BiH - Portugal/Portugal - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#951 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by mostarac »

A1fa wrote:Kako su se strasti smirile, sve vise mi se cini da je nas pi*kasti mentalitet i kompleks najveci krivac sto nam se ove stvari desavaju.
Ako i ne prodjemo taj Portugal, necemo ga proci jer smo se mentalno vec predali (ponovo), samo kukamo i trazimo unaprijed alibi u namjestanju UEFE, u nasim ozlijedjenim igracima, o Spahicu kojem ste vec svi vi dali drugi zuti karton zbog kojeg nece igrati u uzvratu, a bez njega ko eto ne mozemo proci! :x
Ne gotivim ja djaba onog Medunjanina ;-) , izjavio je ono sto i ja mislim-nismo mogli dobiti boljeg protivnika! Ako mislimo da smo barem neka srednja evropska reprezentacija, ili sta vecina smatra (barem dok ne izvucemo Portugal u Barazu), da su samo 4-5 najjacih evropskih ekipa plus Brazil i Argentina ispred nas, onda ne znam cemu ovolika kuknjava i strah?? Bojimo se, to je evidentno! Umjesto da se analizira nasa igra, da se pise o nasem veznom redu koji je na strani po PRVI PUT od kad postoji ova reprezentacija protiv jaceg protivnika uspio da ima veci posjed lopte od domacina, umjesto da se trazi rjesenje i razmotre nacini kako onakvu igru odrzati svih 90 minuta, nasi novinari se ubise sa ekskluzivama o Portugalu, sta kaze njihov predsjednik, sta Mourinho, sta Ronaldo---hebali vas oni!!! :x :x Njemacku pratim i dok sam mladji bio gledao sam sve njihove sportske emisije-uvijek su se bavili SVOJIM PROBLEMIMA, protivnika izanaliziraju u par rijeci i gledaju samo kako da svoju igru poboljsaju, bave se stanjem, fizickim i psihickim svakog igraca, traze nacine da uklone njihove nedostatke. Zbog toga su uvijek u vrhu, bez obzira sto nemaju nekih zvijezda oko kojih se lome sponzori i oko kojih se rijetko dize medijska pompa. Mene vise zanima sta Osim kaze, sta Pape kaze, nego svidja li se Portugalcima zenička trava!!!

U SRIDU :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#952 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by Paco »

Vi niste normalni...jedva procitah sve ove stranice.
Sta ce tek biti do baraza :D :-)
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#953 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by moa »

A1fa wrote:Kako su se strasti smirile, sve vise mi se cini da je nas pi*kasti mentalitet i kompleks najveci krivac sto nam se ove stvari desavaju.
Ako i ne prodjemo taj Portugal, necemo ga proci jer smo se mentalno vec predali (ponovo), samo kukamo i trazimo unaprijed alibi u namjestanju UEFE, u nasim ozlijedjenim igracima, o Spahicu kojem ste vec svi vi dali drugi zuti karton zbog kojeg nece igrati u uzvratu, a bez njega ko eto ne mozemo proci! :x
Ne gotivim ja djaba onog Medunjanina ;-) , izjavio je ono sto i ja mislim-nismo mogli dobiti boljeg protivnika! Ako mislimo da smo barem neka srednja evropska reprezentacija, ili sta vecina smatra (barem dok ne izvucemo Portugal u Barazu), da su samo 4-5 najjacih evropskih ekipa plus Brazil i Argentina ispred nas, onda ne znam cemu ovolika kuknjava i strah?? Bojimo se, to je evidentno! Umjesto da se analizira nasa igra, da se pise o nasem veznom redu koji je na strani po PRVI PUT od kad postoji ova reprezentacija protiv jaceg protivnika uspio da ima veci posjed lopte od domacina, umjesto da se trazi rjesenje i razmotre nacini kako onakvu igru odrzati svih 90 minuta, nasi novinari se ubise sa ekskluzivama o Portugalu, sta kaze njihov predsjednik, sta Mourinho, sta Ronaldo---hebali vas oni!!! :x :x Njemacku pratim i dok sam mladji bio gledao sam sve njihove sportske emisije-uvijek su se bavili SVOJIM PROBLEMIMA, protivnika izanaliziraju u par rijeci i gledaju samo kako da svoju igru poboljsaju, bave se stanjem, fizickim i psihickim svakog igraca, traze nacine da uklone njihove nedostatke. Zbog toga su uvijek u vrhu, bez obzira sto nemaju nekih zvijezda oko kojih se lome sponzori i oko kojih se rijetko dize medijska pompa. Mene vise zanima sta Osim kaze, sta Pape kaze, nego svidja li se Portugalcima zenička trava!!!
Jasta drug samo raditi i na sebi a ovi sto su se predali jeb#" hin:D.. Igramo fucking dobar nogomet/fudbal.
Citavo vrijeme sam prizeljkivao Portugal iz istog razloga kao sto je i medunjanin naveo.
Sto se meni jako svidjelo na terenu to je da su svi bili kao jedan cak i miske koji uvijek djeluje hladan
je poceo da se svadja sa sudijom.. Imamo ekipu iz snova i dobijamo mi portuglace 2:0 sigurno ako ne i 3:1 u zenici.

:bih: :bih:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#954 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by todd_smith »

zlajaBHF wrote:
todd_smith wrote:unaprijed nam je namjesteno da izgubimo :roll:

Irska dobila najlaksu utakmicu, da im se iskupe zbog Francuske

Koga bi cijela Evropa radije gledala na SP/EP-u? Francusku i Portugal tj. 90-tak miliona publike iz ove 2 drzave ili Irsku i Bosnu sa 8 milliona zajedno? Ronaldo/Pepe/Carvalho/Benzema/Malouda/Ribery ili Dzeko/Keane/Dunne/Pjanic...

uozbiljite se
Ljudino, ne funkcionise citav svijet i sve organizacije kao tvoja mjesna zajednica.
Ne kazem da nema korupcije i malverzacija svugdje, ali reci da je UEFA namjestila izvlacenje je stvarno previse....cak i za nas.


Tvoj argument da mi necemo tici i da je to vec odluceno :D ne pije vode, kad znamo da jedna ENGLESKA nije otisla na zadnje Euro 2008. Znas li sta je Engleska za Portugal u svakom pogledu ?????
Engleska nije prosla zato sto je RUSIJA igrala bolje i nakupila vise poena NA POCETKU, tj. Engleska je sama sebe zajebala

i da li stvarno zelis spominjati ekipu koja je proslog ljeta jedva prosla Ameriku/Alzir/Sloveniju? tj. sto se tice Engleske oni sami sebe osakate, prije nego sto im iko drugi moze pomoci

gdje ces bolju grupu dobiti od Amerike/Slovenije/Alzira kada si vec velesila kao sto je Engleska? tako da ti to i ne pije vode

...

ali slusaj, prije nego sto se pocnu pisati komentari (kao onaj iznad sa "mjesnom zajednicom" kao da to sad ima neke vaznosti, uu spomenuo si mjesnu zajednicu..pa sta? osjecas se dobro? "zabiberio" si nekome na netu? super :thumbup: kakav god to pokusaj bio ili za omalovazavanje ili argument, vrlo slab pokusaj)

nadam se da ne izgubimo i da dobijemo i da idemo na EP, pa koji K radim na ovom forumu uopste ako ne navijam za nase? i da ne zelim sve najbolje?

ali mi smo postali takav kolektiv na ovom forumu, da se uvijek dize do nebesa nasa repka prije nego sto treba, i onda kada se ne dese ona preglupo visoka ocekivanja sa vase strane, odmah je je**m ovome ovo, onome ono

i onda sve to pocinje ponovo sl. put

koliko god treba vjerovati, treba malo biti i realan...eto mi jedno poluvrijeme nadigrali Francuze (ne utakmicu, nego poluvrijeme) i odmah nam niko nije do koljena?

izvini ako ne dijelim tvoj entuzijazam da nam je repka najjaca na svijetu i da nam niko ne moze nista zbog jedno 45 minuta u Parizu...kada budemo igrali svaku utakmicu na onom nivou ili blizu onda se mozda pocnem ponasati kao vi

mozda sam realistican, mozda pesimistican, ili sta god vec ALI dosta mi je vise, tj. meni licno da budem "ponosan" na nasu repku zbog pogresnih razloga i da ih dizem u nebesa samo pred vazne utakmice jer podsvjesno ne zelim da priznam sam sebi da ce na kraju doci razocarenje...

Koji K postoji EP ako ne da se NAJVECE ekipe takmice? tu spadaju odmah: Njemacka/Engleska/Rusija/Francuska/Italija/Portugal/Svedska/Danska

EP nije fudbalsko takmicenje...nosi konotaciju fudbala jer to je ono sto privlaci gledaoce, EP, Liga Sampiona,SP, Euroliga je biznis...fudbal se koristi da se privuce publika tj. potraznja...ta publika se koristi kao prodajna tacka sponzorima...sponzori donose pare itd itd. ovo nije nesto sto sam ja upravo sada za 30-tak sekundi izmislio, to je cinjenica...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#955 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by quasar »

Ja bih samo dodao na prethodno.

Ako im se ne svidja Zenicka trava, nabavicemo im Hercegovacke... ista ko portugalska.

a sad bez zeze:
ovo je jedini protivnik kojeg bi ozbiljno shvatili. Da se razumijemo, mogli bi nas i Irci i Cesi kickat, a onda bi Safet bio najgori na svijetu, Dzeko i Spaha izdajnici, Bega taraba gora od invalida. I siguran sam da ni igraci ne bi bili imuni od toga jer je to nas mentalitet, makar se on korigovao u inostranstvu. Ipak bi bili tome izlozeni 7 dana pred tekmu i doslo bi do opustanja. Yebemliga, ako se sad iko opusti. Uci ce nabrijani u tekmu. Jeste im vidjeli lica u Francuskoj dok je isla himna. Ni na jednom nije bilo ni malo treme, straha. Jeza da te prodje kako je iz njih zracilo samopouzdanje. I to osnovano.
Uostalom i da se preko Irske plasiramo, vrijedi li taj popust ako cemo tamo upasti u grupu sa 3 reprezentacije iste ili jace od Portugala i onda otici kuci sa dvocifrenom gol razlikom u minusu. A da nam sljedeci cilj bude da damo prvi gol na nekom takmicenju pa onda i prvi bod. Ako cemo otici, nemojte da budemo epizodisti. Bolje je junacki poginuti u barazu, nego biti kanta na prvenstvu. kad budemo zasluzili, kad budemo jaki da otresemo ovakve reprezentacije sa dva razlike, onda idemo serbez na prvenstvo i ganjamo 4 boda u grupi da hvatamo prolaz.
Pa jel tako?
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#956 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by Korisničkoime »

@Mostarac sad kontam drug i imaš pravo samo timska igra i srce u to se trebamo uzdati i ka tome ići, 100% si u pravu.
Eh sad kad smo već kod toga dajte ljudi malo se i mi moramo vratiti na zemlju, jbt.jedno odlično poluvrijeme i već se realnost malo po malo topi. Da budem jasan ljudi su bolji od nas barem na papiru ali da se samo to gleda ne bi se fudbal ni igrao ali nemojte to da zaboravljamo ljudi imaju veću kvalitetu od nas.
Tako da samo srce i tim nas vode na EURO te prizemljenost, hajmo lacat Portugalce mi smo ekstra ekipa i dobit ćemo po ušima. Za svakog drugog protivnika bi rekao idemo 99% na Euro ali ovi ako dođu sebi i malo se saberu biti će gadni samo tako. Čak i bez tog sabiranja možemo dobiti glavobolju od njih i reprizu prošlog baraža. Nije pesimizam ja vjerujem u našu šansu ali se bojim uzdizanja i glave u oblacima. Recept pred Francusku je idealan i za Portugal, oni su favoriti, oni su zvijezde, oni su ti koji MORAJU, na njima je IMPERATIV, sve osim njihove pobjede je SRAMOTA, što im otimamo vruć krompir iz ruku.
User avatar
splend
Posts: 1057
Joined: 30/01/2011 23:34

#957 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by splend »

malo i vi pretjerujete sa tim fol optimizmom. jel neko laze, kad kaze da smo izvukli najtezeg protivnika?? vec su nas ljudi jednom izbacili, mi mozda tada jesmo bili slabiji nego danas, ali i oni su isto. odakle da crpim optimizam? necu da se nadam previse, jer se onda puno razocaram. oni jesu favoriti, i na papiru i na terenu. mi nismo bez sansi, to stoji, ali nije uredu lupati gluposti i govoriti da su nam sanse 50-50 - kad to nisu. imamo sansu, treba se boriti i pokazati da znamo lopte, i akobogda bit cemo na evropskom.
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#958 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by moa »

Portugal jednostavno nema srece pa igra sa nama u barazu. :)
Kako god proslo momci su zasluzili aplauz...
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#959 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by zlajapravaraja »

A1fa wrote:Kako su se strasti smirile, sve vise mi se cini da je nas pi*kasti mentalitet i kompleks najveci krivac sto nam se ove stvari desavaju.
Ako i ne prodjemo taj Portugal, necemo ga proci jer smo se mentalno vec predali (ponovo), samo kukamo i trazimo unaprijed alibi u namjestanju UEFE, u nasim ozlijedjenim igracima, o Spahicu kojem ste vec svi vi dali drugi zuti karton zbog kojeg nece igrati u uzvratu, a bez njega ko eto ne mozemo proci! :x
Ne gotivim ja djaba onog Medunjanina ;-) , izjavio je ono sto i ja mislim-nismo mogli dobiti boljeg protivnika! Ako mislimo da smo barem neka srednja evropska reprezentacija, ili sta vecina smatra (barem dok ne izvucemo Portugal u Barazu), da su samo 4-5 najjacih evropskih ekipa plus Brazil i Argentina ispred nas, onda ne znam cemu ovolika kuknjava i strah?? Bojimo se, to je evidentno! Umjesto da se analizira nasa igra, da se pise o nasem veznom redu koji je na strani po PRVI PUT od kad postoji ova reprezentacija protiv jaceg protivnika uspio da ima veci posjed lopte od domacina, umjesto da se trazi rjesenje i razmotre nacini kako onakvu igru odrzati svih 90 minuta, nasi novinari se ubise sa ekskluzivama o Portugalu, sta kaze njihov predsjednik, sta Mourinho, sta Ronaldo---hebali vas oni!!! :x :x Njemacku pratim i dok sam mladji bio gledao sam sve njihove sportske emisije-uvijek su se bavili SVOJIM PROBLEMIMA, protivnika izanaliziraju u par rijeci i gledaju samo kako da svoju igru poboljsaju, bave se stanjem, fizickim i psihickim svakog igraca, traze nacine da uklone njihove nedostatke. Zbog toga su uvijek u vrhu, bez obzira sto nemaju nekih zvijezda oko kojih se lome sponzori i oko kojih se rijetko dize medijska pompa. Mene vise zanima sta Osim kaze, sta Pape kaze, nego svidja li se Portugalcima zenička trava!!!
Tako je jarane. Ja fakat ne znam sta je ovaj nas narod toliko iskompleksiran... :roll:

Dobili smo jedinog protivnika koji nam daje motiv vise od ostalih da mu naderemo guzove: protiv Iraca bi bilo da cemo ih ionako pregaziti, jer smo tehnicki jaci. Cehe bi isto bez problema izbacili jer u zadnje vrijeme nisu imali nikakvih uspjeha. A s Hrvatima ionako niko normalan nije htio da igra, iz mnogo razloga.

Ali Portugal... :!:
Sjetite se samo nasih pehova na Luzu, stativa, precki, Vedinog ulijetanja u siguran gol. Da je ta lopta uletila, uzvrat bi bio totalno drugacija prica na losem terenu na kojem bi Portugal morao stizati rezultat.

Sjetite se i vi navijaci kako vas je murija udarala na stadionu Luz, ili kako vas je sudija isprovocirao u uzvratu u Zenici da ste morali onako popizditi, a Sejo Salihovic popusiti 4 utakmice suspenzije :!:

Mozda to malo zvuci mazohisticki, ali sam ja dan poslije Pariza u svom razocarenju (i naravno ponosu), huji i bijesu zbog sudijske kradje prizeljkivao upravo Portugal, misleci da kad smo vec onako pokradeni u Parizu, da barem njih izvucemo i da se njima pokusamo najebati mame za sve ono sto smo pretrpjeli prije 2 godine, kad vec nismo Francuzima za njihovu neljubaznost i drskost koju sam ja licno morao pretrpjeti za ta 2 dana u Parizu :mrgreen:

Imamo odlican kolektiv karakternih momaka koje svaki trener moze pozeljeti, koji igraju sjajan fudbal, i mislim da se cak ni izostanci zbog povreda i kartona nece primjetiti u nasoj igri u prvoj tekmi.

I trebamo ih podrzati do iznemoglosti, jer je to nasa duznost prema njima. Oni igraju za male, ili nikakve premije od saveza, igraju upravo za nas i za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno ime, znajuci u kakvim je problemima.

Sutra chekiram karte za Lisabon, i ako su ovi momci dosljedni kao sto jesu, tamo cu da proslavim nesto najljepse sto mi je se u zivotu desilo, garant !

'ta ce 'Portugal ba. Pojescemo ih!


P.S. Mislim da i nas Zmaj Mensur Mujdza zasluzuje nekakav znak paznje od sviju onih koji cijene ovu IGRACINU, jer je igrao ko najbolji desni bek na svijetu dok ga onaj divljak nije onako pokosio, pa cak i jos 10-ak minuta nakon toga, igrajuci sa slomljenom nogom! Nadam se i da se savez brine o svom ZMAJU !
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25817
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#960 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by BHF_Manijak »

splend wrote:malo i vi pretjerujete sa tim fol optimizmom. jel neko laze, kad kaze da smo izvukli najtezeg protivnika?? vec su nas ljudi jednom izbacili, mi mozda tada jesmo bili slabiji nego danas, ali i oni su isto. odakle da crpim optimizam? necu da se nadam previse, jer se onda puno razocaram. oni jesu favoriti, i na papiru i na terenu. mi nismo bez sansi, to stoji, ali nije uredu lupati gluposti i govoriti da su nam sanse 50-50 - kad to nisu. imamo sansu, treba se boriti i pokazati da znamo lopte, i akobogda bit cemo na evropskom.
Naravno da nismo bez sansi, kako kazes nisu bas 50-50 ali ni 90-10 ili 80-20, na osnovu cega to tvrdim?! Pa recimo na osnovu toga sto su kao favoriti grupe zavrsili u barazu, sto igre neke zavidne vec mjesecima nemaju, sto se pate sa jebenim isladnom 5:3, sto im se sva igra svodi na CR i hvala Bogu pa ce igrati protiv nas, ovo nije greska u kucanju vec fakat tako mislim, paklen je igrac i sa te strane ce nam biti tesko ga zaustaviti a s druge, automatski takticku enigmu imas gotovo pa rijesnu, jer ja koju god sam tekmu Portugala gledo a u kojoj je CR igro, 90% igre je preko njega islo, a nerijetko se desavalo da usere i sefa i stanicu, jer u Portugalu nema bas saigrace ko u Realu odnosno nekad u Manchesteru! Na osnovuce cega crpimo optimizam?! Pa na osnovu prikazanih nasih igraca u posljednje vrijeme, na osnovu toga sto smo se odlicno suprostavili jednoj Francuskoj i ma kakve igrace imali u tom trenutku oni su ipak velesila i Francuzi, na osnovu toga sto nismo primili gol iz igre evo vec 4-5 utakmica, itd itd itd...Sve zavisi iz koje pozicije posmatras sve ovo... :)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#961 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by Dado dijasporitus »

zlajapravaraja wrote:
A1fa wrote:Kako su se strasti smirile, sve vise mi se cini da je nas pi*kasti mentalitet i kompleks najveci krivac sto nam se ove stvari desavaju.
Ako i ne prodjemo taj Portugal, necemo ga proci jer smo se mentalno vec predali (ponovo), samo kukamo i trazimo unaprijed alibi u namjestanju UEFE, u nasim ozlijedjenim igracima, o Spahicu kojem ste vec svi vi dali drugi zuti karton zbog kojeg nece igrati u uzvratu, a bez njega ko eto ne mozemo proci! :x
Ne gotivim ja djaba onog Medunjanina ;-) , izjavio je ono sto i ja mislim-nismo mogli dobiti boljeg protivnika! Ako mislimo da smo barem neka srednja evropska reprezentacija, ili sta vecina smatra (barem dok ne izvucemo Portugal u Barazu), da su samo 4-5 najjacih evropskih ekipa plus Brazil i Argentina ispred nas, onda ne znam cemu ovolika kuknjava i strah?? Bojimo se, to je evidentno! Umjesto da se analizira nasa igra, da se pise o nasem veznom redu koji je na strani po PRVI PUT od kad postoji ova reprezentacija protiv jaceg protivnika uspio da ima veci posjed lopte od domacina, umjesto da se trazi rjesenje i razmotre nacini kako onakvu igru odrzati svih 90 minuta, nasi novinari se ubise sa ekskluzivama o Portugalu, sta kaze njihov predsjednik, sta Mourinho, sta Ronaldo---hebali vas oni!!! :x :x Njemacku pratim i dok sam mladji bio gledao sam sve njihove sportske emisije-uvijek su se bavili SVOJIM PROBLEMIMA, protivnika izanaliziraju u par rijeci i gledaju samo kako da svoju igru poboljsaju, bave se stanjem, fizickim i psihickim svakog igraca, traze nacine da uklone njihove nedostatke. Zbog toga su uvijek u vrhu, bez obzira sto nemaju nekih zvijezda oko kojih se lome sponzori i oko kojih se rijetko dize medijska pompa. Mene vise zanima sta Osim kaze, sta Pape kaze, nego svidja li se Portugalcima zenička trava!!!
Tako je jarane. Ja fakat ne znam sta je ovaj nas narod toliko iskompleksiran... :roll:

Dobili smo jedinog protivnika koji nam daje motiv vise od ostalih da mu naderemo guzove: protiv Iraca bi bilo da cemo ih ionako pregaziti, jer smo tehnicki jaci. Cehe bi isto bez problema izbacili jer u zadnje vrijeme nisu imali nikakvih uspjeha. A s Hrvatima ionako niko normalan nije htio da igra, iz mnogo razloga.

Ali Portugal... :!:
Sjetite se samo nasih pehova na Luzu, stativa, precki, Vedinog ulijetanja u siguran gol. Da je ta lopta uletila, uzvrat bi bio totalno drugacija prica na losem terenu na kojem bi Portugal morao stizati rezultat.

Sjetite se i vi navijaci kako vas je murija udarala na stadionu Luz, ili kako vas je sudija isprovocirao u uzvratu u Zenici da ste morali onako popizditi, a Sejo Salihovic popusiti 4 utakmice suspenzije :!:

Mozda to malo zvuci mazohisticki, ali sam ja dan poslije Pariza u svom razocarenju (i naravno ponosu), huji i bijesu zbog sudijske kradje prizeljkivao upravo Portugal, misleci da kad smo vec onako pokradeni u Parizu, da barem njih izvucemo i da se njima pokusamo najebati mame za sve ono sto smo pretrpjeli prije 2 godine, kad vec nismo Francuzima za njihovu neljubaznost i drskost koju sam ja licno morao pretrpjeti za ta 2 dana u Parizu :mrgreen:

Imamo odlican kolektiv karakternih momaka koje svaki trener moze pozeljeti, koji igraju sjajan fudbal, i mislim da se cak ni izostanci zbog povreda i kartona nece primjetiti u nasoj igri u prvoj tekmi.

I trebamo ih podrzati do iznemoglosti, jer je to nasa duznost prema njima. Oni igraju za male, ili nikakve premije od saveza, igraju upravo za nas i za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno ime, znajuci u kakvim je problemima.

Sutra chekiram karte za Lisabon, i ako su ovi momci dosljedni kao sto jesu, tamo cu da proslavim nesto najljepse sto mi je se u zivotu desilo, garant !

'ta ce 'Portugal ba. Pojescemo ih!


P.S. Mislim da i nas Zmaj Mensur Mujdza zasluzuje nekakav znak paznje od sviju onih koji cijene ovu IGRACINU, jer je igrao ko najbolji desni bek na svijetu dok ga onaj divljak nije onako pokosio, pa cak i jos 10-ak minuta nakon toga, igrajuci sa slomljenom nogom! Nadam se i da se savez brine o svom ZMAJU !
Sve je lijepo sto si rekao i isto se osjecam ali cinjenice su na zalost porazavajuce a govore da necemo imati tim koji smo imali protiv Francuza sto zbog suspenzija to zbog povreda a sigurno cemo imati i sudiju koji ce siljiti za Nike, Adidas, i ko god jos gubi ako Portugal ispadne.

Mujdzi bezgranicni respekt. Nadam se da ce se mozda naci neki nas igrac koji ce ga osvetiti ako dodje do situacije da ispadamo 100% desetak minuta prije kraja tekme u Portugalu. Tipujem na Ogija sa otvorenim lomom ispod koljena za Kristinu. :evil:
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#962 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by fakat »

u Zenicu kada podjem ja
prati me cijela UEFA
glavni sudija rek'o bice penala
svaki put kada padnem jaaaa
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#963 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by phillie »

fakat :D

Evo u Avazu izasao "dnevnik sedmice" koji je pisao Ivica Osim...kad se to procita i najveci pesimisti ovdje ce reci, deremo guzove Portugaliji :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#964 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by jeza u ledja »

nemojte nama pesimistima zamjerati, svi mi zelimo najbolje nasoj repki. normalno da pesimizam ne pomaze, al sta ces.

bice nesto ako bog da. :bih:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#965 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by Gandalf »

zlajaBHF wrote:Danska je Portugal razvalila.

Medju prvih 11 su bili izmedju ostalih:

Michael Dehli (Brøndby)
Denis Romedahl (Brøndby)
Niki Zimling (Neka ekipa u Belgiji)
Lars Jacobsen (Kopenhagen)
Bjeland (Nordsjeland, danska liga)

Osim njih imas Begovicevu zamjenu na golu.
Malog sa 19 godina iz Ajaxa
Bendnera, 4. napadaca Arsenala
Kvist, koji je nedavno presao u Stutgart


Eto ekipe....
Sile i svjetske klase :D Presing na sredini i timska igra sa 100% truda su jedini recept za pobjedu UEFINSKOG smeća.
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#966 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by LunaLati »

Ma samo ponosno i hrabro, pokušati odigrati najduže što se može onako kao protiv Francuza prvo poluvrijeme bez obzira što smo oslabljenji, momci ponovno moraju pokazati da dišu ko jedan, misle ko jedan i uz malo sreće možemo dalje.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#968 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by Infaze Studio »

Stvarno je previse komentara tipa: "Ako ne mozemo pobijediti Portugal, ne trebamo ni ici na EP, jer ce tamo biti iste i jace repke."
Je li nama cilj plasirati se na jedno veliko takmicenje ili nam je cilj na istim tim doci do polufinala, finala ili biti sampioni?
Ako mislite da je ovo prvo, onda ohladite i zayebite pricu kako ne trebamo ni ici ako ne pobijedimo najkvalitetniju reprezentaciju u barazu. :bih:
bauhaus
Posts: 109
Joined: 11/04/2007 15:17
Location: sarajevo

#969 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by bauhaus »

Moje misljenje je da se prolaz odlucuje sa 80% u Zenici.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#970 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by simonese »

bauhaus wrote:Moje misljenje je da se prolaz odlucuje sa 80% u Zenici.
kuci 0:0 a tamo sta bog(uefa) da
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#971 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by arzuhal »

simonese wrote:
bauhaus wrote:Moje misljenje je da se prolaz odlucuje sa 80% u Zenici.
kuci 0:0 a tamo sta bog(uefa) da
Šta, 0:0 kući?

Vako:

- kući im uvalit makar jedan, a sačuvat našu mrežu po cijenu nesticanja statusa kandidata za EU do 2043.
- Spaha da ne dobije još jedan karton (i Rahimić).

To su moje skromne želje, imam ih još, al' ovo su glavne.

U Lisabonu se vraćaju Papac i Pandža, i opet nastojimo sačuvat mrežu, a Džeko, Medunjanin, Miske, Pjanić ili Lulić, ako zabiju gore šta - halalit ćemo im :mrgreen:
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#972 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by cappy_tempo »

sinoc na tvsa jasna bajraktarevic dobro rece da mi samo znamo govoriti kako nase nista ne valja,a dok ne kasnimo za vecim gradovima uopste. Nas glupi mentalitet da u startu ne valjamo. E valjamo mater mu jebem, uzet cemo ih 3:1 i kristina ce plakati kako je bila majorizirana. SVI U ZENICU!
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#973 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by simonese »

cappy_tempo wrote:sinoc na tvsa jasna bajraktarevic dobro rece da mi samo znamo govoriti kako nase nista ne valja,a dok ne kasnimo za vecim gradovima uopste. Nas glupi mentalitet da u startu ne valjamo. E valjamo mater mu jebem, uzet cemo ih 3:1 i kristina ce plakati kako je bila majorizirana. SVI U ZENICU!
samo kuci gol ne primiti a u gostima smo standardno beton
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#974 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by cappy_tempo »

ma bit ce penal ili faul na 17m za kristinu i onda ce zaostali ljudi vristati kako je kristina mocna
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#975 Re: BiH - Portugal/Portugal - BiH

Post by zlajapravaraja »

simonese wrote:
bauhaus wrote:Moje misljenje je da se prolaz odlucuje sa 80% u Zenici.
kuci 0:0 a tamo sta bog(uefa) da
Prije ce biti 3:1 ili 4:2, a tamo 0:2...
Locked