i tako Hrvatska dobi degenek od Španije

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

igla
Posts: 217
Joined: 19/05/2003 00:00
Location: sarajevo

#1 i tako Hrvatska dobi degenek od Španije

Post by igla »

malo je reci da su se nasi zapadni susjedi "digli". te mi zlatni te niko nam nista ne moze..........
e pa moze. konacno su vam dohakali. Jos da vam nije BH igraca: Djombe, Buntica i Sole ne bi vi medalje vidjeli.........a o sudjenju za i protiv Hrvatske nije vrijedno raspravljati
DEGENEK,GAZENJE, DERACENJE GUZOVA, OTRESANJE, RAZVALJIVANJE I PONIZAVANJE
:D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Harizmatican1
Posts: 146
Joined: 06/01/2005 08:16

#2 Re: i tako Hrvatska dobi degenek od Španije

Post by Harizmatican1 »

igla wrote:malo je reci da su se nasi zapadni susjedi "digli". te mi zlatni te niko nam nista ne moze..........
e pa moze. konacno su vam dohakali. Jos da vam nije BH igraca: Djombe, Buntica i Sole ne bi vi medalje vidjeli.........a o sudjenju za i protiv Hrvatske nije vrijedno raspravljati
DEGENEK,GAZENJE, DERACENJE GUZOVA, OTRESANJE, RAZVALJIVANJE I PONIZAVANJE
:D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e jest ti milo... :-)
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#3

Post by JBT »

Da li cemo docekati dan kada cemo doci na nivo hrvatskog rukometa danas?
Eh, da mi je to docekat pa da mogu pivo s merakom u grlo salit.
:sad:
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#4

Post by violentjack »

:lol: :lol: Fino :lol: :lol:
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#5

Post by JBT »

Pa da jos vidim jednu bosansku Janicu koja danas uze zlato na svjetskom prvenstvu u spustu. Drugo zlato iz dvije discipline. Prvo je bilo u kombinaciji.
Pa da nam repka dodje na nivo njihove u nogometu, pa u kosarci.....
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#6

Post by violentjack »

Oni su uvijek imali bolji rukomet od nas..kao sto su Slovenci imali bolji hokej

Ja zelim da vidim nasu Kosarku..da bar udemu u 2 krug na Europskom..jer tu mozemo nesto uciniti za jednih 5 godina max

Takoder i nas fudbal :D
jokeren
Posts: 176
Joined: 04/02/2005 18:48

#7

Post by jokeren »

JBT wrote:Da li cemo docekati dan kada cemo doci na nivo hrvatskog rukometa danas?
Eh, da mi je to docekat pa da mogu pivo s merakom u grlo salit.
:sad:
e, da je samo u pitanju nivo rukometa i uopste sporta, prijatelju...


@igla
Samo glup covjek se moze smijati ekipi koja je osvojila srebrnu medalju na SP. I koji su ujedno i nosioci olimpijskog zlata. Sto glup, sto zavidan, sto primitivan covjek.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#8

Post by violentjack »

Nisu se smijali ni u Mostaru kad su 2 Bosnjaka izgubili glavu na njihovim orgijskim proslavama..cak sto vise nek ti Mostarci kazu sta misle o proslavi Hrvatske repke..oni iz Istocnog dijela

Sta me briga Spanija ili Hrvatska svejedno mi je :-?
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#9

Post by -=DoMaGoJ=- »

Čestitam Španjolcima na zasluženoj pobjedi. Ustvari nisu Španjolci toliko briljirali koliko smo mi kaskali u obrani. Nijedna reprezentacija si nesmije dopustiti da primi 40 golova u finali, ili u bilo kojoj drugoj utakmici. Opet i drugo mjesto je super rezultatc. Ustvari uopće nemamo razloga biti nezadovoljni.

Što se tiče pokretača topika, vidi se da čovjek vuče neke komplekse.
jokeren
Posts: 176
Joined: 04/02/2005 18:48

#10

Post by jokeren »

Natore wrote:A sada, sta je sa Muslimanskom repkom--da li to postoji; gdje su ti smrdljivi, bradati vanzemaljci. Da li su u Pakistanu; mozda u Teheranu; ili negdje drugo gdje dijele znoj od brava kao anti-perspirant???
ocajno si glup momak. otprilike ko i ovaj igla sto je zapoceo temu, samo sto imate razlicite dresove.
Last edited by jokeren on 07/02/2005 01:07, edited 1 time in total.
sanjanin
Posts: 572
Joined: 17/07/2003 00:00
Contact:

#11

Post by sanjanin »

Meni je licno svejedno. Nisam navijao ni za koga. Ipak Hrvatska nije toliko jaka da ostane nepobjediva par godina. Cak mislim da ce vrlo brzo rezultati Hrvatske bitno oslabiti. Ima par kljucnih igraca koji su vec prilicno stari a Hrvatska ima jako tanku klupu. Vidi se da nema nikoga ko bi mogao zamijeniti Metlicica, Dzombu, Solu i npr. Balica ukoliko su sva 4 igraca istovremeno na klupi ili povrijedjena. Za razliku od Hrvatske Spanija je mozda i jedina repka koja na klupi ima maltene jednako kvalitetnu zamjenu na svim pozicijama. Mislim da je to i presudilo.

A stoji i cinjenica da su od sticanja nezavisnosti u repki imali mnogo igraca koji nisu njihove gore list. Sola, Buntic, Saracevic, Smailagic (sada zamjenik Cervara), Puc, Jovic.

Stoji cinjenica da 1996. bez Zlatka Saracevica, Irfana Smailagica i Istoka Puca vjerovatno ne bi ni dosli do medalje zato sto su ta tri igraca u to vrijeme igrali presudnu ulogu u Hrcatskoj repki. Citava koncepcija igre zasnivala se na ta 3 igraca. Ucinak ta 3 igraca mogao bi se porediti sa ucinkom Balica, Dzombe i Metlicica u danasnjoj generaciji.
Last edited by sanjanin on 07/02/2005 01:09, edited 1 time in total.
jokeren
Posts: 176
Joined: 04/02/2005 18:48

#12

Post by jokeren »

Natore wrote:Pogledajte samo Janicu; pogledajte taj Hrvatski puk; osvrnite se na svoje korjene; pitajte prababe i pradjedove (paranormalna pomoc potrebna) kako se oni sada osjecaju. Oni se prevrcu u grobu od srece da je njihov rod tako uspjesan; njima je vruce jer su, u nemoci pred posasti, promjenili vjeru i izdali svoje korjene.
vezite budalu povrijedice se :D
sanjanin
Posts: 572
Joined: 17/07/2003 00:00
Contact:

#13

Post by sanjanin »

Interesantna je stvar da niko od nasih sportskih komentatora nije izasao u javnost sa cinjenicom da gotovo svi sportski komentatori i novinari iz Hrvatske reprezentaciju BiH nazivaju Muslimanskom reprezentacijom. Naravno, kada su iskljucene kamere, diktafoni.
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#14

Post by -=DoMaGoJ=- »

E sad, da baba ima krila ona bi letila. Kako bi Hrvatska igrala sa nekim ili bez to je fikcija. Držite se činjenica. Ljudi igraju za Hrvatsku jer ju smatraju svojom domovinom.

Što se tiče igračkog kadra jedino Goluža je star dok ovi ostali će još dugo igrati, a mladi stasaju, poput Buntića, Loserta, Šprema, Zrinića i ostalih.
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#15

Post by -=DoMaGoJ=- »

Ajd sanjanin ne pričaj gluposti. Ti si kao ono bio sa svima njima na kavi.

Ja nikad nisam čuo da kažu muslimanska, već bosanska. Uglavnom ovo nema veze sa temom.
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#16

Post by dinash »

najjadniji ste mi VI kvazi navijachi koji se nasladjujete tudjim "neuspjesima". cuj neuspjesima ... hrvati su DRUGI na SVJETU!!! alo, ba ... a bili su svjetski prvaci, plus aktualni su olimpijski prvaci ... plus da imaju ZAISTA ODLICNU EKIPU ... srbi su u prvih deset ekipa na planeti ... slovenci su solidni 12ti (a bili su samo jedan gol od polufinala!) ... gdje smo mi?!!? a? misevi?

najgori ste mi vi shupci mahalski koji razmisljaju u okviru "dabogda komsiji crkla krava" ... JADNI STE!!!

nase komsije idu u evropu. zaboravimo rumomet ... pogledajmo ostale sportove ... bili su cak ... sta? treci, cetvrti(?) u fudbalu u jednom trenutku ... a kosarka? a vaterpolo? a bilo koji drugi sport??

ivanisevich je dobio Wimbledon!!!! alo!!!

a SKIJANJE?!?!!? kostelici jebu svima mater na planeti ... janica je VISESTRUKA olimpijska pobjednica ... danas je pobjedila u spustu i time je postala svjetska prvakinja u spustu i u kombinaciji! hej ... SVJETSKA PRVAKINJA!!!! hrvati su JEBENO sljeme pretvorili u state-of-the-art pozornicu za skijanje SVJETSKOG ranga ... eurosport je prenosio hrvatki signal/prenos/reziju!!! hej!

slovenci imaju najvecu skakaonicu na svijetu! planica je dom svjetskog rekorda u letovima (da na govorim da su olimpijski bronzani i da je peterka bio svjetski prvak 96/97) ... itd ...

hrvati (i srbi i slovenci) imaju obraza pojaviti se bilo gdje na sportskoj svjetskoj pozornici (ALO SELJACINE sheherske, SLO-VEN-CI SU SE PLASIRALI NA SVJETSKO I EVROPSKO PRVENSTVO U FUDBALU! mi nismo jos niti jednom!!!!! MI smo nekidan IZGUBILI od IRANA!!!!)

elem, MI BOSANCI itekako imamo razloga ZAVIDJETI nashim komsijama ... ali dok smo vech toliko pasje zavini budimo barem i iskreni [kako ide ono "ZNAM JA NAS ... JEB'O JA NAS"].

i uvijek se nadje kakav pametnjakovic koji se, kao [ha ha ha], nasladjuje cinjenici da su hrvati "samo drugi" na svjetskom prvenstvu ... kako si samo jadan ... de se zadaj zutim "iglo" ... samo za to i jesi dobar, papane charsijski!
Last edited by dinash on 07/02/2005 01:34, edited 1 time in total.
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#17

Post by dinash »

da ne bi bilo zabune: najISKRENIJE CESTITKE hrvatskoj reprezentaciji u rukometu na osvojenom srebru (i zamalo odbranjenom naslovu svetskog prvaka)!!!
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#18

Post by winetou »

Nije nikakva tajna da Bošnjaci pate od uspjeha ekipa iz susjednih zemalja. Pisao sam ja o tome :D
jokeren
Posts: 176
Joined: 04/02/2005 18:48

#19

Post by jokeren »

dinash wrote:najjadniji ste mi VI kvazi navijachi koji se nasladjujete tudjim "neuspjesima". cuj neuspjesima ... hrvati su DRUGI na SVJETU!!! alo, ba ... a bili su svjetski prvaci, plus aktualni su olimpijski prvaci ... plus da imaju ZAISTA ODLICNU EKIPU ... srbi su u prvih deset ekipa na planeti ... slovenci su solidni 12ti (a bili su samo jedan gol od polufinala!) ... gdje smo mi?!!? a? misevi?

najgori ste mi vi shupci mahalski koji razmisljaju u okviru "dabogda komsiji crkla krava" ... JADNI STE!!!

nase komsije idu u evropu. zaboravimo rumomet ... pogledajmo ostale sportove ... bili su cak ... sta? treci, cetvrti(?) u fudbalu u jednom trenutku ... a kosarka? a vaterpolo? a bilo koji drugi sport??

ivanisevich je dobio Wimbledon!!!! alo!!!

a SKIJANJE?!?!!? kostelici jebu svima mater na planeti ... janica je VISESTRUKA olimpijska pobjednica ... danas je pobjedila u spustu i time je postala svjetska prvakinja u spustu i u kombinaciji! hej ... SVJETSKA PRVAKINJA!!!! hrvati su JEBENO sljeme pretvorili u state-of-the-art pozornicu za skijanje SVJETSKOG ranga ... eurosport je prenosio hrvatki signal/prenos/reziju!!! hej!

slovenci imaju najvecu skakaonicu na svijetu! planica je dom svjetskog rekorda u letovima (da na govorim da su olimpijski bronzani i da je peterka bio svjetski prvak 96/97) ... itd ...

hrvati (i srbi i slovenci) imaju obraza pojaviti se bilo gdje na sportskoj svjetskoj pozornici (ALO SELJACINE sheherske, SLO-VEN-CI SU SE PLASIRALI NA SVJETSKO I EVROPSKO PRVENSTVO U FUDBALU! mi nismo jos niti jednom!!!!! MI smo nekidan IZGUBILI od IRANA!!!!)

elem, MI BOSANCI itekako imamo razloga ZAVIDJETI nashim komsijama ... ali dok smo vech toliko pasje zavini budimo barem i iskreni [kako ide ono "ZNAM JA NAS ... JEB'O JA NAS"].

i uvijek se nadje kakav pametnjakovic koji se, kao [ha ha ha], nasladjuje cinjenici da su hrvati "samo drugi" na svjetskom prvenstvu ... kako si samo jadan ... de se zadaj zutim "iglo" ... samo za to i jesi dobar, papane charsijski!


ovo gore, sto je nas ahbab dinash a.s. iz olimpijskog komiteta napiso, ima da svi naucite napamet mammu vam jebem i da to znate ko sto znate ocenas, zdravomarija i bismilu.
u cetvrtak ispitujem usmeno. hocu daa mi svi recitujete ko jedan
flashco
Posts: 44
Joined: 31/12/2002 00:00

#20

Post by flashco »

:D Steta sto ovi zeleni punoglavci ne vide vrijednost u Srebrenoj Medalji sa SVIJETSKOG PRVENSTVA,,,,,,ma sta je to ,tako mizerno srebro,,,,,kad ga mi imamo na BACANJE.

A ima pojedinaca (igla, violentjack i jos njih par) mrzovoljnih punoglavaca sto imaju problema sa nervnovegetativnim sistemom :lol:
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#21

Post by libertyBiH »

e moj dobri,pametni i pomalo posteni natore.....
Jan Komel
Posts: 37
Joined: 28/10/2004 04:15
Location: London

#22

Post by Jan Komel »

Bravo Din :-

Gradjani B&H moraju nauciti da postuju druge a potom i sebe u svim profesiama pa i u sportu 8-)
banjaluka
Posts: 131
Joined: 05/01/2003 00:00

#23

Post by banjaluka »

hm, mala ispravka

zlato i bronza se OSVAJAJU, u borbama za prvo i trece mjesto.
srebro se GUBI, njega dobija PORAZENI iz finala.

ali dobro. cestitke na srebrnoj medalji. spanija je sinoc ipak bila mnogo bolja i rekao bih raspolozenija. ponizili su hrvate, odrzali im cas rukometa. pravi genocid. zasluzeno su dosli do zlata. hrvati, previse prepotentni. sada su zestoko spusteni na zemlju.

i na kraju...pet reprezentacija koje direktno idu na sljedece prvenstvo svijeta su spanija, hrvatska, francuska, tunis i srbija i crna gora.
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#24

Post by havetinja »

banjaluka wrote: i na kraju...pet reprezentacija koje direktno idu na sljedece prvenstvo svijeta su spanija, hrvatska, francuska, tunis i srbija i crna gora.
cekaj, jel to fakat 5 ili 6 :D

il sam se ja opet nesto...zabrojo :oops:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#25

Post by manijak1 »

...........sa zaključkom da bi teško podnio da su Hrvati :D bili genocidni nad Špancima .............ali :D :D zna se koji su potentni postali impotentni :D kad su igrali s Hrvatima ..........nikako da kažeš da su Hrvati dobili Špance na istoj smotri :D :D .
Krivo mi je zbog one SCG , više bih volio da su Grci peti :D :D
Locked