Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2751 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

Čitam, na nekoj istraživačkoj stanici, na nekom od polova, svi vakcinisani, prije nego što dodjes na istu moras uraditi test, a pored svega toga moras i u izolaciju prije nego udjes na istu.
Rezultat mjera da ih je svakako 2/3 obolilo od Covida :D
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2752 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

palermo wrote: 18/01/2022 18:26
dale cooper wrote: 18/01/2022 18:22 Nole se sad mora ozbiljno zagledati u sebe i odlučiti neke stvari. Bilo bi najbolje da se vakciniše...bez sumnje. Također bi trebao unajmiti
dobrog PR-a da pokuša uraditi koliko toliko kontrolu štete koja je napravljena. I morao bi reći ocu i materi da začepe. :D To je najteža stvar,
ali mora dopustiti profesionalcima da mu vode karijeru i prezentuju ga svijetu. Interasantno je, bez obzira što je ovdje neki optužuju za
Noletov new ageism, da je Jelena bila najsuzdržanija prilikom ove cijele situacija. Pružala je podršku, ali bez teških riječi i cirkusa ostatka
familije Đoković.
mislim, onda bi to bio neki sasvim drugi čovjek.

Čitam juče, Tom Cruize se razvodi opet od žene zbog one njegove scijentologije.......nemamo mi pojma koliko je Nole zagazio u ovu priču, a antivakserstvo je samo pojavni oblik toga.....

Naravno, sa maoje tačke gledišta i mislim većine ljudi bilo bi mu najbolje da se vakciniše......al nisam siguran da on tako misli......

jebi ga, možda misli, ipak će moja ideja pobijediti, kadli tadli
Opet vi o tome da je antivakser... :-)
Malo pogledajte kako nastupaju antivakseri, da je antivakser onda bi iskoristio svoju popularnost da promovise to, covjek samo rekao da nece da se vakcinise i da svako treba da ima mogucnost da donese tu odluku za sebe, to veze nema sa antivakserima.
Covjek ocigledno ima principe, ne zeli da ga neko uslovljava, to nije isto sto i antivakser.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2753 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

Ateista wrote: 19/01/2022 12:54
palermo wrote: 18/01/2022 18:26

mislim, onda bi to bio neki sasvim drugi čovjek.

Čitam juče, Tom Cruize se razvodi opet od žene zbog one njegove scijentologije.......nemamo mi pojma koliko je Nole zagazio u ovu priču, a antivakserstvo je samo pojavni oblik toga.....

Naravno, sa maoje tačke gledišta i mislim većine ljudi bilo bi mu najbolje da se vakciniše......al nisam siguran da on tako misli......

jebi ga, možda misli, ipak će moja ideja pobijediti, kadli tadli
Opet vi o tome da je antivakser... :-)
Malo pogledajte kako nastupaju antivakseri, da je antivakser onda bi iskoristio svoju popularnost da promovise to, covjek samo rekao da nece da se vakcinise i da svako treba da ima mogucnost da donese tu odluku za sebe, to veze nema sa antivakserima.
Covjek ocigledno ima principe, ne zeli da ga neko uslovljava, to nije isto sto i antivakser.
Pa doduse on zaista nije obican antivakser, on je iikona antivakserstva.
I ne znam bogami sto je tebe sramota za Noleta kad njega nije.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2755 Re: Novak Đoković

Post by Manual »

User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2756 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

palermo wrote: 19/01/2022 13:00
Ateista wrote: 19/01/2022 12:54
Opet vi o tome da je antivakser... :-)
Malo pogledajte kako nastupaju antivakseri, da je antivakser onda bi iskoristio svoju popularnost da promovise to, covjek samo rekao da nece da se vakcinise i da svako treba da ima mogucnost da donese tu odluku za sebe, to veze nema sa antivakserima.
Covjek ocigledno ima principe, ne zeli da ga neko uslovljava, to nije isto sto i antivakser.
Pa doduse on zaista nije obican antivakser, on je iikona antivakserstva.
I ne znam bogami sto je tebe sramota za Noleta kad njega nije.
To mozda jeste zbog ove situacije, ali to ne znaci da je on to htio i da sam podrzava antivakserski pokret. Jos jednom se moram ograditi da covjeka ne poznajem licno i ne mogu tvrditi da nije antivakser, samo hocu da kazem da nije ok nekog zvati antivakserom zbog izjave da ne zeli da se vakcinise i da smatra da svako treba sam odluciti o tome, koliko znam to je jedino sto je javno rekao o vakcinama.

Ni ja nisam antivakser, dijete mi je primilo sve vakcine koje treba, ali da nije vec davno pocela prica o covid pasosima ni ja nisam siguran da li bih se vakcinisao protiv covida i protiv sam uslovljanja, razlika je samo sto ja nemam para kao on da mogu da se zajebavam sa advokatima ni da placam laznu potvrdu, a treba mi zbog posla da putujem u EU pa sam morao primiti vakcinu, znam jos puno ljudi koji su primili iz istog razloga i nisu antivakseri.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2757 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2758 Re: Novak Đoković

Post by dale cooper »

https://www.klix.ba/sport/tenis/novak-d ... /220119053

Možda stvarno bude Novax vakcina. :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11457
Joined: 03/06/2011 11:33

#2759 Re: Novak Đoković

Post by sinuhe »

Nije najbistriji u tim vansportskim aktivnostima ili je upao u lose drustvo.
Daft Haruki
Posts: 252
Joined: 05/04/2019 14:18

#2761 Re: Novak Đoković

Post by Daft Haruki »

Koji k. i internet i ko ga izmisli. Svaki sonjo ima svoje mišljenje. On nesto sere o covjeku koji je prvi reket svjeta . Ne gledam tenis. Za Novaka me k. boli iskreno. Al kad procitam kako ga ljudi osuduju radi svojih stavova bas popizdim. Sonje koji vise od materine kasike nisu postigli. Koji k. tebe boli u sta on vjeruje i sta radi.Boli te briga.
Covjek moze da kupi sve potvrde svjeta za vakcinaciju.Nemora se nikad vakcinisati. Sto nece da jebenim evropljanima se naguzi ima od mene respekt.Mada morat ce ako hoce da nastavi karijeru.A kool bi bilo da okaci reket o klin i kao prvi i najbolji zavrsi karijeru.
Nisam antivakser ali akcine ne rade . Posebno protiv omikron soja. Da ih primite sto komada . Opet cete da obolite. I nije nista strasno. Nebojite se tolko smrti.
A uvjek ce me fascinirati kako su ljudi j. stoka.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#2762 Re: Novak Đoković

Post by Mr.Sojic »

Daft Haruki wrote: 19/01/2022 15:45 Koji k. i internet i ko ga izmisli. Svaki sonjo ima svoje mišljenje. On nesto sere o covjeku koji je prvi reket svjeta . Ne gledam tenis. Za Novaka me k. boli iskreno. Al kad procitam kako ga ljudi osuduju radi svojih stavova bas popizdim. Sonje koji vise od materine kasike nisu postigli. Koji k. tebe boli u sta on vjeruje i sta radi.Boli te briga.
Covjek moze da kupi sve potvrde svjeta za vakcinaciju.Nemora se nikad vakcinisati. Sto nece da jebenim evropljanima se naguzi ima od mene respekt.Mada morat ce ako hoce da nastavi karijeru.A kool bi bilo da okaci reket o klin i kao prvi i najbolji zavrsi karijeru.
Nisam antivakser ali akcine ne rade . Posebno protiv omikron soja. Da ih primite sto komada . Opet cete da obolite. I nije nista strasno. Nebojite se tolko smrti.
A uvjek ce me fascinirati kako su ljudi j. stoka.
MoRe kupit' da ga opet isprate u pratnji policije :mrgreen:
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#2763 Re: Novak Đoković

Post by tovarish »

Daft Haruki
Posts: 252
Joined: 05/04/2019 14:18

#2764 Re: Novak Đoković

Post by Daft Haruki »

Oprostite na pravopisu i NE sastavljeno ali pozurim i licno mi ne predstavlja nista sto gramaticki nije ispravno.
Druze pa ti meni kazes da za recimo sto hiljada eura nemoze srediti u Srbiji potvrdu da je vakcinisan?
Neradi se o tome. Evropljane boli k. jel se vakcinisao ili nije. Samo nek donese potvrdu.Jedino zele da pogne glavu i igra po njihovim pravilima. Ka
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#2765 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Ljudi prihvataju zivotne savjete od lika koji je sest razreda polozio redovno, a ostalo Bog zna kako. U svom poslu je najbolji na svijetu, ali u ostalim stvarima nije ni prosjecan. Kao takav je laka meta za ublehase tipa Osmanagica ili onog spanskog gurua sto grli drvece.
Daft Haruki
Posts: 252
Joined: 05/04/2019 14:18

#2766 Re: Novak Đoković

Post by Daft Haruki »

ultima_palabra wrote: 19/01/2022 16:20 Ljudi prihvataju zivotne savjete od lika koji je sest razreda polozio redovno, a ostalo Bog zna kako. U svom poslu je najbolji na svijetu, ali u ostalim stvarima nije ni prosjecan. Kao takav je laka meta za ublehase tipa Osmanagica ili onog spanskog gurua sto grli drvece.
Sta si ti postigao u zivotu?
Zasto mislis da si ti prosjek ili iznad prosjeka ako sljedis prihvatljive obrasce social og ponasanja.
Jeli te stid ruzno pisati o nekome samo sto nije kao ti?
Zasto tebi to smeta?
Daft Haruki
Posts: 252
Joined: 05/04/2019 14:18

#2767 Re: Novak Đoković

Post by Daft Haruki »

Boli m k. za Novaka. Je. be mi se iskreno
Covjek je stao iza svojih principa i ima respekt od mene. Bo li m k. sto je Srbin a ja Bosnjak. Sto mu je stari pocetnik i ostalo.
Mozda ce sutra pognuti glavu radi karijere i miliona . I to mek boli
Ali srat po covjeku sto ae drzi svog stava i trazit mu mane je bolesno u svjetu i vremenu gdje se pun k. beskicmenjaka namnozilo i miseva koji gledaju samo svoju bulju .
Karikaturist
Posts: 3647
Joined: 20/12/2020 10:03

#2768 Re: Novak Đoković

Post by Karikaturist »

Joj jest tesko Novaku ne savit kicmu :-)
Milioni na racunu, mozak na pashu nikakve lik tegobe obicnog covjeka nema i sad je to neko postignuce..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#2769 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Daft Haruki wrote: 19/01/2022 16:27
ultima_palabra wrote: 19/01/2022 16:20 Ljudi prihvataju zivotne savjete od lika koji je sest razreda polozio redovno, a ostalo Bog zna kako. U svom poslu je najbolji na svijetu, ali u ostalim stvarima nije ni prosjecan. Kao takav je laka meta za ublehase tipa Osmanagica ili onog spanskog gurua sto grli drvece.
Sta si ti postigao u zivotu?
Zasto mislis da si ti prosjek ili iznad prosjeka ako sljedis prihvatljive obrasce social og ponasanja.
Jeli te stid ruzno pisati o nekome samo sto nije kao ti?
Zasto tebi to smeta?
Ne razumijem zasto je bitno sta sam ja postigao... mozda sam milijarder, a mozda spavam ispod mosta, to nije bitno za raspravu.

Ne pisem ruzno, nego realno... sta to nije istina? I nije samo on, 95% sportasa nema Bog zna kakvo obrazovanje i pamet, ali oni i ne pretenduju da su pametni i da hoce da promijene svijet nego kupuju kuce, piju, zderu, ganjaju manekenke i izlezavaju se po plazama kada imaju vremena od treninga.

I nema on nikakav stav, stav bi bio da je rekao "necu da se vakcinisem i ne dolazim u Australiju". Ovo sto je on uradio je tipicno balkansko trazenje rupe u pravilima i zakonima, i plakanje kad te provale.
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#2770 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

Dovoljno je poslušati Novakov engleski i npr. Nadalov da skontaš da je ipak malo iznad prosjeka i u drugim stvarima barem kada su sportisti u pitanju...
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#2771 Re: Novak Đoković

Post by stalonne »

smijesni_ste wrote: 19/01/2022 17:32 Dovoljno je poslušati Novakov engleski i npr. Nadalov da skontaš da je ipak malo iznad prosjeka i u drugim stvarima barem kada su sportisti u pitanju...
Zna i Dojc :mrgreen:
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#2772 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

stalonne wrote: 19/01/2022 17:37
smijesni_ste wrote: 19/01/2022 17:32 Dovoljno je poslušati Novakov engleski i npr. Nadalov da skontaš da je ipak malo iznad prosjeka i u drugim stvarima barem kada su sportisti u pitanju...
Zna i Dojc :mrgreen:


Mislim ima sigurno pretjerivanja, dalo bi se razgovarati o tome šta znači tačno 'priča 5 jezika', ali sigurno je bolji od mnogih stranih fudbalera koji ne mogu beknuti na engleskom iako igraju u Engleskoj godinama
Last edited by smijesni_ste on 19/01/2022 17:44, edited 1 time in total.
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#2773 Re: Novak Đoković

Post by stalonne »

smijesni_ste wrote: 19/01/2022 17:42
stalonne wrote: 19/01/2022 17:37

Zna i Dojc :mrgreen:


Mislim ima sigurno pretjerivanja, dalo bi se razgovarati o tome šta znači tačno 'priča 5 jezika', ali sigurno je bolji od mnogih stranih fudbalera koji ne znaju engleski čak i kad igraju u Engleskoj :D
Ne prica ih sigurno top. Ali da se moze sporazumiti , to sigurno da
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#2774 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Generalno ljudi sa naseg podneblja su bolji u jezicima nego Latinosi... drugacije je kad ti je maternji jedan od svjetskih jezika, pa mislis da ti nijedan drugi i ne treba.
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#2775 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

Dupli...
Post Reply