BH Plivanje

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#126 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

Lana i njena familija su ocito iznad toga, treniraju gdje im je bolje, a ovo sto TB nudi je fantazija...hvala B imamo i mi par talenata za koje se cuje polako, a tek ce...samo bez USA nista, drugi nivo treninga, drugo poimanje, potvrda je nasa Ivana Ninkovic :) :izet: :izet:
palermo
Posts: 22335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#127 Re: BH Plivanje

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 08:54
palermo wrote: 11/08/2022 22:24

Pobogu, pa jel u svakoj priči treba spomenuti malina respiratore. Ja bih rekao da su to potpuno dvije odvijene stvari. Jedna je kriminal. Druga je pitanje koliko je ljudima važna Bosna i Hercegovina. kao država sa svim njenim atributima.

Inače,još samo dodaj da sam SDA bot i upisat ćeš se članstvo....
Pa ne znam jesi li bot, ali stranacki vojnik jesi, pa godinama ih ovdje branis u svemu. U svakoj prici treba spomenuti malina respiratore.
Cestitam, upisao si se u clanstvo
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#129 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

palermo wrote: 12/08/2022 09:16
Cestitam, upisao si se u clanstvo
Neka, nek mi je hairli, docekao i ti

:bih:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#130 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

mirota wrote: 12/08/2022 09:16 Lana i njena familija su ocito iznad toga, treniraju gdje im je bolje, a ovo sto TB nudi je fantazija...hvala B imamo i mi par talenata za koje se cuje polako, a tek ce...samo bez USA nista, drugi nivo treninga, drugo poimanje, potvrda je nasa Ivana Ninkovic :) :izet: :izet:
Nema se iznad cega biti, i ja sam svako ljeto u Trebinju, a samo fasista ili totalni slijepac ne vidi ono sto rekoh. A Ivani nasoj sve najbolje.-
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#131 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

a Ivanin tata se borio u vojsci RS, je li i sada " tvoja " ???? mani se politike i nacija, ne zagadjuj temu
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#132 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

mirota wrote: 12/08/2022 09:24 a Ivanin tata se borio u vojsci RS, je li i sada " tvoja " ???? mani se politike i nacija, ne zagadjuj temu
Sve dok nije pucao po civilima, silovao, onda jeste. Mada djeca ne bi trebala da odgovaraju za grijehe roditelja. Niko nikoga nije pitao u koju ce vojsku, nego te pokupilo vecinom.

I opet rekoh samo fasista ili slijepac ne vidi ono sta rekoh.
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#133 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

ti bas uporan da zagadis temu ...mora li se svaka lijepa vijest kvariti ratom a od rata proslo 27 god
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#134 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

mirota wrote: 12/08/2022 09:29 ti bas uporan da zagadis temu ...mora li se svaka lijepa vijest kvariti ratom a od rata proslo 27 god
Ja ne znam sta te boli zapravo u tome sta sam rekao, evo pojasni mi?

Boli li te to sto sam rekao da je Trebinje prelijep grad, ili to sto sam konstatovao da je progonom Bosnjaka nestao dio duse Trebinja, kao sto fali dio duse Mostara bez Srba?

Za sve nas evo sa tribine, objasni koji dio ove izjave nije tacan, ili je los?
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#135 Re: BH Plivanje

Post by Suzie Q »

Trebinje je veoma bitno za bh. plivanje i neka od najbitnijih plivackih natjecanja odrzavaju se u Trebinju.
Medjunarodni plivacki miting "Srdjan i Maksim" donosi ogroman doprinos bh.plivanju, promociji i sporta i drzave.
Nikad nije bilo problema. Nikad se niti jedna osoba nije osjetila ugrozenom ili manje vrijednom. Medalje dobije i Danin iz Veleza i Ivan iz Zrinjskog i Sharksi iz Sarajeva, naravno ako ih osvoje.

Tema je plivanje, ponavljam u bh.plivanju nema mrznje i netrepeljivosti. ima jedna izreka, kada covjek od drveta ne vidi sumu. Tako i mnogi ne vide da postoje stvari u ovoj drzavi gdje se odmaklo naprijed, izaslo iz sivila i gdje se djeca ne razdvajaju. Mozda je i bolje, jer da se zna, nasao bi se netko da sve to unisti.
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#136 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

tako je...tema je plivanje, za sirenje naci sovinizma imate temu politika

no idemo s plivanjem...ne znam koliko je poznato otvaranjem zimskog bazena ( koji je zaista spektakularno dobar ) ovde na pripremama su boravile repke Njemacke, CG, Srbije ( vaterpolo )...Trebinju fali koji dobar trener za plivanje, ali i ovako klinci nizu odlicne rezultate, potvrda sada vec " matora " Ivana Ninkovic :thumbup: :bih: :bih:
Last edited by mirota on 12/08/2022 09:42, edited 1 time in total.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#137 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

Suzie Q wrote: 12/08/2022 09:38 Trebinje je veoma bitno za bh. plivanje i neka od najbitnijih plivackih natjecanja odrzavaju se u Trebinju.
Medjunarodni plivacki miting "Srdjan i Maksim" donosi ogroman doprinos bh.plivanju, promociji i sporta i drzave.
Nikad nije bilo problema. Nikad se niti jedna osoba nije osjetila ugrozenom ili manje vrijednom. Medalje dobije i Danin iz Veleza i Ivan iz Zrinjskog i Sharksi iz Sarajeva, naravno ako ih osvoje.

Tema je plivanje, ponavljam u bh.plivanju nema mrznje i netrepeljivosti. ima jedna izreka, kada covjek od drveta ne vidi sumu. Tako i mnogi ne vide da postoje stvari u ovoj drzavi gdje se odmaklo naprijed, izaslo iz sivila i gdje se djeca ne razdvajaju. Mozda je i bolje, jer da se zna, nasao bi se netko da sve to unisti.
Sve sta si rekla 100% tacno, neg hajd sad ti reci, jesam li ja rekao nesto lose ili pogresno?
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#138 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 09:41
Suzie Q wrote: 12/08/2022 09:38 Trebinje je veoma bitno za bh. plivanje i neka od najbitnijih plivackih natjecanja odrzavaju se u Trebinju.
Medjunarodni plivacki miting "Srdjan i Maksim" donosi ogroman doprinos bh.plivanju, promociji i sporta i drzave.
Nikad nije bilo problema. Nikad se niti jedna osoba nije osjetila ugrozenom ili manje vrijednom. Medalje dobije i Danin iz Veleza i Ivan iz Zrinjskog i Sharksi iz Sarajeva, naravno ako ih osvoje.

Tema je plivanje, ponavljam u bh.plivanju nema mrznje i netrepeljivosti. ima jedna izreka, kada covjek od drveta ne vidi sumu. Tako i mnogi ne vide da postoje stvari u ovoj drzavi gdje se odmaklo naprijed, izaslo iz sivila i gdje se djeca ne razdvajaju. Mozda je i bolje, jer da se zna, nasao bi se netko da sve to unisti.
Sve sta si rekla 100% tacno, neg hajd sad ti reci, jesam li ja rekao nesto lose ili pogresno?

ovoga sto mu nadimak sve kaze samo na ignore stavite
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#139 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

mirota wrote: 12/08/2022 09:40 tako je...tema je plivanje, za sirenje naci sovinizma imate temu politika
Pa ti ga siris prvi/prva. "Nasem" Trebinju na "nasem" bazenu, to nije i moje jel? Osoba koja nema simpatije da sagleda proslost/sadasnjost svoga grada i pogleda sudbinu svojih sugradjana. Jednostavnom recenicom: "upravu si, nedostaju, svi moji sugradjani su cigle koje cine jedan prelijepi zid ovog grada". I kako cemo ikada naprijed, nemoj biti naci sovinista, ne talasaj, a jednostavan test ljudskosti za 5i kusur hiljada protjeranih gradjana koji su taj grad gradili vijekovima, ni glasa.

Sad treba svi da u ime visih ideala kazemo, eto, tema je plivanje, nema veze, preci cemo preko toga.

Popustite me tita vam.
elk
Posts: 2793
Joined: 14/08/2006 12:03

#140 Re: BH Plivanje

Post by elk »

Sef i stanica
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#141 Re: BH Plivanje

Post by Stari »

Ja sam bio sudac i službenik (mjerač vremena - "sekundant" ili s drugu stranu bazena kontrolor okretanja) na regionalnim i državnim plivačkim takmičenjima u monarhiji Švedskoj. Radio sam na više regionalnih takmičenja plivackih mitinga. Imam autograme fantoma poput Holmertza i Frolandera ...Tessu Alshammar se dočim nikad nisam usudio moliti za autogram kao ni Saru (sadašnju kraljicu) ...

Ja se dakle razumijem u ovaj sport puno bolje nego se prosječni forumaš na temi o fudbalu razumije u taj sport. Ne treba mi digitron da odgovorim koliko bazenskih dužina treba isplivati na 800m slobodno u malom bazenu, kojim redoslijedom idu stilovi u trci 4x100 mješovito, gdje se nalazi marker za 15metara i zašto ...i još koješta


Hoću reći ... botovi ... hajte malo razgulite nazad na vaše teme ... to šta prdunjate i seruckate ovdje stvarno nema smisla ... Aminu niko ne prezire , niti je iko vrijeđa ... tek većina ovdje navija za Lanu ....

Ne morate vi to razumjeti ... samo ....odskakutajte ...
Last edited by Stari on 12/08/2022 09:55, edited 1 time in total.
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#142 Re: BH Plivanje

Post by Suzie Q »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 09:41
Suzie Q wrote: 12/08/2022 09:38 Trebinje je veoma bitno za bh. plivanje i neka od najbitnijih plivackih natjecanja odrzavaju se u Trebinju.
Medjunarodni plivacki miting "Srdjan i Maksim" donosi ogroman doprinos bh.plivanju, promociji i sporta i drzave.
Nikad nije bilo problema. Nikad se niti jedna osoba nije osjetila ugrozenom ili manje vrijednom. Medalje dobije i Danin iz Veleza i Ivan iz Zrinjskog i Sharksi iz Sarajeva, naravno ako ih osvoje.

Tema je plivanje, ponavljam u bh.plivanju nema mrznje i netrepeljivosti. ima jedna izreka, kada covjek od drveta ne vidi sumu. Tako i mnogi ne vide da postoje stvari u ovoj drzavi gdje se odmaklo naprijed, izaslo iz sivila i gdje se djeca ne razdvajaju. Mozda je i bolje, jer da se zna, nasao bi se netko da sve to unisti.
Sve sta si rekla 100% tacno, neg hajd sad ti reci, jesam li ja rekao nesto lose ili pogresno?
nisam se obratila direktno tebi, mada je moglo tako zvucati. Pokusavam unazad nekoliko postova temu usmjeriti na pozitivu. I u pravu si, Trebinje je i nase. Meni je to bila ljubav na prvi pogled.
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#143 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

Trebinje je grad u BiH, cemu naglasavati nase vase njihovo ???? ajmo se teme drzati...ko prenosi Lanu veceras ?? to se mora gledati :bih: :bih:
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#144 Re: BH Plivanje

Post by boshniak »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 09:03
boshniak wrote: 12/08/2022 08:59

Da li bi po tebi bilo bolje da ne postoji ovakva BIH?
Kakvo ti je to pitanje, kao da pitas dijete rodjeno sa paralizom da li bi bilo bolje da se nije rodilo
Da li bi dijetu sa paralizom, ili majci govorio "poserem se na nju"
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#145 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

boshniak wrote: 12/08/2022 09:57
dr_Evil wrote: 12/08/2022 09:03

Kakvo ti je to pitanje, kao da pitas dijete rodjeno sa paralizom da li bi bilo bolje da se nije rodilo
Da li bi dijetu sa paralizom, ili majci govorio "poserem se na nju"
Da se raspadas od bolova,umires i trebas na lijecenje, a tvoja majka ne pokusava nista da uradi da ti pomogne nego lezerno pije kahvu sa kolegicama i prica kako se svi hoteli puni za novu godinu, da rekao bih da se poserem na nju.

A to nasa drzava radi sa svom djecom za koju skupljamo svaki dan na pomozi ba.

I opet je volimo. I opet se svadjamo za nju, umiremo za nju. Pricajmo malo o tom Stokholmskom sindromu. Nije sve crno i bijelo u zivotu.
User avatar
mk ultra
Posts: 19462
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#146 Re: BH Plivanje

Post by mk ultra »

boshniak wrote: 12/08/2022 09:57
dr_Evil wrote: 12/08/2022 09:03

Kakvo ti je to pitanje, kao da pitas dijete rodjeno sa paralizom da li bi bilo bolje da se nije rodilo
Da li bi dijetu sa paralizom, ili majci govorio "poserem se na nju"
pogrešno rezonuješ
nisu djeca paralizirana
niti majka, pardon maćeha

ugl, maćeha, maćehino i tuđe dijete, tako posmatraj. tuđe dijete ako šta uspije samo toliko i jest.
maćeha voli svoju djecu, ovu bahatu sorto, što gledamo svaki dan. policije nema.

to što hoćeš da okreneš na priču kako Dejton paralizirao državu bla bla
jes da izvineš :lol:

ko je paralizirao općine, kantone, ostale nivoe uprave? ah, marsovci ti bijesni, majku im njihovu
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#147 Re: BH Plivanje

Post by Suzie Q »

mk ultra wrote: 12/08/2022 10:12
boshniak wrote: 12/08/2022 09:57
Da li bi dijetu sa paralizom, ili majci govorio "poserem se na nju"
pogrešno rezonuješ
nisu djeca paralizirana
niti majka, pardon maćeha

ugl, maćeha, maćehino i tuđe dijete, tako posmatraj. tuđe dijete ako šta uspije samo toliko i jest.
maćeha voli svoju djecu, ovu bahatu sorto, što gledamo svaki dan. policije nema.


to što hoćeš da okreneš na priču kako Dejton paralizirao državu bla bla
jes da izvineš :lol:

ko je paralizirao općine, kantone, ostale nivoe uprave? ah, marsovci ti bijesni, majku im njihovu
ovo je jedina istina. Da kojim slucajem djeca politicara i kriminalaca sta treniraju, ne bi se moglo od namjestanja opstati. Mada evo npr u plivanju ne mozes ni namjestiti.
Ovako normalna djeca makar kroz sport imaju sansu postici nesto i doci do izrazaja.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#148 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

Suzie Q wrote: 12/08/2022 10:16

ovo je jedina istina. Da kojim slucajem djeca politicara i kriminalaca sta treniraju, ne bi se moglo od namjestanja opstati. Mada evo npr u plivanju ne mozes ni namjestiti.
Ovako normalna djeca makar kroz sport imaju sansu postici nesto i doci do izrazaja.
Ja sam iskreno impresioniran rezultatima, pogotovo Mostar, kad skontas, evo nisam znao da su tri kluba uvijek sam mislio na Velez i Orku, nema bazena, imamo te ko fol 25m u Santicevoj i u Rodocu, ali to nije ni blizu potrebnih uslova.

Nema druge, morat cemo unucad od Hurde na plivanje, bit ce bazen u roku mjesec, Haso licno kopa :D
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#149 Re: BH Plivanje

Post by Spit_fire »

Cuj Amina zadnja, zar nije dobila neki boost recimo +5 speed radi nove zastave...valjda se sad ulaze u nju 8-)
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#150 Re: BH Plivanje

Post by Suzie Q »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 10:21
Suzie Q wrote: 12/08/2022 10:16

ovo je jedina istina. Da kojim slucajem djeca politicara i kriminalaca sta treniraju, ne bi se moglo od namjestanja opstati. Mada evo npr u plivanju ne mozes ni namjestiti.
Ovako normalna djeca makar kroz sport imaju sansu postici nesto i doci do izrazaja.
Ja sam iskreno impresioniran rezultatima, pogotovo Mostar, kad skontas, evo nisam znao da su tri kluba uvijek sam mislio na Velez i Orku, nema bazena, imamo te ko fol 25m u Santicevoj i u Rodocu, ali to nije ni blizu potrebnih uslova.

Nema druge, morat cemo unucad od Hurde na plivanje, bit ce bazen u roku mjesec, Haso licno kopa :D
nitko u Mostaru nije svjestan uspjeha mostarske djece u plivanju. Valjda zato sto se s natjecanja vrate pa tri kluba posalju tri priopcenja, novinari to tako objave bez neke povezanosti i prodje nezapazeno. Na stotine medalja dodje u Mostar. I bez bazena. Sto bi Fadil rekao, vidite da se moze :D
Narod se bavi nogometom, a ne vidi kakva sila se ispotiha stvara u plivanju.
Mada eto cujem ovih dana da bi u sjevernom logoru trebao biti taj nas famozni bazen, kod novog mosta. Odlicna lokacija sto se mene tice.
Post Reply