Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#2726 Re: Novak Đoković

Post by stalonne »

doktornauke wrote: 18/01/2022 18:24 Ma kakva vakcinacija sada,nije blesav.
Pa to mu znaci vjerovatno kraj karijere
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2727 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

dale cooper wrote: 18/01/2022 18:22 Nole se sad mora ozbiljno zagledati u sebe i odlučiti neke stvari. Bilo bi najbolje da se vakciniše...bez sumnje. Također bi trebao unajmiti
dobrog PR-a da pokuša uraditi koliko toliko kontrolu štete koja je napravljena. I morao bi reći ocu i materi da začepe. :D To je najteža stvar,
ali mora dopustiti profesionalcima da mu vode karijeru i prezentuju ga svijetu. Interasantno je, bez obzira što je ovdje neki optužuju za
Noletov new ageism, da je Jelena bila najsuzdržanija prilikom ove cijele situacija. Pružala je podršku, ali bez teških riječi i cirkusa ostatka
familije Đoković.
mislim, onda bi to bio neki sasvim drugi čovjek.

Čitam juče, Tom Cruize se razvodi opet od žene zbog one njegove scijentologije.......nemamo mi pojma koliko je Nole zagazio u ovu priču, a antivakserstvo je samo pojavni oblik toga.....

Naravno, sa maoje tačke gledišta i mislim većine ljudi bilo bi mu najbolje da se vakciniše......al nisam siguran da on tako misli......

jebi ga, možda misli, ipak će moja ideja pobijediti, kadli tadli
User avatar
dale cooper
Posts: 28396
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2728 Re: Novak Đoković

Post by dale cooper »

doktornauke wrote: 18/01/2022 18:24 Ma kakva vakcinacija sada,nije blesav.
Mogla bi mu propasti cijela ove sezona ako to ne uradi. Previše je negativnog publiciteta donijelo ovo u Australiji da se ne odrazi
i na druge turnire.
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2729 Re: Novak Đoković

Post by Edin H. »

palermo wrote: 18/01/2022 18:26
dale cooper wrote: 18/01/2022 18:22 Nole se sad mora ozbiljno zagledati u sebe i odlučiti neke stvari. Bilo bi najbolje da se vakciniše...bez sumnje. Također bi trebao unajmiti
dobrog PR-a da pokuša uraditi koliko toliko kontrolu štete koja je napravljena. I morao bi reći ocu i materi da začepe. :D To je najteža stvar,
ali mora dopustiti profesionalcima da mu vode karijeru i prezentuju ga svijetu. Interasantno je, bez obzira što je ovdje neki optužuju za
Noletov new ageism, da je Jelena bila najsuzdržanija prilikom ove cijele situacija. Pružala je podršku, ali bez teških riječi i cirkusa ostatka
familije Đoković.
mislim, onda bi to bio neki sasvim drugi čovjek.

Čitam juče, Tom Cruize se razvodi opet od žene zbog one njegove scijentologije.......nemamo mi pojma koliko je Nole zagazio u ovu priču, a antivakserstvo je samo pojavni oblik toga.....

Naravno, sa maoje tačke gledišta i mislim većine ljudi bilo bi mu najbolje da se vakciniše......al nisam siguran da on tako misli......

jebi ga, možda misli, ipak će moja ideja pobijediti, kadli tadli
PeMzija onda pa ne mora u suru
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2730 Re: Novak Đoković

Post by plain vanilla »

To su ti Noletovi sljedbenici :mrgreen:
Image

Pozdrav :oops:
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#2731 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

Na koga vam liči ovaj iz krupnog kadra? :shock: :shock: :shock:

Bez zezancije pitam, da vidim jesam li poludio :lol: :lol:

Image
User avatar
dale cooper
Posts: 28396
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2732 Re: Novak Đoković

Post by dale cooper »

smijesni_ste wrote: 18/01/2022 18:56 Na koga vam liči ovaj iz krupnog kadra? :shock: :shock: :shock:

Bez zezancije pitam, da vidim jesam li poludio :lol: :lol:

Image
Malo na Baketa baca, a malo i na Kevina Spaceya. :mrgreen:
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#2733 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

dale cooper wrote: 18/01/2022 18:58
Malo na Baketa baca...
Šta bolan malo, pljunuti on, sledih se kad sam vidio sliku :lol: :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#2734 Re: Novak Đoković

Post by uglavnomja »

selfi sa noletom :D



nego, opet
zar ima i jedna aviokompanija koja dozvoljava putnicima da lete bez maske???????
User avatar
dale cooper
Posts: 28396
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2735 Re: Novak Đoković

Post by dale cooper »

smijesni_ste wrote: 18/01/2022 19:00
dale cooper wrote: 18/01/2022 18:58
Malo na Baketa baca...
Šta bolan malo, pljunuti on, sledih se kad sam vidio sliku :lol: :lol:
Malo van kadra je i Asim, išli su da pokušaju Noletu završiti vizu kod Skota. :lol: :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8178
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2736 Re: Novak Đoković

Post by Riddle »

smijesni_ste wrote: 18/01/2022 18:56 Na koga vam liči ovaj iz krupnog kadra? :shock: :shock: :shock:

Bez zezancije pitam, da vidim jesam li poludio :lol: :lol:

Image
Auuu brate, kakve će sad zavjere da budu :mrgreen:
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#2737 Re: Novak Đoković

Post by smijesni_ste »

Pravi Kakir, kunem ti se ovako na prvu kad pogledam slike, samo im uši nisu iste :lol: :lol:

Image
Last edited by smijesni_ste on 18/01/2022 19:10, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#2738 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

sime_cipol wrote: 18/01/2022 15:38 Australijski sudija je rekao da je mogao uci i trebao biti pusten da udje u zemlju, tako da bi trebali prestati koristiti taj argument.

Takodje, nije izbacen zato sto nije vakcinisan, nego je zbog interesa javnosti ministar iskoristio svoje diskreciono pravo da nekoga protjera iz zemlje. Sto su i sudije potvrdile.

A sad nastavite :D
Netacno, sudija je samo rekao da su granicari prekoracili ovlastenja, sto samo po sebi znaci da je prvi postupak ponistenja vize bio proceduralno neispravan.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#2739 Re: Novak Đoković

Post by Tesla Edison »

Riddle wrote: 18/01/2022 19:06
smijesni_ste wrote: 18/01/2022 18:56 Na koga vam liči ovaj iz krupnog kadra? :shock: :shock: :shock:

Bez zezancije pitam, da vidim jesam li poludio :lol: :lol:

Image
Auuu brate, kakve će sad zavjere da budu :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Leverage
Posts: 9459
Joined: 27/05/2018 16:32

#2740 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

plain vanilla wrote: 18/01/2022 18:32 To su ti Noletovi sljedbenici :mrgreen:
Image

Pozdrav :oops:
Selam :oops:
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1200
Joined: 27/10/2021 22:23

#2741 Re: Novak Đoković

Post by ljubicasti limun »

smijesni_ste wrote: 18/01/2022 18:56 Na koga vam liči ovaj iz krupnog kadra? :shock: :shock: :shock:

Bez zezancije pitam, da vidim jesam li poludio :lol: :lol:

Image
Ono kad ti ni Bakir ne uspije srediti vizu. :D
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2742 Re: Novak Đoković

Post by dustaban »

laik1981 wrote: 18/01/2022 09:55
dustaban wrote: 18/01/2022 09:50

Zato sto bi njega 100% provjeravali.
I kako bi ga provjerili?
Fino. Nije isto kad tu neku vakcinhanu nazove kantonalni ministar ili FBI :lol:
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#2743 Re: Novak Đoković

Post by belfy »

Hakiz wrote: 17/01/2022 23:25
belfy wrote: 17/01/2022 23:19

neki teze da budu uzor, neki to postanu bez da su pitali. samim tim sto su postali na jedan ili drugi nacin, ako su dovoljno pametni, razumijet ce da sa tim dolazi i odgovornost. (ona poznata babilonska da "great power" donosi i "great responsibility").

ovo ostalo cu preskociti, jer odgovaras kao i prije, na sto sam vec dao svoje misljenje... kao ovu glupost na kraju koju niko nije rekao - da neko ima pravo da odbaci odgovornost za svoj zivot ili ucini neku drugu osobu odgovornom za to. ja ne znam sta ti citas, ali ovo napisano samo projeciras jer niko to nije ni tvrdio...
Glupost je tvrditi da neko mora preuzeti odgovornost jer su drugi mimo njegove volje odlučili da im bude uzor. Onog trenutka kada svojoj djeci roditelj kaže "vidite onog sportistu kako je zdrav i uspješan, budite kao on, ne kao onaj roker narkoman", tog trenutka su na tog sportistu prebacili odgovornost. A nisu ga pitali želi li biti odgovoran za njihovu djecu.
ti kao da se pravis da ne razumijes o cemu pricamo. nije niko izglasan da bude primjer, nego to postigne svojim trudom i zalaganjem. neko, ko tako postane slavan, bilo da je sportista, muzicar, glumac ili politicar takve stvari postize zbog prestiza - da bi bio najbolji. ko u tome uspije i sam je svjestan koliko je truda, rada, odricanja i muke potrebno da se nesto takvo dostigne. takvi ljudi su obicno i sami svjesni da je njihova rijec vrednija od tvoje ili moje. da ima vecu tezinu i znacaj. meni je, recimo, glupost tvrditi da nije tako, jer to vidimo skoro svakodnevno.

kada neko poznat izjavi nesto dobro ili neko sranje odmah izlazi kao vijest, a oni koji napisu sranje ga obicno pobrisu, pa se izvinjavaju. dakle i oni sami su svjesni da svojom pozicijom igraju ulogu kao primjer drugima, a ti to ovdje osporavas. kao sto ti vec i prije rekoh - takva razmisljanja uvijek shebe sama realnost...
no_sikiriki
Posts: 16543
Joined: 11/12/2012 13:21

#2744 Re: Novak Đoković

Post by no_sikiriki »

:lol: :lol:

"Kontroverzni australski teniser Nick Kyrgios u potpunosti je promijenio svoje stavove o Novaku Đokoviću i poručio je da su njih dvojica trenutno u određenoj vrsti romanse."

bromance = određena vrsta romanse
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#2745 Re: Novak Đoković

Post by Hakiz »

belfy wrote: 18/01/2022 21:02
Hakiz wrote: 17/01/2022 23:25

Glupost je tvrditi da neko mora preuzeti odgovornost jer su drugi mimo njegove volje odlučili da im bude uzor. Onog trenutka kada svojoj djeci roditelj kaže "vidite onog sportistu kako je zdrav i uspješan, budite kao on, ne kao onaj roker narkoman", tog trenutka su na tog sportistu prebacili odgovornost. A nisu ga pitali želi li biti odgovoran za njihovu djecu.
ti kao da se pravis da ne razumijes o cemu pricamo. nije niko izglasan da bude primjer, nego to postigne svojim trudom i zalaganjem. neko, ko tako postane slavan, bilo da je sportista, muzicar, glumac ili politicar takve stvari postize zbog prestiza - da bi bio najbolji. ko u tome uspije i sam je svjestan koliko je truda, rada, odricanja i muke potrebno da se nesto takvo dostigne. takvi ljudi su obicno i sami svjesni da je njihova rijec vrednija od tvoje ili moje. da ima vecu tezinu i znacaj. meni je, recimo, glupost tvrditi da nije tako, jer to vidimo skoro svakodnevno.

kada neko poznat izjavi nesto dobro ili neko sranje odmah izlazi kao vijest, a oni koji napisu sranje ga obicno pobrisu, pa se izvinjavaju. dakle i oni sami su svjesni da svojom pozicijom igraju ulogu kao primjer drugima, a ti to ovdje osporavas. kao sto ti vec i prije rekoh - takva razmisljanja uvijek shebe sama realnost...
Samo da je drugi kriv...
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#2746 Re: Novak Đoković

Post by Poirier »

NoVaxer ispada iz utrke za GOAT-a.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2747 Re: Novak Đoković

Post by seln »

E, jes' nas zajebo...

Image
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#2748 Re: Novak Đoković

Post by il dottore »

seln wrote: 19/01/2022 07:26 E, jes' nas zajebo...

Image
Evo i informer se poziva na izjave Penete i Mekinroa kao i kolega Biglebovski :cry:
Doduse u informerovoj interpretaciji to izgleda malo drugacije.

Kada procitas ono sto je Biglebovski citirao Penetu i Mekinroa, vidjeces da mu (Djokovicu) oboje "drugim rjecima" sugerisu da ne ulazi u natezanje sa zemljom domacinom turnira.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2749 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

Cudi me da Vucic ne ide u posjetu ambasadi Srbije u Australiji, nevakcinisan :D
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#2750 Re: Novak Đoković

Post by biglebovski »

il dottore wrote: 19/01/2022 07:50

Evo i informer se poziva na izjave Penete i Mekinroa kao i kolega Biglebovski :cry:
Doduse u informerovoj interpretaciji to izgleda malo drugacije.

Kada procitas ono sto je Biglebovski citirao Penetu i Mekinroa, vidjeces da mu (Djokovicu) oboje "drugim rjecima" sugerisu da ne ulazi u natezanje sa zemljom domacinom turnira.
Totalno besmisleno, iracionalno, ponašanje Đokovića za mnoge, ali opet, Peneta kaže da je Nole uvijek na svoj način. Neko ga zbog toga cijeni, neko jedva dočekao da hejta, šta bi, svi smo mi različiti. Nije Đoković jedini sportski velikan koji je na svoj način šta kaže Peneta.

Al pazi sad obrata i stavi u kontekst smisao vakcinacije cjelokupne populacije vakcinama za koje se ništa dugoročno nije znalo i za koje sad svi govore da nisu rješenje pandemije, nego da postoji isključivo individualna korist od istih, i to ne 100% garantovana korist, nego eto, kako kome se potrefi.

"Nema medicinske ni epidemiološke logike u zelenim propusnicama, kako zaključuju mnogi stručnjaci. Ono što postoji je direktna šteta ekonomiji, dnevnom funkcioniranju i, dodatno, značajan doprinos stvaranju panike u javnosti. Radim zajedno sa svim dionicima kako bismo eliminirali zelenu propusnicu i očuvali normalnu rutinu za sve nas", napisao je.

IZRAEL je jučer zabilježio novi dnevni rekord od 65.259 novih zaraza, a paralelno s time povela se ozbiljna rasprava o ukidanju covid-potvrda. Protiv covid-potvrda koje se u Izraelu zovu zelene propusnice istupio je izraelski ministar financija Avigdor Liberman, prenosi The Jerusalem Post.

Liberman se jučer s premijerom Naftalijem Bennettom i ministrom zdravstva Nitzanom Horowitzom obratio javnosti rekavši da će više od 25 milijuna kućnih brzih antigenskih testova biti distribuirano Izraelcima. Nakon toga se na Twitteru javio o covid-potvrdama.


Ko je, iz ove perspektive, u pravu, Đoković, vrhunski profesionalni sportaš sa medicinskim timom i najboljim svjetskim klinikama na raspolaganju, koji nije želio da nešto sad eksperimentiše sa svojim tijelom koje mu je donijelo pare i slavu, ili ova nauka i političari koji su forsirali warp-speed vakcinaciju svega što hoda na dvije noge?

I sad će doći onaj leverage i govoriti ja kao antivakser hejtam vakcine? Ne hejtam vakcine nego hejtam postupak kroz koji nas nauka i političari provode, postupak gdje ljudi nemaju pojma trenutno npr. da li da prime buster ili ne, troše pare na nekakve nalaze antitjela kod privatnika, gdje se ljudi vakcinišu isključivo da bi imali neke privilegije, a ne iz brige za svoje zdravlje. Koja je svrha bila vakcinisati profesionalne sportaše u najboljoj životnoj formi, trpat ih u izolaciju po dvije sedmice, ili dok neki test ne pokaže da kao nema virusa, bez ikakvih simptoma? Niti jedan nije bio ozbiljnije bolestan a kamoli da je neki umro od kovida.

"U saopćenju italijanskog velikana se navodi da 26-godišnji Dybala više ne mora biti u karantini i da se može vratiti treninzima.

Sreća na mome licu sve govori. Konačno sam se oporavio i pobijedio COVID-19", napisao je napadač, uz objavljenu fotografiju.

Argentinac je 21. marta saopćio je da obolio od COVID-19, a od tada je čak četiri puta bio pozitivan na dodatnim testiranjima, ali je Juventus danas objavio da se njihov igrač izliječio nakon što je 45 dana proveo u izolaciji."


Pobijedio kovid, ni temperaturu nije imao, a 45 dana out. Puste ih sedam dana na godišnji a oni se sa istog vrate mamurni i devet kila deblji.

Šta je falilo da se kaže idemo pod hitno vakcinisati najugroženije, te i te, ove što najčešće završe na intenzivnoj, a vi ostali ko želi, evo ima besplatnih vakcina pa bujrum. I onda pratiti stanje kako ide, kako rade vakcine, pa za tri-pet-sedam godina imati dosta više podataka i usavršen proizvod pa kad odeš doktoru on ti kaže "Vama će biti dovoljna jedna doza, tri doze, vama još uvijek ne treba ali ako želite imate u apoteci po trideset maraka pa se vakcinišite, vi imate problema sa štitnom ili srcem ili krvotokom pa bi bilo najbolje da uzmete vakcinu ovog proizvođača..." Za to vrijeme preporuke, maske, epidemiološke mjere u bolnicama, izbjegavaj gužvu, pripazi starije, ne idi na posao dok ne ozdraviš, a ne dvadeset dana bolovanja a zdrav nakon dva dana, pa nema radnika, medicinskog osoblja, vozača.... Sve naopako.
Post Reply