LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Better Man
Posts: 16739
Joined: 01/10/2006 20:10

#626 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Better Man »

snijeg_led wrote: 25/12/2021 15:23
JohnnyS wrote: 23/12/2021 22:34


U nekoj normalnoj državi bi Ante Kostelić završio u zatvoru zbog mučenja djece, šokantno je da se osobu koja je djecu od osam, devet godina tjerala da spavaju u autu na 3 kilometra nadmorske visine netko spominje kao pozitivan primjer. Manijak koje je svoje bolesne ambicije i komplekse liječio na svojoj djeci
Da djeca nisu volila sport to ne bi mogao raditi od njih. Djecu na mozes natjerati ni na sta, ako ne vole.
Upravo tako. Ni Janica, ni Ivica se nikad nisu požalili na spartanski način treniranja, koji im je nametnuo otac. Da nisu voljeli skijanje nikad ne bi mogli napraviti one rezultate. Janica je jedna od najvećih ikada u istoriji skijanja . Njeno postignuće na OI će teško ikad i jedna skijašica dostići. A ne treba zaboraviti ni SP i 5 zlatnih medalja.
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#628 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by konektovan »

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Samo naprijed Lana...
Sociolog
Posts: 4337
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#629 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Sociolog »

Puno Srece nasoj maloj sireni...
Sad od 18 juna..na Svjetskom prvenstvu vodenih sportova u Madjarskoj, najjacem takmicenju u plivanju.

Lana nastupa prvog dana u jutarnjem terminu u 9 u kvalifikacijama, 100 leptir...

Drzino joj fige :thumbup: :bih:
Sociolog
Posts: 4337
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#630 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Sociolog »

Bravo djevojcice :bih: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
13 u POLUFINALU :thumbup:

Ove kineskinje nenormalne
User avatar
mayab
Posts: 27121
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#631 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by mayab »

:thumbup: :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#632 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by insaneinthebrain »

Bravo Lano :bih:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#633 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Sara03 »

Bravo Lana! :bih:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#634 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Porodice Foht »

Finale bi bio dobar rezultat ovdje jer je konkurencija bas jaka. Bravo, Lana! :bih:

Edit:
Finale!!!! :bih: :bih:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20508
Joined: 12/08/2013 12:51

#635 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by insaneinthebrain »

To Lano :thumbup:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4216
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#636 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by skrbavi-admin »

nismo ni svjesni kakva je mala zvijer..... iza takvih rezultata kao njenih stoji tim ljudi kao sto su doktori nutricionisti terapeuti internisti kondicioni treneri psiholozi..... pošto ona to, pa siguran sam, nema.... tim je uspjeh jos nevjerovatniji.....
Last edited by skrbavi-admin on 18/06/2022 18:52, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#637 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by muha_sa »

skrbavi-admin wrote: 18/06/2022 18:49 nismo ni svjesni kakva je mala zvijer..... iza takvih rezultata kao njenih stoji tim ljudi kao sto su doktori nutricionisti terapeuti internisti kondicioni treneri psiholozi.....
I država BiH-naravno :D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4216
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#638 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by skrbavi-admin »

muha_sa wrote: 18/06/2022 18:52
skrbavi-admin wrote: 18/06/2022 18:49 nismo ni svjesni kakva je mala zvijer..... iza takvih rezultata kao njenih stoji tim ljudi kao sto su doktori nutricionisti terapeuti internisti kondicioni treneri psiholozi.....
I država BiH-naravno :D
takoe :mrgreen:

samo jos da dodam tek joj je 16 g i pred njom je najmanje 5 godina vrhunskog sporta..... ja se nekom logikom nadam da nas akobogda ceka olimpijska medalja i da ce nam je Lana nekad dati.....
User avatar
hrasno38
Posts: 31399
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#639 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

Ovo je uspjeh pogotovo iz razloga sto je ona "jucer" izasla iz trenaznog procesa i nije imala niti jedno ozbiljnije takmicenje prije ovog SP. Medjutim ja mislim da njoj je ovo SP samo zagrijavanje za tri puno vaznija pa cak i cetiri takmicenja. Prva dva su svjetsko i evropsko juniorsko prvenstvo gdje je njeno pravo mjesto po godistu i to tek od ovoe godine pa sljedece dvije. Ona tu prvo mora da zauzme sva prav mjesta u delfinima. Zati Mediteranske igre su takodje vaoma bitne ali ne koliko evropsko seniorsko prvenstvo gdje takodje ima velike sanse da se potuce za zlatne medalje.
Dakle ulazak medju najboljih osam na svijetu je ravno osvajanju medalje i ona je samo tridesetak stotinki otplivala losije vrijeme od svog najboljeg koje je 57.37.
Danas je u drugih 50m zestoko navalila i uspjela da obezbjedi finale. Polako mislim da ce i u 200 delfin se boriti za finale a u 50m delfin mislim da je prejala konkurencija i mozda se docepa polufinala posto je to sprinterska disciplina mada se kod Lane nikada ne zna jer to je jedna predivna mlada i uspjesna mostarka i hercegovka prije svega koja kad zavre nema nazad.
U svakom slucaju STRASAN REZULTAT :bih: :bih: :bih: :bih:
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#640 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by palermo »

Bravo Lana :bih:

Ono sto.me.interesuje je da li neko u ovoj zemlji namjerno sabotira promociju bilokakvog rezultata kojeg postizu ljudi iz Bosne I Hercegovine.....gledam na klixu vijest o Laninom.finalu tamo.dole.pri.dnu...a recimo.na.onom.sportskom portal g.g. ba tamo.poslije nekih vijesti o Japanskom.sumo borcu, preljubu nekog fudbalera kojeg se vise.niko.ne sjeca...itd itd...

Nabijem vas na neku stvar
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#641 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by auspuhc »

palermo wrote: 18/06/2022 22:29 Bravo Lana :bih:

Ono sto.me.interesuje je da li neko u ovoj zemlji namjerno sabotira promociju bilokakvog rezultata kojeg postizu ljudi iz Bosne I Hercegovine.....gledam na klixu vijest o Laninom.finalu tamo.dole.pri.dnu...a recimo.na.onom.sportskom portal g.g. ba tamo.poslije nekih vijesti o Japanskom.sumo borcu, preljubu nekog fudbalera kojeg se vise.niko.ne sjeca...itd itd...

Nabijem vas na neku stvar
Radi se o plivanju koje nije pretjerano popularno. Narocito ne u nasoj zemlji.
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#642 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by palermo »

auspuhc wrote: 18/06/2022 22:32
palermo wrote: 18/06/2022 22:29 Bravo Lana :bih:

Ono sto.me.interesuje je da li neko u ovoj zemlji namjerno sabotira promociju bilokakvog rezultata kojeg postizu ljudi iz Bosne I Hercegovine.....gledam na klixu vijest o Laninom.finalu tamo.dole.pri.dnu...a recimo.na.onom.sportskom portal g.g. ba tamo.poslije nekih vijesti o Japanskom.sumo borcu, preljubu nekog fudbalera kojeg se vise.niko.ne sjeca...itd itd...

Nabijem vas na neku stvar
Radi se o plivanju koje nije pretjerano popularno. Narocito ne u nasoj zemlji.
Ne radi se o tome, radi se o svjesnom ignorisanju uspjeha koji se postizu pod zastavom ove zemlje.....

Kao sto rekoh, nabijem ih na neku stvar...
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#643 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by auspuhc »

palermo wrote: 18/06/2022 22:51
auspuhc wrote: 18/06/2022 22:32

Radi se o plivanju koje nije pretjerano popularno. Narocito ne u nasoj zemlji.
Ne radi se o tome, radi se o svjesnom ignorisanju uspjeha koji se postizu pod zastavom ove zemlje.....

Kao sto rekoh, nabijem ih na neku stvar...
Ne mogu se sloziti. Mala je maksimalno isforsirana. Bila na tv-u, bila na portalima. Dobila vec i sponzore.
Bas se kod nas i svaki manji uspjeh slavi. Sjeti se samo one djece u kosarci predvodjene Dzananom Musom.
Stripy1
Posts: 16
Joined: 17/06/2022 14:57

#644 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Stripy1 »

palermo wrote: 18/06/2022 22:29 Bravo Lana :bih:

Ono sto.me.interesuje je da li neko u ovoj zemlji namjerno sabotira promociju bilokakvog rezultata kojeg postizu ljudi iz Bosne I Hercegovine.....gledam na klixu vijest o Laninom.finalu tamo.dole.pri.dnu...a recimo.na.onom.sportskom portal g.g. ba tamo.poslije nekih vijesti o Japanskom.sumo borcu, preljubu nekog fudbalera kojeg se vise.niko.ne sjeca...itd itd...

Nabijem vas na neku stvar
Dobro si to primjetio.
Recimo kada bi neka Lanina kolegica ili kolega odlučili otići u Njemačku to bi bila top vijest
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#645 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by GAU8 »

Sociolog wrote: 18/06/2022 10:00 Bravo djevojcice :bih: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
13 u POLUFINALU :thumbup:

Ove kineskinje nenormalne
Hemija..
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#646 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by palermo »

auspuhc wrote: 18/06/2022 22:55
palermo wrote: 18/06/2022 22:51

Ne radi se o tome, radi se o svjesnom ignorisanju uspjeha koji se postizu pod zastavom ove zemlje.....

Kao sto rekoh, nabijem ih na neku stvar...
Ne mogu se sloziti. Mala je maksimalno isforsirana. Bila na tv-u, bila na portalima. Dobila vec i sponzore.
Bas se kod nas i svaki manji uspjeh slavi. Sjeti se samo one djece u kosarci predvodjene Dzananom Musom.
Naravno da se slavi. I treba da se slavi. AL slavi obican narod, zeljan uspjeha, srece, optimizma.

Al ja ne pricam.ovdje o obicnom narodu nego o.medijima koji umnogome uticu na stanje svijesti naroda. Reci mi, zbog cega je vijesy o ulasku Lane u finale svjetskog prvenstva zasluzilq biti na dnu stranice. Interesantnije sta radi zenska Luke Jovica od Laninog ulaska u finale?
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#647 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by auspuhc »

palermo wrote: 18/06/2022 23:12
auspuhc wrote: 18/06/2022 22:55

Ne mogu se sloziti. Mala je maksimalno isforsirana. Bila na tv-u, bila na portalima. Dobila vec i sponzore.
Bas se kod nas i svaki manji uspjeh slavi. Sjeti se samo one djece u kosarci predvodjene Dzananom Musom.
Naravno da se slavi. I treba da se slavi. AL slavi obican narod, zeljan uspjeha, srece, optimizma.

Al ja ne pricam.ovdje o obicnom narodu nego o.medijima koji umnogome uticu na stanje svijesti naroda. Reci mi, zbog cega je vijesy o ulasku Lane u finale svjetskog prvenstva zasluzilq biti na dnu stranice. Interesantnije sta radi zenska Luke Jovica od Laninog ulaska u finale?
Pa ja vidim malu na vrhu stranice. Naslov: Pogledajte kako je Lana Pudar izborila finale Svjetskog prvenstva stoji vijest.

Mala je iskakala iz pastete jedno vrijeme. Sjecam se da je i kod Senada bila na vijestima. Ja bas mislim da zbog toga sto je narod zeljan uspjeha i svaki manji uspjeh se preuvelicava. :D
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#648 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by palermo »

auspuhc wrote: 18/06/2022 23:20
palermo wrote: 18/06/2022 23:12

Naravno da se slavi. I treba da se slavi. AL slavi obican narod, zeljan uspjeha, srece, optimizma.

Al ja ne pricam.ovdje o obicnom narodu nego o.medijima koji umnogome uticu na stanje svijesti naroda. Reci mi, zbog cega je vijesy o ulasku Lane u finale svjetskog prvenstva zasluzilq biti na dnu stranice. Interesantnije sta radi zenska Luke Jovica od Laninog ulaska u finale?
Pa ja vidim malu na vrhu stranice. Naslov: Pogledajte kako je Lana Pudar izborila finale Svjetskog prvenstva stoji vijest.

Mala je iskakala iz pastete jedno vrijeme. Sjecam se da je i kod Senada bila na vijestima. Ja bas mislim da zbog toga sto je narod zeljan uspjeha i svaki manji uspjeh se preuvelicava. :D
Nevermind, ja rekoh sta mislim,.....
User avatar
hrasno38
Posts: 31399
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#649 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

auspuhc wrote: 18/06/2022 22:55
palermo wrote: 18/06/2022 22:51
Ne radi se o tome, radi se o svjesnom ignorisanju uspjeha koji se postizu pod zastavom ove zemlje.....

Kao sto rekoh, nabijem ih na neku stvar...
Ne mogu se sloziti. Mala je maksimalno isforsirana. Bila na tv-u, bila na portalima. Dobila vec i sponzore.
Bas se kod nas i svaki manji uspjeh slavi. Sjeti se samo one djece u kosarci predvodjene Dzananom Musom.
Lana je vec sada sa 16 godina medju 5 najuspjesnijih BH sportista svih vremena. Koliko se to BH sportista okitilo medaljama sa svjetskih prvenstava? I te kako je Palermo u pravu. OK svaki sportista koji je na svjetskom nivou vise manje dobije sponzore tipa Hife i slicno medjutim ovdje ttreba postaviti pitanje GDJE JE DRZAVA, GDJE JE FEDERACIJA BIH, GDJE HN KANTON, GDJE JE GRAD MOSTAR??? To su u svakoj drzavi najbitnije stavke koje see zovu "PODRSKA DRZAVE SPORSTKIM USPJESIMA". I Lana i treba da bud forisirana i to jos vise jer je to zaslizula i tek ce da zasluzi jer ovo SP je samo zagrijavanje za ostala za nju puno vaznija takmicenja ovoga ljeta. I nemas pojma koliko je plivanje popularno. Otidji jedno popodne na bazen Otoka pa vidi koliko djece trenira ali je probleem sto su vecina trenera DIF-ovci a takvi nikada nece napraviti sampione.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#650 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Sara03 »

auspuhc wrote: 18/06/2022 23:20 Pa ja vidim malu na vrhu stranice. Naslov: Pogledajte kako je Lana Pudar izborila finale Svjetskog prvenstva stoji vijest.

Mala je iskakala iz pastete jedno vrijeme. Sjecam se da je i kod Senada bila na vijestima. Ja bas mislim da zbog toga sto je narod zeljan uspjeha i svaki manji uspjeh se preuvelicava. :D
- Mala ima šesnaest godina.
- Mala se takmiči u nenormalno kompetitivnom i zahtjevnom sportu.
- Mala pliva najtežu disciplinu, leptir stil.
- Mala ima kontinuitet, finale svako malo.

Hajde razmisli o prethodnom.
Locked