BH Plivanje

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#151 Re: BH Plivanje

Post by Point. »

mk ultra wrote: 11/08/2022 20:22
Point. wrote: 11/08/2022 18:10 Bar reprezentacija se bira, ili se treba birati, srcem a ne ko će ti više dati love. Ovi što kažu ne mješaj politiku u sport, danas sutra da Amina osvoji neku važnu medalju, desna strana Mostara bi ga proslavila tako što bi išla na lijevu da lupa, se tuče i tražiti belaj uz nacionalističke psovke te iste Amine i njenih predaka.

Dajte malo samopoštovanja, nije u šoldama sve.
Nisi se ti sportom bavio

Pogotovo ne individualnim

Ja evo pa barem 5 godina na forumu o tome pisem
Kako mladi nemaju uopce volje za treningom
Kako cim trener okrene glavu, trening prestaje
I kad se neko nađe u svemu tome ko je sate i sate života ostavljao u bazenu, drzava nece da pogura za osnovne stvari... I neka nece, ima ko hoce. Mentalno to sjebe pojedinca, koji u svemu tome nista drugo i ne vidi. Pitao bih te da imaš gaće za plivanje koje valjaju 200h u bazenu.. a ti plivas 4-5h dnevno, a gaće 100eur, a hrana, a vozanje, a milion druguh stvari, da bi ti neki kantonalac rekao nesto u fazonu "nisam ti ja jaro nadlezan za to", idi kod Hame na 5ti sprati, Hamo za bolovanju kreci kucu

Uostalom, za grupne sportove, dovoljnó je vidjeti repertoar
Ko ne skace mrzi bosnu hehehe
Bosno moja poharana
postoji nešto više od gaća od 100 eura, bazena, Hame i šta si sve gore nabrojao.

Zove se ponos i samopoštovanje a kao mostarka stajati ispred kockica koji su ti ravnali grad i odvodili tvoje sugrađane i rodbinu u razne Dretelje može samo neko ko će sutra prodati mater za gaće od 120 eura. Nije baš da sad nemaju za gaća.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#152 Re: BH Plivanje

Post by JohnnyS »

dulekrele wrote: 12/08/2022 08:59
JohnnyS wrote: 11/08/2022 22:33 Je li Pjanić izdao Luksemburg?
Kad je to Luxemburg napravio agresiju na BiH. Haj ne lupaj. Prvo razmisli pa napisi nesto. Poredenje je nide veze.
Poštovani,

ukućanima govorite da ne lupaju.

Srdačan pozdrav
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#153 Re: BH Plivanje

Post by boshniak »

Odbijanje BIH nosi prokletstvo, vidi Alen Halilovic, Muamer Tankovic, Denis Salanovic..
Karikaturist
Posts: 3793
Joined: 20/12/2020 10:03

#154 Re: BH Plivanje

Post by Karikaturist »

:lol:
Joj patetike.
Suzie Q
Posts: 1341
Joined: 08/04/2010 10:54

#155 Re: BH Plivanje

Post by Suzie Q »

boshniak wrote: 12/08/2022 12:17 Odbijanje BIH nosi prokletstvo, vidi Alen Halilovic, Muamer Tankovic, Denis Salanovic..
ovisi s koje strane odbijanje, vidi Zlatan Ibrahimovic.

Da bi nesto odbio mora ti se nesto ponuditi. Jedno je kad na stolu imas dvije ponude pa biras sta ti je bolje.
Drugo je kad imas samo jednu opciju, uz sve eventualne zelje i pozdrave. To nije biranje, to je daj sta das.
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#156 Re: BH Plivanje

Post by palermo »

Suzie Q wrote: 12/08/2022 12:38
boshniak wrote: 12/08/2022 12:17 Odbijanje BIH nosi prokletstvo, vidi Alen Halilovic, Muamer Tankovic, Denis Salanovic..
ovisi s koje strane odbijanje, vidi Zlatan Ibrahimovic.

Da bi nesto odbio mora ti se nesto ponuditi. Jedno je kad na stolu imas dvije ponude pa biras sta ti je bolje.
Drugo je kad imas samo jednu opciju, uz sve eventualne zelje i pozdrave. To nije biranje, to je daj sta das.


Može li to malo jasnije ?. Ja ništa nisam razumio
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#157 Re: BH Plivanje

Post by sehohari »

palermo wrote: 12/08/2022 12:43
Suzie Q wrote: 12/08/2022 12:38

ovisi s koje strane odbijanje, vidi Zlatan Ibrahimovic.

Da bi nesto odbio mora ti se nesto ponuditi. Jedno je kad na stolu imas dvije ponude pa biras sta ti je bolje.
Drugo je kad imas samo jednu opciju, uz sve eventualne zelje i pozdrave. To nije biranje, to je daj sta das.


Može li to malo jasnije ?. Ja ništa nisam razumio
Ibrahimović je htio nastupati za BiH, ali ga naši idioti iz saveza tada nisu htjeli.

Ali Zlatanu se ništa i ne prigovara. Čovjek je bio i ostao legenda.
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#158 Re: BH Plivanje

Post by Stari »

Aha znaci jos je mit o Zlatanu Ibrahimovicu aktuelan ... pa dokle ljudi moji ... U stvarnom svijetu ... niko, nikad, nigdje, ama ni za jednu jedinu sekundu nije Zlatana vidio nigdje drugdje do u svedskoj reprezentaciji ...jedini koji je Zlatanovo igranje za Svedsku ikad dovodio u pitanje je svedski selektor ... a najmanje Zlatan sam ... te price o tome da je njemu neko nesto nudio a da je on odbio igrati za BiH ... su mit ... izmisljotina .... budalestina ... To je on sam iznio u svom romanu, u filmu, i u desetinama ako ne i stotinama intervjua ...
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#159 Re: BH Plivanje

Post by palermo »

sehohari wrote: 12/08/2022 12:47
palermo wrote: 12/08/2022 12:43

Može li to malo jasnije ?. Ja ništa nisam razumio
Ibrahimović je htio nastupati za BiH, ali ga naši idioti iz saveza tada nisu htjeli.

Ali Zlatanu se ništa i ne prigovara. Čovjek je bio i ostao legenda.
Kao što reče Stari....to je naprosto samo mit,

Zlatan jeste legenda, al da je ikad bio blizu BiH, bogami nije
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#160 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

Ili je on sam toliki napuhani balon da nece nikad priznati da je dobio odbijenicu od nekoga.

Svasta je moguce, ali prica ide da ga je babo nudio repki, a poznavajuci mentalitet babe mu, jako je moguce.

Govorimo ipak o vremenu prije 15 godina kad je situacija oko babinih sinova bilo makar 150 puta gora nego danas, iako je repka stajala bolje, jbg-a sto vise vrijeme prolazi sve ce biti manje djece vani koja zive za Bosnu.

https://ba.n1info.com/sport-klub/nogome ... ahimovica/
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#161 Re: BH Plivanje

Post by ovo_malo_duse »

Zato je Pjanke jedan i Jedini a o Ocu mu da i ne govorim.... :izet: :izet:
Zato ga nevole i voljeli bi da propadne pomogucnosti juce...

Fahrudin i Miralem Pjanić, otac i sin u Luksemburgu su pod strašnim pritiskom domaće sportske javnosti. Zato što super talentirani nogometaš francuskog Metza ne želi igrati za A reprezentaciju Luksemburga - piše danas SAN.

Prolaze isti scenarij kojim se švicarska javnost obrušila na Ivana Rakitića i njegovu obitelj, nakon što je dobio igrati za Švicarce, a prihvatio poziv iz HNS -a. Jedina je razlika u ova dva slučaja, što Pjanića niko iz NSBiH nije pozvao.

Fahrudin Pjanić je za "San" iznio nove detalje oko njegovog sina.

Pojedini mediji vrlo nekorektno pišu o meni i mom sinu. Do jučer su ga slavili, tretirali ga kao istinsku zvijezdu, a sada koriste sva sredstva da natjeraju moje dijete da igra za Luksemburg. On je, istina prošao sve selekcije, ovdje se dokazao, ali moj sin ne želi igrati za reprezentaciju Luksemburga, - kaže otac bh. nogometaša.

Dotakao se nekih nekorektnih natpisa…

U luksemburškim medijima piše kako smo im sada okrenuli leđa, kao oni su nam sve dali. Ništa oni nisu dali meni ni mom sinu. Miralem je igrao za selekcije zato što je talenat, kao takav je otišao u Metz. Ja sam petnaest godina radio teške fizički poslove u Luksemburgu. Da sam imao privilegije, imao bih bolje zaposlenje, iako imam kvalifikacije, a igrao sam ovdje uspješno fudbal. Njih ne zanima ni moj sin, ni moja budućnost, već samo da on igra za reprezentaciju.

Jeste li imali kakvih prijetnji, u smisli da će se žaliti UEFA -i?

Nažalost, oni ne prezaju ni od čega. Upozorili su nas, a i Metz da će tražiti kaznu za mog sina, ako bude odbio igrati za Luksemburg. Evo, dobio je poziv da u subotu igra protiv Slovenije za A reprezentaciju. Ako bi zaigrao, on nikad više ne bi mogao igrati za BiH. Mene ne zanima reprezentacija Luksemburga, već samo BiH. Metz je izuzetno korektan prema meni i sinu. Nama je prepustio da odlučimo za koju će reprezentaciju igrati Miralem.

Šta sada, kako izbjeći suspenziju?

Nisam ekspert za pravne propise u nogometu. Razmišljam da napustim Luksemburg. Sin je dobio pasoš zato što petnaest godina živi ovdje, kao što su ga dobili mnogi drugi. I što im je trebao za reprezentaciju. Ne želim da nas neko zato ucjenjuje. Najozbiljnije razmišljam da sa porodicom napustim zemlju. Ako je to cijena, da moje dijete igra samo za BiH, ja sam je spreman platiti. Iselit ću iz Luksemburga.

Da li je bilo neke pomoći, u smislu nogometnih prava, iz NSBiH?

Ja nisam od roditelja koji će moliti za poziv. Nikad nisam nazvao nikog iz NSBiH, niti nekog selektora. Nažalost, niko od selektora nije se raspitivao za mog sina. Što je još gore, neki su pokušali omalovažiti Miralemov talenat. Jedini odgovor svim zlobnicima je da Miralem Pjanić igra u francuskoj ligi, u Metzu, koji ima jednu od najboljih omladinskih škola. Da ga traže mnogi klubovi. Meni ne treba nikakav xafsing ni reklama. Želim što više zaštiti dijete, jer on ide u školu, živi u internatu Metza, a igra u elitnoj ligi, protiv pravih zvijezda. Moja i njegova želja je da igra samo za reprezentaciju BiH. Ako to neko iz NSBiH ne želi, onda nam to mora reći, kako sutra ne bi krivicu prebacivali na nas, izjavio je Fahrudin Pjanić.

Miralem: Samo Bosna

U cijeloj ovoj priči najteže je nadarenom mladiću, koji je nesvakidašnjim talentom, na svoja leđa natovario veliki teret.

MMene zanima samo bh. reprezentacija. Igrao sam za Luksemburg za mlađe selekcije. Zahvalan sam svim ljudima koji su mi pomogli, ali nije fer da mi uskraćuju da igram za svoju zemlju. Ja sam plakao od sreće kada je bh. reprezentacija pobijedila Lusemburg, ali i tugovao nakon remija sa Dancima na Koševu, te nakon Marakane. Divio sam se Barbarezu, Misimoviću, Hasagiću, Spahiću, Bajramoviću, Salihamidžiću, Boliću, Berberoviću... Drago mi je zbog pobjeda naše reprezentacije i što reprezentacija ima novu zvijezdu u Muslimoviću. - rekao nam je Miralem Pjanić.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#162 Re: BH Plivanje

Post by JohnnyS »

Izdajica Luksemburga
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#163 Re: BH Plivanje

Post by Spit_fire »

Poredit Pjanica koji sa Lux osim toga sto se sticajem okolnosti zadesio tamo nema apsolutno nista..sa Aminom koja je svoji maticnu drzavu gdje njen narod zivi zamijenila sa drugom ..i to ne bilo kojom drugom nego onom koja je izvrsila agresiju na tvoju zemlju..

Nema sta identican slucaj, oprosti nam Amina :-) :-)
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#164 Re: BH Plivanje

Post by JohnnyS »

Spit_fire wrote: 12/08/2022 14:19 Poredit Pjanica koji sa Lux osim toga sto se sticajem okolnosti zadesio tamo nema apsolutno nista..sa Aminom koja je svoji maticnu drzavu gdje njen narod zivi zamijenila sa drugom ..i to ne bilo kojom drugom nego onom koja je izvrsila agresiju na tvoju zemlju..

Nema sta identican slucaj, oprosti nam Amina :-) :-)
Inače ne odgovaram baniranim, ali evo, Luksemburg ga je školovao, dao mu nogometni teren i loptu, da je nastavio odrastati u Tuzli ne bi danas igrao nego pod nekim balonom na terminu, baš to što je odrastao u uređenom društvu omogućilo mu je da mu se razvije talent.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#165 Re: BH Plivanje

Post by Spit_fire »

JohnnyS wrote: 12/08/2022 14:22
Spit_fire wrote: 12/08/2022 14:19 Poredit Pjanica koji sa Lux osim toga sto se sticajem okolnosti zadesio tamo nema apsolutno nista..sa Aminom koja je svoji maticnu drzavu gdje njen narod zivi zamijenila sa drugom ..i to ne bilo kojom drugom nego onom koja je izvrsila agresiju na tvoju zemlju..

Nema sta identican slucaj, oprosti nam Amina :-) :-)
Inače ne odgovaram baniranim, ali evo, Luksemburg ga je školovao, dao mu nogometni teren i loptu, da je nastavio odrastati u Tuzli ne bi danas igrao nego pod nekim balonom na terminu, baš to što je odrastao u uređenom društvu omogućilo mu je da mu se razvije talent.
Opet apsloutno nema nikakve veze sa ovim Aminim slucajm..al haj
User avatar
mirota
Posts: 2345
Joined: 11/01/2018 11:42

#166 Re: BH Plivanje

Post by mirota »

od Lane dodjosmo do Pjanica, aferim vala...
User avatar
geralt
Posts: 5183
Joined: 14/09/2017 12:45

#167 Re: BH Plivanje

Post by geralt »

Point. wrote: 12/08/2022 10:39 postoji nešto više od gaća od 100 eura, bazena, Hame i šta si sve gore nabrojao.

Zove se ponos i samopoštovanje a kao mostarka stajati ispred kockica koji su ti ravnali grad i odvodili tvoje sugrađane i rodbinu u razne Dretelje može samo neko ko će sutra prodati mater za gaće od 120 eura. Nije baš da sad nemaju za gaća.
Kako ti znas da se i dalje osjeca kao Mostarka? Zena zivi u Zagrebu zadnjih pet godina, mozda se tamo vise osjeca kao kod kuce nego u Mostaru.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12354
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#168 Re: BH Plivanje

Post by dr_Evil »

geralt wrote: 12/08/2022 15:05
Point. wrote: 12/08/2022 10:39 postoji nešto više od gaća od 100 eura, bazena, Hame i šta si sve gore nabrojao.

Zove se ponos i samopoštovanje a kao mostarka stajati ispred kockica koji su ti ravnali grad i odvodili tvoje sugrađane i rodbinu u razne Dretelje može samo neko ko će sutra prodati mater za gaće od 120 eura. Nije baš da sad nemaju za gaća.
Kako ti znas da se i dalje osjeca kao Mostarka? Zena zivi u Zagrebu zadnjih pet godina, mozda se tamo vise osjeca kao kod kuce nego u Mostaru.
Kao sto smo saznali nedavno u Senada pardon Nenada(da se ne naljute botovi), preko milion ljudi u BiH ima putovnicu.

E sada kakav moralni sklop trebas biti da uzmes putovnicu drzave koja je tvoje sugradjane odvodila u razne Dretelje, doduse nije problem sve dok nisi Amina Kajtaz. To je ta logika izgleda. I svi ovi sta napadaju Aminu, a da prethodno nemaju kakav zapadni pasos, bi uzeli putovnicu bez sekunde razmisljanja.

Kad moze Turkovica i Adnan Terzic :)
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#169 Re: BH Plivanje

Post by karanana »

malo padobranski ulijecem da se ocitujem...
ni sekunde mi nije krivo niti sam ljubomoran kad je amina objavila promjenu sportskog drzavljanstva. imao sam neku zlobu i ljubomoru mozda prije nekih 15-20 godina kad se ovo desavalo ali sada me zaboli....ovo se desava uvijek, sportisti mijenjaju drzavljanstva iz raznoraznih razloga ali uglavnom finansijskih i neka....
eh sad, sta mene cudi je to da su hrvati izlobirali pogresnu plivacicu. amina kajtaz vec zadnjih nekoliko godina nije nigdje na mapi plivackih takmicenja i bilo kakvih uspjeha. ja sam na drugoj temi pitao gdje je ta cura uopste. neko mi je mozda iz zajeba ili mozda jer je fakat tako rekao da pushi shishu i cuga. znaci to je pisi propalo. takvih hrvati imaju u svakom dalmatinskom gradicu bar po dvije. tako da mi bas nije jasno sto su zaganjali aminu kad su trebali lanu ganjat dok je jos mlada i mehka za vajanje tj. da i ona ne postane slicna zbog nediscipline.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#170 Re: BH Plivanje

Post by sehohari »

geralt wrote: 12/08/2022 15:05
Point. wrote: 12/08/2022 10:39 postoji nešto više od gaća od 100 eura, bazena, Hame i šta si sve gore nabrojao.

Zove se ponos i samopoštovanje a kao mostarka stajati ispred kockica koji su ti ravnali grad i odvodili tvoje sugrađane i rodbinu u razne Dretelje može samo neko ko će sutra prodati mater za gaće od 120 eura. Nije baš da sad nemaju za gaća.
Kako ti znas da se i dalje osjeca kao Mostarka? Zena zivi u Zagrebu zadnjih pet godina, mozda se tamo vise osjeca kao kod kuce nego u Mostaru.
Sumnjam, pa više je tamo Hercegovaca nego u Mostaru :lol:
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#171 Re: BH Plivanje

Post by boshniak »

karanana wrote: 12/08/2022 16:07 malo padobranski ulijecem da se ocitujem...
ni sekunde mi nije krivo niti sam ljubomoran kad je amina objavila promjenu sportskog drzavljanstva. imao sam neku zlobu i ljubomoru mozda prije nekih 15-20 godina kad se ovo desavalo ali sada me zaboli....ovo se desava uvijek, sportisti mijenjaju drzavljanstva iz raznoraznih razloga ali uglavnom finansijskih i neka....
eh sad, sta mene cudi je to da su hrvati izlobirali pogresnu plivacicu. amina kajtaz vec zadnjih nekoliko godina nije nigdje na mapi plivackih takmicenja i bilo kakvih uspjeha. ja sam na drugoj temi pitao gdje je ta cura uopste. neko mi je mozda iz zajeba ili mozda jer je fakat tako rekao da pushi shishu i cuga. znaci to je pisi propalo. takvih hrvati imaju u svakom dalmatinskom gradicu bar po dvije. tako da mi bas nije jasno sto su zaganjali aminu kad su trebali lanu ganjat dok je jos mlada i mehka za vajanje tj. da i ona ne postane slicna zbog nediscipline.
Pa Lana još manje ima veze sa hrvatskom. Velibor Pudar je pravoslavac, rekao bi srbin, ali on sam za sebe kaže da je pravoslavac iz hercegovine, i da je njegova domovina BiH, kao i njegove kćerke. Tako da ako bi neko teoretski zaganjao Lanu to bi bila Srbija, a otac joj je i igrao u srbijanskim klubovima. Garantujem da Lana neće nikad nastupiti za neku zemlju iz komšiluka.
bob_1921
Posts: 585
Joined: 12/10/2018 10:09

#172 Re: BH Plivanje

Post by bob_1921 »

dr_Evil wrote: 12/08/2022 16:00
geralt wrote: 12/08/2022 15:05
Kako ti znas da se i dalje osjeca kao Mostarka? Zena zivi u Zagrebu zadnjih pet godina, mozda se tamo vise osjeca kao kod kuce nego u Mostaru.
Kao sto smo saznali nedavno u Senada pardon Nenada(da se ne naljute botovi), preko milion ljudi u BiH ima putovnicu.

E sada kakav moralni sklop trebas biti da uzmes putovnicu drzave koja je tvoje sugradjane odvodila u razne Dretelje, doduse nije problem sve dok nisi Amina Kajtaz. To je ta logika izgleda. I svi ovi sta napadaju Aminu, a da prethodno nemaju kakav zapadni pasos, bi uzeli putovnicu bez sekunde razmisljanja.

Kad moze Turkovica i Adnan Terzic :)
dodaj i dzeku ako se ne varam :-D jbga kakva god da je drzava obezbjedila joj je obrazovanje, zdravstvo kakvo god da je, nastupe, olim. igre, pa i promociju a garant je bilo i sponzora ovih drzavnih firmi i ovako vracas sto ides za drugu plivati mislim jebe mi se nek je uradila sta je uradila sve naj. al je nidje veze, da je sa 15 pokupila kofere i otisla pa haj moze se reci nekako razumijem iako bi mi opet bilo to glupo gledajuci sebe da bi mi najveci merak bio predstavljati drzavu raju grad itd.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#173 Re: BH Plivanje

Post by karanana »

boshniak wrote: 12/08/2022 18:34
karanana wrote: 12/08/2022 16:07 malo padobranski ulijecem da se ocitujem...
ni sekunde mi nije krivo niti sam ljubomoran kad je amina objavila promjenu sportskog drzavljanstva. imao sam neku zlobu i ljubomoru mozda prije nekih 15-20 godina kad se ovo desavalo ali sada me zaboli....ovo se desava uvijek, sportisti mijenjaju drzavljanstva iz raznoraznih razloga ali uglavnom finansijskih i neka....
eh sad, sta mene cudi je to da su hrvati izlobirali pogresnu plivacicu. amina kajtaz vec zadnjih nekoliko godina nije nigdje na mapi plivackih takmicenja i bilo kakvih uspjeha. ja sam na drugoj temi pitao gdje je ta cura uopste. neko mi je mozda iz zajeba ili mozda jer je fakat tako rekao da pushi shishu i cuga. znaci to je pisi propalo. takvih hrvati imaju u svakom dalmatinskom gradicu bar po dvije. tako da mi bas nije jasno sto su zaganjali aminu kad su trebali lanu ganjat dok je jos mlada i mehka za vajanje tj. da i ona ne postane slicna zbog nediscipline.
Pa Lana još manje ima veze sa hrvatskom. Velibor Pudar je pravoslavac, rekao bi srbin, ali on sam za sebe kaže da je pravoslavac iz hercegovine, i da je njegova domovina BiH, kao i njegove kćerke. Tako da ako bi neko teoretski zaganjao Lanu to bi bila Srbija, a otac joj je i igrao u srbijanskim klubovima. Garantujem da Lana neće nikad nastupiti za neku zemlju iz komšiluka.
kao dugogodisnji navijac veleza naravno da znam velibora i njegovo lik i djelo. ali, nema religija veze sa ovim, ja ne znam ko je u amininoj porodici katolik pa je ona zbog toga odlucila za hrvatsku. uzimali su hrvati i srbe ako su im valjali za sportove. ovo je cisto finansijska ponuda i znam da je amina otisla zbog toga a ne sto nesto pretjerano voli hrvatsku a mrzi bih.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#174 Re: BH Plivanje

Post by Bodkin »

Point. wrote: 12/08/2022 10:39
mk ultra wrote: 11/08/2022 20:22

Nisi se ti sportom bavio

Pogotovo ne individualnim

Ja evo pa barem 5 godina na forumu o tome pisem
Kako mladi nemaju uopce volje za treningom
Kako cim trener okrene glavu, trening prestaje
I kad se neko nađe u svemu tome ko je sate i sate života ostavljao u bazenu, drzava nece da pogura za osnovne stvari... I neka nece, ima ko hoce. Mentalno to sjebe pojedinca, koji u svemu tome nista drugo i ne vidi. Pitao bih te da imaš gaće za plivanje koje valjaju 200h u bazenu.. a ti plivas 4-5h dnevno, a gaće 100eur, a hrana, a vozanje, a milion druguh stvari, da bi ti neki kantonalac rekao nesto u fazonu "nisam ti ja jaro nadlezan za to", idi kod Hame na 5ti sprati, Hamo za bolovanju kreci kucu

Uostalom, za grupne sportove, dovoljnó je vidjeti repertoar
Ko ne skace mrzi bosnu hehehe
Bosno moja poharana
postoji nešto više od gaća od 100 eura, bazena, Hame i šta si sve gore nabrojao.

Zove se ponos i samopoštovanje a kao mostarka stajati ispred kockica koji su ti ravnali grad i odvodili tvoje sugrađane i rodbinu u razne Dretelje može samo neko ko će sutra prodati mater za gaće od 120 eura. Nije baš da sad nemaju za gaća.
Aha pogotovo u bosni kad reprezentacija nema para da ode na svjetsko prvenstvo. Laku kur*em svirati sa svecke socijale.
Ko se nije bavio ozbiljnim sportom ne razumije probleme. Pogotovo ne individualnim nepopularnim sportom gdje nema para
Sociolog
Posts: 4339
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#175 Re: BH Plivanje

Post by Sociolog »

6 u polufinalu..stet :(

Ima slab skok u vodu..a kasnije ima kuveta da ih sviju sustignee..
Steta za ovaj slab skok u vodu
Drzimo fige dalje :thumbup: :bih:
Post Reply