Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#2976 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by specifikacija »

Balkanski_sindrom wrote:Ma kakva romantika, mene Pariz uopste i ne zanima... :-D ......Moglo se komotno igrati i u bilo kojem drugom gradu, sasvim svejedno....Al eto vec kad smo tu zanima me ovako par informacija da se lakse snadjemo....

Ma lahko je kad ce nas biti 15.000, ne mozes fulat...
S obzirom da ces iz kafane u kafanu, onda ponesi dosta para :D
Ne znam sta bih ti rekao :D

Ubrzo cemo otvoriti temu: " Gdje se napiti k'o majka za male pare u Parizu" :-)
Last edited by specifikacija on 04/10/2011 11:16, edited 1 time in total.
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2977 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

specifikacija wrote:
Balkanski_sindrom wrote:Hahahaahah sad si me pravo nasmijao specifikacija, cuj Ambasadori..hahahahaa...pa na ove utakmice dodje uglavnom od zla oca, gore matere.....Jesi ikad vidio kako ostane "fino uredjeno i pocisceno" iza nasih navijaca? Bolje bi bilo da uragan prodje, manje bi smeca bilo..... :-D :-D :-D

Nisam ja od tih sto bacaju, ali eto, ne mozes protiv toga...
Mislim da se tu radi o nekolicini navijaca koji se zaista ponasaju barbarski, i to mi, da budem iskren, veoma smeta! Ali, mislim da ce na ovoj utakmici slika navijaca biti nesto drugacija! To jeste mnogo pismenija - kako se to kod nas kaze :)
ma ja, uglavnom su magistri i doktori nauka najavili dolazak....hahahaahah.....Nema se tu sta ocekivati, uvijek kad prodje bez nekih vecih belaja dobro i jest....Atmosfera je takva da "belaj" visi u zraku, lebdi prosto....Nema se tu sta ocekivati jarane moj....vjeruj meni, bio sam na jako dosta utakmica...
User avatar
emrah_
Posts: 59
Joined: 24/09/2011 00:43

#2978 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by emrah_ »

Balkanski_sindrom wrote:aj jebo sta ste sve napisali..Daj gdje je ova administracija nek ovo pocisti, ko ce citati 120 stranica...daj brisite ove besposlicare...

Mene zanima ovo. Rezervisao sam i kupio karte na internetu i dobio neke bezveze karte koje sam isprintao. Izgleda mi skroz bezveze. Mogu li sa ovim kartama na stadion ili se mora otici ranije i zamijeniti za prave karte?? I gdje se eventualno mijenja?

I jos me zanima gdje ce Bosanci vjezbati matematiku u Parizu, to jest gdje ce biti kolektivno oduzimanje???

hehe nisu covjece bezveze karte na osnovu njih ces samo i uci u stadion.. samo ih ne poljevaj vinom il pivom :)
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2979 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

specifikacija wrote:
Balkanski_sindrom wrote:Ma kakva romantika, mene Pariz uopste i ne zanima... :-D ......Moglo se komotno igrati i u bilo kojem drugom gradu, sasvim svejedno....Al eto vec kad smo tu zanima me ovako par informacija da se lakse snadjemo....

Ma lahko je kad ce nas biti 15.000, ne mozes fulat...
S obzirom da ces iz kafane u kafanu, onda ponesi dosta para :D
Ne znam sta bih ti rekao :D

Ubrzo cemo otvoriti temu: " Gdje se napiti k'o majka za male pare u Parizu" :-)
Ma nije sve u parama.....Bitno je da mipobjedimo 2-1 a poslije se moze i zicati i auto-stopom kuci.... :-D :-D Moze se i odradit koja smjena na crno, prati sudje po restoranima..... :-D Moze se i bunarit po metrou.... :-D Bitno je da mi samo pobijedimo 2-1
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#2980 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by star(i)mo »

I ne daj ih nikome jer se mogu kopirati. Ko prvi dodje na kapiju s kartama, gleda tekmu. :D
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#2981 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by star(i)mo »

Bice gusto, bice 0-2 :bih:
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#2982 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by specifikacija »

Balkanski_sindrom wrote:
specifikacija wrote:
Balkanski_sindrom wrote:Hahahaahah sad si me pravo nasmijao specifikacija, cuj Ambasadori..hahahahaa...pa na ove utakmice dodje uglavnom od zla oca, gore matere.....Jesi ikad vidio kako ostane "fino uredjeno i pocisceno" iza nasih navijaca? Bolje bi bilo da uragan prodje, manje bi smeca bilo..... :-D :-D :-D

Nisam ja od tih sto bacaju, ali eto, ne mozes protiv toga...
Mislim da se tu radi o nekolicini navijaca koji se zaista ponasaju barbarski, i to mi, da budem iskren, veoma smeta! Ali, mislim da ce na ovoj utakmici slika navijaca biti nesto drugacija! To jeste mnogo pismenija - kako se to kod nas kaze :)
ma ja, uglavnom su magistri i doktori nauka najavili dolazak....hahahaahah.....Nema se tu sta ocekivati, uvijek kad prodje bez nekih vecih belaja dobro i jest....Atmosfera je takva da "belaj" visi u zraku, lebdi prosto....Nema se tu sta ocekivati jarane moj....vjeruj meni, bio sam na jako dosta utakmica...
Da, znam. Imao sam priliku da se nekoliko puta uvjerim. Pa, ne moras biti doktor nauka, niti intelektualac da bi se lijepo ponasao. Sve je to stvar kucnog odgoja. :) One moralne i druge vrijednosti sto roditelji djetetu ucahure u fazi ranog djetinjstva; postace covjekov zivotni putokaz, a sve ostalo je samo nadogradnja licnosti. :) Nego, mi smo skrenuli s teme. :D Dakle, ocekujemo te na platou Louvre, i obecao si da ces tu biti poprilicno trijezan, a kada se napijes, pivske boce ces odlagati u kantu za smece i biti pozitivan primjer drugima. :thumbup:
Last edited by specifikacija on 04/10/2011 11:32, edited 3 times in total.
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2983 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

star(i)mo wrote:I ne daj ih nikome jer se mogu kopirati. Ko prvi dodje na kapiju s kartama, gleda tekmu. :D
cuj to?

treba dobro pripaziti da se ne zguzva, mada je to zahtjevan posao..Ipak ce biti guzvanja puna dva dana...
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2984 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

Mogu ti od svega toga obecati samo da cu mozda sa ekipom doci na dogovoreno mjesto, cak ni za vrijeme ne garantujem.... :-D

Vidimo se i sretno i bit ce 2-1 za nas, zapamtite !!
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#2985 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Hodidid »

Balkanski_sindrom wrote:Pitao si me sta je moj cilj dolaska u Pariz?


Sad si mi zadao muka....Ne znam sta da napisem...Nemam pojma...Idem da mi bude dobro.. Pariz kao grad me bas i ne zanima a ni Francuzi mi nisu nimalo dragi... :-D

A ovo za alkohol sam pitao po objektima jer ipak tu ce se biti 3 dana a trose se velike kolicine, tako da moram biti spreman da mi dzep moze podnijeti.....Skupi su jebote, 5 eura pivo.........Sreca pa smo na kartama dobro prosli... :-D
5 eura pivo ti je standard vani. Nije to nista extra skupo. Da je 10 eura pa da se covjek i zabrine. A doktora nauka ne znam hoce li biti ali za magistre ti mogu garantirati da hoce.
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#2986 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by specifikacija »

Balkanski_sindrom wrote:
star(i)mo wrote:I ne daj ih nikome jer se mogu kopirati. Ko prvi dodje na kapiju s kartama, gleda tekmu. :D
cuj to?

treba dobro pripaziti da se ne zguzva, mada je to zahtjevan posao..Ipak ce biti guzvanja puna dva dana...
Isprintaj x 2, ili kopiraj sve na USB stick/Ipod/mp3, pa ako te ne puste, jer je "bar kod" poprilicno unisten, onda ces imati dovoljno vremena da se snadjes, te odes do prve fotokopirnice. U sustini, mislim da nije losa ideja :D

Sto se tice rezultata, dopada mi se tvoj optimizam :bih:
User avatar
vazi
Posts: 8817
Joined: 07/04/2010 15:31

#2987 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by vazi »

mislite na nas koji ovdje zivimo :D

vodeci racuna o lijepom ponasanju na neki nacin i nas obraz cuvate :D

da ne govorim o tome da predstavljate Bosnu :bih:

da ne bude divlji, vaki , naki i gori :(
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2988 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

Kad se sjetim Genka i Brisela, lol..... :-D :-D

Budite spremni na najgore pa vas nista onda ne moze iznenaditi, sta da kazem.... :-D :-D Situacija je takva da i za sebe tesko mogu da garantujem hahahahaahha
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#2989 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by specifikacija »

vazi wrote:mislite na nas koji ovdje zivimo :D

vodeci racuna o lijepom ponasanju na neki nacin i nas obraz cuvate :D

da ne govorim o tome da predstavljate Bosnu :bih:

da ne bude divlji, vaki , naki i gori :(
Ma, kakvih u Parizu ima, mi smo dobri :D
User avatar
vazi
Posts: 8817
Joined: 07/04/2010 15:31

#2990 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by vazi »

specifikacija wrote:
vazi wrote:mislite na nas koji ovdje zivimo :D

vodeci racuna o lijepom ponasanju na neki nacin i nas obraz cuvate :D

da ne govorim o tome da predstavljate Bosnu :bih:

da ne bude divlji, vaki , naki i gori :(
Ma, kakvih u Parizu ima, mi smo dobri :D
naravno, znam jako dobro, al valjda se necemo ni porediti sa svakim :D

drzimo se "Le Marais" :lol:
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2991 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

ma ja ba, u Parizu najmanje cistokrvnih Francuza ima....Mi po svemu mozemo biti primjer drugima....


Situacija postaje alarmantna kako se vrijeme odluke priblizava..hahahahaahah
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#2992 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by star(i)mo »

Samo kulturno, ne stedite glasove i dlanove... :bih:

I od BHF sam dobio poruku:

...''NISTA OD BAKLJI, PETARDA ITD. SE NE UNESE U STADION''. Sve petarde i baklje od bhf-a ce bit ispaljene na okupu i na putu prema stadionu. Ovo zbog velikog interesa Michela Platinija uvezi proslog sra*a navijaca Bosne i Hercegovine.
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2993 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

Sta ce bacat petarde i baklje, vidi se da nisu bili u ratu.....Hajd baklje su ok donekle al petarde su zesci seljankluk...Sve to treba pohvatat i izvrsit neku ekstra mobilizaciju................. :-D :-D
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#2994 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by motorola01 »

star(i)mo wrote:Samo kulturno, ne stedite glasove i dlanove... :bih:

I od BHF sam dobio poruku:

...''NISTA OD BAKLJI, PETARDA ITD. SE NE UNESE U STADION''. Sve petarde i baklje od bhf-a ce bit ispaljene na okupu i na putu prema stadionu. Ovo zbog velikog interesa Michela Platinija uvezi proslog sra*a navijaca Bosne i Hercegovine.
HVala BOgu da je i njima doslo u glavu :D ...Treba na ovakvoj utakmici maximalno izbjegavati i petarde i baklje.Naravno da se treba fino ponasati i posto je velika vecina nasih na tribini iz dijaspore,ne treba sumnjati na fino ponasanje jer su valjda nesto naucili(ako do tad nisu znali)u tim zemljama.Jednostavno treba otici i kulturno im odnijeti tri boda iz srca FR :dance: bez baklji,petardi i razbijanja :thumbup: :bih:
User avatar
plemba
Posts: 13416
Joined: 16/01/2008 17:00
Location: iza ugla

#2995 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by plemba »

kako ja vama svima zavidim sto cete biti u parisu :cry:
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#2996 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by star(i)mo »

'dje si plemba!? :D
Je li to radis?
masinac007
Posts: 100
Joined: 11/09/2011 18:42

#2997 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by masinac007 »

blue-an wrote:
masinac007 wrote:Za 21h prodato je 202 ulaznice na sektorima gdje planiramo da cemo biti samo mi.
U prodaji jos 1330 ulaznica (nisam siguran dali su sve kartane prodane na sektorima H11/H12 i C3/C4).
Do utakmice je jos ostalo 8 dana.

Post od danas:

Kompetan Jug (gdje su nase zastave) - 12.160 sjedista
Setor B - 3.500 sjedista
Setor C7/C8/C9/C10 - 2000 sjedista
Sektor C5/C6 - 900 sjedista
Sektor C3/C4 - 770 sjedista
Sektor E1/E2 - 800 sjedista
Sektor H11/H12 - 880 sjedista

Ukupno: 21.010 sjedista
Normalno, nismo sve ovo mi uzeli, ali je sigurno nasih 85-90%.

+ Treba jos racunati da nasih ima na gotovo svim ostalim sektorima... znaci jos + 1000 ili 2000 nasih.
Mislim da su nasi navijaci u vecini i na E3, samo zastava fali :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Koliko vas ima i odakle dolazite? Da vas uvrstim na spisak.
Pozz
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#2998 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

znaci li to da vec sada je rezervisalo preko 15.000 nasih navijaca? Ne mogu nesto da vjerujem u toliku cifru...
specifikacija
Posts: 1058
Joined: 22/04/2010 16:10

#2999 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by specifikacija »

Balkanski_sindrom wrote:znaci li to da vec sada je rezervisalo preko 15.000 nasih navijaca? Ne mogu nesto da vjerujem u toliku cifru...
Mozda cak i 20 000 navijaca :D
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#3000 Re: Francuska - BiH (Pariz, 11. Oktobar 2011- Karte/Prevoz...)

Post by Balkanski_sindrom »

cuj to?

A koliko je rekord na gostovanjima? Ja mislim da je najvise bilo ono kad se igralo u Briselu i da je bilo oko 15.000, jel tako bilo??
Znaci sad bi mogao pasti rekord....
Locked