Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2526 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

biglebovski wrote: 17/01/2022 23:23
Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:12 Kakve veze imaju njegovi sportski uspjesi sa sut kartom u antivaxx dupe?
Kakve veze ima individualni sportski uspjeh sa globalizmom i društvenim mrežama? Je li Janica Kostelić produkt globalizma i društvenih mreža?
Nema nikakve, ali ima sa njihovom popularnoscu. Sad ti, kakve veze ima sportski uspjeh sa nogom u dupe?
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2527 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:12 Kakve veze imaju njegovi sportski uspjesi sa sut kartom u antivaxx dupe?
Sto se malo ne zapitas ko je pametniji ti kao vax koji prezivljavas iz mjeseca u mjesec i gledas u radnji kolko sta kosta ili on koji ima milione a ne zeli vakcinu?
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2528 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:44
Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:12 Kakve veze imaju njegovi sportski uspjesi sa sut kartom u antivaxx dupe?
Sto se malo ne zapitas ko je pametniji ti kao vax koji prezivljavas iz mjeseca u mjesec i gledas u radnji kolko sta kosta ili on koji ima milione a ne zeli vakcinu?
:lol: Svaka cast na argumentu, ostavio si me bez rijeci. :lol:

P.S. Gdje su tvoji milioni, nisi ni ti primio vakcinu, zar ne?
Last edited by Dead Man Walking on 17/01/2022 23:49, edited 1 time in total.
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#2529 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Ja govorim o stvarima koje je Đoković mogao kontrolirati, da je bio pametniji.

Zašto Federer ima imidž gospodina na terenu i van terena? Zato što je čovjek tako isprofilirao svoju popularnost.

Sasvim sam siguran da baš i nije neki gospodin, jer sva tri ta GOAT igrača su obični egomanijaci i smrdljivci.

Međutim, Federer se nije isprofilirao kao švajcarska nacionalistička ikona, antivakserski pseudonaučnik, i šta ti ja znam. Čovjek kontroliše poruku, uživa u svom životu i boli ga pimpek.
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#2530 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

Osmi Socrates wrote: 17/01/2022 23:25 Daj jbg ne lupaj lebovski ako nisi u stanju da razumiješ o čemu se priča.

Kada živiš, okružen si nekim okolnostima, i Đoković tih okolnosti nije bio svjestan ili nije želio da bude svjestan.

Stvarni život Novaka su sport i novac. Za sport svaka čast, ali on već odavno najviše novca ne pravi zbog sporta nego od sponzorskih ugovora. E pa to dolazi pod uslovima. Sve te kompanije koje mu daju ugovore zavise od te mase koja te i prihvata i koja te canceluje. Ako baš hoćeš, cancelovanje je najdemokratskija manifestacija. Niti se uvijek slažem sa tim, ali to je svijet u kojem živimo. Svako ima pravo reći šta hoće na internetu, i svako poznate ličnosti ima pravo ocjenjivati kako hoće, jer su im profili na društvenim mrežama dostupni.

Poznate ličnosti moraju biti svjesne ovoga. Dakle, moraju da isprofiliraju svoju popularnost. Novak to baš i ne radi najinteligentnije.

Novakov stvarni život nije vesela seljadija koja opali Užičko pred sudom u Melbourneu, da liječi komplekse.
Druže, što se mene tiće, može lagano školu tenisa otvoriti i okačiti profi reket o klin, da se tako izrazim. Užitak je, bar meni, da neko sa našeg govornog područja ostvari svjetski uspjeh, u sportu, kulturi, inovacijama. Da smo najmudriji, i nismo, ali takvi smo kakvi smo i vjerujem da se trebamo podržavati. A ti sa Mirnom nastavi cancelovati do kad hoćeš, vaša zapažanja neće promijeniti činjenicu da je Đoković jedna od najvećih svjetskih legendi u polju kojim se bavi.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2531 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:48
preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:44

Sto se malo ne zapitas ko je pametniji ti kao vax koji prezivljavas iz mjeseca u mjesec i gledas u radnji kolko sta kosta ili on koji ima milione a ne zeli vakcinu?
:lol: Svaka cast na argumentu, ostavio si me bez rijeci. :lol:
Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#2532 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

De, brt, lupi bar jedan space iza zareza. Nemoguće to čitati.
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#2533 Re: Novak Đoković

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 17/01/2022 23:32 Ma ti više i ne znaš šta ti je argument.
Kakav argument?

Ako je neko uzor, ne kažeš ti njemu kako da se ponaša, ti se ponašaš kako on kaže. Inače nije uzor.
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2534 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:53
Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:48

:lol: Svaka cast na argumentu, ostavio si me bez rijeci. :lol:
Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
Sta rece, gdje su tvoji milioni, obzirom da ni ti nisi vakcinisan?

I gdje si vidio da ja njega ponizavam? Ja pitam kakva je veza izmedju sportskog uspjeha i nogatransa? On je medju najboljim teniserima ikad, gdje sam ja to osporio?

Isto tako sam ja u svom poslu daleko bolji i uspjesniji i od njega i od tebe. :D Da moja struka ne postoji, on bi mogao qrcu svirati sa reketom oko svoje zgrade jedino (doduse ni zgrada ne bi postojala :wink: ), a da njegova struka ne postoji mene bi bolio qrac jer tenis ima 0% uticaja na moj zivot. A ko mu je to omogucio? Upravo taj globalni poredak po kojem serete i odnos snaga u kojem teniser zaradjuje sto puta vise od inzinjera ili doktora.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#2535 Re: Novak Đoković

Post by MUNAFIK »

E cuj ovoga treba cancelovati... :(

Pa oni koji se boje iznjeti svoje misljenje su likovi koji se BOJE da ih neko ne canceluje... To su obicno ljige od ljudi koji ce uvijek biti uz one koji su 'glavni' i pokoriti se svemu sta se od njih trazi.

Meni je bili bas zao onog Nadala dok sam ga gledao kako daje one glupe izjave kad je Novak bio tamo zadrzan... Tipicni jedan debil koji bi majku prodo samk?da ga neko ne bi CANCELOVO... :izet:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2536 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

Dead Man Walking wrote: 18/01/2022 00:00
preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:53

Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
Sta rece, gdje su tvoji milioni, obzirom da ni ti nisi vakcinisan?

I gdje si vidio da ja njega ponizavam? Ja pitam kakva je veza izmedju sportskog uspjeha i nogatransa? On je medju najboljim teniserima ikad, gdje sam ja to osporio?

Isto tako sam ja u svom poslu daleko bolji i uspjesniji i od njega i od tebe. :D Da moja struka ne postoji, on bi mogao qrcu svirati sa reketom oko svoje zgrade jedino (doduse ni zgrada ne bi postojala :wink: ), a da njegova struka ne postoji mene bi bolio qrac jer tenis ima 0% uticaja na moj zivot. A ko mu je to omogucio? Upravo taj globalni poredak po kojem serete i odnos snaga u kojem teniser zaradjuje sto puta vise od inzinjera ili doktora.
Moji milioni su u banci,kad budes uspjesan kao mi onda pametuj a do tada nemas mogucnosti jer kokuz i milioner po svakoj logici ne mogu bit na istoj talasnoj duzini.
Prijatno. :lol:
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#2537 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:41
biglebovski wrote: 17/01/2022 23:23

Kakve veze ima individualni sportski uspjeh sa globalizmom i društvenim mrežama? Je li Janica Kostelić produkt globalizma i društvenih mreža?
Nema nikakve, ali ima sa njihovom popularnoscu. Sad ti, kakve veze ima sportski uspjeh sa nogom u dupe?
Noga u dupe i sportski uspjeh ne bi trebali imati nikakve veze, ali eto, dogodilo se. Takva su vremena, vidiš da je normala uništavati ljudima karijere, živote... Bez ikakvih posljedica. I tebi je to normala, jelde?
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2538 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

preselio na ahiret wrote: 18/01/2022 00:02
Moji milioni su u banci,kad budes uspjesan kao mi onda pametuj a do tada nemas mogucnosti jer kokuz i milioner po svakoj logici ne mogu bit na istoj talasnoj duzini.
Prijatno. :lol:
Vjeso bi se namah da sam na istoj talasnoj duzini sa tobom. Sretno s milionima. :izet:
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2539 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

biglebovski wrote: 18/01/2022 00:03
Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:41

Nema nikakve, ali ima sa njihovom popularnoscu. Sad ti, kakve veze ima sportski uspjeh sa nogom u dupe?
Noga u dupe i sportski uspjeh ne bi trebali imati nikakve veze, ali eto, dogodilo se. Takva su vremena, vidiš da je normala uništavati ljudima karijere, živote... Bez ikakvih posljedica. I tebi je to normala, jelde?
I nemaju veze, sta se dogodilo? Dobio je nogu jer je uspjesan sportista?
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2540 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

MUNAFIK wrote: 18/01/2022 00:00 E cuj ovoga treba cancelovati... :(

Pa oni koji se boje iznjeti svoje misljenje su likovi koji se BOJE da ih neko ne canceluje... To su obicno ljige od ljudi koji ce uvijek biti uz one koji su 'glavni' i pokoriti se svemu sta se od njih trazi.

Meni je bili bas zao onog Nadala dok sam ga gledao kako daje one glupe izjave kad je Novak bio tamo zadrzan... Tipicni jedan debil koji bi majku prodo samk?da ga neko ne bi CANCELOVO... :izet:
Kakav nadal,obicni nesretnik koji se prije meca ne kupa jer ga vazda supak svrbi. :lol:
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#2541 Re: Novak Đoković

Post by Hakiz »

Dead Man Walking wrote: 18/01/2022 00:00
preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:53

Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
Sta rece, gdje su tvoji milioni, obzirom da ni ti nisi vakcinisan?

I gdje si vidio da ja njega ponizavam? Ja pitam kakva je veza izmedju sportskog uspjeha i nogatransa? On je medju najboljim teniserima ikad, gdje sam ja to osporio?

Isto tako sam ja u svom poslu daleko bolji i uspjesniji i od njega i od tebe. :D Da moja struka ne postoji, on bi mogao qrcu svirati sa reketom oko svoje zgrade jedino (doduse ni zgrada ne bi postojala :wink: ), a da njegova struka ne postoji mene bi bolio qrac jer tenis ima 0% uticaja na moj zivot. A ko mu je to omogucio? Upravo taj globalni poredak po kojem serete i odnos snaga u kojem teniser zaradjuje sto puta vise od inzinjera ili doktora.
Dok inžinjeri i doktori sami pristaju da plaćaju skupe karte za Grand Slam turnire, skupe ulaznice za partije koje pobjednici organizuju itd, ne smiju se buniti što su manje plaćeni.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2542 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

Sto ti je zanimljivo,silni ti doktori,bogatasi itd dolaze da gledaju jednog noleta i placaju cifre da ih isti taj nole zabavi.Onda dođe neki nikogovic i ovde na temi pljuje noleta :lol:
Nestvarno,nevjerovatno,nemoguce :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#2543 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Dajte mu i 177 hurija, samo da se vrati na ahiret.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2544 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

Al fakat se mnogi ovde precjenjuju i kontaju da su pametniji od njega jer su se vakcinisali :lol:
Pa bolan bolan,milion vakcina da primite niste noletu i necete bit do koljena nikad,probudite se i ne sanjajte :lol:
convict
Posts: 2993
Joined: 10/02/2008 01:20

#2545 Re: Novak Đoković

Post by convict »

preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:53
Dead Man Walking wrote: 17/01/2022 23:48

:lol: Svaka cast na argumentu, ostavio si me bez rijeci. :lol:
Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
kako mislis da bi ga vakcina kostala karijere? koliko ja vidim, kosta ga neuzimanje vakcine. ostao je potencijalno bez 3M $ koje je mogao uzeti za osvojen turnir, bez trofeja i moguce bez prvog mjesta. vjerovatno ga isto ceka na nizu drugih turnira. dakle, bukvalno je stavio na kocku ostatak svoje karijere.

mislis da bi pametan covjek tako rizikovao?
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#2546 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Ma pusti to, čovjek ima pare dakle pametniji je od nas, čista dedukcija direkt s boljeg svijeta :lol:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#2547 Re: Novak Đoković

Post by preselio na ahiret »

convict wrote: 18/01/2022 00:18
preselio na ahiret wrote: 17/01/2022 23:53

Znam,ne mozes bit pametniji od njega nikako,samim tim kao takav nemas pravo da ga ponizavas jer isti taj nole pored toga sto je prvak svetski i moze da te naprave od zica za reket,sigurno zna zbog cega ne zeli tu vakcinu,koja ce ga kostati kako vidimo naredne karijere.Mislis da bi glup covjek rizikovao,jedna obicna vakcina ili sve sto je do sada gradio i izgradio?
kako mislis da bi ga vakcina kostala karijere? koliko ja vidim, kosta ga neuzimanje vakcine. ostao je potencijalno bez 3M $ koje je mogao uzeti za osvojen turnir, bez trofeja i moguce bez prvog mjesta. vjerovatno ga isto ceka na nizu drugih turnira. dakle, bukvalno je stavio na kocku ostatak svoje karijere.

mislis da bi pametan covjek tako rizikovao?
Da krenem od kraja prema vrhu,normalno da bi a pitas li se zasto?Ili je stvarno ne smije primiti ili zna o toj vakcini puno vise nego obican narod,trece nema.Sto se tice karijere,ovo mozda moze biti i kraj jer ako za svaki turnir bude uslov vakcina a on je ne zeli,vise ga viđati necemo u tenisu.
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#2548 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

Dead Man Walking wrote: 18/01/2022 00:04
biglebovski wrote: 18/01/2022 00:03

Noga u dupe i sportski uspjeh ne bi trebali imati nikakve veze, ali eto, dogodilo se. Takva su vremena, vidiš da je normala uništavati ljudima karijere, živote... Bez ikakvih posljedica. I tebi je to normala, jelde?
I nemaju veze, sta se dogodilo? Dobio je nogu jer je uspjesan sportista?
Koliko sam ja shvatio, na kraju mu je vlast ukinula vizu jer je prijetnja za sigurnost Australije. I tako može proći bilo ko, sportista, naučnik, bilo koji protivnik vlasti, vladajući te ne mirišu, noga u guzicu. Demokratska praksa, šta li. Znam da mu na grani nisu našli oružje ili neke druge zabranjene stvari, da nije imao simptome prehlade i gripe, te da je imao negativan test i vizu koju mu je izdala ambasade Australije.
Prošle godine, pandemijske, nije bio prijetnja, ove godine je prijetnja, možda dogodine opet ne bude prijetnja, pa ga budemo gledali na eurosportu. Samo, i ako bude nastupao dogodine, vidjet ćemo hoće li mu hudom ostati išta para za kartu do Australije sad kad ga sponzori napuste jer New York Times kaže, a anonimna svjetina se slaže, da bi ga trebali napustiti.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#2549 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Tako može u teoriji proć svako, ali će u praksi tako proć samo antivakseri.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#2550 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

On zna sta ima u vakcini, a 97 ostalih levata u Top 100 nema pojma. Ili znaju, ali se boje cancelovanja.
Post Reply