MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
nidje_veze
Posts: 88
Joined: 24/08/2007 00:52
Location: BiH

#1 MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nidje_veze »

Mladi U-21 reprezentativac Bosne i Hercegovine Toni Markić, kako kaže, "na jajima" će držati ruku tokom intoniranja himne Bosne i Hercegovine.

Mladi reprezentativac U-21 reprezentacije BiH i stoper mostarskog Zrinjskog Toni Markić na svom je Facebook profilu komentarisao sliku na kojoj je u dresu U-21 reprezentacije sa rukom na srcu tokom intoniranja državne himne BiH.

Međutim, Markiću izgleda ne odgovara što je član reprezentacije BiH, te se nada da će "Hercegovinu uskoro pripojiti Hrvatskoj", te da će ubuduće umjesto na srcu ruku tokom intoniranja državne himne držati "na jajima"?!

Vrlo bezobrazan javni nastup mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine, koji očito ne smatra reprezentaciju, a ni državu za koju nastupa i čiji je građanin svojom.

S obzirom na sve ovo, selektor mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Vlado Jagodić definitivno bi trebao preispitati odluku o pozivanju Markića u mladi nacionalni tim Bosne i Hercegovine jer ovakvim mladićima tu sigurno nije mjesto, sve dok se planiraju držati za jaja tokom intoniranja himne.

http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/mark ... imne/63531

Kako komentarisete izjavu naseg mladog reprezentativca? Treba li uopste ovakve ljude pozivati u nacionalne selekcije?
User avatar
Ronnie O'Sullivan
Posts: 136
Joined: 23/05/2011 08:52

#2 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by Ronnie O'Sullivan »

Jadni su da ne mogu biti jadniji...
User avatar
vaučer
Posts: 9184
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#3 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by vaučer »

Koji kreten.
Dovoljno je glup da ne razumije koliko mu samo kao nogometašu i čovjeku može koristiti igranje za reprezentaciju.
Ne razumijem stvarno. Također sam Hrvat iz Hercegovine ali bih sigurno da sam u nečemu dobar nastupao bez razmišljanja za BIH, ako ništa zbog samopromocije kad ne bih imao nikakve osjećaje za ovu zemlju.
S druge strane da sam netko iz HNS-a ovakvog kretena ne bih htio u svojoj reprezentaciji pa da je novi Messi.
User avatar
nidje_veze
Posts: 88
Joined: 24/08/2007 00:52
Location: BiH

#4 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nidje_veze »

Eva bas kod jarana gledamo kosarku i ne mozemo da se nacudimo dokle vise ovo ide....ista stvar kod intoniranja himne-Teletovic, Jazvin i Djedovic drze ruku na prsima, ostali gledaju. Nasa reprezentacija je samo poligon za odlazak u velike evropske klubove. Ja NIKAD ne bih pozivao ljude u nacionalne selekcije koji ovu zemlju ne osjecaju kao svoju domovinu! Jad i cemer!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#5 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by jeza u ledja »

Kakav glupan. :-)

Pa zasto igras za reprezentaciju ako ces se drzati za mudima? :zoka: Ono, ne moras je voljeti, ali imaj bar malo postovanja. Pretpostavljam da mu nije palo na pamet da ce mediji saznati o njegovom FB profilu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by todd_smith »

ma nista, ja bih ga drzao i pazio dok ne dodje u A-tim, i kada dodje znaci nigdje drugo nece moci igrati, i onda ga odjebati, i zajebati mu "karijeru"
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#7 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by Korisničkoime »

Ništa novo, ne treba ga više zvati i tačka. Nemam ništa protiv ako neko neće da igra za BiH ali brate dragi lijepo reci hvala vam ljudi na pozivu ali neću ja ću čekati poziv Hrvatske i sve se lijepo riješilo. Već ovako daje s jednom guzicom na dvije stolice i igrat u mladoj BH reprezentaciji da karijeru malo pogura i kasnije igrat za Hrvatsku za srce i dušu. Barem bi mu to licemjerno ponašanje trebalo uskratit kad već on sam nema dovoljno obraza.
saramara
Posts: 111
Joined: 22/11/2010 09:36

#8 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by saramara »

Nije on ništa novo rekao samo je jedan od rijetkih koji je to polujavno objavio. Svi mi znamo da se velik avećina naših sportista, političara, pjevača kuraca palaca drži za jaja dok se svira himna, tako da ništa novo i neobično. Ne treba praviti afere oko toga jer je ovo nešto uobičajeno, nažalost.

Tužno jadno i žalosno je da je to svakodnevnica ali je tako. Još kad vidim kako i naši ne pritznaju ovu "nametnutu" zastavi i himnu kako da se drugima čudim onda i da ih osudjujem
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#9 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by jeza u ledja »

U znak protesta, ja sam evo upravo pustio hrvatsku himnu preko youtubea i ufatio se za jaja. :oops:
convict
Posts: 2996
Joined: 10/02/2008 01:20

#10 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by convict »

U pravu je Todd. Ja bih ga pozvao u A tim već sad s Bjelorusijom, nek' pogleda s klupe kako je mogao proći da nije bio glup i onda ćao.
jahjah
Posts: 155
Joined: 18/08/2009 22:35

#11 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by jahjah »

ako je ovo istina, momak ocigledno ne razmislja svojom glavom vec je htio da ispadne frajer pred svojim facebook prijateljima...vjerujem da u nasim svim reprezentacijama ima ljudi koji su tu samo zbog sebe i ti ljudi ako nista makar se ne fataju za jaja tijekom intoniranja himne...mogao je sebi pomoc ali danas je bitnije ispast frajer...
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#12 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by USAblues »

Korisničkoime wrote:Ništa novo, ne treba ga više zvati i tačka. Nemam ništa protiv ako neko neće da igra za BiH ali brate dragi lijepo reci hvala vam ljudi na pozivu ali neću ja ću čekati poziv Hrvatske i sve se lijepo riješilo. Već ovako daje s jednom guzicom na dvije stolice i igrat u mladoj BH reprezentaciji da karijeru malo pogura i kasnije igrat za Hrvatsku za srce i dušu. Barem bi mu to licemjerno ponašanje trebalo uskratit kad već on sam nema dovoljno obraza.
:thumbup:
masinovodja
Posts: 81
Joined: 17/08/2011 19:09

#13 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by masinovodja »

pa nista, kakva smo drzava i kakav smo narod, jos dobro prolazimo...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#14 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by dječak sa šibicama »

Igra da se bolje proda, vjerovatno.

A himna se ne postuje i ovako i onako, navijaci pjevaju neku drugu pjesmu, pa kad zavrse onda skandiraju, a BiH himna jos traje, evo maloprije na kosarci gledam.

BiH himnu niko ne dozivljava kao svoju, ocito.
User avatar
mladtrek
Posts: 369
Joined: 11/10/2010 22:51

#15 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by mladtrek »

dječak sa šibicama wrote:Igra da se bolje proda, vjerovatno.

A himna se ne postuje i ovako i onako, navijaci pjevaju neku drugu pjesmu, pa kad zavrse onda skandiraju, a BiH himna jos traje, evo maloprije na kosarci gledam.

BiH himnu niko ne dozivljava kao svoju, ocito.
nebitno navijaci (forumaši .... ) su jedno oni mogu sebi
priuštiti svakakve "luksuze" (citaj budalaštine , seljakluke , bljuvotine ...)
al oni koji igraju za reprezentaciju ima da drze ruku na srcu
a i ako je ne dozivljavaju kao svoju (realitet nazalost - srecom kod manjeg broja) - moraju drzati usta zatvorena

a ako ih vec i otvore onda ih treba šutnuti - jer se tako održava dignitet države
al kakva nam je država ovo je i dobro - čudi me da se niko nije posrao na zastavu
a da i dalje igra za reprezentaciju
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#16 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by denimb »

Imbecil i budala, ne samo da on ne postuje reprezentaciju, drzavu za koju igra nego je lik ocigledno i ona posljednja vrsta sljama koja nema dovoljno karaktera da postuje ni sam sebe, nego ovako podilazi i uvlaci se svojim FB prijateljima da bi ispao veci Hrvat od rođenih Zagrepcana.

Nisam ni ljut ni iznerviran, prosto mi ga je zao.
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#17 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by ladyada »

:angry: :angry: pokazati mu kako se leti napolje iz reprezentacije , cista provokacija , i to treba biti uzor mladima ..........
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#18 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nosara »

Ako je ovo tacno ustaska govna odstranit iz reprezentacije, a na utakmicama mu zagorcavat mladi, promaseni zivot na bezbroj nacina...

Ako ne voli ovu zemlju ima pravo odbit poziv, a ako prihvati poziv mora postovat drzavna obiljezja...

Jos jednom, ako je ovo tacno... :-)
User avatar
vaučer
Posts: 9184
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#19 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by vaučer »

Odmah ustaša vidim :roll:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#20 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nosara »

vaučer wrote:Odmah ustaša vidim :roll:
Kako bi ga ti nazvao, tamilski tigar...? :-)
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#21 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by Chisum »

Sad naravno, stranice i stranice bi se mogle napisati o ovom fenomenu, na koji ni strana koja s hvali svojom ljubavi prema Bosni nije imuna, ali nakon odlaska likova tipa in33sa sa ovog foruma, vidim, pojavljuju se novi koji bi da (Djecak sa zigicama, na nekoliko tema...), i nogama i rukama, peru ono sto se oprati ne moze, BEZ jedne jedine rijeci osude... Ne smeta, izgleda, ni kada ispljunu nesto tako glupo kao ova paralela izmedju profesionalnog fudbalera, pozvanog u reprezentaciju - po kojoj bi da pisha - sa jedne strane, te navijaca, ovakvih ili onakvih...


I sad, bez obzira da li je ovo istinita prica, ili ne, ali 'ajde, kada ste se vec odlucili da ga perete, operite ga malo i oko jaja.
Last edited by Chisum on 31/08/2011 18:55, edited 2 times in total.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#22 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nosara »

Chisum wrote:Sad naravno, stranice i stranice bi se mogle napisati o ovom fenomenu, na koji ni strana koja s hvali svojom ljubavi prema Bosni nije imuna, ali nakon odlaska likova tipa in33sa sa foruma, vidim pojavljuju se novi koji bi da (djecak sa zigicama, na nekoliko tema...), i nogama i rukama oprati ono sto se oprati ne moze, BEZ jedne jedine rijeci osude... Ne smeta izgleda, ni kada ispljunu nesto tako glupo kao ova paralela izmedju profesionalnog fudbalera, pozvanog u reprezentaciju - po kojoj bi da pisha - sa jedne strane, te navijaca, ovakvih ili onakvih...


I sad, bez obzira da li je ovo istinita prica, ili ne, ali 'ajde, kada ste se vec odlucili da ga perete, operite ga malo i oko jaja.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#23 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by campa_xxx »

Ovaj ce ga pozvati garant, bez obzira na sve...ali zato

11 October 2011
Bosnia and Herzegovina – Cyprus
Bilino Polje, Zenica

mu se sjetiti kompletne familije :x Imbecil
User avatar
Ronnie O'Sullivan
Posts: 136
Joined: 23/05/2011 08:52

#24 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by Ronnie O'Sullivan »

dječak sa šibicama wrote:Igra da se bolje proda, vjerovatno.

A himna se ne postuje i ovako i onako, navijaci pjevaju neku drugu pjesmu, pa kad zavrse onda skandiraju, a BiH himna jos traje, evo maloprije na kosarci gledam.

BiH himnu niko ne dozivljava kao svoju, ocito.
Evo ja sam Bosnjak, al nikad ne bih mogao dozivljavati ovu himnu kao svoju....ne odrazava nista sto ima veze s ovom zemljom
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#25 Re: MARKIĆ ĆE SE DRŽATI ZA "JAJA" TOKOM HIMNE?!

Post by nosara »

campa_xxx wrote:Ovaj ce ga pozvati garant, bez obzira na sve...ali zato

11 October 2011
Bosnia and Herzegovina – Cyprus
Bilino Polje, Zenica

mu se sjetiti kompletne familije :x Imbecil
Pa ne smije ga pozvat bez objasnjenja, ne moze to tako... Provjerit sve, pa ako se pokaze da je patka, u redu, ako je istina, noga... Pa neka igra za koga hoce i drzi se za sta hoce...

Ko je selektor...?
Locked