tako da se niko nema sta ljutiti na austrijance.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#1980 Re: Novak Đoković

Post by internazionale »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 16:59
internazionale wrote: 16/01/2022 16:53

Znači ti sebe smatraš tolikim ekspertom da znaš da je odluka nepravedna/nezakonita?
Probaj bar mailom kontaktirati Novakov tim, ko zna možda upale tvoje ideje. Poslije toga svijet je tvoj
Na koju konkretno odluku misliš, onu od strane ministra ili onu od strane tročlanog sudijskog vijeća?
Obje su zakonite. Ali gdje si iznad pročitao da ja pišem o nezakonitosti?
Ne možeš biti dobronamjeran u diskusiji i stavljati znak jednakosti između nepravde i nezakonitosti, neozbiljno ti je to, amaterski skroz. :wink:
Pa zato i pitam tebe koji si stručnjak i koji osuđuješ zakonitu odluku sudskog vijeća
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#1981 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

[media]]
snijeg_led
Posts: 6749
Joined: 08/12/2019 21:35

#1982 Re: Novak Đoković

Post by snijeg_led »

Zeznuo se i ako je pravi sportista trebao bi barem da se izvine ako je ispalo da je pozitivan izlazio u javnost. Inace mozda bi bolje bilo da se jedno vrijeme uopste ne javlja dok sve ovo ne bude "yesterday's news".
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1983 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

madner wrote: 16/01/2022 16:50
palermo wrote: 16/01/2022 14:29

Koja je u pitanju lična sloboda ?
Sloboda da kada neko postavi glupo pitanje istom kazes da je dosadan u svakom slucaju.
Pa niko nije Noletu tu slobodu oduzeo, kao ni tebi. Može Nole koliko hoće da veči da su drugi dosadni....možeš i ti sa njim
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#1984 Re: Novak Đoković

Post by Naslovnica »

zilog wrote: 16/01/2022 17:04
Naslovnica wrote: 16/01/2022 16:50
Nemamo se šta kladiti, ja sam rekao šta mislim u vezi toga, ne znam šta očekuješ od mene, da ga ja kaznim? :-)
Dokazivanje lažnog testa nije valjanje u blatu.
Odakle se po medijima provuklo da je test lažan, pa svi nadigli hampu o lažiranju istog? Kažem ti, evo sada imaju vremena, neka sve fino poslože i obznane da se test lažirao. Zašto da ne.
To bi tek bila senzacija. :thumbup:
Dobro znamo da od te kazne, u Srbiji, nema nista. Sve ostalo je bla bla...
Da iko od vas u to vjeruje, ova tema bi bila zakljucana i o N.Dj. bi se pricalo kao o vaspitacici koja je dosla u vrtic, znajuci da je pozitivna na koronu. Ne mora ni korona, prije dvije godine i da je bila gripozna, niko joj ne bi oprostio boravak sa djecom. :roll:

Naravno da je dokazivanje drugog slucaja - valjanje po blatu.
Kako dokazati da je PCR test lazan? Izvadis mu krv, utvrdis da nema IgG i IgM, onda u Srbiji kazu da je mozda bris bio kontaminiran i nikom nista...
Vidjećemo što se tiče kazne, to je do Srbije, a ne do Novaka.
Nisam stručnjak da govorim o tome kako dokazati da su mu papiri lažni, ali sam siguran da postoje ljudi koji to mogu uraditi. Sve se može kada se hoće, i lažirati test, i dokazati da je lažiran.
Samo mu nisu smjeli dati vizu ako na osnovu takvog testa.
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#1985 Re: Novak Đoković

Post by Naslovnica »

snijeg_led wrote: 16/01/2022 17:07 Zeznuo se i ako je pravi sportista trebao bi barem da se izvine ako je ispalo da je pozitivan izlazio u javnost. Inace mozda bi bolje bilo da se jedno vrijeme uopste ne javlja dok sve ovo ne bude "yesterday's news".
Meščini da rekoše da se neće javljati do kraja AO.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#1986 Re: Novak Đoković

Post by fosna2014 »

Navodno njegova ruta sa avionom ide i preko Kokosovih otočja (ne Kosovskih).
snijeg_led
Posts: 6749
Joined: 08/12/2019 21:35

#1987 Re: Novak Đoković

Post by snijeg_led »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 17:08
snijeg_led wrote: 16/01/2022 17:07 Zeznuo se i ako je pravi sportista trebao bi barem da se izvine ako je ispalo da je pozitivan izlazio u javnost. Inace mozda bi bolje bilo da se jedno vrijeme uopste ne javlja dok sve ovo ne bude "yesterday's news".
Meščini da rekoše da se neće javljati do kraja AO.
to mu je prva pametna :thumbup:
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#1988 Re: Novak Đoković

Post by Naslovnica »

internazionale wrote: 16/01/2022 17:06
Naslovnica wrote: 16/01/2022 16:59
Na koju konkretno odluku misliš, onu od strane ministra ili onu od strane tročlanog sudijskog vijeća?
Obje su zakonite. Ali gdje si iznad pročitao da ja pišem o nezakonitosti?
Ne možeš biti dobronamjeran u diskusiji i stavljati znak jednakosti između nepravde i nezakonitosti, neozbiljno ti je to, amaterski skroz. :wink:
Pa zato i pitam tebe koji si stručnjak i koji osuđuješ zakonitu odluku sudskog vijeća
Gdje sam ja dovodio u pitanje zakonitost odluke sudskog vijeća ili ministra?
Ti očito ne razumiješ o čemu ja pišem, ili ne želiš da razumiješ, isto k'o da objašnjavam djetetu iz obdaništa jbte...
:-) :roll:
Last edited by Naslovnica on 16/01/2022 17:12, edited 2 times in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#1989 Re: Novak Đoković

Post by Bobi »


Negdje iznad Indijskog okeana :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#1990 Re: Novak Đoković

Post by fosna2014 »

Bobi wrote: 16/01/2022 17:12
Negdje iznad Indijskog okeana :D
:o :lol:
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#1991 Re: Novak Đoković

Post by zilog »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 17:07
zilog wrote: 16/01/2022 17:04

Dobro znamo da od te kazne, u Srbiji, nema nista. Sve ostalo je bla bla...
Da iko od vas u to vjeruje, ova tema bi bila zakljucana i o N.Dj. bi se pricalo kao o vaspitacici koja je dosla u vrtic, znajuci da je pozitivna na koronu. Ne mora ni korona, prije dvije godine i da je bila gripozna, niko joj ne bi oprostio boravak sa djecom. :roll:

Naravno da je dokazivanje drugog slucaja - valjanje po blatu.
Kako dokazati da je PCR test lazan? Izvadis mu krv, utvrdis da nema IgG i IgM, onda u Srbiji kazu da je mozda bris bio kontaminiran i nikom nista...
Vidjećemo što se tiče kazne, to je do Srbije, a ne do Novaka.
Nisam stručnjak da govorim o tome kako dokazati da su mu papiri lažni, ali sam siguran da postoje ljudi koji to mogu uraditi. Sve se može kada se hoće, i lažirati test, i dokazati da je lažiran.
Samo mu nisu smjeli dati vizu ako na osnovu takvog testa.
Zaboravljas, da se razlog za izuzecem, zbog kojeg je dobio vizu, krio dok nije vec doputovao u Australiju. Onda su pocele izlaziti stvari na vidjelo.
Pogotovo intervju i susret sa djecom. Pa su pocela pitanja vladi Australije...
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#1992 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Suština je da su ti u ambasadi sfušerili, dali su mu vizu bez da su detaljno pregledali dokumentaciju i bez da su vodili računa šta se sa viših nivoa njihove zemlje govori.

Visoka politika je samo ispravila grešku nižih činovnika u ambasadi. On uopšte nije trebao dobiti vizu.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#1993 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

Nadam se da Nole nece razocarati i da ce u nekom budućem obracanju biti poput Seselja.
Je... vam mater svima, popu..... mi Q, pojedite sve govna koja ste izasrali, ne mozete mi nista, Srbija bre :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#1994 Re: Novak Đoković

Post by Bobi »

Goran u biznis klasi :D
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#1995 Re: Novak Đoković

Post by Naslovnica »

zilog wrote: 16/01/2022 17:15
Naslovnica wrote: 16/01/2022 17:07
Vidjećemo što se tiče kazne, to je do Srbije, a ne do Novaka.
Nisam stručnjak da govorim o tome kako dokazati da su mu papiri lažni, ali sam siguran da postoje ljudi koji to mogu uraditi. Sve se može kada se hoće, i lažirati test, i dokazati da je lažiran.
Samo mu nisu smjeli dati vizu ako na osnovu takvog testa.
Zaboravljas, da se razlog za izuzecem, zbog kojeg je dobio vizu, krio dok nije vec doputovao u Australiju. Onda su pocele izlaziti stvari na vidjelo.
Pogotovo intervju i susret sa djecom. Pa su pocela pitanja vladi Australije...
Ne zaboravljam. :)
Stvari koje su izašle na vidjelo su takve kakve su, ali to ne mijenja činjenicu da je dobio vizu, a da su mu nakon toga uskratili ostanak zbog interesa javnosti. Između ostalog su spomenuli i da bi njegov ostanak doveo u pitanje i raspoložnje javnost u Australiji prema vakcinaciji.
A ne zbog lažnog testa ili zato što se slikao sa djecom.
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#1996 Re: Novak Đoković

Post by Naslovnica »

Leverage wrote: 16/01/2022 17:19 Suština je da su ti u ambasadi sfušerili, dali su mu vizu bez da su detaljno pregledali dokumentaciju i bez da su vodili računa šta se sa viših nivoa njihove zemlje govori.

Visoka politika je samo ispravila grešku nižih činovnika u ambasadi. On uopšte nije trebao dobiti vizu.
Već sam pisao da, ako je to slučaj (a najvjerovatnije jeste), onda ga nisu trebali tretirati na način na koji su ga tretirali i, u najmanju ruku, trebali su da mu se izvine.
I njemu, i onoj Čehinji, i Hrvatu valjda.
A znate kako su postupili i prema Čehinji, ni krivoj ni dužoj.
Tretman kao prema ilegalnom imigrantu, niđe veze ba.
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#1997 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 17:26
Leverage wrote: 16/01/2022 17:19 Suština je da su ti u ambasadi sfušerili, dali su mu vizu bez da su detaljno pregledali dokumentaciju i bez da su vodili računa šta se sa viših nivoa njihove zemlje govori.

Visoka politika je samo ispravila grešku nižih činovnika u ambasadi. On uopšte nije trebao dobiti vizu.
Već sam pisao da, ako je to slučaj (a najvjerovatnije jeste), onda ga nisu trebali tretirati na način na koji su ga tretirali i, u najmanju ruku, trebali su da mu se izvine.
I njemu, i onoj Čehinji, i Hrvatu valjda.
A znate kako su postupili i prema Čehinji, ni krivoj ni dužoj.
Tretman kao prema ilegalnom imigrantu, niđe veze ba.
Možda su i pokušali tako, možda mu je neko odma objasnio da se o tome radi i da mu je bolje da se spakuje i ide kući.

Ali on navalio k'o sivonja, vucara se po sudovima sa državom.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8272
Joined: 25/05/2013 23:49

#1998 Re: Novak Đoković

Post by apsidejzi »

Njegov protivnik s kojim je trebao igrati u ponedjeljak, NIJE imao tu privilegiju da POKUSA uci u Australiju kao nevakcinisan. I on je srbin i iz Srbije. On nije imao nikakvih problema. Momak se vakcinisao i nije bilo nikakve drame. Sto je Novak bolji od svog sunarodnjaka.

Evo gledam srbe kako pjene da je ovo protiv srba, nepravda bla bla, kme kme. Sto ostali igraci iz Srbije nisu banovani. Jbg, uradi nesto protiv pravila na ovom forumu pa ce te admini banovati. Kmeci koliko hoces ali pravila su pravila. Nema ljudi iznad zakona. Apsurd je da je uopste pokusano nesto na ovakav nacin i tuzno. Miomir Kecmanovic nije imao privilegiju nego se vakcinisao.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3029
Joined: 25/06/2014 14:16

#1999 Re: Novak Đoković

Post by kakotakonikako »

Naslovnica wrote: 16/01/2022 17:26
Leverage wrote: 16/01/2022 17:19 Suština je da su ti u ambasadi sfušerili, dali su mu vizu bez da su detaljno pregledali dokumentaciju i bez da su vodili računa šta se sa viših nivoa njihove zemlje govori.

Visoka politika je samo ispravila grešku nižih činovnika u ambasadi. On uopšte nije trebao dobiti vizu.
Već sam pisao da, ako je to slučaj (a najvjerovatnije jeste), onda ga nisu trebali tretirati na način na koji su ga tretirali i, u najmanju ruku, trebali su da mu se izvine.
I njemu, i onoj Čehinji, i Hrvatu valjda.
A znate kako su postupili i prema Čehinji, ni krivoj ni dužoj.
Tretman kao prema ilegalnom imigrantu, niđe veze ba.
Cuj, trebali da mu se izvine, zato sto nije trebao dobiti vizu. Pa nisu oni krivi sto nije trebao dobiti vozu, nego on sam. I jos da mu se izvinu. Mozda da je odmah na granici rekao OK vracam se. Mozda, mada i tada nisu bili u obavezi da mu se izvinavaju - je postuju zakone svoje zemlje.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2000 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

I ovdje na forumu su banovali i Deportovali za Banovice bez ikakvog razloga :oops:
Post Reply